Unenäod.

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Unenäod.

PostitusPostitas papagoike (Teema autor) » 16. jaanuar 2008, 17:21

Et siis..Mida teie olete unes näinud?

Mina nägin täna väga kahtlast und!See oli nii:

Me saime teada,et minu voodi madratsis on pomm! Mu onu Mati tuli seda uurima.Ta pani oma käe madratsile ja lausus:Ei ole vaja muretseda see ei tööta! Niisiis rahunesime kõik maha ja õhtul läksime magama.Järgmine päev oli Laupäev..Kui Mina,isa ja vend tulime poes koju(Ema ei tulnud poodi kaasa).
Läksime minu tuppa kuna me kuulsime imelikku häält...Ema nuttis minu voodi ääres!
Pomm oli plahvatunud!Voodis oli vaid üks väike kärssav auk! Ja ei tea kust,oli tulnud uus linnu puur!Ema oli selle sõbranna käest saanud.See puur kus olid minu linnud,sinna oli paar madratsi tükki kinni jäänud!Ka mina hakkasin nutma(Suurest rõõmust),et linnud olid terved ja korras!Siis aga ema hakkas minuga riidlema,et ole vaid ma ei saa mõelda...Siis ütles ema midagi ehmatavat! Ta ütles,et äkki tuleb veel üks pauk...Suurem,Mis hävitaks minu toa ja kogu maja üldse! Me kõik ehmatasime!


Siis ärkasin ma ülesse ja minu kell tegi nii vastikut häält...Nagu oleks pomm tiksund..Sellepärast läksin ja võtsin patarei välja,et ma saaks uuesti magama jääda!

See oli nii haige juu...
Viimati muutis Kissu 16. jaanuar 2008, 17:33, kokku muudetud 1 kord.
Põhjus: Iga lause lõpus ei pea olema smailit!
Loomadega on elu toredam!
Minu viirud:Ziira ja Zuuru!

http://tinyurl.com/2r5zmh
Kasutaja avatar
papagoike
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 209
Teemad: 21
Pildid: 2
Asukoht: Hiiumaa-Klooga(Keila lähedal)
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unenäod.

PostitusPostitas kaisake131 » 16. jaanuar 2008, 17:57

Pean tunnistama, et viimasel ajal ma und näinud polegi või ei mäleta enam seda. Aga tavaliselt olen ma unes näinud ühte ja sama poeröövi ja siis jääkaru, kes mind taga ajab.
Kõige meeldejäävam unenägu oli u. 5 aastat tagasi. Ma ehitasin enda kassiga väljas lumememme. Siis kui see valmis sai, läksime tuppa ja nägime aknast, kuidas lumememm mööda teed minema kõnnib. :-D
Kasutaja avatar
kaisake131
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 156
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unenäod.

PostitusPostitas Memory10 » 16. jaanuar 2008, 19:56

Mina nägi täna öösel sellist unenägu.

Tulime koos emaga koolist koju.Ta käskis mul silmad kinni panna ja viis mind meie muruplatsile.Seal nägin musta-valge laigulist hobust.Olin nii rõõmus ja läksin hobust kallistama,ning nutsin.

Ühekorra nägin ka sellist.

Olime mu emme töö juures.Seal olin mina ,mu vanaema ja mu vend.Mu vend püüdis kala ja äki tõmbas tiigist välja dinorauruse kes hammustas mult näpud otsast ja vanaema karjus ühele jalakäijale jookse,jookse.
HOPAD!!! Jänkud ruulivad!
Kasutaja avatar
Memory10
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 713
Teemad: 7
Asukoht: Keila
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unenäod.

PostitusPostitas Lind1100 » 17. jaanuar 2008, 16:38

Ei, igast naljakaid asju on nähtud.
Lind nüüd räägib mida ta kõike näinud on, eks? :wink:

Üks minu lemmikteemadest on olnud lendamine. (inimesena) See on unes mulle alati meeldinud, kuid vahel on selle õhku tõusmisega ilge jama. Proovin ja proovin aga ikka on jalad maas, või siis tõusen suure pingutusega poole meetri kõgusele ja kukun alla tagasi. Samas vahel tuleb ka kergelt välja. Õnneks. :happy:

Õudusunenäod on mul vahel ka. Aga mulle need meeldivad. Vahel on mingite loomade või teab mille poolt taga-ajamised. Vahel on nad lõplahenduseks üsna pentsikud.
Näiteks oli mingi saurus, mille eest me siis põgenesime. Imelikul kombel lõpetasime me oma majas. Kuhu teised kadusid, ei tea, igatahes seal olin üksi. Olend vahtis aknas sisse ja ma olin seal laua all. Lõpuks jooksin ma rõdule hüppasin murule jooksin natuke eemale, istusin põõsasse ja olin siis väga kaitstud.
Teine kord oli mingi erinevate loomade poolt tagaajamine ja kuidagi väga veidra siseehitusega maja kus olin siis mõnda aega ja kui välja läksin, nägin, et need "maailmade sõja" kolmejagsed suured robotid trampisid ringi. (niisama) Loomad olid kadunud. Lõpplahenduseks oli see et me läksime kuhug teise majja (suvila moodi) ja üks selline robot hakkas meile makarone keetma. (sirutas oma "kombitsad" uksest sisse ja nendega keetis.)
Väiksemana, kui veel vanuses 3-6 olin, oli sagedaseks tegelaseks üks Vähk. Mitte õige vähk, vaid inimest meenutava linnu, püstise kehahoiakuga tumesinise, tumepunase ja tumerohelist värvi, imeliku kolmnurkse näoga, nagu putukatel on, olend. See Vähk siis viis kõik lapsed kes öösel häält teha julgesid minema. Tuleb tunnistada, et kuigi ma natuke kartsin et ta tuleb, siis ega ta midagi halba ei teinud. Tuleb sealjuures tunnistada, et ma vait ei olnud. Sageli jäin ma vahele 'Vähi küsimustele vastates-
"Miks sa räägid?"/"Miks sa vait ei ole?"
"Ma ei räägi."
"Nüüd rääksisid"
Tavaliselt võttis ta must kinni ja lendas koos minuga aknast väla ja siis lendas veel natuke minuga ringi ja ühel hetkel kadus kuhugi.
Veel oli sel ajal mingid vastukud kõikuvad ruumid. Umbes nagu siis kui tükk aega keerutanud oled.
Siis olid veel erksavärvilised keerlevad tunnelöid kust väla ei saanud ja need olid minu meelest kõige tüütumad.

Üsna sageli olen näinud ka autoga sõitmist. (ise juhin) Seotud on see alati kerge hirmuga et keegi paneb tähele et mingi tüdruk juhib autot. Samas on alati mure kas ma nüüd õigesti sõidan. Rada on mul selge ja teelt välja ei sõida, millegagi kokku ka ei põrka (kui teisi autosid üldse on), liiklusmärke ka pole, kuid vastassuunavõõnist olen end leidnud küll. Sõidan üsna aeglaselt.

Veel olen tihti näinud oma lemmikloomi ja linde, samuti teisi maailmu. :biglove:

Ei hakka kõigest ka rääkima, kuigi rääkida veel palju.
Kui oli huvitav siis öelge. :-)
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unenäod.

PostitusPostitas Memory10 » 17. jaanuar 2008, 17:08

Mina nägin ükskord veel sellist unenägu.
Oli suvi ja ma olin trikoo väel õues.Äki hakkasin lendama ja lendasin meie tiiki.Seal olid igasugused kalad ja putukad sees ja tahdsin sealt ruttu välja saada ja kui välja tulin olin paljas trikood enam polnud.

Täna nägin veel,et sõitsin hobusega tee peal oli vist ratsalaager ja ma sõitsin ühe vanema naise juurde ja küsisin kas võin veel ratsutada.Ja ta ütles ja ,ning läkasin siis teisele ringile ja mulle tuli vastu üks auto ja ma ronisin siis koos hobusega tiiki.
HOPAD!!! Jänkud ruulivad!
Kasutaja avatar
Memory10
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 713
Teemad: 7
Asukoht: Keila
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unenäod.

PostitusPostitas Babu » 17. jaanuar 2008, 17:53

Ma nägin täna näiteks unes, et mina, veel kaks tüdrukut ja minu vanaisa magasime mingis kahtlases majas. Hommikul läksime korra kusagile ja siis me arvasime, et seal on vargad käinud. Me ei julgenud sisse minna, aga üks tüdruk (Anette) ütles, et lähme ikka. Me läksime ja just siis tuli välja röövel. Me panime plehku ja jooksime mööda mingit kaubanduskeskust. ma lõpuks peitsin ennast mingisse imelikku wc- sse. Edasi me olime juba kodus ja magasime mina Anette ja vanaisa. Seda mäletan ka, et jõin unenäos öösel jõhvikamahla. :lol:
Siis ma muidugi ärkasin üles ja pidin kooli minema.

Ükskord nägin veel, et mu merisiga läks jooksuvõistlustele ja muutus kiviks ja purunes tükkideks. :sad:

Ma olen muidugi toredaid unenägusi ka näinud näiteks: oma unistustest, sündmustest jne. :-)
Headust pole kerge kohata, kuid seda on kerge ära tunda!
Mind on tabanud tõeline ROTIHULLUS!!!
Kasutaja avatar
Babu
friends are forever, boys are whatever .
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2203
Teemad: 26
Pildid: 8
Asukoht: Tabasalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unenäod.

PostitusPostitas Marbeia » 17. jaanuar 2008, 18:55

Mina olen ikka ja jälle näinud ,et saan lapse :-D
Samas on see naljakas , aga kui seda ikka ööst öösse näed siis on natuke hirmutav ka .
Aga tavaliselt kui näen unenägusi ongi need hirmutavad, kas ma olen kuskil väikses ruumis kinni ja ei saa välja või siis jooksen kellegi eest ära , aga ei jõua enam ja siis saab ta mu kätte , aga edasi ei tea kuna olen siis ülesse ehmatanud ennast.
Kaks nuhkrut: Marbeia ehk Kratt ja Zea ehk Mõmm !
Kasutaja avatar
Marbeia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 348
Teemad: 6
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn!
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unenäod.

PostitusPostitas Meloofia11 » 17. jaanuar 2008, 18:56

Kui ma eelmine suvi ratsalaagris käisin nägin pärast seda nädal aega, et olen seal laagris.
Veel olen näinud, et olen Memory10. juures. Seal oli veel minu koer Cordelia ja Memory koer Roy. Hakkas vihma sadama ja me läksime kuskile heinaküüni. Siis hakkasime me neljakesi heina sisse käike kaevama ja järsku kaevasime ennast minu maja aiast välja. :lol: Sealt hüppasid vastu tagumistel jalgadel minu küülik Minnu ja Memory küülik Villu. Seal oli päikese paisteline päev ja Villul ja Minnul olid teekannud käes ja nad küsisid meilt, kas me teed ja kukleid tahame? Meie vastasime "jah!" ning hakkasime hanereas laua poole minema. Siis ärkasin üles. :wink:
Muffin, Pandora, Timmi, Mupsu, Cordelia, Rosanna
[Lilly, Pipi, Cookie, Minnu, Mixike]
Kasutaja avatar
Meloofia11
Hobused ja pisilemmikud =)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2461
Teemad: 49
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna juures
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unenäod.

PostitusPostitas Misty » 17. jaanuar 2008, 20:02

Nägin ükskord unes, et olin sõbranna juures. Mingi asi pinises kohutavalt. Sõbranna käis ringi ja laamendas, mina käisin ja otsisin, mis see piniseb... ja pärast tuli välja, et see on äratuskell! :-D Ehk siis, mul helises hommikul tegelikult äratuskell ja seda taipasin ma miskitmoodi läbi une. :happy:
Kasutaja avatar
Misty
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 526
Teemad: 6
Pildid: 7
Asukoht: Narva
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unenäod.

PostitusPostitas Babu » 18. jaanuar 2008, 14:53

Ma olen ka läbi une aru saanud, et see on äratuskell või keset und aru saanud, et ma tegelikult ei näe und, ma proovin siis silmi lahti teha, aga on nii suur uni, et nad lihtsalt ei tule lahti. :lol:
Headust pole kerge kohata, kuid seda on kerge ära tunda!
Mind on tabanud tõeline ROTIHULLUS!!!
Kasutaja avatar
Babu
friends are forever, boys are whatever .
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2203
Teemad: 26
Pildid: 8
Asukoht: Tabasalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unenäod.

