Maailma lõpp?

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Maailma lõpp?

PostitusPostitas tupsu-baloo (Teema autor) » 11. september 2008, 17:38

http://www.reporter.ee/2008/09/10/tanane-paev-kuulutab-paljudele-maailma-loppu/
Mida arvate teie sellest uudisest?

Meil käis täna tüdrukute tööõpetuses tervelt tund aega sellest juttu.Mina ise ei usu sellisesse võimalusse,kõigi osad mu klassiõed kardavad seda.
Ühesõnaga nad kardavad maailmalõppu mis võib tulla 4 aasta ja 2 nädala pärast.
Nad ütlevad, et ma olen ükskõikne-neil on õigus, mul ongi ükskõik!
Kasutaja avatar
tupsu-baloo
(=^.^=)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 789
Teemad: 26
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maailma lõpp?

PostitusPostitas Meloofia11 » 11. september 2008, 18:52

Ei see pole võimalik! :mellow: Tegelt ei ole jah, sest lihtsalt pole. :-D
Viimati muutis Meloofia11 11. september 2008, 20:08, kokku muudetud 1 kord.
Muffin, Pandora, Timmi, Mupsu, Cordelia, Rosanna
[Lilly, Pipi, Cookie, Minnu, Mixike]
Kasutaja avatar
Meloofia11
Hobused ja pisilemmikud =)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2461
Teemad: 49
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna juures
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maailma lõpp?

PostitusPostitas Memory10 » 11. september 2008, 19:45

Oi, Memory hakkas nüüd väga kartma. Parem oleks olnud, kui poleks seda ehitanud. Milleks see ültse on? appi, kui ma suren olen kõigest 15 aastane.:(
HOPAD!!! Jänkud ruulivad!
Kasutaja avatar
Memory10
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 713
Teemad: 7
Asukoht: Keila
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maailma lõpp?

PostitusPostitas Liivakakene » 11. september 2008, 19:51

Ja mina alles 12! :( See ei saa võimalik olla! :(
ew no
Kasutaja avatar
Liivakakene
Be Blue or Get Green <33
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1723
Teemad: 39
Pildid: 0
Asukoht: Tartumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maailma lõpp?

PostitusPostitas kerliilrek » 11. september 2008, 19:52

Mmm, ma ei usu seda asja mitte mingil juhul . Maailma lõppu on väga palju ennustatud, aga näe , siiamaani oleme elus !
Kasutaja avatar
kerliilrek
Gotta Be Somebody , ;)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 805
Teemad: 18
Pildid: 4
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maailma lõpp?

PostitusPostitas tupsu-baloo (Teema autor) » 11. september 2008, 19:54

Ei tasu seda nii väga tõsiselt ka võtta,sest see on rohkem arvamus,et mis võib aga ei pruugi juhtuda.Kui kuulasite mis reporter rääkis siis ka teine võimalus,mingi,et kas see must auk lendab orbiidile või maa,ma täpselt ei mäleta.Ja võibolla ei pruugi üldse midagi juhtuda. :sleep:

Jah maailmalõppu on ennustatud mitmeid kordi,aga sellega mis kerliilrek mainis tuli meelde,et kunagi paarsada aastat tagasi elas üks selgelt nägija kes ennustas nii maailmalõppu kui ka selle millal sõitis mingi terroristide lennuk new yorgis pilvelõhkujasse sisse ja see oli tema poolt täpselt välja ennustatud,isegi täpne kuupäev,seega läksid kõik selle selgeltnägija ennustused täppi,ennustused juba toimunud asjade kohta,ja ta ennustas ka millal tuleb maailmalõpp seda ma täpselt ei mäleta aga se pidavat olema u. 2200 aastal...aga muidugi ka see oli ju kõigest kellegi nn. arvamus.Sellest selgeltnägijast rääkis mingi aasta tagasi üks dokumentaal film.

Aga mina arvan,et meie põlvkonnal pole vist küll mitte mingit mõtet karta maailmalõppu.
Viimati muutis tupsu-baloo 11. september 2008, 20:01, kokku muudetud 1 kord.
Nad ütlevad, et ma olen ükskõikne-neil on õigus, mul ongi ükskõik!
Kasutaja avatar
tupsu-baloo
(=^.^=)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 789
Teemad: 26
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maailma lõpp?

PostitusPostitas Roosaketss » 11. september 2008, 19:58

Ühes foorumis oli ka sellest juttu ja seal inimesed rääkisid et maailmalõppu on ennustatud ka enne, nt aastal 1996, aga näed olen mina elus ja ka paljud teised. Ma arvan et kindlasti ei pea sellist asja paaniliselt kartma :)
Seda, mida ma merisigade vastu tunnen ei saa sõnadesse panna, sest merisead on imelised!
♥ ♥ ♥ ♥
Kasutaja avatar
Roosaketss
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 335
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maailma lõpp?

PostitusPostitas Scratchy » 11. september 2008, 20:04

:-D Ei mina usu, et mingit maailma lõppu tuleb! Teadlased tahavad teada saada, kuidas maailm loodi, mitte selle lõppu tekitada. Naljakas vaadata seda teemat, et tänu skeptikutele on Pisi nooremapoolne rahvas paanikas. :roll:
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maailma lõpp?

PostitusPostitas samton » 11. september 2008, 20:43

tupsu-baloo, Nostradamus oli see väidetav selgeltnägija.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maailma lõpp?

PostitusPostitas Lind1100 » 11. september 2008, 21:32

Lind on naerust kõveras, kuna ta on kiirendite ja muu sellise värgiga veidi tutvunud, erinevalt Reporteri ajakirjanikes ning muudest ebausklikest.

Miks ei saa tekkida maailmalõppu?

1. Kiirendeid on teisigi, kuigi väiksemaid on nende tööpõhimõte ja arvatav tulemus peaaegu sama.
2. Mustad augud ei teki mitte asjade purunemisel, mis on see mis prootonitega lõpuks juhtub, vaid kokkutõmbumisel. Meie maailmatsükli algust tähistab "Suur Pauk" Sama-moodi lähevad vaesed prootonid lõpuks õnnetult katki.
3 Must auk tekkib tavaliselt kui keha surutakse (omaenese gravitatsiooni mõjul) kokku väiksemaks kui teatava punktini, nimetus ei meenu, kuid Maa puhul oli see kas 3 või 9 mm. palllike. Tõenäulsus et selline kokkusuruv jõud tekib on väga väike.
4. Tavalises mustade aukude mõõtmete loetelus "väikesed" (so. väikesest, meie päikesest vaid paar korda suurematest taevakehadest tekkinud augud, kriitiline punkt on ikka vaid punkt lõpmatu massiga) kipuvad üsna ruttu ära aurama. Vaid "suured" jäävad alles ja "kasvavad" edasi. Paku, kui kaua nii tilluke auk püsib.
5. Tõenäoliselt pole ehtsa musta augu tekkimine nii pisikesest asjast üldse võimalik. See pole oletus, et mustad augud tekivad on lihtsalt kellegi teooria veel pool-senitundmatu katsetusmeetodi tulemuste kohta.

Kui antud viis väidet pole piisavad teie maharahustamiseks, peab Lind need kirjutised esiteks mustade aukude ja teiseks kiirendite (ka mainitud kiirendit kaasavad) uuesti raamaturiiulist välja tirima ja uuesti üle lugema. Küll ma leian veel viis lisapõhjust, miks maakerahukku (maailm on ju üüratu) ei tule :wink:
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maailma lõpp?

PostitusPostitas Saara » 11. september 2008, 23:18

Lind1100 jutt on täiesti õige! Ning omapoolt lisaksin veel, et selliseid kiirendeid on maailmas päris mitu tükki veel ja oh imet- kõik oleme elus ju veel siiamaani :) .
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maailma lõpp?

PostitusPostitas Roosaketss » 12. september 2008, 07:42

Eile lugesin just linnalehte ja seal oli kirjas et teadlaste sõnul ei tohiks olla see masin ohuks maakerale.
Seda, mida ma merisigade vastu tunnen ei saa sõnadesse panna, sest merisead on imelised!
♥ ♥ ♥ ♥
Kasutaja avatar
Roosaketss
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 335
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maailma lõpp?

PostitusPostitas Pippi » 12. september 2008, 10:28

HAHA! Mina sain ainult kõhutäie naerda. Ennem jõuab meie jääaeg ka uuesti kätte, kui selline maailmalõpp. :lol: (Loodusõp. õpetaja ütles ükskord, et tulev jääaeg on lähedamal kui viimati toimunud jääaeg. Ja jääaeg ei tule paugu pealt vaid ikka üpris kaua.) Huvitav, mitu maailma lõppu meil juba kokku ennustatud on? :-D
Those little rascals nibbled my heart away.
Naiivsed lillekesed. lol.
Kasutaja avatar
Pippi
Bite me!
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 843
Teemad: 17
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 14
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maailma lõpp?

PostitusPostitas samton » 12. september 2008, 13:02

Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maailma lõpp?

PostitusPostitas Babu » 12. september 2008, 16:07

Issand milline video?? Ma loodan ,et maailma lõpp tuleb alles 111918374829101928749120192847482819102934712482047120479741741874187447124719 aasta pärast. :D
Headust pole kerge kohata, kuid seda on kerge ära tunda!
Mind on tabanud tõeline ROTIHULLUS!!!
Kasutaja avatar
Babu
friends are forever, boys are whatever .
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2203
Teemad: 26
Pildid: 8
Asukoht: Tabasalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maailma lõpp?

PostitusPostitas Roosaketss » 12. september 2008, 18:27

Issand, lugege reporteri kodulehelt video all olevaid kommentaare no appi täitsa ajuvaba teksti ajatakse seal. Ja veel et reporteri see video on jumala vale. Seal videos ütleb et see masin on ohtlik maakerale, kuid lehes oli kiras et tedlaste sõnul ei ole see masin kuidagi ohtlik maakerale
Seda, mida ma merisigade vastu tunnen ei saa sõnadesse panna, sest merisead on imelised!
♥ ♥ ♥ ♥
Kasutaja avatar
Roosaketss
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 335
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maailma lõpp?

PostitusPostitas Scratchy » 12. september 2008, 18:46

Kuidas saab Reporteri video vale olla, kui seal räägitakse skeptikute arvamusest? Ega see pole seal ju faktina öeldud.
Eks Reporter üritab saada omale ka võimalikult palju vaatajaid, siis muidugi pannakse rõhku sellele, et skeptikute arust tuleb maailma lõpp, kuigi see on ainult nende arvamus, mitte tõsiasi.
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maailma lõpp?

PostitusPostitas Saara » 12. september 2008, 21:29

Roosaketss kirjutas: Seal videos ütleb et see masin on ohtlik maakerale, kuid lehes oli kiras et tedlaste sõnul ei ole see masin kuidagi ohtlik maakerale

Alati võib tekkida ohtlikke vigu, mis võivad tõesti suuremate kahjustusteni viia. Mitte miski ei ole siin maailmas püsiv ja 100 protsenti ohutu :D ....
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maailma lõpp?

PostitusPostitas Annli » 13. september 2008, 16:31

K6ike v6ib juhtuda. Aga mina k6ll isiklikult ei usu, et maailmal6pp tulekul on. Selleks veel liiga vara. Ja pealegi, nagu tupsu-baloo 6tles, siis v6ib see must auk ka universumisse kaduda.

Ps. Vabandan, aga see klaviatuur, millega ma praegu kirjutan, see ei aksepteeri t2pit2hti. Loodan, et saate siiski aru :D

Mälestustesse jäävad merisead Käti, Sara, Mammu, Maasikas ja Katrin .
Kasutaja avatar
Annli
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 179
Teemad: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maailma lõpp?

PostitusPostitas Lind1100 » 13. september 2008, 16:41

*Osutab sõrmega oma 5-ele põhjusele, miks selline asi ei tohiks juhtuda.* :wink:

MaaKERAlõpp tuleb alles siis kui päike heidab endalt oma välimise kihi, mis jutub nii paari miljardi aasta pärast. (Kokkupõrge teise taevakehaga pole kah välisttud, kuid on võrdlemisi ebatõenäoline.)
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maailma lõpp?

PostitusPostitas Liisu- » 13. september 2008, 16:48

Ega mina ka seda maailmalõpu asja eriti ei usu. Neid maailmalõppe on ennustatud ma ei tea mitu korda ja mitte ükski pole täide läinud (ja loodetavasti ei lähe ka *ptüi-ptüi-ptüi*). Nii et mina võtan seda maailmalõpu teemat juba suhteliselt rahulikult. :wink:
Selleks, et olla õnnelik on tegelikult vaja väga vähe...
Aga keegi lihtsalt ei mõista seda.
Kasutaja avatar
Liisu-
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 328
Teemad: 8
Asukoht: Lagedi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maailma lõpp?

PostitusPostitas Memory10 » 13. september 2008, 18:51

Nüüd tuli ka mul meelde, mis loodusõpetja meile rääkis. Päike on täht, ja tähed kustuvad lihtsalt ära. Ka päike kustub, kuna ta ju täht, aga see juhtub sammuti miljardi aasta pärast.
HOPAD!!! Jänkud ruulivad!
Kasutaja avatar
Memory10
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 713
Teemad: 7
Asukoht: Keila
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maailma lõpp?

PostitusPostitas Lind1100 » 13. september 2008, 21:21

Päike on nii tilluke, et temaga midagi huvitavamat ei juhtu.
Päike põletab kogu oma kütuse ära, paisub punaseks hiiglaseks, siis see pealmine kiht lendub ära, (Justkui aurustub) jääb järgi valge kääbus, siis vaid pruun kääbus ja lõpuks kustub hoopis ära.
Ja selleni on veel kõvasti üle miljardi aasta.

Pealegi, kas te siis tõesti ei tea, et maailm juba hävis aastal 2000? :P
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maailma lõpp?

PostitusPostitas saara11 » 14. september 2008, 19:24

Mismõttes juba hävis 2000 aastal ? :D
hm , mina seda ei usu , reporter ka mingi **** saade , telekas ütles , et see ei suuda maale midagi teha , ja nüüd selles videos :D , inimesed rahunege maha, mingit maailmalõppu ei tule .
loomi tuleb hoida!
Jossu! armastan!
Kasutaja avatar
saara11
Õigekiri longab
 
Postitused: 92
Teemad: 4
Pildid: 1
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maailma lõpp?

PostitusPostitas tupsu-baloo (Teema autor) » 14. september 2008, 19:43

Uurisin veidi täna asja ja põhimõtteliselt on see kõik maailmalõpu jutt meedia poolt välja mõeldud,sest reporterid käisid teadlastelt selle kohta infot küsimas ja küsimuste seas oli ka,et "kas see prootonite hävitaja vms. võib tekitada maailma lõppu?" aga kuna teadlased ei jõua kõigile küsimustele vastata tegid ajakirjanudkud/meedia omad järeldused ja hakkasid seda levitama.Seega on 0,00001 % võimalik,et prootonite hävitajast tuleb maailma lõpp.
Nad ütlevad, et ma olen ükskõikne-neil on õigus, mul ongi ükskõik!
Kasutaja avatar
tupsu-baloo
(=^.^=)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 789
Teemad: 26
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maailma lõpp?

PostitusPostitas nirgike » 14. september 2008, 20:17

Keskkooli füüsikas tuleb ka teema "elementaarosakeste füüsika". Seal räägitakse sellest kõigest. Ühesõnaga, asi on nii, et kui aatomi tuum ära lõhkuda, tekivad osakesed, mis ei suuda iseseisvalt püsida, st. teatud aja pärast nad uuesti ühinevad ja moodustuvad samad osakesed, mis enne ära lõhuti. Sellepärast neid pisikesi osakesi ei leiagi maailmast niisama, sest kui nad tekitada, siis nad kohe ühinevad tagasi. Sellepärast peabki hullu seadeldise ehitama, et prootoneid kokku põrgatada ja püüda neid ära lõhkuda. Püüa ise üht maailma pisemat asja veel pisemaks teha, ei ole üldse lihtne ju :happy:

Sellepärast ongi vaja koolis käia ja õppida igasuguseid asju, et mitte langeda kellegi rumala tekitatud paanika lõksu.
"Pealtnägijas" näitas neid katsekeskuses töötavaid teadlasi ja nad kurtsid, et nüüd ei saagi normaalselt tööd teha, sest teadustöö asemel peab inimesi rahustama, et ei tule maailma lõpp.

Aga milleeniumi-aastavahetusel, ehk aasta 2000 alguse hetkel pidi jah maailma lõpp tulema, keegi järjekordne "tark" tuli välja teooriaga, et kõik maailma arvutid lähevad hulluks uue aastaarvu peale, tekib suur kaos ja siis tuleb maailma lõpp. Ameerikas osad inimesed varusid tikke ja süüa ja läksid keldrisse peitu.

