Teie päris nimed

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Teie päris nimed

PostitusPostitas Memory10 (Teema autor) » 27. aprill 2008, 08:28

Siia võiks kirjutada oma päris nimed.Kui ei taha siis perekonna nime ei pea avaldama.
Viimati muutis Memory10 27. aprill 2008, 09:24, kokku muudetud 1 kord.
HOPAD!!! Jänkud ruulivad!
Kasutaja avatar
Memory10
Pere liige
Pere liige

Postitused: 713
Teemad: 7
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Teie päris nimed

PostitusPostitas Meloofia11 » 27. aprill 2008, 09:21

Ma ei tea, kas päris perekonnanime siin avaldama hakkan, aga minu nimi on muidu ********. :ups:
Muffin, Pandora, Timmi, Mupsu, Cordelia, Rosanna
[Lilly, Pipi, Cookie, Minnu, Mixike]
Kasutaja avatar
Meloofia11
Hobused ja pisilemmikud =)
Pere liige
Pere liige

Postitused: 2461
Teemad: 49
Pildid: 5
Teda kiideti: 4 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Teie päris nimed

PostitusPostitas Kissu » 27. aprill 2008, 09:36

Ei päris nimesid me küll nüüd foorumis avaldama ei hakka, kuna nende järgi on vägagi kenasti võimalik teada saada, kus koolis te käite, kus te elate jne. Alaealised kasutajad ei tohiks sellist asja kindlasti ilma vanema loata valikult foorumis avaldada ja isegi täiskasvanutele ei ole see kasulik! Selle kohta on meil ka foorumis reegel olemas, mis ütleb, et isiklikku infot palun mitte foorumis jagada, kuna mina ei taha olla vastutav selle eest, kui mõni kahtlane "onu" teile uksetaha ilmub pärast.

Sain kusjuures väga hea õppetunni selle reegli vajadusest ühest Sim mängust, kus ma moderaator olen. Nimelt seal üks noor neiu rääkis samavana tüdrukuga privas ning loomulikult arutati läbi ka kus koolis ta käib ja kus elab jne. Mõned päevad hiljem kutsuti tüdruk õpetajate tuppa ning öeldi talle, et ta isa ootab teda väljas kooli ees. Õnneks tüdruk teadis, et ta isa on juba aastaid surnud ja seega välja ei läinud, kuid ma isegi ei taha mõelda, et mis oleks võinud juhtuda, kui ta oleks läinud välja. Selline juhus ei leidnud aset küll Eestis aga ei tasu välistada, et see ei võiks juhtuda. Seega palun mõelge tõsiselt järele, enne kui te jagate oma isiklikku infot kellelegi, sest internetis võib ükskõik kes, esineda teise inimesena.

Kustutasin nimede info eelnevatest postitustest ka!
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator

Postitused: 10142
Teemad: 935
Pildid: 1303
Teda kiideti: 64 korda