PostitusPostitas Memory10 » 22. jaanuar 2008, 20:10

Ma nägin eile sellist unenägu.

Oli maa sisse kaevatud auk.Inimesed olid seal sees ja seal oli veel üks suur batuut kus peal nad hüppasid.Siis tulid värvilised kotkad ja hakkasid neid inimesi kiusama.Lõpuks said mõned inimesed kustkilt uksest välja ,kuid mingi 10 inimest ei saanud.
Väga imelik unenägu. :huh:
HOPAD!!! Jänkud ruulivad!
Kasutaja avatar
Memory10
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 713
Teemad: 7
Asukoht: Keila
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unenäod.

PostitusPostitas raheldeegu » 22. jaanuar 2008, 20:13

Ma nägin ükskord unes sellist und et mul oli kokku kakskümmend looma:10 hamstrit,5 rotti ja 5 deegud ja nad kõik elasid ühes puuris.kolme korruselises aga väga väikses.Ükskord nad päesesid välja ja siis ma muudkui ajasin neid taga üks rott jäigi vabadusse muiduteised olid vähemalt nädal korteri peal.
Kasutaja avatar
raheldeegu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 565
Teemad: 32
Pildid: 7
Asukoht: Pärnumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unenäod.

PostitusPostitas kaisake131 » 22. jaanuar 2008, 20:24

Vahepeal ma ei näinudki unesid nagu juba eelmises postituses kirjutasin, aga nüüd on see muutunud. :-D
Paar päeva tagasi nägin unes, et sain endale armsa musta-halli kirju tuhkrukutsika ja peale seda said rotid ka. Kõik mu unenäod kipuvadki loomadega olema.
Kasutaja avatar
kaisake131
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 156
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unenäod.

PostitusPostitas Memory10 » 27. jaanuar 2008, 16:37

Ma nägin ükskord, et minu vend peksab mind ja sonisin siis.Ära peksa,Ära peksa ja kui üless ärkasin ütles mu ema et mis sa siin sonid ja kätega vehid.
HOPAD!!! Jänkud ruulivad!
Kasutaja avatar
Memory10
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 713
Teemad: 7
Asukoht: Keila
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unenäod.

PostitusPostitas kustukumm » 27. jaanuar 2008, 17:19

Mina nägin ükskord eriti imelikku unenägu, et me isaga mängisime Simsi mängu ja äkki, kui me olime vajutanud nuppu, et perekond on valmis, siis meid imeti järgmises aknas labürinti!Õnneks me hüüdsime mu ema, ja tema aitas meil õige tee leida ja kõik lõppes hästi.Aga kuigi see oli mitu-mitu aastat tagasi, on see kõhe tunne ikka meeles, mis selles labürindis oli! :umm:
Liivahiirte igavene austaja!
RIP Pauk.
Kasutaja avatar
kustukumm
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 17
Asukoht: Nõmme mets
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unenäod.

PostitusPostitas Babu » 27. veebruar 2008, 11:04

Täna nägi jälle midagi loomadest:
Me Meloofiaga läksime ostma teist merisiga. Poes me ei viitsind vaadata, et mis suga ta on ja panime ta puuri. Pärast seda kiirustasime kohe Pinto juurde, et saada kuute liivahiirt. Me panime nad meriseaga samasse puuri ja see puur oli sama väike, kui Babu vana puur. Me käisime nendega igalpool koolis ringi enne kui koju jõudsime. Kodus nägime, et üks liivahiir on surnud ja meile jäigi viis liivahiirt. Me tahtsime merisiga Babuga ühte puuri panna, aga ma nägin, et ta on isane ja viisime poodi tagasi. Liivahiired hakkasid elama Babu vanas puuris. :wacko: Kuuekesi! :bang:

Tegelt see on suht igav, kui lugeda, aga unes on see ju palju lahedam! :-)
Headust pole kerge kohata, kuid seda on kerge ära tunda!
Mind on tabanud tõeline ROTIHULLUS!!!
Kasutaja avatar
Babu
friends are forever, boys are whatever .
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2203
Teemad: 26
Pildid: 8
Asukoht: Tabasalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unenäod.

PostitusPostitas papagoike (Teema autor) » 27. veebruar 2008, 14:40

Ma räägin oma pinginaabri unenäo mida ta mullegi rääkis!

Me olime 7 klassis ja meie klassiõde Liisi jäi rasedaks :-D Ja Johanna(klassiõde)läks koju ja otsis kaardi mille ta oli esimeses klassis teinud ning kirjutas sinna peale:Head elu!Ja andis selle Liisile!
Loomadega on elu toredam!
Minu viirud:Ziira ja Zuuru!

http://tinyurl.com/2r5zmh
Kasutaja avatar
papagoike
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 209
Teemad: 21
Pildid: 2
Asukoht: Hiiumaa-Klooga(Keila lähedal)
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unenäod.

PostitusPostitas triini22 » 27. veebruar 2008, 14:55

Ma mingi aeg nägin kogu aeg unes, et mu liivakad said puurist välja ning kui ma neid tagasi panema hakkasin, leidsin igalt poolt toast liivahiiri. Lõpuks oli neid puuris terve hunnik. Või siis ei olnud enam puure, kuhu neid panna, sest emased ja isased oli vaja eraldi panna ja uusi vanadega kokku ei saanud panna.
Liivahiirte omanikud ühinege: Eesti Liivahiirte Selts
Minu liivakate kodukas
Kasutaja avatar
triini22
Liivahiirte loss & Merisigala
Liivahiirte loss & Merisigala
 
Postitused: 1362
Teemad: 24
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unenäod.

PostitusPostitas Lind1100 » 27. veebruar 2008, 22:58

Triini, mul oli rottide kohta kunagi sarnane:

Hakkan rotte tagasi panema ja... Palju võõraid rotte, kuigi ka oma omad leidsin üles. Lõpuks oli neid lõputult ja lisaks olemasolevatele puuridele oli veel kümmekond puuri hangitud ja siis oli ka ikka veel tuba rotte TÄIS...
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unenäod.

PostitusPostitas Gerbil » 02. märts 2008, 12:42

Mul on ka selline õudukas olnud! :lol: :lol:
Loomatu! {Barbara, Amanda}
r.i.p. ~Rotu, Roosi, Roberta, Ruudi, Ronja, Rosiina, Kutt~
Kasutaja avatar
Gerbil
Uudishimulik hiireke
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 905
Teemad: 76
Pildid: 11
Asukoht: Vinni vald
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unenäod.

PostitusPostitas girlofmetal » 05. märts 2008, 18:57

Umm...Mina nägin ühte väääga imelikku unenägu just täna...See oli pärast seda, kui me rääksime loodus õpetuse tuniis kliimast ja maa-asendist jne..:
Nägin seda, kuidas rääkisin mingite teadlastega sellest, et miks on ilm nii muutlik jne...Siis mina -( see on väga tobe :D)- avastasin, et ehk on maa kujutletav telg mingit moodi nihkunud ja siis sellepärast ongi sellised ilmad meil. :lol:
Noh, ma olin nii imestunud selle unenäo peale...Siis looduse tuniis täna ma rääkisin õpsile sellest ja ta ütles mulle, et võimalik ongi, et see on mingi millimeeter nihkunud või midagi sellist... :razz: , et teadlased on selle peale mõelnud ja ilmselt see ongi nii...
Täiesti lõpp ju! :lol: :lol:
Paistab, et mul on üpris õpetlikud unenäod, sest ma ei teadnud ennem sellest mitte midagi! :lol:
girlofmetal
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 80
Teemad: 7
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Unenäod.

