Milliseid arvutimänge mängite?

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: Milliseid arvutimänge mängite?

PostitusPostitas Kristinyo » 10. märts 2010, 21:15

Ainult Sims2 ja Sims3'me. Pole ka neid umbes 4 kuud mänginud.
Deegud ^__^
Kasutaja avatar
Kristinyo
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 127
Teemad: 4
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Milliseid arvutimänge mängite?

PostitusPostitas Hamsterallu » 10. juuli 2012, 15:24

Ma ei mängi eriti arvutis, suurema osa oma ajast veedan xboxi mänge mängides, aga mu sõbranna mängib Tomb Raiderit, see on hea mäng mida võin soovitada :wink:
Loved ♥ ...
Kasutaja avatar
Hamsterallu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 62
Teemad: 1
Pildid: 1
Asukoht: Eesti, Jüri
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Milliseid arvutimänge mängite?

PostitusPostitas Shierra » 20. juuni 2013, 12:34

Mul on ikka päris palju mänge mängitud, aga lihtsalt ei tule paljud meelde (selline siis minu mälu)

Sims 2 ja Sims 3: Hakkasin Sims 2'hte mängima umbes kuueaastaseks saades, armusin sellese mängu silmapilkselt (kusjuures, siiamaani mängin). Sims 3'e tahtsin ka proovida (seda hakkasin mängima üheksa aastaselt). Imelik on mõelda, et olen peaaegu 6 aastat Simsi mänginud ja ära pole tüdinenud. Simsi vist enamus teavad, aga seal tuleb teha endale perekond, ehitada neile maja, panna nad tööle, toita neid jne.

Minecraft: Seda hakkasin mängima sõbra soovitusel eelmisel aastal, see on juba ära tüüdanud (mängin rohkem Simsi ikka) Seal tuleb endale ehitada blokkidest maja, teha relvad ja käia kaevandamas.

Pop Life: See on üks väga vana mäng (mis enam Windows 7'mes tööle ei lähe :dry: ) Väga äge eestikeelne mäng oli, seal pidi endale staari kujundama, temaga võistlustel käima ja ta staariks tegema.

WolfQuest: See oli üks hundimäng, kus sa olid hunt ja pidid kaaslase leidma, metsikuid loomi tapma, et ellu jääda ja pesa otsima. See tüütas mul vist kolme päevaga ära juba, ma ei osanud seal ikka mitte midagi teha.

Colin Mcrae Rally: Seda mängu mängis mu isa alguses, siis mu sugulane ning nende eeskujul ka mina, siiamaani vahepeal mängin seda. See on nagu tavaline rallimäng, tuleb metsas, kõrbes ja veel paljudes kohtades teiste autodega võidu sõita (Võitnud pole ma kunagi, tavaliselt lõhun seal oma auto ikka korralikult ära)

Microsoft Flight Simulator: Seda mängis samuti mu isa, sest ta töötab lennujaamas ja tahtis natuke lennukiga sõitmisest rohkem teada, seda hakkasin mina ka mängima, eriti enam ei mängi, sest see "kang" millega seda tavaliselt mängiti on katki. Muidu oli väga äge mäng, seal tuli lennukiga lennata ja missioone täita, vahepeal ikka sai alla ka kukutud.

Amnesia: Seda mängu hakkasin mängima sellepärast, et ma olen alati väga suur õudukate fänn olnud ja see oli just paras. Seal tuleb majast välja saada ja mitte koletistele vahele jääda, see võtab ikka hirmule küll.

See on vist praegu kõik. :happy:

Edit: Vau ma vist läksin kirjutamisega natuke hoogu, vabandust :ups:
χάμστερ ♥
Kasutaja avatar
Shierra
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 99
Teemad: 4
Asukoht: Jüri alevik, Rae vald, Harjumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Milliseid arvutimänge mängite?

PostitusPostitas Välguke » 25. detsember 2013, 00:50

Kirjutan siis siia mängud mida hetkel mängin:
Sims 2, 3
Minecraft
Team Fortress 2 (kui keegi huvitatud siis seda saab Steam'ist tasuta :happy: )
Scribblenauts: Unlimited
Kasutaja avatar
Välguke
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 8 külalist

cron