Mis foobiaid te põete?

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas Merily » 21. august 2011, 23:23

Minul on hirm ämblike ees. Ja nii suur hirm, et võib vabalt foobiaks nimetada. Hirmsasti tahaks lahti saada. Pisemaid kehaga sümmeetriliste jalgadega ämblikud kannatan välja, mõned neist on isegi armsad. Hästi tillukesi ka ei karda. Aga koibikud (keda kutsun koivikuteks - kõlab sobivamalt), paksu tagumikuga ja niisama paksud ämblikud - jube!!! Näiteks kui mõnd pilti neist näen, siis hakkab igalt poolt sügelema ja kui mõni neist peaks mulle peale sattuma, hakkan paaniliselt vehklema.
Kõrgusekartus on mul ka, aga arvan, et foobia see ei ole. Vaatlustornidesse ronin ikka, endal küll jalad värisevad all. Hiljuti ronisin Valmas ühte torni ning järgmised 2 päeva olid jalad valusad, sest terve trepikõnni ajal olid jalad krampis ja värisesid. Aga ära käisin ja lähen ka teistesse tornidesse oma hirmu ületama :).
Pimedust kardan ka, kui üksi olen. Surnuaedades veel eriti. Kas ma just mingeid kolle jms väljamõeldud olendeid kardan, aga just inimesi, kes täie mõistuse juures pole.
Kitsad ruumid on ilmselt üks mu foobiatest. Tõeliselt kitsad. Lifte kardan, aga mitte väikese ruumi tõttu. Näiteks Hiiumaal on üks kõrge torn (Kõpu äkki?), mis esimest korda mind niimoodi hingeldama pani, et pidin lihtsalt trepil maha potsatama ja mõned minutid puhkama. Ja seda mitte ainult füüsilise pingutuse tõttu, vaid see, et ma ei saa ennast liigutada - ruum oli lihtsalt niivõrd kitsas.
Keegi eespool on maininud ka hirmu võõrastele inimestele helistamise ees. Mul sama lugu, enamjaolt lasen kellelgi teisel ära helistada :lol:. Kuigi seal ju midagi hirmsat pole... Helistamine ei meeldi mulle tegelt üldse, ka näiteks sõpradele. Eelistan kas näost-näkku rääkida või siis internetis, MSNis. Ma pole eriti jutukas ka, mistõttu kõned on kohmakad. Eriti veel, kui vaja rääkida omasuguse inimesega, kes samuti just eriti sõnaosav pole :D.
Arste kardan ka. Väiksest saati kardan, sest alati öeldi, et täna ainult kuulame ja vaatame - rahunesin maha ja lõpus öeldi üsna tihti, et aga võtame ühe vereproovi ikka ka. Mistõttu enne igat kurguvalu tõttu arsti juurde minekut paanitsesin. Hambaarstid on mulle palju valu tekitanud (pea iga kord kontrollis käies tõmmati hambaid välja). Olen üsna kindel, et see oli mulle vajalik, aga ega see valu vähemaks ei võtnud. Ehk siis teisisõnu on mul suur hirm valu ees. Ja see on tõenäoliselt teine tõsine foobia.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas yepiii » 27. august 2011, 11:43

Ma kardan kõrgust (ehk altofoobia), aga varem oli see hullem ja nüüd ma enam nii tohutult kõrgust ei karda. :-)
Minu üks foobia on veel mürmekofoobia (kartus sipelgate ees).Ma sain selle lasteaias, kus ühed poisid korjasid ämbrisse mullaga sipelgaid ja valasid mulle selle äbritäie pärast pähe. :mad: Muid putukaid ma õnneks ei karda.
Hästi natuke on mul ka klaustrufoobia (kartus väikeste ruumide ees), aga see on mul küll hästi väike. :wink:
kääbushamstrid Tarsan ja Triibu
kass Missa
kalad
yepiii
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 11
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas Rosalie » 27. august 2011, 15:41

Ma kardan ka väga kõrgust kui ähen natuke kõrgemale kohta hakkavad mul jalad värisema, aga ma ei tea kas seda saab foobiaks nimetada , sest paljud kardavad kõrgust . Varem oli mul kõrgustes paanilisem hirm aga ma olen sellest paanilisest hirmust võitu saanud.
Donna , Ammi , Tuti , Fruti , Rosalie
Kasutaja avatar
Rosalie
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 64
Teemad: 5
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas Merru96 » 27. august 2011, 18:16

Ma kardan natukene õhupallide katki minekut, aga seda ei saa vist foobiaks päris nimetada. Ämblikuid väga ei karda (ainult suuri), väiksed ämblikud võtan kätte ja panen õue, aga selliseid ööputukaid ja muid putukaid kardan küll, eriti kiile.
Viimati muutis Merru96 30. oktoober 2011, 15:58, kokku muudetud 1 kord.
Milly
Kasutaja avatar
Merru96
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 449
Teemad: 2
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas HelloKitty12 » 28. august 2011, 10:31

Ma kardan nüüd ka "vilkloomi" . Herilasepojad vist, või mitte. Musta ja kollase triibuline ja liigub vilksalt brr, õudne :-(.
Kasutaja avatar
HelloKitty12
Kasutajakonto külmutatud
 
Postitused: 506
Teemad: 11
Pildid: 7
Asukoht: Pärnu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas DessaMerisiga » 28. august 2011, 18:49

Rosalie kirjutas:Ma kardan ka väga kõrgust kui ähen natuke kõrgemale kohta hakkavad mul jalad värisema, aga ma ei tea kas seda saab foobiaks nimetada , sest paljud kardavad kõrgust . Varem oli mul kõrgustes paanilisem hirm aga ma olen sellest paanilisest hirmust võitu saanud.


Ei tea kuidas sa siis Valgeranna seiklus pargi viimase raja läbisid ? See ikka metsikult kõrge + kõva tuul ... .

Mina ei karda midagi ega põe mingit foobiat . Kui ma ämblikut kogematta näen (suurt) siis ikka ehmun korralikult ja kiljun ka , aga kui ma kaugelt näen,et on ämblik siis lihtsalt ei tee välja .
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas ILoveMyPet » 30. august 2011, 13:41

Ma kardan hirmsasti kõrgust ja ämblike. Kui väga kõrgele ronin, siis hakkab mul pea ringi käima ning tahan kohe alla. Ning kui ma näen ämblikku, siis jooksen ruttu teise tuppa ning enne ei saa rahu, kui on kindel, et ämblikku enam majas ei ole....
Kasutaja avatar
ILoveMyPet
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 16
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas ILoveMyPet » 30. august 2011, 13:46

Ahjaa, veel kardan ma limaseid loomi(ussid,nälkjad).

Aga herilasi,mesilasi ei karda. Ei saa vaadata kui keegi herilast tapab, nad ju nii nunnud.
Kasutaja avatar
ILoveMyPet
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 16
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas HamsterRules1 » 28. september 2011, 19:48

1.Putukaid. Põhimõtteliselt kõiki putukaid, väljaarvatud kärbseid( jap, isegi liblikaid ja lepatriinusi kardan)
2. Punaseid autosi.
3. Ühte asja veel..aga seda ma ei nimeta
Sleepy ♥ ..
Kasutaja avatar
HamsterRules1
Õigekiri longab
 
Postitused: 262
Teemad: 8
Pildid: 9
Asukoht: Maa Planeet
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas sussu » 19. oktoober 2011, 19:00

minule just õudsalt meeldivad ämblikud ja maod,elu ägedaim kogemus oli see,et ma sain ühel luige laadal võtta kuningboa ümber kaela! :-D Kuid tulles tagasi teema juurde, siis ma kardan kõrgust, pimedust, pisikesi.-lifte, ruume. :mellow:
sussu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas lots123 » 28. oktoober 2011, 14:52

Mina kardan jubedalt pimedust! Kui ma väga kõrgel olen siis kardan ka natuke kõrgust.
I love rats! Mart -Alfons.
Kasutaja avatar
lots123
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 38
Teemad: 6
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas Kaleria » 30. oktoober 2011, 10:29

Kardan pimedust, vihmausse ja ämblikke.
Ta sünnib meie sõbrana, ta usub meisse juba siis kui ta silmad on alles kinni, veel enne, kui ta sündis, andis ta end inimesele.
Kasutaja avatar
Kaleria
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 134
Teemad: 12
Pildid: 37
Asukoht: Tallinn, Lasnamäe
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas Jännu1 » 30. oktoober 2011, 10:40

Mina kardan kõrgust ja ka putukaid. Eriti selliseid kes lendavad, suve alguses ja kevadel on ikka päris hirmus mul õues ringi käia. Aga nt. ämblikuid ma ei karda, ainult siis kui nad kuskilt väga ootamatult välja kargavad. Samuti kardan ma konni, aga viimase ajaga on mul nüüd see hirm õnneks üleläinud ja konnade puhul kehtib nüüd sama mis ämblike. :D
I DoGs
Kasutaja avatar
Jännu1
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 177
Teemad: 5
Pildid: 4
Asukoht: Pärnumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas Mariett09 » 30. oktoober 2011, 14:50

Mina kardan ämblikke ja kõrgust :S
Mariett09
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas Rott100 » 30. oktoober 2011, 18:37

Mul ei ole suhteliselt ühtegi foobiat. Aga näiteks, kui ma olen vaadanud mõnda õudusfilmi ja ema, isa karjuvad mind magama(noh, sellepärast karjuvad, et ma tahan õudukat vaadata aga nemad ju tahavad, et ma magama läheks :-) ) ja kui mu väikevend ka magab siis pandakse mul uks vahelt kinni ja siis ma hakkan kartma, et mingi elukas tuleb voodi alt välja! :lol: Mul on nagu see hirm ka, et kui ma olen üksinda kodus ja ma istun voodi peal ja siis ma kardan seda, et mingi marutõbine haarab mu säärtest kinni või nii. :-D Aga näiteks ämblikute ja kõrguses ma mitte midagi enda kartes, ei näe. :sleep:
Viimati muutis Rott100 06. november 2011, 14:30, kokku muudetud 1 kord.
Minu pisikesed:
Valgeke-Pontsik,
Elirksa.
Kasutaja avatar
Rott100
Kasutajakonto külmutatud
 
Postitused: 76
Teemad: 5
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas kellyrott » 01. november 2011, 17:52

Mina kardan kõrgust,täiega :wacko: Ja veel kardan ma pea alaspidi olla,jube!
Kasutaja avatar
kellyrott
Naerata,sest homme on veel hullem...
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 833
Teemad: 15
Pildid: 2
Asukoht: Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas 3rika » 01. november 2011, 18:16

Ma ausalt ei tea, mis selle foobia teaduslik nimetus on aga minu foobiaks on verevõtmine ja süstlad - lihtsalt minestan ära :D
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas bärta » 13. november 2011, 19:12

Minu suurim foobia on ämbliku kartus.Kui vanaema juures maal aias töötades ämblikut näen siis hakkan vastassunda jooksma.Minu teine suur hirm on vaadata pimedasse ruumi.Kardan näha kummitust või midagi veel jubedamat,ise küll tean et neid pole olemas aga ikka. :-D
Kasutaja avatar
bärta
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 29
Teemad: 4
Pildid: 8
Asukoht: tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas SugarBabex » 22. november 2011, 16:37

Kardan paljusid asju
Mul on kõrgusekartus ehk akrofoobia,tornidesse üles võin minna,aga reelingu juurde ma ei lähe
Pimedusekartus
Ämblikukartus,see ei ole nii hull,aga kui ämblikut kodus siblimas näen,võtan kärbsepiitsa ja löön maha. :P
Kardan ka laeva/praami peal olles reelingu juurde minna ja alla vaadata.
Olen ka selline,kes kardab,kui keegi istub kuskil aknal või rõdul ääre peal.
Ning kõige imelikum hirm:
Ma kardan kloune,vihkan nende punaseid ninasid ja kohutavat naeru,kui nad nalja teevad vms.Nad ajavad mulle hirmujudinad peale!
Ennast lüües on topelt valu,siis tunned seda kohta mida lõid ja seda millega lõid...
Kasutaja avatar
SugarBabex
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 223
Teemad: 7
Pildid: 4
Asukoht: Valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas HamstriHuvi » 02. detsember 2011, 00:12

Ma kardan pimedust: mulle ei meeldi olla pimedates suurtes ruumides. Kui olen pimedas ruumis kus on peegel, ei suuda ma vaadata sinna poolegi.
Kuna olen kuulnud vaimude ja kummituste jutte mis hirmutavad mind kohutavalt on mul suur hirm kummituste nägemises .
Kuigi tean ,et kummitused on kõigest vaimud ja nad ei saa mulle midagi teha... või saavad...
:umm: :umm: :umm: :sad:
naeratus pikendab elu :)
Kasutaja avatar
HamstriHuvi
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 18
Teemad: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Tuju: Vallatu
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas justme » 22. detsember 2011, 19:43

Minu kõige suurem foobia on väikeste ussikeste, tõukude jms ees. Isegi pilti ei suuda vaadata. Mõnikord kardan ka pimedust ja ämblikke. Ah jaa ja kummitusi kardan ka. See on tegelikult imelik hirm. Üksi olles vahel selline tunne, et kohe tuleb keegi/miski kuskilt välja. Mul on väga hea fantaasia, loen igasugu ulmekaid ja vaatan ilmselt liiga palju õudukaid.
Kasutaja avatar
justme
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 74
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas Loomahull » 23. detsember 2011, 12:10

Pimedusekartus on mul üsnagi kadunud, ma võin pimedas ruumis olla, ilma ennast oluliselt halvasti tundmata, ainult pimedaid aknaid kardan siiani, rulood peavad alati ees olema, kui aken mustaks läheb. Samas madudekartus on ajaga hullemaks läinud, see on ikka pöörane paanika... :sad: Kui ma enne mao pilti nähes viskasin selle lihtsalt kähku eest ära ja suutsin maha üsna kähku maha rahuneda, siis nüüd ma hakkan hetkega nutma ja karjuma ja ronin jalgupidi kas toolile või kus ma parasjagu istun. Peaasi, et jalad põrandal ei ole. Juba mõte maost sunnib jalgu tõstma ja tekitab õudu (isegi praegu istun jalgupidi voodil). Rahunemine võtab natuke aega ja ammugi see, kui ma suudan jalad põrandale panna. Kevadel Pärnus oli üks juhus, kus Õhtulehes oli mao pilt, ma lugesin pahaaimamatult lehte ja kargas see ette... :wacko: Istusin akna vastas, aken oli lahti ja nii see leht minu röökimise saatel aknast välja lendaski kogemata... Saatsin isa järgi, sest mina seda enam puutuda ei suutnud. Pärnu korter neljandal korrusel, nii et sai isa natuke ronida. :-D Ma kardan isegi võimalust, et ma võiks kuskil kogemata mao pildi otsa kukkuda, sest sellele järgnev paanikahoog on ikka jube. Ning kole on see, et ema ei saa siiani mu hirmust aru, arvab, et ma lolli mängin. Kel endal tõsist foobiat ei ole, see ei saagi aru paraku. :sad:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas Enksukas » 25. detsember 2011, 14:56

Mina kardan tõsiselt ämblikke, ükskõik kui väike ta on, kui ta minu läheduses on pistan ma kisama ja lähen paanikasse, asi lõpeb alati minu paanilise nutuga. Mitte midagi teha ei saa, nii lihtsalt on. :wacko: Veel olen ma täielik süstivastane, lihtsalt ei saa lasta endale süsti teha, ma kas hakkan karjuma või tõmban ennast automaatselt arstist eemale. Mäletan veel, kui mul oli 40 palavik, ja kiirabi käis.. pidi mulle süsti tegema, ma olin nii uimane ja isegi siis hakkasin vaikselt vastu.. kui tehtud sai oli ülisuur kergenus. :happy: .. tahaks täiega nendest foobiatest lahti saada... eriti süsti omast (kui seda saab foobiaks nimetada). Nii ebamugav on arsti juures olles, endal halb tunne. :sad:
Minu kõige suuremad aarded on kiisu Sipsu, kutsa Snäppy, Pitsu & viirpapagoi Pätu! ^^ - kallistan.
Enksukas
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 5
Teemad: 1
Asukoht: Võrumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas Mannn » 17. jaanuar 2012, 16:00

Jah, minu suureks foobiaks on ka ÄMBLIKUD! :D Lihtsalt ei suuda, nii kui läheduses näen kasvõi ülipisikest ämblikut, pistan kisama, kiljun, värisen ja mida kõike veel.. :) Ja süsti kardan ma ka meeletult, ma ei kujuta ettegi, mis siis saab, kui on arstitädidel vaja võtta mu veeniverd, siis peab mu küll narkoosi alla panema. :D Jube, jube. :)
Tervitused teile kõigile Friida, Fredi, Kuti, Paksu ja minu poolt! ♥
Mannn
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas spuuki » 24. jaanuar 2012, 19:41

kardan kõrgust, ämlike ( muide mu onul on ämblik :wacko: ), igasuguseid pisikesi ja vastikuid putukaid ( panen kohe jooksu kui mõnda näen :D ), noh ja ussidkesed ( aga mitte maod vaid just need pisikesed ussid ) . Kindalsti on midagi veel, aga ei tule praegu meelde.
♥tuhkrud♥
Kasutaja avatar
spuuki
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 551
Teemad: 7
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas RotiSõber » 15. mai 2012, 15:59

Mina kardan õhupalle.Mulle ei meeldi neid täis puhuda ja nendega ühes toas olla, eriti jube on kui need pauku teevad.Samuti ei meeldi mulle ka süstid ja ei meeldi ka vereproovi anda.Siiani olen alati minestanud kui on veenist võetud.Näpust pole nii hull, aga ka sellest minestasin kunagi ära. :)
Armastan oma deegut nii väga !!
Kasutaja avatar
RotiSõber
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 115
Teemad: 3
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas liivahiir10 » 17. juuli 2013, 17:09

sussu kirjutas:minule just õudsalt meeldivad ämblikud ja maod
Ka minu ema ona mao fänn,aga mina keelasin tal mao võtmise ära, sest tema rääkis et nemad söövad külmutatud(ja mitte külmutatud)rotte ja hiiri :dropdead: .Kui ta seda ütles sain mina shoki ja ütlesin talle:''Meie ei võtta MITTE KUNAGI mingisugust madu.
Putukad on jõledad, ükskõik mis putukat nähes panen mina jooksu :-D .
Ameerika mäed, jõle kraam:ma ei suuda isegi selle kõige tavalisema kus mingeid erilisi pöördeid ega värke ei ole,selle peal mina ikka hakkasin karjuma ja pigistasin silmad kinni.
Veel on mul hirm nende elukate vastu kes testivad loomade peal ja lasevad neile mingit suhkurt ja tossu sinna karpi, see foobia tuli hiljuti (see või eelmine aasta)Mingis saates näitas kuidas lastakse nendele rotukestele mingit suhkrujama sinna puuri, mina hakkasin nutma ja juuksin karjudes teise tuppa.
Süstid, haigla,arstid: Olin väga haige pead nagu oleks keegi peksnud, koguaeg oli paha olla ja pilt hakkas vaikselt eest ära kaduma ning haige palavik oli ka(39,9),viimane võimalus:lähme arsti juurde, seal õeldi et mul võib mingi puugi haigus olla ja et peab süsti ja kanüüli panema mina tahtsin minema joosta aga seda ma õnneks ei teinud.Ja kui ma seal haiglas olin siis tehti seal ka kõik võimalikke uuringuid.Mingit seljaaju süsti tehti, kui see tehti ära siis ma ei tohtinud 2 tundi püsti seista.
Välk, ei tea kust foobia tuli lihtsalt hirmsasti kardan välku.
Ja Õismäe/Lasnamäe/Mustamäe liftid need on ka jubedad.
Piiksud
Kasutaja avatar
liivahiir10
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 129
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas Marie » 27. oktoober 2013, 19:26

Ma ei suuda jalad voodi servalt rippumas istuda, sest voodi all võib ju keegi olla! :ups: Kardan ka voodis lamada nii, et jalad on teki alt väljas. Ma kardan ämblikke! :scared: Õehh! Putukaid ma ei karda aga mõned on lihtsalt natuke jubedad. Mulle ei meeldi väikesed ruumid aga otseselt ma neid ei karda. Ma kardan kõrgust aga see on selline asi millega suudan ma ennast kokku võtta ja elan üle. Mulle ei meeldi süstid, ei karda neid. Ja ma hakkan kinos kartma, ( isegi kui on lastefilm ) kui on liiga kõva heli. Ja mulle meeldib kanda mütse siis on turvalisem tunne. :umm: Ma kardan pimedust, sest elan pättide rikkas kohas ja kardan üksi olla. Jah siin on päris palju asju, ei tea kuidas ma üldse elada saan? :-D
Kasutaja avatar
Marie
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 66
Teemad: 1
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas rimpsukas » 02. november 2013, 13:53

Ma kardan õudsalt laevu o.o Ma ei oskagi öelda.. Nad tunduvad nii suured ja... huuh :D Samuti kardan ma kummitusi, kuna mu enda kodus kummitab..(tähendab, ma vajan vist psühholoogilist abi, kuna ma näen seletamatuid asju) :s
:)
Kasutaja avatar
rimpsukas
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 374
Teemad: 16
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas Lili » 18. detsember 2013, 07:19

Ma ei ütleks, et need foobiad on, aga suurt hirmu tunnen ma kõrguse ees, tornidesse ei roni ja ei meeldi ka vaadata teisi ronimas ja sealt alla vaatamas või kõrgel aknal istumas.
Putukaid kardan, ma ei kannata mitte mõtet ka, et üks putukas võiks mu peal käia (vahet ei ole, kas ämblik, herilane või mingi muu). Talun ära kärbsed ja lepatriinud, aga see ka kõik.
Ka kardan ma lausa paaniliselt äikesetorme. Olen ise selle kahjusid nii mitu korda nägema pidanud, k.a inimese surm, nii et juba pelgalt tume pilv ja natuke tugevnenud tuul paneb minus häirekella tööle ja ma täiesti hirmunult üritan leida ohutuimat kohta endale ja enda perele. Seda hirmu loen ka enda jaoks suurimaks, teised on veel ületatavad teatud olukordades, aga see mitte.
Lili & Opaal
Kasutaja avatar
Lili
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 564
Teemad: 26
Pildid: 1
Asukoht: Sõmeru vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Ahrefs [Bot] ja 3 külalist