PostitusPostitas Meloofia11 » 05. märts 2008, 19:30

Mina nägin millalgi eelmine nädal, et käisin koolis, sellel ajal oli mu ema kodus. Kui tagasi tulis vaatasin oma hiiri. (Siis korrust ei olnud) Äkki olid mu terrariumi sees 7 chinchilla poega! :shock: (Neil oli juba karv peal) siis nad jooksid seal sees. Ma küsisin oma ema käest, et kas see on tõsi ja ta ütles "jah!". Äkki tuli mulle meelde, et hiired on veel puuris ja ma kardsin, et chinchillad on neile midagi teinud! Õnneks oli nendega kõik korras ja ma tõstsin nad teise puuri. Hommikul ma unesegasena hakkasin oma emaga õiendama, et miks ta ütles, et see on tõsi kuigi tegelikult ei olnud! :lol:
Muffin, Pandora, Timmi, Mupsu, Cordelia, Rosanna
[Lilly, Pipi, Cookie, Minnu, Mixike]
Kasutaja avatar
Meloofia11
Hobused ja pisilemmikud =)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2461
Teemad: 49
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna juures
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unenäod.

PostitusPostitas raheldeegu » 18. märts 2008, 09:03

Ma nägin öösel unes et Pähkel oli elus veel...
Hommikul ärkasin ülesse kavatsusega pähklit vaatama minna aga teda polnud...
Kasutaja avatar
raheldeegu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 565
Teemad: 32
Pildid: 7
Asukoht: Pärnumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unenäod.

PostitusPostitas Kuldhai » 18. märts 2008, 16:52

Täna öösel nägin unes,et ma olin poes ja äkki vaatan,et mul on jalas vanad "koerapüksid",mis ma siis jalga panen,kui koertega välja lähen.Väga piinlik oli,et unustasin püksid ära vahetada. :ups:
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unenäod.

PostitusPostitas ekk- » 20. märts 2008, 10:13

Olen näinud mitu korda unes ,et olen liivahiir ja sõidan rulaga.Päris koom.Mingi saba lohises järgi ja siis oli mu parim sõber rott :-D .Ja me mingi pärast läksime tema juurde sõitma ruladega.Kõige parem oli see,et kui õhtul pimedaks läks ja ma koju läksin pani mu ema mind puuri :lol:
Kasutaja avatar
ekk-
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 52
Teemad: 3
Asukoht: Tallin,Pirita lähedal
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Unenäod.

PostitusPostitas Memory10 » 22. märts 2008, 14:11

Nägin millalgi unes, et me olime kuskil metsas mingi auto romude vahel ja siis jooksid meie juurde lõvid, puumad, tiigrid, gepartid, jaaguarid, ilvesed jne.Kõik jooksid minema peale minu ja veel mõne inimese.Äkki tuli mul üks mõte ja ma mängisin ka nagu oleksid kaslane, ning jooksin koos nendega sügavale metsa.Ärkasin mingis imelikus voodis ja ma nägin, et üks põllega jaaguar tegi süüa.Päris naljakas unenägu.
HOPAD!!! Jänkud ruulivad!
Kasutaja avatar
Memory10
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 713
Teemad: 7
Asukoht: Keila
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unenäod.

PostitusPostitas Meloofia11 » 22. märts 2008, 14:32

Ükskord ma nägin unes, et kõndisime Memoryga kusagile. Meil olid seljas mingid suured ja rasked kotid. Järsku kappasid meile 1poni ja 1 varss vastu (ilma ratsanikuta). Mina istusin ponile selga ja Memory hakkas minuga õiendama, et tema tahab ka. Mina ei lasknud temal. Järsku tuli meile 7 kuusekännu hobust vastu (ratsanikud seljas). Siis sosistas Memory mulle, et ma ehmataksin hobuseid ja et hobused ratsanikud seljast maha viskaksid. Seda ma tegingi. Kõik lendasid seljast maha ja Memory hüppas ühele hobusele selga. Nii me kappasime sealt ära. Peale seda ärkasin ülesse.

Ükskord nägin veel unes, et meie kool oli ehitatud mingi 100 korruseliseks. Seal olid igasugused kohvikud ja baarid ja klubid jne. Mina mõtlesin, et siis ei olegi ju vaja seal puhvetis käia. Hiljem ma avastasin, et siia oli veel tehtud väike ratsapaas. Ma läksin ratsutama. Kui ma ratsutamast tagasi tulin ärkasin ülesse.

Veel olen ma näinud, et me kolisime ühte 3 korruselisse majja. Seal majas oli mul hirmus suur tuba ja veel palju lahedaid asju. Koos selle majaga oli kaasas veel mingi 25 lammast. Mina läksin neid vaatama ning tahtsin nendega ratsutada. :-D Seda ma tegingi. Hiljem sain teada, et selle maja juurde kuulub veel 5 hobust. Küll ma olin õnnelik! Aga ma ärkasin just enne hobusetalli jõudmist ülesse! :dry:
Muffin, Pandora, Timmi, Mupsu, Cordelia, Rosanna
[Lilly, Pipi, Cookie, Minnu, Mixike]
Kasutaja avatar
Meloofia11
Hobused ja pisilemmikud =)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2461
Teemad: 49
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna juures
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unenäod.

PostitusPostitas -Kiti- » 22. märts 2008, 15:20

Minu uni on olnud selline: Ma käisin kuskil peol ja tegin koos sõbrannaga natuke lollust. Siis tuli Iiris Vesik minuga isiklikult riidlema. Mina ei kuulanud teda üldse, ning vaatasin ainult teda. Ma ei suutnud uskuda, et ma räägiń temaga. Siis palusin vabandust ja ta tahtis minuga mingit lepingut sõlmida. (ma ei mäleta mis leping see oli) Ma vastasin: Ma ei tea aga arvan..........
Ja siis ma ärkasingi :wink:
Elus tuleb edasi liikuda samm, sammu haaval.
Kasutaja avatar
-Kiti-
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 127
Teemad: 7
Pildid: 2
Asukoht: Tabasalu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unenäod.

PostitusPostitas papagoike (Teema autor) » 23. märts 2008, 09:43

Ma nägin täna sellist und et terve minu klass mängis mingit mängu,et jooksed ja siis jääd seisma ja pärast valitakse prints ja printsess :-D Me hakkasime jooksma ja enne seisma jäämist ma komistasin ja kukkusin kuna mingi kivi oli ees! :wacko: Mu klassiõde Triinu küsis,et mis juhtus?Ma vastasin,et ma komistasin mingi suurema kivi otsa ja tema hakkas õiendama,et sa kukud ju kogu aeg..Kuigi see pole nii!Ja ma hakkasin temaga õiendama..Umbes nii:Sa eesel ole seal üldse vait vana sita..Ma ei tea mis! :lol: Mina aga istusin rahulikult maas kuhu ma kukkunud olin.Järsku ma tundsin,et keegi kummardus mu poole ja ma vaatasin..Just siis tiris Triinu mind juustest.Ma andsin talle käega kõhtu,et tamind rahule jätaks!Ta jooksis minema.Siis tuli mind ema äratama ja ma mõtlesin aluses,et see on õpetaja.


Kõige rohkem ajas mind naerma see et ma olin seal nii rahulik mitte ei läinud närvi!
Loomadega on elu toredam!
Minu viirud:Ziira ja Zuuru!

http://tinyurl.com/2r5zmh
Kasutaja avatar
papagoike
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 209
Teemad: 21
Pildid: 2
Asukoht: Hiiumaa-Klooga(Keila lähedal)
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Unenäod.

PostitusPostitas raheldeegu » 29. märts 2008, 11:24

Unenaod pisi kasutajatega:
Sindrinahaga:Meil oli vaja kuskile soita (koos sindrinaha ja veel kellegiga) ,aga soitma pidin mina... Kahjuks poole ee peal aratati mind ulesse.
Nuuuga:Seda nagin tana oosel . Ma raakisin temaga ennem kool minekut msnis ja kui ma kooli laksin oli ta koolis esimene tund oli klassijuhataja veerandtund Kus oli kaa nuu ja mida ta tegi... soimas meie klassijuhatajal nao tais :lol: ... siis hakkas kehalise tund ... sinan me ei joudnudki , sest tegime autga ilgeid ralliringe.

vot selliseid lolle unenagusid naen mina :ups: .
Kasutaja avatar
raheldeegu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 565
Teemad: 32
Pildid: 7
Asukoht: Pärnumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist