Mustu vist leinab:/

Miks ta nii teeb? Kuidas õpetada rottidele trikke jne. Häid nippe rotiomanikele.

Moderaatorid: E4-, Amelia

Mustu vist leinab:/

PostitusPostitas hendrii24 (Teema autor) » 26. juuni 2013, 20:01

Meie vanem roott rotu kahjuks enam ei ole enam meie seltsis :sad: , üksinda jäi ka tema suur suur sõber mustu :sad: , mustust on näha et ta on kurb ja teistsugune, käib ja otsib eelmist ning õhtuti nutab vahel nii kõvasti et ärkan täitsa ülesse, mida teha, ei suuda uut rotti ka enam majja tuua, aga samas tahan et mustu olex ikka seltsiv ja atraktiivne edasi, mida ma saaksin ise teha kas tuleks kasuks kui puur kõik ümber tõsta, vb teha turnimiseks miskit uut, mis oleks siuksed head nipid, et mu pisikese tuju olex veidikenegi rõõmsam ja parem , loomulikult ma ise pööran talle plju tähelepanu räägin temaga silitan enne magama minekut nu seda olen ma alati teinud, igatahes mõned head nipid olexid oodatud.Tänud ette kõigile.
hendrii24
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 10
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mustu vist leinab:/

PostitusPostitas cougar » 26. juuni 2013, 20:04

Mööbeldamisest ja suhtlemisest oleks abi, aga kindlasti oleks abi uue päga seltsiks toomisest. Leinab teine muidugi, aga oma rottide pealt olen näinud, kuidas siis üksijäänu kohe teisele elule ärkab, kui uus kaaslane kõrval on. Kindluse mõttes võiksid võtta kohe kaks, et hiljem jälle teine üksi ei jääks.
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mustu vist leinab:/

PostitusPostitas Kuldhai » 26. juuni 2013, 20:18

Kuidas ta nutab? Kui puurist mingeid kahtlasi hääli kostab, siis arvan, et tal on hingamisprobleemid lisaks kurbusele surnud kaaslase pärast :sad: .
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mustu vist leinab:/

PostitusPostitas hendrii24 (Teema autor) » 26. juuni 2013, 20:38

Ta nagu kudrutab ja piiksub väga kõva häälega...
siukene tuvi hääl..
hendrii24
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 10
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist