Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 16. juuli 2018, 21:08

Päev oli normaalne, aga õhtupoole jäin haigeks. Nüüdseks juba kolm korda oksendanud. Jubeeeeee. :-S
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 17. juuli 2018, 11:14

Uh. Saa siis kiiresi terveks.

Ma olen haige väga harva, kuid see viimane kord, kui ma oksendasin, on mul väga hästi meeles - nimelt mõlemad vanemad pidid tööle minema ja mul kõrv ka valutas, nii et sai mind haiglasse viidud. Igav oli. Jube igav. Ma viisin kõik ajalehed valvelauast oma palatisse ... kaasa arvatud Äripäeva, toona lõhekarva paberile trükituna. Muidu ma pidasin seda igavaks leheks (polnud seal ju koomikseid ega looma-artikleid ega autosid ega midagi), kuid mõni igavus on suurem kui teine, ja nii ma 8-aastaselt vabatahtlikult aktsiate graafikuid vahtisingi. :rofl:
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 17. juuli 2018, 14:43

Õõh, täiesti magamata öö ja nüüd päevalgi pole magada õnnestunud, lihtsalt lebotan niisama. Hommikul vara võtsin ennast kokku ja käisin memme juures ära. Täna enam oksendanud pole ja isegi keerasin ühe smuuti kokku, mis jäi ilusti sisse. Aga palavik ja nõrkus on.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 18. juuli 2018, 13:04

Ilm on liiga palav, et mõistlikult tööd teha. Aga mis siis ikka - selle kuu eelviimane tööpäev ka. Augustis vast kolib kontorisse tagasi.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 18. juuli 2018, 18:44

Täna palju parem! Magasin ka hästi ja täitsa tavaline päev on. Ainult süüa veel eriti ei taha, natuke värsket ainult.
Lõpetasin Juhan Lindströmi raamatu "Tsehhi põrgus" lugemise. Mälestused sõjateelt ja vangipõlvest - täitsa huvitav lugemine oli. Lõpp oli kurb - selgus, et tema naine oli vahepeal teisega abiellunud ( sai valeteate, et mees langes sõjas ).
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 19. juuli 2018, 13:10

Mitte ei kujuta ette, et laseksin mehel mehel sõtta minna. Kas lähevad mõlemad või mitte kumbki...
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 19. juuli 2018, 15:59

Kokku jääda sõjaajal suht keeruline... Kui just ei soovi metsaonnis varjudes üritada sõda üle elada...Peamine on jääda muutlikes oludes iseendaks, oma põhimõtetele truuks, et hiljem poleks häbi.
Täna tegelen kassidele kodude otsimisega, postitan Facebooki pilte. Vist leidsin teisele emasele ka kodu.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 20. juuli 2018, 17:39

Ootamist on sõjas üllatavalt palju, tõsi. Aga kui üks meist rindel on, siis on teine ka. Ma olen oma olemuselt kaitsja, ja ühtlasi harukordselt külma närviga. Samas, süüd tunnen, ja ma ei usu, et ma suudaksin endale kunagi andeks anda, kui ma laseksin enda armastatud inimesel kuhugi sundkorras üksi surema minna. Pigem siis juba lähen ise tema asemel; ma olen niikuinii parem sõdur. Küll ma juba midagi leiaksin, millega abiks olla. 40-kilose seljakotiga mägedes rännata pole probleem. Laskur olen ka üsna hea (kuigi elusolendeid pole siiani tulistanud ja ega ei taha ka, kui just muud alternatiivid hullemad pole). Või siis mõne soomuki juhina (sõidukite tükid on ka selged), kui tahab üsna kindel olla, et ise kedagi tulistama ei pea. Mul üks sõber on näiteks spetsiifiliselt punase ristiga autot juhtima määratud. Kui päris minu spetsialiteeti kasutada, siis ilmselt küberkaitse arvelt (seni, kuni elektroonikat veel rivist välja pole löödud). Loodetavasti pole kunagi praktikas vaja ennast selles küljest näidata, kuid kui vaja, siis pigem mina. Ebaõiglane, et meie riigis on ainult meestel sõjaväekohustus. Olgu kõigil või mitte kellelgi.

Hommikupoolik möödus automaatsüsteeme kokku MacGyverdades. Nüüd olen vanematel külas (ja mängin taksot-kullerit).
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 20. juuli 2018, 21:16

Mina võiksin olla hooldaja või medõde, siduda, süstida jne. Ja surijate - haavatute juures ja koos nendega palvetada.
Aga - kui sinu mees on ka kaitsja - tüüpi ja tahab sind säästa ja hoida ja arvab, et naised ja sõda ei käi kokku? Eriti hull lugu, kui lapsed on...tuleb raskeid valikuid teha. Siis hakkab juba emainstinkt tööle.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 21. juuli 2018, 12:32

Ma usun, et neid asju enne abielu arutatakse... Seda enam, et mul on ju noorem vend, ja sõbrad ka enamuses mehed... Ega ma neid ka jätta ei taha. Siis lepib sellega, et võitlen lihtsalt kellegi teise kõrval.

Igat pidi oleks sellise "naised ja sõda ei käi kokku" tüübiga probleem. Ilmselt ei meeldiks talle ka see, mida ma kirjutan ja joonistan, või minu kombega mägedes ronida, minu töö, minu armastus igasugu tehnika vastu, arvutimängud, huvi võitluskunstide ja muu sellise vastu, minu sõbrad, see, et ma pean puude lõhkumist meeldivaks ajaviiteks, ja teab kes mis veel. Mehest rääkimata, ma ei usu, et ma sellisega sõbergi suudaks olla.

Inimene, kellega minu iseloom klapib, peab mind nägema kas võrdset, või siis pigem on tema koduhoidja. Eriti kui otsustan lapsi saada, on see viimane tõenäolisem - minu jaoks on selle jaoks vajalik, et teinepool teeks nende jaoks vähemalt sama palju või rohkemgi, kui mina. Mind ennast õpetas ka isa tunduvalt rohkem, ja on selleks vanemaks, kellega ma paremini läbi saan.

Minikukk üritas minu kõrvalt jäätist süüa. Pole teda varem nii kahtlustava näoga näinud.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 21. juuli 2018, 18:44

Ideaalis arutatakse jah kõik omavahel läbi, kuid siiski võib hiljem tulla ebameeldivaid üllatusi. Õnnelikud on need, kes oma armastuse ja suhte eest võidelda oskavad ja tahavad. Maailm täis õnnetuid paare, kes muutnud teineteise elu põrguks ja väljapääsu justkui polegi, oled lõksus ja kinniköidetud paljude sidemetega, nii et lahtirabelemine nõuab tohutut vaimset pingutust. Tuleb olla ettevaatlik - sageli pole kõik kuld, mis hiilgab :devil: .
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 22. juuli 2018, 06:49

Kumb on olulisem - kas enda (ja oma laste) füüsiline ja vaimne heaolu ja tulevik või suhe ... kellegiga, kes tuleb välja polegi see inimene, keda arvasid? Kas tõotustel on üldse mingi jõud, kui üks pooltest lihtsalt rahumeeli valetas ja neid üldsegi tõsiaelt ei mõelnud? Ma olen vägagi seda meelt, et pole mõtet rahmeldada ja ennast veel rohkem sisse mässida nagu paanikas rästas, kes avastas, et kirssidel on võrk kah ümber. Ma olen praktiline ja minu asjad jäävad ka edaspidi minu asjadeks ning kohe kindlasti ei kavatse ma kellegi teise pärast nt oma sõpradest loobuda - ma ei kasuta siinkohal sõna "sõber" kergesti. Sõbrad on siinkohal pigem tähenduses perekond, kelle ma olen endale ise välja valinud, ja mitut neist tunnen sõna otseses mõttes rohkem kui pool oma elu, läbi nende hea ja halva. Ega vähem kui kolme aasta ja terve rodu erinevate olukordadeta saagi teada, mis inimesega tegu on.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 22. juuli 2018, 17:05

Hea küsimus, see esimene... Vastus saaks olla ainult üks, ometi reaalis ei kuku alati kõik nii välja. Näiteks naine, kelle abikaasa vägivaldne, on sageli vaimselt täiesti läbi omadega. Ta on sõltuv mehest, tal pole tööd, sõpru, pole kuhugi minna lastega, häbi ka minna, enesehinnang madal, arvab lõpuks, et ta ongi kõiges ise süüdi ja mehel on õigus närvi minna. Ja kannatabki aastaid...kahjuks :sad: :sad: .
Mul mure isase punase kassipoisi pärast. Ta hakkab mürades ähkima, lõõtsutab nagu koer lõuad laiali. See võib olla kuumusest, aga võib olla ka mingi probleem südamega. Fb hoiukodude grupis kõik lohutavad, et nende kassid teevad ka nii kuumusest. Siiski mõtlen, et mul teised kassid ei ähi, ainult üks. Homme igaks juhuks läheme kontrolli.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 23. juuli 2018, 14:22

Kuna hommikul jäi vist nupp vajutamata, siis las see sõnum hoidku kohta, kuna ma pole kindel kas enne keskööd tagasi jõuan.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 23. juuli 2018, 14:36

Punapoisiga arsti juures käidud. Kuulas kopse ja olidki kopsus kahinad. Nüüd 10 päevane ravikuur Clavaseptiniga ja vaktsineerimine lükkub ka edasi...
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 24. juuli 2018, 08:54

Just selle pärast ütlengi, et ei tasu ennast rohkem sisse mässida -- oodata, või üritada kedagi "muuta". Inimesed olemuselt pigem ei muutu, ainult saavad targemaks ja kasvavad täis. Kui endal alarmid peas helisema hakkavad või sõbrad ja need pereliikmed, kellega ise harilikult hästi läbi saad, ütlevad, et midagi on väga valesti, siis tasub kuulata ja kohe välja astuda, isegi kui too inimene "tavaliselt" tore on. Need kes on vahepeal toredad ja vahepeal õelad/kontrollivad/vägivaldsed ongi sageli kõige kahjulikumad. Ja pole oluline, kas sa ise oled mees või naine, suurem või väiksem -- enda peale karjutud saamine mõjub mõlemile ühtmoodi kahjulikult, ja selleks, et midagi ohvrile toidu sisse pudistada või mõni pindmine veresoon katki tõmmata või selja tagant ootamatult millegiga piki pead virutada pole tugevamat inimest vaja.

Muuhulgas käisime üht kabelit vaatamas - seal oli üks nikerdis, mis mulle huvi pakkus. Ise nägi välja nagu püha mees kivitahvliga, aga endal suured tarvasarved peas. Küsisin kohaliku giidi käest järgi - tegu oli Moosesega ning seda on varemgi juhtunud, nimelt isegi Michelangelo Moosesel on ka sarved peas (kuigi pigem sarvenukid, mitte nii uhked, kui eile nähtud nikerdisel). Heebrea keeles on üks sõna, mis kirjutatakse ühte moodi, kuid hääldatakse kahtpidi, ning tähendusi on ka mitu - üks tähistab sarvi, teine valgus- või tarkuskiiri, midagi halolaadset. Ning kui targad inimesed siis asju Heebrea keelest Ladina keelde tõlkima hakkasid...

Pigem mingisugune kergemapoolselt ravitav asi, kui mõni kaasasündinud haigus mis kas suuremat operatsiooni vajab või hiljem äkitselt saatuslikuks saab. Kiiret paranemist pisikesele. :-)
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 24. juuli 2018, 09:13

Vihm! Tänu Jumalale, maa saab korralikult kastetud. Praegu selline padukas, et ära nina välja pista. Mul just vaja minna, paar sammu edasi - tagasi, aga ei taha sedagi teha. Mariin tuleb täna koju, loodan, et tuleb ka vihmapausi, et saab õues puudega tegeleda.
Sarvedega Moosest küll ette ei kujuta. Moosest võiks kujutada pigem hiilgava näoga, sest Piibel kirjutab, et Moosese pale hiilgas, kui ta tuli kõneluselt Issandaga ja ta oli sunnitud panema isegi katte näole, et mitte rahvast ära ehmatada.
Toredat reisi jätku!
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 25. juuli 2018, 08:52

Hommik. Pakin asju kokku, kuna täna on jälle see päev, kui "kodu" tuleb maha jätta. Järgmises kohas saabki vist ainult üks öö oldud, siis kolmandasse edasi.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 25. juuli 2018, 20:48

Nonii, eilse ja tänase päevaga oleme saanud puud ära saagida, välja arvatud mõned suuremad pakud. Tore, kuna ilm läheb veel kuumemaks... Praegu on õues hea olla, kõigest 20 sooja. Istusime kassiga tükk aega õues :biglove: .
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 26. juuli 2018, 09:21

Palav päev tuleb siin ilmselt. Ma olen õlapaeltega särgi ja lühikeste pükstega, kuid ikka on juba palav. Mis küll päeval saab?
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 26. juuli 2018, 17:25

Siin ka lämmatav. Ootan õhtut, et saaks välja minna, kell 22 juba päris talutav :lol: .
Kolm kassipoega said vaktsiinid ja kiibid ja passid. Punapoiss Virsik peab enne terveks saama, tema jäi ootele. Esimene rändab varsti oma koju...ongi see aeg kätte jõudnud...
Hakkan nüüd homseks kooki tegema.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 27. juuli 2018, 12:38

37 kraadi tuli ära. 33 juures ütles bussi kliimaseade üles. Täna paistab toimivat. Hotellis on tasuta bassein.

Inimesed, kes vabatahtlikult puutetundlikke ekraane kirjutamiseks kasutavad on müstilised. Klaviatuuriga pole 100 sõna minutis probleem, ekraaniga oled nagu pime kana.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 27. juuli 2018, 17:36

Tore kohtumine oli Karoliini õega. Lõpuks Karoliin harjus temaga nii ära, et jäi tukkuma, samal ajal kui õde tal juukseid sasis. Ilm oli normaalne, 24 kraadi, istusime väljas ja ajasime juttu. Karoliin näitas, kui ahnelt ta süüa oskab! :razz: .
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 28. juuli 2018, 09:01

Palju äikesehoiatusi täna. Huvitav, kas lastakse õhtul koju lennata, või jäetakse pikemalt siia?
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 28. juuli 2018, 18:00

Käisime Pärnus, sealsel Adventkogudusel täitus 110 aastat. Oli tore näha tuttavaid nägusid , ma polnud aastaid juba Pärnu koguduses käinud. Mõned vanaks jäänud, lapsed suureks kasvanud...Väga emotsiooniderohke päev oli...Minu endine maja paistis, see on kohe koguduse kõrval :biglove: .

Kui kaob kõik ja maailm karm ning petlik sõprus haavu lööb,
siis veel mu Lunastaja arm kui kallis aare alles jääb.
See side jumalik ja õrn, mis Temaga mu südant seob.
Ta mulle sõbraks rõõmuteel, kui õnnetundest särab silm.
Ta sõbraks pimedalgi ööl, kui lootustähti varjab pilv.
Ta oli minu ligi siis, kui mulle tõusis tõekoit,
ja kui mind edasi Ta viib, siis patu üle saabub võit.
Ja juba nooruses Ta hääl mull kõlas - kutsuv, hea ja hell.
Kui ükskord hõbe ehib pead ja südaööd lööb elukell, siis
maha jääb kõik kaduv siin. Ta armastus, see katab süü.
Ma igavikku viin vaid ohvriveres pestud rüü.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 29. juuli 2018, 17:20

Täna vist küll suve kõige kuumem päev...Me käisime Raplas, viisime kassipoja koju. Pikakarvaline punane Nufik on nüüd päriskodus. Seltsiks kaks suurt täiskasvanud kassi, kes alguses ta peale jaurasid, aga hiljem juba vaikselt tutvusid. Loodan, et võtavad pisikese omaks ja suurt skandaali ei korralda :-) .
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 29. juuli 2018, 21:10

Veidikese hilinemisega, aga sai Eestimaale ilusti. Käisime veel isaga öösel burgerit ostmas, ja täna emaga lillepoes. Kaks ilusat orhideed leidsin. Nüüd kodu poole. Homme tuleb segane päev...
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 30. juuli 2018, 16:23

Tore, et õnnelikult Eestimaal jälle oled.
Meil käis just äikesevihm üle. Enne seda...oli suht palav...Lugesin, et Eesti kuumarekord on 35,6. Euroopas on 48, mõõdetud Ateenas 10. juunil 1977 aastal. Maailma kuumarekord on 57,8. Selline õudus mõõdeti 13. septembril 1922 aastal Liibüas.
Punane kiisu on juba julgem ja sööb pisut ja mängib! Ta kolis muide pisilastele väga tuttava inimese - cougari - juurde.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 30. juuli 2018, 17:06

Huvitav, kuidas cougaril läheb... Tal on üsna meeldejääv jutustamisstiil, selline muhe, mõnusa huumoriga.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 31. juuli 2018, 10:51

Cougar nunnutab kasse ja rotte ( neid tal mitu puuritäit ), loeb ja luuletab :lol: . Sain tänu Pisi foorumile omale toreda sõbranna.
Sügisepoole võtan tema käest mõne rotupoja :biglove: .
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 6 külalist