Öölaulupidu

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Öölaulupidu

PostitusPostitas Molly (Teema autor) » 19. august 2008, 18:17

Kas keegi pisi rahvast täna öölaulupeole läheb? Mina kahjuks minna ei saa, kuid väga tahaks. Kahjuks ei käinud ma ise ka 20 aastat tagasi öölaulupeol. Küll aga olin ma Rock Summeril ja Tartu muusikapäevadel, kui esimest korda lauldi Alo Matiiseni isamaalisi laule. Enamus pisi rahvast polnud sellel ajal veel sündinud. Aga uskuge, see oli ikka väga võimas tunne.
Juta, Marta, Kim, Amanda, Stephanie, Marie, Caroline
(Iris-Mirka, Truks, Trips, Kiku, Tibi, Serena, Fiona, Angela, Janina, Hilde, Reti, Hillary, Saara, Michelle, Vaska, Nina)
Molly
Rotipesa
Rotipesa
 
Postitused: 969
Teemad: 46
Asukoht: Paldiski-Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 65
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Öölaulupidu

PostitusPostitas samton » 19. august 2008, 18:22

Kahjuks ei pääse täna kuidagi Tallinna. :sad: 20 aasta tagustel öölaulupidudel osalesin küll - nagu enamikul tollastel rahvaüritustel. Aga elasin ise neil aastail Paides, kust Tallinna pääsemine oli märksa ligem ja lihtsam kui praegusest elukohast. Eks ma olin siis "natuke" noorem ja agaram ka :-)
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Öölaulupidu

PostitusPostitas kertu0208 » 19. august 2008, 19:03

Tahaks väga minna, kui Tallinnas elaks siis läheks ka. Kunagi ma käisin ühel laulupeol ja väga meeldis.
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Öölaulupidu

PostitusPostitas Annie » 19. august 2008, 20:35

Kuidagi läks jah nii, et tänasele laulupeole ei läinud. Ei teagi miks, ilmselt seetõttu, et ei leidnud kambajõmmi või kedagi, kes oleks tagant utsitanud ja ei uskunud nagu, et enam sellist ühtekuuluvustunnet tekiks nagu siis. Kui AK-st vaatasin, tekkis küll jube tahtmine minna.
Aga 20 aastat tagasi käisin vist küll peaaegu kõikidel Tallina öölaulupidudel (ja ka päeva omadel, sest 1988 oli neid üritusi massiliselt). Ikka nii, et hommikul koju magama ja õhtul jälle tagasi. Ja need ei olnud mingid joomingutega peod, tõesti lauldi isamaalisi laule - laulsid nii artistid kui rahvas ja väga eri vanuses inimesed. Ma ei ole kunagi suurte pidude ja suurürituste fänn olnud, aga vot need öölaulupeod ja tolleaegsed isamaalised üritused meeldisid ja on siiani mida meenutada. Siis oli ka ilmselt mu elu kõige ilusam aeg - olin just kooli lõpetanud.
Kasutaja avatar
Annie
Suleliste suvila
Suleliste suvila
 
Postitused: 1111
Teemad: 55
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Öölaulupidu

PostitusPostitas Marilin » 19. august 2008, 21:26

Praegu telekast vahepeal seda jälgin. Täiesti lõpp, mul tekivad külmavärinad ülekere, vaadates, mis moodi kõik koos laulavad. Nii võimas!
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Öölaulupidu

PostitusPostitas triini22 » 20. august 2008, 02:21

Laulupeolt kodus tagasi. Täiesti võimas oli, kuidas rahvas koos laulsid. Inimesi oli kohal vist isegi rohkem, kui tavalisel laulupeol.
Liivahiirte omanikud ühinege: Eesti Liivahiirte Selts
Minu liivakate kodukas
Kasutaja avatar
triini22
Liivahiirte loss & Merisigala
Liivahiirte loss & Merisigala
 
Postitused: 1362
Teemad: 24
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Öölaulupidu

PostitusPostitas Goldenfish » 20. august 2008, 12:58

Käisin..
Väga lahe üritus oli!! :-D :-D :-D
Aga minu arust selle Gruusia asja oleks võinud natuke varem teha või siis ära jätta.. :huh:

Sest enamus rahvast läks siis ära aga laulupidu kestis peale seda veel edasi...
♥Eva♥
Kasutaja avatar
Goldenfish
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 434
Teemad: 7
Pildid: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Öölaulupidu

PostitusPostitas Riin » 20. august 2008, 14:20

Mina käisin 20 aastat tagasi ja ka sel korral.
Super oli siis ja ka nüüd :-D !!!
Olen nii rahul, et läksin, käisime koos perega, tütar polnud sel ajal veel sündinudki, kui eelmised suured laulmised olid, tahtsin, et ka tema saaks pisutki ettekujutust tollest ajast ja ühtsustundest, mida tekitab kõigiga koos olemine seal laulukaare all. Meie jõudsime kohale poole üheteist ajal ja olime lõpuni välja, veerand neljani, saime kenasti mäekünkale istuma. Ekraan oleks küll võinud kordi suurem olla, sest nii kaugelt ei olnud küll eriti midagi näha, laulusõnadest ei hakka rääkimagi. Õnneks olid laulikud müügil, nii et laulusõnadega probleemi ei tekkinud, muidugi paljud sõnad olid ka meeles.
Minu lemmiklaul Koit läks kordamisele, kuid Gruusia esitus oleks võinud tõesti varem olla, jäi liiga lõppu, paljud hakkasid siis juba lahkuma.
Mulle ei meeldi ka muidu suured rahvamassidega üritused, sest alati on selliseid, kes ei oska piiri alkoholiga pidada ja siis hakatakse muudkui oma jookidega edasi- tagasi tiirutama, segades nii laval toimuva jägimist. Eriti nõme, kui veel siis koperdatakse teistele otsa , karjutakse nõmedusi, oma arvates eriti lahedad olles. Kuid eile ei kohanud mina küll ühtegi joobes inimest, õnneks ei müüdud ka kohapeal alkoholi, nii et kõik tõesti nautisid ja tundsid üritusest rõõmu.
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Öölaulupidu

PostitusPostitas Liisu- » 20. august 2008, 15:26

Mina käisin ka. Tõesti super üritus! Eriti lahe oli hümni laulmine- terve lauluväljak tõusis püsti ja laulis nii palju kui vähegi oskas. See oli ÜLIM. :wink:
Selleks, et olla õnnelik on tegelikult vaja väga vähe...
Aga keegi lihtsalt ei mõista seda.
Kasutaja avatar
Liisu-
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 328
Teemad: 8
Asukoht: Lagedi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Öölaulupidu

PostitusPostitas Annli » 22. august 2008, 15:24

Ma ka käisin öölaulupeol.
Väga tore elamus. Rahvast oli palju, terve lauluväljak täis :D.
Lõpupoole hakkasid küll jalad ära väsima, aga siiski tore oli. Järgmine päev oli hääl kähe, sellest suurest karjumisest. :P

Mälestustesse jäävad merisead Käti, Sara, Mammu, Maasikas ja Katrin .
Kasutaja avatar
Annli
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 179
Teemad: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist