Teatrielamused

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Teatrielamused

PostitusPostitas sindrinahk (Teema autor) » 06. juuli 2008, 23:47

Siia teemasse kirjutame oma teatrielamustest. Kus olete käinud, mida olete vaadanud, mis meeldis/ei meeldinud jne...

Täna käisin Alatskivi mõisas vaatamas Vihurimäed. Tõsiselt hea etendus oli. Näitlejate valik oli ka super ja kõik mängisid oma osa väga hästi. Soovitan tõsiselt vaatama minna. See ei ole väga kerge sisuga, seega nooremad ei pruugi sellest vb väga aru saada. See aasta on piletid küll juba välja müüdud, kuid kuulu järgi pidavat seda mängitama ka järgmine aasta. Meil on salaplaan minna seda vaatama ka siis.
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Teatrielamused

PostitusPostitas Annli » 07. juuli 2008, 08:29

See aasta olen ühe korra teatris käinud :umm: . See oli veebruaris. Ma käisin Endlas Kangelast vaatamas. Tore etendus, sõjateemaline kuigi väiksemad ei pruugi selle nn. "sisust" aru saada. Siiamaani pole rohkem teatris käinud. Kuulsin, et kõik piletid pidavat juba ammu olema välja müüdud (üks sõbranna rääkis, et ostis piletid mais, et minna novembris etendusele ja ta olevat saanud 2 viimast kohta kuskil saali nurgas..) !!! Kui ma see aasta rohkem teatrisse ei satu, siis järgmine aasta üritan ikka käia !

Mälestustesse jäävad merisead Käti, Sara, Mammu, Maasikas ja Katrin .
Kasutaja avatar
Annli
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 179
Teemad: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Teatrielamused

PostitusPostitas Roosaketss » 07. juuli 2008, 08:41

Ei ole see aasta veel teatris käinud ja viimast etendust kahjuks ei mäleta kah :ups:
Seda, mida ma merisigade vastu tunnen ei saa sõnadesse panna, sest merisead on imelised!
♥ ♥ ♥ ♥
Kasutaja avatar
Roosaketss
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 335
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Teatrielamused

PostitusPostitas Täpike » 07. juuli 2008, 11:06

Kunagi käisime klassiga Ugalas.
Vaatasime "Kaevame vanaema üles" vms.
Täpselt ei mäleta.
Rohkem pole käinud ka.
Animals are fabulous ♥
Kasutaja avatar
Täpike
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 116
Asukoht: Türi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Teatrielamused

PostitusPostitas London » 07. juuli 2008, 11:57

Kunagi aasta tagasi käisime vaatamas etendust "Kuidas elad...Ann!?", väga hea teatrielamus oli ja sai isegi korduskülastuse klassiga ära organiseeritud. Nüüd oleks tahtnud minna seda ca 22 tunnist etendust vaatama aga näed, ei saanud. Tegelikult olen mina väga teatriinimene ja kulutan nii tihti kui saab paar tundi kordumatutte hetkede peale.
London ehk Maris.
Head vibukütti ei tunta mitte noolest, vaid sihtimisest.
London
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 125
Teemad: 1
Asukoht: Paide
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Teatrielamused

PostitusPostitas Misty » 07. juuli 2008, 12:30

London kirjutas:Kunagi aasta tagasi käisime vaatamas etendust "Kuidas elad...Ann!?".

Sai ise ka seda eelmine aasta vaatamas käidud. :) Täitsa põnev oli. :wink:
Kasutaja avatar
Misty
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 526
Teemad: 6
Pildid: 7
Asukoht: Narva
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Teatrielamused

PostitusPostitas vaigla » 07. juuli 2008, 13:10

Unustamatu elamus aastate tagant: Mati Undi lavastatud "Hamlet" Vanemuises. Uuematest asjadest on meeldejäävad "Mesimees" (Vanemuine), "Meeste varjupaik" (VAT), "Vagiina monoloogid" (Ugala).
"Vihurimäed" ei julgenud ma vaatama minna, kuna see on üks mu lemmikraamatuid, millest on tehtud ka suurepärane film (Fiennes ja Binoche peaosades) ning kartsin, et teatrielamus rikub asja ära :) Mul on selline kurb kogemus oma lemmikraamatuga ("Triumfikaar"), mille lavastus Ugalas on väga nõrk ja pettumust valmistav.
Kasutaja avatar
vaigla
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 525
Teemad: 21
Pildid: 4
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Teatrielamused

PostitusPostitas alicekiisu » 07. juuli 2008, 15:06

See aasta olen käinud kolm korda teatris (ema kinkis meile vennaga sõbrapäevaks igaühele kolm piletit :))
Vaatasime näidendeid
"Norway today"- tõsiselt huvitav näidend, mis rääkis päriselt sündinud loost, kus kaks noort inimest kohtusid jututoas ja otsustasid Norra kaljudelt alla hüpata. Näidend oli kahe näitlejaga ja koosnes peamiselt dialoogist mägedes.
"Kangelane"- suhteliselt huvitav, ainult ma oleksin võinud enne seda kava läbi lugeda.
"Keisri hull"- mulle eriti ei meeldinud, arvatavasti olen veel liiga noor- ei saanud paljust aru.
Kasutaja avatar
alicekiisu
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 121
Teemad: 2
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Teatrielamused

PostitusPostitas sindrinahk (Teema autor) » 07. juuli 2008, 16:24

Vaiglale:
See Vihurimäe etendus oli suht kokkuvõttev, aga see-eestki väga hea. Mõni asi ehk jäi arusaamatuks vahepeal, et mis juhtunud oli, sest vahepeal möödus mitu aastat järjest (need kes raamatut olid lugenud said asjale paremini pihta).

Samas on paha kui keegi kiidab etenduse taevani ja siis, kui ise vaatama lähed ootad palju rohkemat ja oled lõpuks pettunud.
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Teatrielamused

PostitusPostitas Memory10 » 07. juuli 2008, 17:17

Ma käisin ka Vihurmäed vaatamas. see oli üsna kurvavõitu. Minu, kui lapse arvamus: Ettenduses nad koguaeg seal lõhkusid asju ja peksid üksteist, aga siis kui Marko Mattvere tuli koos hobusega galoppis sinna, siis oli kül vägev. :ups: Muidu oli ok teater, kuid ilmaga meil ei vedanud. Nimelt häkkas vihma sadama ja välku lööma.
HOPAD!!! Jänkud ruulivad!
Kasutaja avatar
Memory10
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 713
Teemad: 7
Asukoht: Keila
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Teatrielamused

PostitusPostitas StiDi » 07. juuli 2008, 20:05

Kui päris aus olla, siis olen ainult Estonias käinud. Kuhugi mujale pole õnne olnud sattuda. Kuigi tahaks ka väga Vene Draamateatris ära käia. Hiljuti käisin ,,Viini verd" ja ,,Don Quijotet" vaatamas. Mõlemad olid väga toredad etendused. ,,Viini veri" oli operett ja ,,Don Quijote" oli balett. Endale meeldis ,,Don Quijote" rohkem. Kuna ma käisin ,,Don Quijote" viimast etendust vaatamas, siis kõik oli absoluutselt suurepärane - keegi ei kukkunud ega eksinud (suurelt) kordagi ja koreograafia oli üleüldiselt väga tasemel, sest et ilmselt olid kõik tantsijad oma osa juba nii ära harjutanud, et teadsid seda une pealt.
Kasutaja avatar
StiDi
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 168
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn, Haabersti
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Teatrielamused

PostitusPostitas Liisu- » 15. juuli 2008, 00:23

Ma ei mäleta enam millal, aga see oli vist kuskil selle või eelmise aasta talve kanti käisin Rakvere teatris ''Kuidas elad..Ann?'' vaatamas. Hästi kihvt oli.
Selleks, et olla õnnelik on tegelikult vaja väga vähe...
Aga keegi lihtsalt ei mõista seda.
Kasutaja avatar
Liisu-
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 328
Teemad: 8
Asukoht: Lagedi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Teatrielamused

PostitusPostitas Liismari » 21. juuli 2008, 17:11

Kuna mina õpin Tallinna Balletikoolis, siis käin vaatamas tavaliselt ainult ballette, oopereid ja operette...Kõik meeldivad mulle, aga ooperid on vahest väga väsitavad, mitu tundi kestavad vahest! :wacko: Käin vaatamas teatris Estonia ja kuna olen Balletikooli õpilane, võin Estonias käia tasuta!!! :happy:
Never say never, but always say forever (c)
Kasutaja avatar
Liismari
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1417
Teemad: 53
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Teatrielamused

PostitusPostitas Ronja » 01. august 2008, 19:57

Väga hea mulje on jätnud etendus "Kuidas elad...Ann?!". Vaatasin seda suurepärast etendust Rakvere Teatris.
Loomad on võrratud
Kasutaja avatar
Ronja
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 22
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Teatrielamused

PostitusPostitas etena » 01. august 2008, 20:25

Sel aastal olen teatris väga mitmel korral käinud, kooli kaudu on õnnestunud.
Meeldejäävamad on Draamateatri "Rahauputus", NO99 "Faust" ja Linnateatri + lavaka selle aasta lennu "Eksituste komöödia".

Suurimad teatrielamused sain aga selleaastaselt Baltoscandalilt. Eesti ja Soome koostöös valminud "50 Lovely Ways to Die" ja Prantsusmaa Superamas "Big 3d Episode Happy/End". Lihtsalt suurepärased etendused. Ülesehitus, sisu.. kõik, kõik viimse detailini.
Nete.
Kasutaja avatar
etena
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 19
Teemad: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Ahrefs [Bot] ja 1 külaline