Suvised tegemised

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Suvised tegemised

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 12. august 2007, 20:31

Suvi hakkab vaikselt lõpupoole jõudma ja mõtlesin, et küsin, millega te siis tegelenud olete sel suhteliselt vihmarikkal suvel? Pealegi vajab see foorum mõnda teemat, muidu on siin väga õnnetu ja lage.

Mina enamuse suvest agarasti tegutsenud, kuid viimasel nädalal olen palju loodudes aega veetnud ning puhanud. Mõned pildid ka mälestuseks nendest kohtades ja aegadest.


Emajõe ääres grillimas. Hästi mõnusad õhtud said veedetud emajõeääres, kui sääsed ja parmud välja jätta.:

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Päevake sai ka võrumaal veedetud. Umbes 300 km sai läbi sõidetud ja nii mõnessegi kohta sisse põigatud. Minu vaieldamatuteks lemmikuteks on pisikesed käänulised teekesed, mis võtavad autoga sõites kõhust õnnsaks vahepeal.:

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt


Jagage oma mõnusaid suvekogemusi ka siis ja loomulikult pilte-pilte-pilte! :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Suvised tegemised

PostitusPostitas viksu » 12. august 2007, 20:46

Ohsaa, millised ilusad pildikesed Sul on...

Mina olin suve alguses loodusmaja laagris Käsmus. Sain seal pisut targemaks taimede/kivide/loomade koha pealt ja mere ääres oli kihvt olla. Kahjuks oli vesi külm.

Jaanipäeval "pakkisime" hobused treilerisse ja jänkud autosse ning põrutasime Otepää lähedale maakohta. Küülikud nautisid maaõhku ja rohtu. Hobustel oli palju ruumi ja huvitavaid uurimisi. Maal viibisime umbes kaks nädalat.

Vahepeal käisin Munamäel ja Ööbikuorus.

Juulis käisin Tallinnas Veskimetsa Ratsakeskuses vaatamas Nations Cup'i. Hobused olid ilusad ja võistlesid kõrgetes takistustes.

Vahepeal oli väike võistlus. Selle suve edukaim. Saavutasin Pangodis oma poni Antsuga 2.koha.

See nädalavahetus olin Tallinna lähedal. Käisin Kurtnas perega krossi vaatamas (järjekordselt hobused).

Järgmine nädalavahetus tuleb mu teisel hobusel tähtis võistlus Luunjas.

Siis lähen ma Nuiamäe tallidesse (Viljandimaal) oma poniga ratsutamise treeninglaagrisse, kus loodame saada head õpetust ja ratsutamisnippe.

Igapäevaselt käin ma kodust 25-30 km kaugusel ("lühike" tee, või mis?) tallis hobustega ratsutamas ja neid hooldamas. Ja loomulikult ei jää tegelemata ka kahe küülikuga.
:-D
Viimati muutis viksu 14. august 2007, 09:43, kokku muudetud 1 kord.
Kaks hobust, kaks küülikut, kaks koera.
Make it better.
Kasutaja avatar
viksu
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 200
Teemad: 6
Pildid: 8
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Suvised tegemised

PostitusPostitas E4- » 13. august 2007, 23:03

Vau, pildid on tõesti nagu parimad postkaardid.

Endal on see suvi vaikselt möödunud. Juuli lõpus käisin Tallinnas sugulaste juures. Seal oli hästi lõbus, nii mõnedki uued tuttavad juures. Kakumäe rannas sai käidud, loomaaias, vanalinnas jalutatud, Kumus, Kadriorus.
Mõned pildid siis ka, mis sest, et enamik on nähtud ja Kissu omadele ei pürgi lähedalegi. :wink:
Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Sellel hüäänil pole vasakut silma Pilt Pilt Pilt Pilt Kakumäe rand

Nüüd see nädalavahetus olin teiste sugulaste juures Antslas. Loomulikult sai käidud ka Hauka laadal. Pühapäeval sõitsime mööda Võrumaad ringi. Munamäele ronisime, Võrus, Rõuge suurjärve juures, liivakoobastes ja veel paljudes kohtades käisime. Pildid:
Otsi konna Pilt
Pilt Pilt
Liivakoopad Pilt Pilt
Pilt Pilt
Pilt Pilt
Vesioinas Pilt
Munamäe vaatetornist Pilt Pilt
Tamme-Lauri tamm Pilt
Trikimees Jürgen Veber Pilt
Viimati muutis E4- 16. august 2007, 21:47, kokku muudetud 4 korda.
Liisi ja Zap. ♥
Jänkud südames
Kasutaja avatar
E4-
Rotiusku
Rotipesa & Hamstriurg
Rotipesa & Hamstriurg
 
Postitused: 755
Teemad: 18
Pildid: 14
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Suvised tegemised

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 14. august 2007, 16:51

Tundub, et meil kolmel ongi suvi olnud ja ülejäänud inimesed kõik istunud kodus. Lahe jäämõmmiku pilt! :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Suvised tegemised

PostitusPostitas Mercar » 14. august 2007, 18:18

No mina pole Tartust praktiliselt välja saanud- tavapärane kahjuks :sad:
Korraks sai Elvas Molly juures käidud, koos Kissu ja teiste foorumlastega, ja suve algul olin nädalakese välitöödel aga muidu pole kuskile saanud.
Osaliselt seetõttu, et osa suvest on rott olnud haige ja ei saa teda üksi jätta (2x päevas vaja rohtu anda).
Välitööde pildid siin: väga konnarohked, töö selline. Ilupiltidele need ei kandideeri :bang:
Paar pilti siia kah:
Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Aaa hiljuti sai marjul / seenel ka käidud, neid eriti ei saanud, puuke aga küll :buu:
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Suvised tegemised

PostitusPostitas sydney83 » 14. august 2007, 19:42

Mina elan ja tootan oslos aga 20.06-17.07 viibisin Eestis ja puhkasin m6nuga.
Mu parim s6branna elab Rakverest u 25km edasi ja tema juures sai k2idud puhkamas-jaanip2eva pidamas, grillimas ja talutoid tegemas.
Samuti sai koos tema ja ta mehega tehtud tiir: Rakvere-Aegviidu-Hiiumaa-Saaremaa-Muhumaa. Retk kestis 4 p2eva. Olime autoga kuid eelistasime s6ita kaardi abil mooda kylavaheteid v6i metsateid, st hoidusime maanteedest niipalju kui v6imalik k6rvale. V2ga p6nev oli. Nende p2evade jooksul n2gime metsloomi, 3 kitse, 1 rebast, 1 j2nest, 1 kotkast v kulli, m6ndasi hiiri.

Pilte saate vaadata http://www.foto24.ee/users/simple/HellYou
Viimati muutis sydney83 15. august 2007, 17:38, kokku muudetud 1 kord.
Kõik loomad on armsad aga loomalapsed on üliarmsad!
Kasutaja avatar
sydney83
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 74
Teemad: 1
Asukoht: hovik
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 40
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Suvised tegemised

PostitusPostitas sindrinahk » 14. august 2007, 20:42

Mina ei ole suvel eriti reiseimas käinud. Samuti käisin Elvas Molly juures ja siis nädal tagasi tulin just Tallinna lähedalt sugulaste juurest kus ma olin 1 nädal ja 5 päeva. Väga vahva oli. Tegime 15 liitrit kurke sisse, hunnik punasesõstramahla ja 11 liitrit mustikamoosi. Saunas sai ka mitu korda käidud, mis mulle väga meeldib (neil sugulastel on parim saun kus mina eales käinud olen, viskad sahmaka leili ja siis oled lavalt kadunud, sest väga kuumaks lööb). Selline töine oli, aga tavapärasest hoopis teistsugune, mis mulle väga meeldis :-) . Sai ka lesta puhastatud (20 kala), mille tagajärjel olid mu käed väga kehvas seisus, sest lesta nahk on nagu liivapaber. Suitsulestast sai isu täis söödud, uskumatu küll, et ma seda niimoodu tunda võin, aga nii see oli/on. Sugulaste juures olles käisime ka metsas vaarikajahil. Saagiks oli 5 vaarikat (kõva sõna :-D )!Reisimisega on see asi, et keegi peab kodus olema ja pudulojuseid valvama, seega me ei saa emaga koos eriti reisida ja käime üksteise alla.
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Suvised tegemised

PostitusPostitas Molly » 21. august 2007, 12:44

Mina loen nii suve kui ka puhkuse algust ikka ööloomaaias käimisest alates. See on hästi mõnus algus ning ööloomaaiast tulles tunned, et tõesti- suvi on käes. Mis mitu rotikampa puutub, siis ei olnud see suvi nii tore, kui ootasin. Jaanipäeval matsin Truksu ja seetõttu polnud ka seda muidu nii vahvat jaanipäeva meeleolu. Lontukate külaskäik oli väga tore ja ma mõtlesin, et nüüd on kõik halb seljataha jäänud. Kuid siis avastasin Tripsul kasvaja ja sõitsime Tallinna opile. Pidin järgmisel päeval minema Hamburgi ja ausalt öeldes polnud ka sellel reisil lahedat olemist, sest ikka tuli meelde opist paranev Trips, kes koju jäi. Õnneks aga Trips toibus hästi ja rõõmu tegi väike Junts, kelle Tirinipi mulle kohe pärast reisi koju tõi.
Veidi sai veel sõpradega ringi sõidetud Võru- ja Põlvamaal ning võetud päikest Kubja ja Elva järve ääres. Paraku läksid aga ilmad ilusaks pärast seda, kui minu puhkus läbi sai. Aga ega sellestki veel midagi olnud- ikka on tore, kui päike paistab ja õhtud on kuumad. Paaril korral olen üritanud ka seeni korjata. Metsas on hästi ilus, kuid seeni pole ma veel saanud. Loodetavasti on aga õige seeneaeg veel ees. Ja loodetavasti pole ka ilusad ilmad veel läbi. Suvi ju veel kestab!
Juta, Marta, Kim, Amanda, Stephanie, Marie, Caroline
(Iris-Mirka, Truks, Trips, Kiku, Tibi, Serena, Fiona, Angela, Janina, Hilde, Reti, Hillary, Saara, Michelle, Vaska, Nina)
Molly
Rotipesa
Rotipesa
 
Postitused: 969
Teemad: 46
Asukoht: Paldiski-Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 65
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Suvised tegemised

PostitusPostitas Siki » 21. august 2007, 13:34

Mina ei ole saanud ka terve suve kuskil käia (kui kaks koerte näitust välja arvata, aga see nagu ei käi eriti mingi ringisõidu ürituse alla). Sellepärast, et tervelt kaks kuud minu suvest läks minu haiguse nahka. Nüüd on veel kaks nädalat aega suve veeta, emaga leppisime kokku, et lähme ja sõidame kuskil, aga nüüd peame ootama, et millal meile autoremondi töökojast helistatakse, et saaks auto remonti viia enne ei ole kuskile minekut. Kardan, et saame käia kuskil alles viimasel suvevaheaja nädalal. Nüüd tuli meelde, et eelmine pühapäev käiside
Dagö kontserdil Palmses. Vat see oli küll tore!
Kasutaja avatar
Siki
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 145
Teemad: 8
Pildid: 7
Asukoht: Kuusalu vald
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Suvised tegemised

PostitusPostitas Lind1100 » 22. august 2007, 07:35

Mina käisin Šveitsis. Väga tore oli. Pilte kahjuks pole kuna need on vist eranditult vanaema arvutis, ja ega ma ausalt öeldes ei tule millegi pärast piltide foorumisse panemisega toime.
:umm:
Peaaegu kogu Šveits sai läbi käidud, kusjuures vahepeal sai üle kurude sõidetud, kus oli lumi, (2578 m) aga üsna kiired mäkketõusud ja langused mu vaestele kõrvadele eriti ei meeldinud. Ära sai nähtud nii kõrgeim mägi, mis otsustas end ilmutada alles tagsi minemisel, , kui ka Šveitsi madalaim koht mis asus itaaliast vaid seitsme kilomeetri kaugusel ja kus olid palmid.
:razz:
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Suvised tegemised

PostitusPostitas Ene » 22. august 2007, 10:14

Mina olen tööd teinud :) Delfi, Skriim Ja SL Õhtuleht on mu sellesuvised peatuspaigad. Kaks esimesed aastaringsed :P

Natuke sai ka puhatud ja suve alguses malevas rabatud.
Ene
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 32
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Suvised tegemised

PostitusPostitas tupsu-baloo » 31. august 2007, 15:27

Mina olen käinud laagris,lätis,leedus ja hästi palju rattaga sõitmas ning ujumas.
A ja peale mitte milegi vee midagi.
Nad ütlevad, et ma olen ükskõikne-neil on õigus, mul ongi ükskõik!
Kasutaja avatar
tupsu-baloo
(=^.^=)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 789
Teemad: 26
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Suvised tegemised

PostitusPostitas Annli » 01. september 2007, 12:14

Ma olen ka käinud paar korda ujumas, maal, näriliste päeval ja Ukrainas :D SUPERTORE suvi oli :D

Mälestustesse jäävad merisead Käti, Sara, Mammu, Maasikas ja Katrin .
Kasutaja avatar
Annli
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 179
Teemad: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Suvised tegemised

PostitusPostitas lola0404 » 09. september 2007, 15:21

Suvi oli kahjuks tõesti suhteliselt vihmane. Aga ilusad ilmad sai tublisti ära kasutatud. Mõned päevad käisin Pärnus mere ääres päevitamas ja kui ilm vähegi lubas käisime iga õhtu perega Lätis mere ääres ujumas. Mitu korda sai ka Riias käidud. Mõned korrad juhtusin ka Tallinnasse. Külastasin loomaaeda ja mitut lemmiklooma poodi. Nüüd kahjuks jälle kool ja see kaunis puhkus ongi läbi
lola0404
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 261
Teemad: 37
Pildid: 7
Asukoht: Valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Suvised tegemised

PostitusPostitas Saara » 09. september 2007, 17:38

2007 suvi - vihmane? :huh:
Oh, meil oli hoopis vastupidi, vihma tuli väga vähe! Minuarvates oli see üsna hea, aga see tõi emale ühe uue kohustuse- õhtuti pidi ta voolik käes terve aia läbi käima ja taimi kastma. :roll:
Igatahes, väga tegus suvi oli. Käisin mitmel jalgrattamatkal, hääletamas, Viljandi folgil ja muudel festivalidel ja kontserditel. Ning muidugi ka rannas ning järvedes-jõgedes ujumas. Sõpradega sai ka päris palju aega koos veedetud.
Igati kordaläinud suvi oli! :)
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Suvised tegemised

PostitusPostitas Marbeia » 10. september 2007, 12:51

Meie käisime sis Krimmis, mis asub Ukrainas.
See oli tõsiselt hea reis, ainult see oli paha , et see oli bussireis.
Kohapeal saime vähe olla , aga bussis see eest väga palju. Ja mis te arvate kui hea on(parandus) 5500km maha sõita ja bussis magada. See oli jube. :bang:
Aga Jalta oli üli vägev. Tõeline kuurortlinn.
Ööelu käis ja iga õhtu oli ilutulestik. Tänavatel tantsiti , muusika käis . :sing:
See oli midagi fantastilist.
Mäed kus sõitsime .. jaa soovitan :8
Ja muidugi MUST MERI(mis oli helesinine). Lained , oi oi oi !
Mõned pildid gondel millega mäe otsa sõitsime. 2500 m mere pinnast oli see mägi kõrge :
http://pilt.delfi.ee/picture/1269887/
Seal oli ka Eesti tare:
http://pilt.delfi.ee/picture/1270121/
Mägi:

http://pilt.delfi.ee/picture/1270121/
Must meri:
http://pilt.delfi.ee/picture/1270867/
Mäe sisse oli ehitatud maja ja muide seal elati ka :
http://pilt.delfi.ee/picture/1270867/

Kahjuks ei osanud kirja sisse pilte panna !
Kaks nuhkrut: Marbeia ehk Kratt ja Zea ehk Mõmm !
Kasutaja avatar
Marbeia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 348
Teemad: 6
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn!
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Suvised tegemised

PostitusPostitas tex » 08. oktoober 2007, 14:49

minul oli see suvi päris raske. olin tööl iga päev ja eriti ei jäänudki aega üle, et niisama lebotada. aga töötasin vähemalt eesmärgi nimel - uue läpaka saamine. see on siis mu elu esimene arvuti. tööl ma tutvusin uute inimestega ja sain näha, millised on pood ja restoran seestpoolt( restoranist mind kahjuks vallandati).
välismaal ma ei käinud, pole ausalt öeldes veel kunagi Eesti piiri ületanudki. iga kord, kui tahan kusagile sõita, tulevad mingid äpardused ette ja nii ma ei olegi käinud välismaal.
suvel oli see halb, et vihmaseid päevi oli päris palju, aga muidu oli kõik ok. :-D
Kasutaja avatar
tex
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 30
Teemad: 1
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Suvised tegemised

PostitusPostitas ruigam » 01. november 2007, 18:25

Sellel suvel ülepiiri ei jõudnudki.
Selleest käisin maal,ujumas,varjupaigas,sõbrannade juures ja tšillisin niisama.
Kuigi veits igav oli, aga elas üle. Klõpsida jõudsin palju, need vast hiljem. ;)
Tahaks suve jälle. :dry:
Koerad on võrratud.
Kasutaja avatar
ruigam
Enne kirjutan, siis mõtlen
 
Postitused: 152
Teemad: 7
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 5 külalist