Ja kes on ajalehti ikka lugenud ja uudiseid vaadanud, siis hiljuti oli ju suur punt inimesi Venemaal kuskil koopas, kuna uskusid, et selle aasta märtsikuus tuleb maailma lõpp. Kui koopasse surnud juba haisema hakkasid ja koobas ka kaela kukkuma, siis osad tulid koopast välja. Kusjuures selle maailmalõpu-teooria autor ise istus rõõmsalt vabaduses, tema koopasse ei läinud. Pärast ta saadi kätte ja pandi hullumajja ja inimesed sunniti ka koopast ära tulema.

Huvitav, kas üldse on mõni aasta mööda läinud, ilma et keegi kuskil ei oleks välja tulnud jutuga, et just sel aastal tuleb maailma lõpp?

Me ei tea, kuna maakera hävib, seega ei ole mõtet sellepärast muretseda. Parem vaata üle tee minnes paremale ja vasakule, et sa auto all surma ei saaks :)
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maailma lõpp?

PostitusPostitas Lind1100 » 15. september 2008, 08:12

Neil kolmel vaesel osakesel (Kvandid, kaks ühesugust, üks teistsugune), millest prootonid koosnevad, ei meeldi jah eriti eraldi olla, veel vähem meeldib see veel väiksematele osakestele.
Ausalt öeldes ei meeldi see prootonitele endile kah.

Koos ikka parem olla. :)
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maailma lõpp?

PostitusPostitas Celion » 15. september 2008, 09:13

nirgike kirjutas:Aga milleeniumi-aastavahetusel, ehk aasta 2000 alguse hetkel pidi jah maailma lõpp tulema, keegi järjekordne "tark" tuli välja teooriaga, et kõik maailma arvutid lähevad hulluks uue aastaarvu peale, tekib suur kaos ja siis tuleb maailma lõpp. Ameerikas osad inimesed varusid tikke ja süüa ja läksid keldrisse peitu.


:ot1: Natuke küll teemast mööda, aga aasta 2000 oli tegelikult ka tõsine probleem arvutimaailmas ja tuhanded programmeerijad rabasid kõvasti, et seda ära hoida. Häda selles, et omal ajal oldi laisad ja hoiti aastaarvu kahekohalisena, leides, et see ju niikuinii 20. sajandis. Aga aastale '99 järgneb aasta '00... Kui nüüd neile mõlemale sajand juurde panna, saame, et pärast aastat 1999 tuleb programmis järsku aasta 1900. Ja see ON probleem. :P
Cole'i aksioom: Intellekti summa planeedil on konstantne, rahvastik aga kasvab.
Kasutaja avatar
Celion
Karvane kahejalgne
Kasutajatugi
Kasutajatugi
 
Postitused: 492
Teemad: 79
Pildid: 321
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 42
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Maailma lõpp?

PostitusPostitas Konoichi » 15. september 2008, 09:37

Lind1100 kirjutas:Neil kolmel vaesel osakesel (Kvandid, kaks ühesugust, üks teistsugune), millest prootonid koosnevad, ei meeldi jah eriti eraldi olla, veel vähem meeldib see veel väiksematele osakestele.
Ausalt öeldes ei meeldi see prootonitele endile kah.

Koos ikka parem olla. :)


Usun, et pidasid silmas kvarke http://et.wikipedia.org/wiki/Kvargid. Kui meenutada koolifüüsikat, siis prootonitele küll "ei meeldi" teistele prootonitele väga lähedal olla - neid lükkab teineteisest eemale elektromagnetiline tõukejõud, mis väikesel kaugusel on suurem kui gravitatsiooniline tõmbejõud.
Kasutaja avatar
Konoichi
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 157
Teemad: 13
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maailma lõpp?

PostitusPostitas Lind1100 » 15. september 2008, 10:26

Kvark jah, ei tohi hommikul uimase peaga midagi kirjutada. Kvant on jah midagi muud kui kvark. Kvandid-kvargid kõlavad ju nii ühtemoodi. :wacko: Kuigi kvant on hoopis footon.

(Prootonid on koos elektronidega, vahel on mõni neutron ka kõrval.)
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 11 külalist