Unes kõndimine

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Unes kõndimine

PostitusPostitas SaluKat (Teema autor) » 04. oktoober 2008, 20:29

Kes teist on unes kõndinud ja mis te siis teinud olete? Ja äkki teate kellegi kohta mõnda huvitavat juhtumit öösel unes kõndimisest?

Mina ise olen öösel unes kõndinud ema voodisse ja seal pea ema varvaste juurde pannud :D...Ju mulle siis meeldib juustu hais xD....

Aga empsil oli nii, et kui ta oli veel väike ja elas maal, siis ta oli öösel kõndinud vaiba alla magama ja pea oli kapi all (suure kapialusega kapp) ning siis kui ta vanaise üles ärkas ja teda otsima läks...läks ta Üllet (minu vanatädi) üles äratama ning oleks peaaegu minu empsile peale astunud. Hommikul ei mäletanud ta mitte midagi.

Ise ma imestan, et kuidas ta külll sai nii teha :D. Sest nt mina küll ei julgeks isegi päeval vaiba alla ronida...aga tema ronis öösel juuubeee! Aa...ja peale seda juhtumit hoiti ööseti uksi lukus, sest kardeti, et mu emps läheb metsa.
Kasutaja avatar
SaluKat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 286
Teemad: 12
Pildid: 1
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unes kõndimine

PostitusPostitas Kissu » 04. oktoober 2008, 21:13

Mina pole küll unes ringi jalutanud aga ma olen pidanud maha pikki telefonikõnesid (asjalikku juttu ajades) nii, et hommikul ei mäleta enam, et mingi telefonikõne üldse oli.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Unes kõndimine

PostitusPostitas -H_J- » 04. oktoober 2008, 21:42

Ma ei tea, kas mina kõndisisn unes aga ...minu toas on suur arvuti, ja ma koguaeg arvutis olles ajan selle maha. Õhtul magama minnes oli hiir ilusti oma kohal. Hommikul kui ärkasin oli hiir maas. Ja ühe korra oli nii, et õhtul jäin nurgadiivanile magama ja hommikul ärgates olin hoopis teisel pool diivanit :D. Minu ühel sõbral oli nii, et tema ja ta õde rääkisid omavahel juttu, öösel kui nad magasid :shock:
kanahakkliha
Kasutaja avatar
-H_J-
I'm watching you...No, seriously, I am.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 748
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: siin-seal
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unes kõndimine

PostitusPostitas Lind1100 » 04. oktoober 2008, 23:50

Mina ärkan öösel vahel üles, pidavat täiesti normaalne olema. Kui aga hommikul mõelda mis selle ülevalolekuaja jooksul tehtud sai, siis ei mäleta peaaegu mitte midagi, vahel ei mäleta sedagi et üleval olin. Enamik inimesi pidi öösel paar korda paariks minutiks ärkama, täpselt niimoodi, ilma et ise seda mäletaks hiljem. Ainuke jama on see, et kui üles äratatakse, et midagi öelda, siis seda kah ei mäleta. :lol:

Mingi hetk ma korduvalt panin kinni äratuskella, mis asus teises toa otsas: kui ärgates äratuskell käes oli, siis järelikult olin ma üle toa jalutanud ja üles ärkamata edasi maganud. :P
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unes kõndimine

PostitusPostitas samton » 05. oktoober 2008, 09:03

Kunagi kooliajal juhtus selline lugu. Ärkasin hirmsa hilinemisega ja esimene mõte oli: miks äratuskell ei helisenud? Hakkasin kella otsima - pole. Ei leidnudki. Alles õhtul aias kõndides avastasin kella oma toa akna alt kiviktaimlast. Ainus võimalik järeldus oli, et küllap olin helisema hakanud kella läbi une aknast välja visanud. (Teise korruse aknast, kusjuures. Aga kuna oli soe aeg, siis oli aken öösel lahti, nii et õnneks klaasid jäid terveks. Kell jäi ka terveks.)
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unes kõndimine

PostitusPostitas Goldenfish » 05. oktoober 2008, 11:20

Mul oli nii et eelmine aasta kooli ajal käisin reisil ja siis pidin pärast palju töid järgi tegema. Siis ma olin nii palju õppinud et kõik oli segamini, üks õhtu olin just korranud loodusõpetuses pöialpoisist.
Ja öösel oli nii ölnud et ma kõndisin ema voodi ette näitasin sõrmega ühele lillele ja hakkasin rääkima kõike mis ma pöialpoissidest tean, et nad on väikesed ja mis värvi pilt õpikus oli :S
Hommikul ma aga ei mäletanud midagi :fish:
♥Eva♥
Kasutaja avatar
Goldenfish
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 434
Teemad: 7
Pildid: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unes kõndimine

PostitusPostitas nuuu » 15. oktoober 2008, 14:14

Mina väiksena ka kõndisin unes. Läksin kööki ja paninrohelised tomatid endale varrukatesse.
Tore asi oli veel see, et järgmine hommik olid need mu varukas ilusad punased.
Jacky ♥
Mõnus maius
Alates 10 maist soome kolmeks kuuks , nii kaua eemal pisist :) Jacky & Keidi .
Kasutaja avatar
nuuu
Jacky ♥
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1594
Teemad: 24
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unes kõndimine

PostitusPostitas Marilin » 15. oktoober 2008, 16:24

Ma ise ei kõnni ega ka ei räägi unes. Aga mul üks sõbranna oli unes pidžaama ära vahetanud - õhtul pani ühe selga ning hommikul oli teine seljas :-D
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unes kõndimine

PostitusPostitas raheldeegu » 15. oktoober 2008, 19:47

Ma ärkan hommikul hoopis teises toas xd
Kasutaja avatar
raheldeegu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 565
Teemad: 32
Pildid: 7
Asukoht: Pärnumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unes kõndimine

PostitusPostitas Liisu- » 15. oktoober 2008, 19:49

Mina üldiselt unes ei käi, aga räägin küll. :ups:
Selleks, et olla õnnelik on tegelikult vaja väga vähe...
Aga keegi lihtsalt ei mõista seda.
Kasutaja avatar
Liisu-
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 328
Teemad: 8
Asukoht: Lagedi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unes kõndimine

PostitusPostitas alpachino » 16. oktoober 2008, 10:09

Oli aeg kus ma keset ööd panin endale välja minemise riided selga. Näiteks sukad jalga ja teksad ja mingi pusa ja siis heitsin voodisse ja magasin edasi. Hommikul oli hämming :-D .
Eelmine aasta Taanis magasime ühes endises hullumajas ja seal ühel ööd tomus igast imelikke asju ja ma oleksin sealt öösel peaaegu ära põgenenud magades. Õnneks mind äratati õigel ajal üles.
Kasutaja avatar
alpachino
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 91
Teemad: 2
Pildid: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unes kõndimine

PostitusPostitas Meloofia11 » 16. oktoober 2008, 16:54

Mina ei käi unes, aga väga harva räägin. :-D Aga kunagi väiksena, kui veel võrevoodi laatses magasin (sain sealt iga kell välja ja olin siis ikka oma 5'e aastane, see voodi ongi siuke suur) Siis äkki hommikul ärkan ja "APPI! Ma olen voodi all!" :-D Väga tihti keerasin endal veeljalad padjapeale. Olin siuke Pipi fänn kah. Aga unes jah vahest harva sogan midagi. :D
Muffin, Pandora, Timmi, Mupsu, Cordelia, Rosanna
[Lilly, Pipi, Cookie, Minnu, Mixike]
Kasutaja avatar
Meloofia11
Hobused ja pisilemmikud =)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2461
Teemad: 49
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna juures
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unes kõndimine

PostitusPostitas Saara » 16. oktoober 2008, 19:27

Kiirel kooliajal on tihti juhtunud seda, et ärkan hommikul üles ja panen kella kinni ning siis magan edasi. Lõpuks siiski ärkan, kui isa äratama tuleb-- aga seda, et oma kella vahepeal kinni pannud olen, ei mäleta.

Samuti olen nooremana öösel kõndimas käinud ja isegi teleka tööle pannud, ilma, et hommikul mäletanud oleks. Päris kummalised ajutrikid :D .
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unes kõndimine

PostitusPostitas kerliilrek » 16. oktoober 2008, 19:30

Mul oli nii, et ma nägin unes, et ma läksin wc-sse pissile, ja siis ma nagu päriselt ka tõusin öösel püsti ja kükitasin vaiba kohal ja pissisin . :D Emps hommikul küsis , et kas sa tead ka mida sa öösel tegid, siis ma ütlesin et ei tea , ja siis emps ütles et ma pissisin vaiba peale . :D Ma nagu üldse ei mäletanud seda .
Kasutaja avatar
kerliilrek
Gotta Be Somebody , ;)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 805
Teemad: 18
Pildid: 4
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unes kõndimine

PostitusPostitas Memory10 » 16. oktoober 2008, 19:44

Ma olen korduvalt rääkinud unes, aga kõndimist unes pole olnud.
Ükskord oli niimoodi, et ma nägin unes kuidas mu vend mind peksab ja siis ma karjusin läbi une ,, Raigi ära tee, ära peksa mind,,. Samal ajal vehkisin jalgade ja kätega.
HOPAD!!! Jänkud ruulivad!
Kasutaja avatar
Memory10
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 713
Teemad: 7
Asukoht: Keila
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unes kõndimine

PostitusPostitas Liivakakene » 27. oktoober 2008, 16:16

Mina kunagi kõndisin unes. :D Ma hakkasin oma toast välja kõndima (unes). Siis emps küsis(ikka veel kõndisin edasi):"Kuhu sa lähed!?".Siis ma jooksin voodisse tagasi. :D
ew no
Kasutaja avatar
Liivakakene
Be Blue or Get Green <33
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1723
Teemad: 39
Pildid: 0
Asukoht: Tartumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unes kõndimine

PostitusPostitas Roosaketss » 27. oktoober 2008, 17:32

Olen kõndinud ja rääkinud unes.
Seda, mida ma merisigade vastu tunnen ei saa sõnadesse panna, sest merisead on imelised!
♥ ♥ ♥ ♥
Kasutaja avatar
Roosaketss
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 335
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unes kõndimine

PostitusPostitas -Liz- » 29. oktoober 2008, 16:29

kerliilrek kirjutas:Mul oli nii, et ma nägin unes, et ma läksin wc-sse pissile, ja siis ma nagu päriselt ka tõusin öösel püsti ja kükitasin vaiba kohal ja pissisin . :D Emps hommikul küsis , et kas sa tead ka mida sa öösel tegid, siis ma ütlesin et ei tea , ja siis emps ütles et ma pissisin vaiba peale . :D Ma nagu üldse ei mäletanud seda .


Mul on ka taoline asi juhtunud :D
Ükskord kui ma magasin haagissuvilas (olin siis ka mingi nelja-viie vahel). Ja nägin unes et läksin õue trepi peale tõmbasin püksid maha ja pissisin. Aga päriselt lasin madratsid täis ja hommikul proovisin seda ema-isa eest peita. :)

Oi jah kui ma väikene olin (4-5-6aastane) siis olidgi mul need hädad peaaegu iga öö et ma käisin jalutamas (elasime siis korteris ja õnneks oli välis uks lukus.) Isa siis hommikul räägib nii: ,,Liisa kas sa ei tea kus wc asub? sa läxid öösel esikusse kappi ja hakkasid seal pükse maha tämbama ja siis kui ma sinna tulin ja ütlesin et mine wc siis ma vaatasin teda lolli näoga ja jooksin oma tuppa."

Ja ma olen ka algklassides ringi jalutanud. Ja nüüd kui me peale neljandat klassi(2006 mai) oma majja kolisime(meil on ümber maja mets) siis isa ütles et vaata et sa öösel metsa ei lähe muidu ajad mu sead minema. Nimelt ta on jahimees ja meil on maja taga metsa sees sigadele ja põtradele sööt ja siis ta kartis et ma ajan ta sead minema aga õnneks ma pole siis majas veel (isa-ema sõnul) ringi jalutanud *ptui-ptui-ptui*

Aga iga päeav kui mu õde on juba vähemalt tund aega maganud siis ta sonib. :D

Need on siis minu juhtumid väiksena. Neid on tegelt veel aga praeu ei hakka rohkem kirrima siia vaatab vb teinekord.
Hamstrid *Love* Aphrothite- Melany, Janine- Destiny :)
-Liz-
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 72
Teemad: 1
Asukoht: Saku/Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unes kõndimine

PostitusPostitas -KonnaPoeg- » 16. november 2008, 22:49

Ise pole unes kõndinud aga soninud olen. Ükskord rääkisin mingi ,,Appi lõvi! Emme jookseme!''. Aga sõbral on küll niimodi juhtunud, et läheb ilusti õhtul magama ja hommikul ärkab laua peal. :lol:
Kasutaja avatar
-KonnaPoeg-
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 312
Teemad: 4
Asukoht: Haage küla
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unes kõndimine

PostitusPostitas GunnyBunny » 17. november 2008, 08:21

Minul oli vahepeal, mitte kaua aega tagasi nii, et ma läksin kooli pidžaamas :lol:. Niimoodi, et pidžaamad olid all, ja riided (teksad ja paksem särk) olid peal. Õnnetuseks oli meil siis kehalise tund ja ma pidin ikkagi kõigi ees pealmised riided ära võtma, et kehkasse minna. :-( Nojah, siis kõik naersid ja mina ei saanud aru, mis neil viga on, ma ise tundsin ennast täitsa normaalselt. Pärast sain aru, et mul on pidžaamad seljas, ja siis ma oleks tahtnud maa alla vajuda :-D.
Kasutaja avatar
GunnyBunny
Greevixor
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1767
Teemad: 16
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unes kõndimine

PostitusPostitas kadre » 19. november 2008, 21:25

Mul on väiksena mitu korda juhtunud nii nagu nuul. Öösel ärkasin üles ja hullumeelne pissihäda oli, aga kuna ma olin väga unine, siis kõndisin (kõndisin :-D ) vetsu ja siis pissisin, siis ärkasin üles (päriselt) ja avastasin et ma polegi vetsus. :-D Ma kõnnin ja sonin koguaeg. Ühe korra oli nii, et läksin ülesse korrusele isa ema juurde, panin teleka käima, lülitasin dvd mängija sisse ja vaatasin tühja telekat, siis lülitasin dvd mängija kinni ja teleka ka ja siis kõndisin tagasi magama. :lol: Ühe korra viisin oma pleedi kööki tooli peale. Siis olen kõndinud isa juurde ja küsinud kella, seejärel magama läinud. Ja just oli nii (mingi nädal aega tagasi) et ma panen hommikul kohe kui ma voodi korda teen, siis panen papid voodi äärele ette, et jänes voodisse ei läheks ja siis üks öö, kell oli pool kaks ja siis ärkasin üles, panin ühe papi (Mille ma muuseas iga hommik kõige esimesena voodi äärele panen) voodiääre külge ja siis küsisin isalt kella ja tema muidugi sai aru et ma sogan midagi läbi une ja siis ta meelega ütles et pool kaheksa. No ma muidugi arvasin et ma magasin sisse ja hakkasin teksaseid kapist võtma. Siis vaatasin igaks juhuks ise kella ja nägin et kell on pool kaks. Ma ei vaadanud seda väga tähelepanelikult muidugi ja siis istusin voodi peale (mulle ikka hommikuti kombeks) ja ootasin natuke. Siis küsisin issilt kinnituseks et kas kell on pool kaks, siis ta vastas jaatavalt ja ma magasin edasi. :-D :-D Kõige naljakam on see, et midagi ma selle öö juures isegi mäletasin ja hommikul pärisin isalt, et kas ma tegin tõesti nii ja vot... :-D Ja koguaeg sonin muidugi, mul ei ole mitte ühtegi ööd, kus ma ei oleks soninud.. :mellow:
Tahtejõuga võib saavutada kõike!
Kasutaja avatar
kadre
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 186
Teemad: 4
Asukoht: Nõo
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unes kõndimine

PostitusPostitas PrinCess » 20. november 2008, 10:25

Mina otseselt unes kõndinud pole, aga olen rääkinud, nutnud ja naernud.
Just mõni päev tagasi ärkasin sellepeale üles, et ma naersin nii, et terve maja kajas. Pärast oli tõttöelda endal ka imelik olla. :-D
When I say: "Time to go back to the cage." My rats hear: "Please hide under the furniture and refuse to come out for the next hour."
Kasutaja avatar
PrinCess
never tell secrets
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 846
Teemad: 9
Pildid: 10
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unes kõndimine

PostitusPostitas saphira » 21. november 2008, 20:00

Endal on juhtunud niimoodi, et kui väiksena mandariini kella neljast hommikul süüa tahtsin, kõndisin kööki ja hakkas noaga mandariini koorima. Sõin selle ära ja läks magama tagasi. Lõuna paiku ärgates avastasin, et mu parem käsi on sügavaid lõikehaavu täis. Ja ma ei mäletanud, kus, miks või millal niimoodi üldse juhtus või midagi öösel toimus :wink: .
Sõbrantsil on olnud selliseid kordi, kui ta on sügavas unes olles oma õe voodi alla magama roninud ja hommikul ärganud ning mõelnud, et kus kohas ta küll on :-D .
Alice is an unstoppable force of nature. And Jasper.. he's just there ♥.
Vaata ka siia!
Siia siis ka juba!
Kasutaja avatar
saphira
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 96
Asukoht: Forks
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unes kõndimine

PostitusPostitas Roosahullus » 04. detsember 2008, 20:42

Mul on midagi taolist nagu kerliilrek'il.
Ma olin siis maal ja magasin , läksin vanaema ja vanaisa voodi juurde ja küsisin kas ma pissile võin minna . :-D
Ma olin siis mingi 4-5 aastane , pärast avastasin ka etmiks ma seal olen, WC on hoopis teisepool maja otsa .
Vanaema ise ka rääkis mulle pärast , mis ma tegin . :lol:
Kasutaja avatar
Roosahullus
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 161
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unes kõndimine

PostitusPostitas PrinCess » 04. detsember 2008, 20:54

Aah! Tuli üks asi meelde, nende wc asjade peale. Et kui ma olin väiksem, siis mul tuli häda peale, liikusin oma toas olevale toolile ja tegin siis ära kõik mis vaja. Hommikul ei mäletanud midagi. :-D
When I say: "Time to go back to the cage." My rats hear: "Please hide under the furniture and refuse to come out for the next hour."
Kasutaja avatar
PrinCess
never tell secrets
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 846
Teemad: 9
Pildid: 10
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unes kõndimine

PostitusPostitas Meloofia11 » 04. detsember 2008, 21:43

AA tuli üks asi meelde. Nimelt ma nägin unes, et ma ootasin vetsu järjekorras ja siis ma läksingi unes vetsu. Käisin vetsus ära ja siis võtsin oma teki ja padja ja jäin põrandale magama. Hommikul oleks ma südamerabanduse saanud, et miks ma nüüd põrandal olen. :-D (vetsu asja rääkis mu ema ja unenägu mäletasin muidu ei mäletanud)
Muffin, Pandora, Timmi, Mupsu, Cordelia, Rosanna
[Lilly, Pipi, Cookie, Minnu, Mixike]
Kasutaja avatar
Meloofia11
Hobused ja pisilemmikud =)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2461
Teemad: 49
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna juures
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unes kõndimine

PostitusPostitas Liivakakene » 05. detsember 2008, 15:24

Icc: :D
ew no
Kasutaja avatar
Liivakakene
Be Blue or Get Green <33
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1723
Teemad: 39
Pildid: 0
Asukoht: Tartumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unes kõndimine

PostitusPostitas SaluKat (Teema autor) » 13. detsember 2008, 23:25

Meloofia - päris hea :D
Kasutaja avatar
SaluKat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 286
Teemad: 12
Pildid: 1
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unes kõndimine

PostitusPostitas Babu » 14. detsember 2008, 12:42

Mina koguaeg naeran unes, ei kõnni. Aga mina olen küll voodi all ärganud. :umm:
Headust pole kerge kohata, kuid seda on kerge ära tunda!
Mind on tabanud tõeline ROTIHULLUS!!!
Kasutaja avatar
Babu
friends are forever, boys are whatever .
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2203
Teemad: 26
Pildid: 8
Asukoht: Tabasalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unes kõndimine

PostitusPostitas TuhkruPoiss » 16. detsember 2008, 18:32

Ma ei ole kõndinud, kuid rääkinud ja nutnud küll.Kui olin kusagil 4-5-ne siis ma rääkisin koguaeg. Isegi nüüd ma vahel räägin unes, kuid nüüd on uus asi, ma nutan unes :ups: Kui ma näen õudsat või kurba und, siis ma hakkan nutma :-D :ups: Aga mul on hästi imelik asi see, et ma näen multika tegelasi unes.Ükskord nägin, et lahendasin Scooby-Dooga ülesandeid :-D :-D
Tim & Chrys.
Kasutaja avatar
TuhkruPoiss
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1484
Teemad: 19
Pildid: 11
Asukoht: Rakvere, Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline