Plastmassist puuripõhja närimine

Miks ta nii teeb? Kuidas õpetada rottidele trikke jne. Häid nippe rotiomanikele.

Moderaatorid: E4-, Amelia

Plastmassist puuripõhja närimine

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 22. jaanuar 2010, 21:22

Mul ei ole ühegi roti puhul olnud probleeme, et näritaks puuri põhja, kuid see oli enne Wii tulekut. Plika isub iga õhtu puuri nurgas ja muidgu närib seda. Täitsa augud hakkavad tekkima juba nurkadesse. :shock: Õnneks leidsin ma talle sobiva lahenduse. Nimelt loomapoes käies leidsin lindude sektsioonist sellised õrred müügilt.

Pilt
http://www.trixie.de

Wii täiesti vaimustuses sellest õrrest. Närib ja murrab seda tundide viisi. Puur näeb välja nagu oleks puutöökoda avatud seal. Riiulid kaetud puupuruga - do your own aluspanu. :P
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Plastmassist puuripõhja närimine

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 01. november 2011, 17:01

Seda puuoksade lahendust oli täpselt seniks-kuniks, lõpuks näriti ennast ikka puuripõhjast läbi. Tundub, et uue puuri plastik ei ole nii maitsev (ptui-ptui-ptui) või on asi selles, et annan neile umbes 2-3 munakarpi nädalas närimiseks ja lisaks veel WC paberi rulli sisusid. Neid murtakse ikka mõnuga. Ühest munakarbist jätkub 2-3 päevaks umbes. Hakkan kahtlustama, et need Pintoga koos külas käinud liivahiired on neile ühtteist õpetanud. :dunno:
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Plastmassist puuripõhja närimine

PostitusPostitas Brix » 01. november 2011, 22:47

Mul näriti Jenny puuri põhjale väljaspoolt väike auk sisse ja edasi seespoolt nii, et lõpuks hakkasid rotid põgenema. Muud plastikut nagu ei närigi (sputnikuid nt. kuigi torusid ja plastik kausse on natuke proovitud). Samuti näritakse puuri võret. Mul närivad kuivtoitu ja makaroone praegu (mitte palju), praeguseks piisab. Vahel saavad WC paberi rulli sisusid ka.
Kasutaja avatar
Brix
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 261
Teemad: 2
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Plastmassist puuripõhja närimine

PostitusPostitas katzik » 21. november 2011, 17:19

Minu Jennyga sama moodi. Kõigepealt näriti väljast ääri, nüüd hakkas üks rott seest nurka närima, niiet pea kõik saavad välja nüüd sealt. Nüüd juba olengi sealmaal, et vaatan uut puuri neile, kus poleks sellist plastikalust. Ja meil samuti majasid või muid asju nad eriti ei näri, paarist kohast proovitud vaid. Ju on väljasaamis soov ikka kõige suurem...
There are rats in my house.
Kasutaja avatar
katzik
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 213
Teemad: 6
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline