Unes kõndimine

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: Unes kõndimine

PostitusPostitas Crystella353 » 26. detsember 2008, 15:13

Mul oli nii , et kui ma väiksem olin käisin tantsutrennis. Seal oli palju erinevaid tüdrukuid jne.
Aga vot siis ma jäin haigeks ja öösel ma mingi sonisin ja nutsin et, Britt ei kutsunud mind oma sünnipäevale.. :hanky: :hanky: (Britt oli tantsutrennist üks tüdruk, kellega ma eriti ei olnud suhelnudgi :roll: )
Seda juttu rääkis mulle ema :ups:
Kasutaja avatar
Crystella353
Kasutajakonto külmutatud
 
Postitused: 41
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unes kõndimine

PostitusPostitas Yenestilya » 26. detsember 2008, 17:30

Mul tuli selle peale meelde , et öösel tuli vetsuhäda ja siis lähen potile ja pissin ja korraga läheb kõi märjaks avastasin , et vetsu olin läinud unes , aga väiksena oli väga tihti nii , et enda voodi läksin magama ,aga ärkasin emme ja issi voodis :d vahepealset ei mäletanud absoluudselt.
Kasutaja avatar
Yenestilya
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 71
Teemad: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unes kõndimine

PostitusPostitas -kkküllike » 30. detsember 2008, 00:51

Hehee. Hetkel nagu enda juhtumitest ei tule midagi meelde, kuid ma elan vennaga samas toas ja ma ei saa aru mida, aga midagi ta seletab siin. ( magades.) :lol:
Sirts
Kasutaja avatar
-kkküllike
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 119
Teemad: 2
Asukoht: Kiili.
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unes kõndimine

PostitusPostitas Fenzy » 30. detsember 2008, 21:39

Ma olin sõbranna juures öösel. Hommikul 5-6-7 paiku hakkasime läbi une omavahel rääkima, kumbki aru ei saanud konkreetselt millest me rääkisime. Tema ema kuulis, et räägime, tegi ukse lahti ja küsis: "Mis teed siin?" Sõbranna vastas: "Ei ma ei räägi Sinuga", Ema siis küsib: "Kellega Sa räägid siis?" Sõbranna vastu: "Unega" :D
Siiamaani naerame selle üle.
Ahjaa teine asi oli.. Ühele teisele sõbrannale helistati oktoobrikuus hommikul kell seitse. Sõbranna aga nägi unes, et on rannas. Võtab siis toru, teine sõber küsib: "Tsau, kus oled?" Sõbranna vastu: "Rannas".. Sõber uuesti: "Mis seal teed?" Sõbranna jumala tõsiselt: "Päevitan" :D
Kolmandaks see, et üks mu sõber läks ilma riieteta magama ning hommikuks olid riided seljas. Ta ei tea siiani, mis vahepeal juhtus.
Viimati muutis samton 30. detsember 2008, 21:39, kokku muudetud 1 kord.
Põhjus: Liitsin kolm järjestikust postitust.
Kasutaja avatar
Fenzy
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 331
Teemad: 4
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unes kõndimine

PostitusPostitas Siki » 07. jaanuar 2009, 16:27

Ükskord kui olin veidi noorem, mingi 10-11 ringis, siis tõusin lihtsalt öösel üles (ise ma ei mäleta, aga ma magasin samas ruumis, kus mu ema) läksin akna juurde ja hakkasin seda lahti kiskuma. Õnneks ajas ema mu voodisse tagasi. Ühte korda ma väga segaselt mäletan, mäletan, et ärkasin jälle ülesse istusin voodi peal silmad pärani ja rääkisin emale midagi kapist, mis meil vastasseinas oli. Ta ei saanud midagi aru, mida ma puterdan. Ja ma ei saanud aru, et miks tema aru ei saanud. Neid kordi, kui ma olen mingit kahtlast juttu öösel ajanud on nii palju, et neid on lausa raske kokku lugeda.
Kasutaja avatar
Siki
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 145
Teemad: 8
Pildid: 7
Asukoht: Kuusalu vald
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unes kõndimine

PostitusPostitas whipii » 21. jaanuar 2009, 16:57

Oii, mina olen ikka palju unes kõndinud.
1. Magasin, ärkasin üles ja läksin ema tuppa, voodisse. Ütlesin talle nuttes, et ma lõhkusin meie maja trepi ära ( 2- korruseline maja meil). Ema oli ise nii unine ega saanud midagi aru mis toimub. Siis ärkas ka isa üles ja nii nad siis koos lohutasidki mind, et ära nuta. Nad saatsid mind magama, aga enne seda läksin ma trepist alla, mis pidi ju minu sõnade kohaselt katki olema alla vetsu. Hommikul ei tulnud kohe meeldegi uneskõndimine. :D
2. Kõik peale isa magasid. Mina ärkasin üles, läksin trepist alla isa juurde ja ütlesin talle läbi une, et korista mu kapp ära. Ma ei saa magada, kui mu riidekapp sassis on. Lõpp oli selline, et isa ütles, et homme koristame ära.
3. Ärkasin öösel üles, kõndisin unes venna voodi juurde äratasin ta üles ja ütlesin talle, et me peame kohe praegu toas kõik asjad ümbes paigutama. Vend oli nii vihane, et ma ta üles äratasin ja käratas mulle, et ära soni, mine magama.
Neid uneskõndimisi on veelg olnud.
Unes olen ka ikka mitmeid kordi rääkinud omaette. :ups:
Kasutaja avatar
whipii
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 111
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unes kõndimine

PostitusPostitas Fenzy » 26. jaanuar 2009, 01:13

Sõbranna oli enda toas ja luges raamatut. Öösel tuleb ta õde tuppa ja ronib voodi kõrval olevale õppimislauale. Hakkas siis pükse maha võtma ja kükitama, kui sõbranna karjus: "Mida Sa teed!!?" Seejärel pani oma tagasi oma tuppa vehkat.

Seesama kuutõbine õde läks öösel vetsu. Isa oli köögis samal ajal arvutis, tegi tööd ja sõi. Tüdruk läks tema juurde ja tõmbas piimakannu isalt käest ära, võttis tassi ja hakkas tühjast kannust enda arvates piima kallama. Isa vaatab teda imeliku näoga. Seejärel vaatas õde kurjalt isale otsa ja küsis:" Mida Sa passid, jobu!?" Pööras selja ja kõndis oma tuppa magama. :lol:


Hiljuti avastasin ühe imeliku asja- olen ise ka "segast pannud".
Olin kahe sõbrannaga sõbra juures (üks sõbrannadest on selle poisi tüdruk), paarike siis voodis ja mina ühe sõbrannaga maas madratsil. Läksime hilja magama ja hommikul olin mina viimane, kes magas(nagu alati). Järsku olevat ma istukile tõusnud, silmad lahti teinud, ringi vaadanud ja roomanud mu ees olema veeaparaadi (selline nagu pankades ja haiglates jms. on) juurde, võtnud sealt plastiktassi ja sellega koos teki alla tagasi läinud :lol: Ärgates ma muidugi ei uskunud, et ma selle ise võtsin, arvasin, et teevad lolli nalja.
Kasutaja avatar
Fenzy
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 331
Teemad: 4
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 5 külalist