Pea 2 kuune rotipoeg ei oska ronida.

Miks ta nii teeb? Kuidas õpetada rottidele trikke jne. Häid nippe rotiomanikele.

Moderaatorid: E4-, Amelia

Pea 2 kuune rotipoeg ei oska ronida.

PostitusPostitas Lili (Teema autor) » 04. detsember 2013, 06:32

Ma ei tea, miks, aga meie pisike rotike ei oska ronida.
Kas on ta siis terve oma elu veetnud akvaariumitaolises puuris või milles asi, aga eilsest kolis poiss suurte juurde võrepuuri (oli minu juures alguses teistest eraldi pealt võrega, külgedelt plastikust puuris) ja ei oska ta riiulitelt alla minna ega põrandalt ülespoole ronida. Terve eilse õhtu ja öö on ta ilmselt puuri põrandal olnud, sest hommikul vaatas ta mulle sealt otsa.
Kas peaksin muretsema või ta tõesti ise õpib vajalikud oskused? Hetkel ei ole mul kaldteid puuris, on isetehtud torud ühelt korruselt teisele liikumiseks, mida vanad olijad ilusti kasutavad. Kuigi üldiselt väga palju ronitakse lihtsalt mööda võret.
Lili & Opaal
Kasutaja avatar
Lili
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 564
Teemad: 26
Pildid: 1
Asukoht: Sõmeru vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Pea 2 kuune rotipoeg ei oska ronida.

PostitusPostitas cougar » 04. detsember 2013, 09:39

Oh, ma arvan, et muretsemiseks pole põhjust, rotid on targad loomad ja õpivad imekiiresti asjad ära, igast pättused veel eriti. Pigem oli asi selles, et ta ehk pelgas veidi. Küllap hakkab Nemo sul varsti laskma nagut süstik suurte sabas vuhh ja vuhh :-D
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pea 2 kuune rotipoeg ei oska ronida.

PostitusPostitas Tiksikas » 04. detsember 2013, 14:47

Olen Cougariga nõus arvan uus puur ja uus keskkond, sellepärast pelgab. Mul hea näide Elly-My 2 päeva ei julgenud ta üles ronida magas all toimetas all,lõpuks hakkas Blacky järgi käima üleval turnimas - Nüüd juba on esimene kes üles ronib :) Muretseda pole vaja.
Kasutaja avatar
Tiksikas
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 598
Teemad: 18
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Tuju: Omadega läbi
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist