Kas rott armastab inimese seltsi?

Miks ta nii teeb? Kuidas õpetada rottidele trikke jne. Häid nippe rotiomanikele.

Moderaatorid: E4-, Amelia

Re: Kas rott armastab inimese seltsi?

PostitusPostitas aiku » 24. märts 2005, 15:50

Üks rottidest (Kutt) on meil erak. Algul veits aega on enda juures ja siis liigub kuskile diivani nurka või tugitoolile ja muudkui põõnab seal. Eriti mmeldib talle kuskil tekkide või patjade varjus olla. Esimest korda näen sellist erakut. Samas muutub ta kohe erksaks kui teine rott orbiidile ilmub.
aiku
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 178
Teemad: 3
Asukoht: Võru
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 50
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kas rott armastab inimese seltsi?

PostitusPostitas Siretike » 24. märts 2005, 22:29

Aiku, minu Arrus on, õigemini oli veel eraklikum. Kardab puudutusi ja teiste inimestega peale minu üldse ei suhtle, juurde ei lähe. Minu juurde tuli ka vaid siis, kui teised tulid ja vahel ei tulnud siis ka. Aga nüüd kui ta üksi on, siis ta just tahab minu juures olla kogu aeg :)
Siretike
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 183
Teemad: 14
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kas rott armastab inimese seltsi?

PostitusPostitas aiku » 24. märts 2005, 22:41

Kutt rabas täna poisil hammastega käest kinni. Poiss vehkis kätega, Kutt tuli padja tagant välja ja kohe krapsti hambad sisse. Tea , kas mänguhimust või hirmust. Hirm teeb loomad ettearvamatuks ja paljud ründavad. Pean selle Kutiga veel tegelema. Kui rohkem temaga tegeleda, siis kindlasti muutub sõbralikumaks. Kogu praegune tähelepanu läheb ikka Arnoldile. Arnoldit kummardatakse ja austatakse nagu jumalust. Arnold on muidugi selle kuhjaga välja ka teeninud. Samas ei salli Arnold näiteks kummikindaid, lööb kohe hambad sisse. Ei tea millest selline hirm kummikinnaste vastu ?
aiku
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 178
Teemad: 3
Asukoht: Võru
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 50
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kas rott armastab inimese seltsi?

PostitusPostitas Endised kasutajad » 25. märts 2005, 10:57

Ei suuda ära oodat millal Mündike hakkab ka tsiviliseeritumalt käituma. Praegu on ta liialt huvitatud uuest kohast. Mina jään tahaplaanile, aga mitte siis kui mul midagi head on. Siis tuleb ta nimepidi ktsudes küll.
Aga eks läheb veel aega... Ta pole ju minu juures veel nädalatki olnud.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas cougar » 12. aprill 2005, 10:42

Bim on kuidagi õudselt pugelikuks hakanud. Mööbeldasin vahepeal ja tegin tema laua lagedaks, nüüd on igav, ei ole kuskil turnida! Ja siis tuleb minu juurde, kui ma seal juures olen, poeb sõna otsese mõttes kaissu - käe ja keha vahele, surub nina pluusivoltidesse ja ohkab.. ja siis kratsi teda, õigemini - mudi üle terve keha küll päri-, küll vastukarva, mitu korda järjest. ja kui ära lõpetad, siis ei lähe ta ära, surub end ikka vastu ja sirutab end pikaks ja laiaks (aga ta on üksjagu paks poiss ka) ja on sihukse näoga, et kratsa veel.. veeel... paluun! Ja kuidas sa siis ei kratsa! Ullemat tibulooma pole mina näinud! Niiiiiiii armas!
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas cougar » 12. aprill 2005, 10:46

Aga teine lugu hoopis teisest ooperist! Kui külalised käivad, siis toon ma Bimmu ikka ka seltskonda, lasen teistel talle pai teha ja nii - sellega ta lepib küll. Aga kui siis teised hakkavad oma näppe talle puuri toppima, siis saavad naksata küll, niiet veri väljas! Vend sai ja sõbranna sai... Ehk aitaks see, kui laseksin ikkagi neil ta julgelt puurist välja võtta ja temaga tegelda, siis ta harjuks rohkem, koos maiusega, mis? Muidugi hammustamise oht on endiselt.
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas rott armastab inimese seltsi?

PostitusPostitas aiku » 12. aprill 2005, 11:47

Mõningad rotid hakkavad võõrast e. külalist tähistama oma uriiniga. Minu üks tüüp teeb igatahes küll niis. Samas ta ei näksa läbi puuri jälle. Teine tüüp jälle võib näksata siis ,kui on ka lahti ja keegi võõras tal näpuga nina ees vehib. Igal asjal on omad head ja vead.
aiku
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 178
Teemad: 3
Asukoht: Võru
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 50
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas cougar » 13. aprill 2005, 11:36

Noh, eks loomadel ole rohkem haistmismälu, seda enam, et roti silmanägemine pole suurem asi. Sellepärast tulebki kõik asjad aegajalt uuesti üle märgistada - siis ta teab, et ahaa - see on tuttav koht (loom, inimene). Mul kasski nuusutab kõik inimesed alati üle, nagu narkokass teine. Äraostmatu pealegi! Kui ei lase nuusutada, järelikult on vaenulik, järelikult tuleb hambad sisse lüüa. Kuidas rott sellises olukorras käituks - või mille alusel tema oma otsustusi teeb... Tobe ka hakata nüüd sõbrantsile pinda käima, et kuule, treneeri teda maiustusega, äkki viimaks enam ei hammusta! Mina küll teeksin nii, aga egas ma teist saa sundida. Ja mind loomad ei hammusta ka, niiet mul selline kogemus puudub.
Samas ma arvan, et kuna ta niigi teeb äärmiselt peenikeselt vahet, siis pole mõtet "püüda kurge puukervega", elik rotti maiustusega - nii tark on ta küll, et ignoreerib maiust ja naksab sõrme - kui tema on nii otsustanud, et see isik on ebausaldusväärne, siis tema ka naksab, paku või pumperniklit!
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline