Tutvustamise 5. etapp - kuidas edasi?

Miks ta nii teeb? Kuidas õpetada rottidele trikke jne. Häid nippe rotiomanikele.

Moderaatorid: E4-, Amelia

Tutvustamise 5. etapp - kuidas edasi?

PostitusPostitas Lili (Teema autor) » 13. veebruar 2014, 15:11

Olen oma pägade tutvustamisega jõudnud viiendasse etappi, ehk et olen nad pannud ühte puuri vanade olijatega.
Esimesel korral käis see peale puuri korralikku pesu ja äädikaveega loputamist. Kokku ei ole ma aga residentrotte ja uusi saanud jätta, sest kaks kõige vanemat olijat kipuvad pisikestele ikka turritades turja hüppama.
Diivanil koos olles ei ole ma enam mingeid probleeme täheldanud, viimaks jäävad kõik ühte suurde punti magama. Seejärel olen puuri midagi head pannud, siis kõigepealt uued ja siis natuke hiljem residendid ka. Mõnda aega on rahulik, seni, kuni meeled söömisega hõivatud.
Kui aga see läbi saab, siis üks kahest vanast olijast (teadjatele Tulipuna või Nööbik) ründab emba-kumba pisikestest. Olen nad pritsiga lahutanud, sest minu jaoks on rünnak tundunud ikka liigne, pisid on peale seda väga hirmul.
Teised pole neile puuris kallale läinud. Nüüd siis see koht, et kuidas edasi?
Kas peaksin nüüd juba hoopis tülinorijad puurist eemaldama ja teise puuri asutama ja jätma pägad ülejäänud kambaga suurde puuri harjuma?
Või olen ma lihtsalt nüüd liiga rutakalt käitunud nende tutvustamisega (kuigi diivanil olles ei ole enam keegi pahameelt välja näidanud)?
Lili & Opaal
Kasutaja avatar
Lili
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 564
Teemad: 26
Pildid: 1
Asukoht: Sõmeru vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Tutvustamise 5. etapp - kuidas edasi?

PostitusPostitas Lili (Teema autor) » 15. veebruar 2014, 19:45

Siia ei ole vastust tulnud, aga jätkan teemat sellega, et eile ja täna on pisid pikka aega suures puuris olnud. Ööseks ei julenud veel jätta.
Tulipuna endiselt pahurdab kohati ja on hetkel pisikeses puuris oma elu üle järele mõtlemas. Teised ka veidi piiksutavad, aga ei midagi hullu.
Ööseks ei saa neid veel siiski kokku jätta, aga edusammud needki.
Lili & Opaal
Kasutaja avatar
Lili
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 564
Teemad: 26
Pildid: 1
Asukoht: Sõmeru vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline