Müramine või Kaklemine

Miks ta nii teeb? Kuidas õpetada rottidele trikke jne. Häid nippe rotiomanikele.

Moderaatorid: E4-, Amelia

Re: Müramine või Kaklemine

PostitusPostitas nuu (Teema autor) » 01. september 2004, 10:15

WeaZel kirjutas:Ma ei saa aru, et kas nad müravad või kaklevad. Ühel hetkel hullavad kaheksi, noh, jooksevad mööda mu voodit ringi ja siis hakkavad niiöelda mürama. Noorem läheb kohe vanemale kallale(mõlemad on isased, 4kuune ja 3kuune). Siis ma proovin neid lahutada, kuna käib kõva, väga kõva piiksumine, mõlemad tõstavad oma ninad hästi kõrvale ja lähedale ning neil on selline tõsine ilme ja jälle hüppab noorem vanemale peale. Kas neil on siis omavahel mingid probleemid või lihtsalt hullavad???


senikaua kuni keegi kellelegi auke sisse ei hammusta, las olla. Piiksumine ei tähenda eriti midagi - see võib olla niisamahästi hoiatus- kui allaandmis-kisa. Tõenäoliselt panevad jah oma positsioone paika, vanus kah selline... Arvatavasti on varsti selge kumb neist "kõvem tegija" on, kuid isastel on vahel ka hiljem täiskasvanuna vaja neid asju üle klaarida, nii et aegajalt tuleb ikka kismasid ette.
Aga kui asi väga veriseks läheb, siis peaks midagi uut välja mõtlema - eraldi puuridesse, agressiivsem kastreerimisele vms...
Kasutaja avatar
nuu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 501
Teemad: 46
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Müramine või Kaklemine

PostitusPostitas Endised kasutajad » 01. september 2004, 17:31

Verd pole õnneks tulnud. Aga mul on vanemas rotist kahju, noorem hüppab talle kohe kaela, ei saa aru, et miks vanem üldse nooremale peale ei lähe. Kas on võimalik, et vanem rott arvab, et ta ei või nooremale midagi teha, äkki mina olen kuidagi märku andnud???
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Eagles » 03. september 2004, 19:19

Mul on suhtselt samamoodi. Ma ise ka vaatasin et angu suurem, kannatab vaikset kõik ära. Väike üritab boss olla. :P Ükskord suurempiiksus. :| Nagu äkki ta kardab väiksemat. :D (suurem on 3 kuune ja väiksem 1 kuune) :D
Eagles
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 216
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 5 külalist