Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 20. veebruar 2018, 19:32

Täna jälle päris väsitav päev. Küll vähe patsiente, aga vist ikka õigus, et kui pead täitsa üksi hakkama saama, siis pannakse proovile. Kolleeg välismaal puhkusel, üksi olen ennegi olnud, aga nüüd ta ikka päris-päris läinud. :-D Telefonitsi on üks teine kolleeg küll saadaval ja nõu andmas, kellega sai täna ka konsulteeritud.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 20. veebruar 2018, 20:19

Mind on vist tabanud laiskushaiguse puhang... mitte midagi ei taha, mitte midagi ei viitsi... Õnneks jõudsin enne haiguse avaldumist trennis ära käia ja nõud pessu panna... :)

Käisin sünnipäevaks saadud kinkekaarti kulutamas... väga raske ülesanne oli... lõpuks sai pika poetiirutamise peale välja valitud üks raamat, üks fotoalbum ja natuke täiendust mu lauanõude kollektsioonile...
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 20. veebruar 2018, 21:29

Arvuti klaviatuuri seaded on jälle paigas. Kõik tähed ilusti olemas, tänu Jumalale. Mina pole midagi teinud.
Täna jälle ostude päev. On meil siin pisike armas Alexi pood, kust saab igasugu pudipadi. Ostsin omale uue rahakoti ja sussid. Ja veel ühe kunstlille, tahtsin ammu midagi rohelist ja rippuvat seinale saada.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 21. veebruar 2018, 09:33

Võimalik, et klahvistik hakkab läbi minema, Kuldhai (kui probleemi olemusest õigesti aru sain) - läbiminevad asjad üsna sageli mõnikord ei toimi, siis kolm kuud kõik korras, siis jälle. Alternatiiv - niiskus, või midagi kinni kiilunud. Need võivad küll ise ära kuivada/lahti tulla, ning siis toimivad jälle. Tarkvara jama võis ka olla, neid raskem tuvastada. Mõni uuendus võib ka sätteid muuta (ja tagasi). See et välja ei uuri, ei tähenda, et asjal põhjust pole...
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 21. veebruar 2018, 15:42

Ostsin täna kaks poodi sinimustvalgest jäätisest tühjaks... või vähemalt kõik need, mis väljas olid (laoseisusid ju ei tea). Lõpuks hakkab mulle ka pidulik tunne tekkima. Olin juba mures, et sel aastal äkki ei tekigi...
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 21. veebruar 2018, 18:43

Lind, jaa, täitsa võimalik, et midagi hakkab läbi minema, ikkagi kasutatud arvuti, kuigi garantiiaeg peaks ka olema.
Minul pole üldse pidulikku tunnet, ei tea, kas tuleb või mitte. Isegi memmed lasevad mul poest sinimustvalgeid teeküünlaid osta ja neil on see õige tunne täitsa olemas. Mõni räägib, et ei ole ikka õige sada, kuna vahepeal ju Eesti riiki polnud. On õige või mitte, minu meelest ikkagi ilus number.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 21. veebruar 2018, 21:20

Oeh täna oli ajuvaba tööpäev. Kuu lõpp. Nii ära väsitab see kummi venitamine. Homme üsna sama.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 22. veebruar 2018, 10:54

Mul oli huvitav unenägu, läbi erinevate maailmade rändamisega, kus mõned kohalikud mul kohati abiks olid. Minuga teistesse keskkondadesse kaasa tulemine neile kahjuks hästi ei mõjunud...

Tundub, et inimesed tähistavad 100ndat aastapäeva päris agaralt. Juba mitu päeva tagasi oli üks heade kookide koht siin lähedal nii ära broneeritud, et enam uusi tellimusi vastu ei võetud.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 22. veebruar 2018, 12:21

Sain täna Piibli lõpuni loetud. Homme alustan uuesti otsast peale. Märgin üles, millal alustasin, millal lõpetasin. Keskmiselt on läinud läbilugemiseks kaks aastat. Proovin nüüd tublim olla ja aastaga läbi saada. Mõtlesin, et hakkan välja kirjutama minu jaoks kõige erilisemaid salme, neid on siis hea lugeda, kui parajasti halb olla või miskid probleemid.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 22. veebruar 2018, 16:38

Panin 11. veebruaril kolm kumquati seemet idanema, tundub, et kaks neist on elujõulised, iduots paistab juba. Tuleb turbatabletid paisuma panna, et seemned mulda pista. Eelmisel aastal idandasin sidruni, apelsini ja mandariini seemneid. Taimekesed hakkavad varsti aastaseks saama. Üks tumelilla õiega kuuking on ka õitsema hakanud. Ma ei mäleta, et oleksin seda värvi õitseva taime koju toonud, seega rõõmustab mind poe leiunurgast ostetud nn defektiga taim. :biglove:
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 22. veebruar 2018, 22:20

Täna lahkus minu pikaaegne sõber Kõrvik. Peaaegu 10a olime koos. Hommikul ärkasin üles, kõik oli korras, tegin arvuti lahti, ootasin, kuniks kohv köögis ära tilgub. Nägin silmanurgast, et liigutas puuris, heitis rahulikult maha. Läksin kohvi tooma, tulin 20 sekundi pärast tagasi, oli pea vastu puuripõhja ja enam ei hinganud. Kõik. Kõige rohkem 30 sekundit. Nii tühi, nii vaikne, nii imelik on... :hanky: Otsin vaikselt küülikukasvatajaid, aga ega neid kääbusküülikute kasvatajaid eriti ei ole. Sooviks oleks lõvilakk või lõvilaka ja hermeliini ristand ilmselt. Natukese aja pärast, mitte kohe, aga jänkutuks ka kindlasti ei jää.
:lein:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 23. veebruar 2018, 12:21

Suured kallid sulle, Loomahull! Sõbra lahkumine jätab tühja koha... :lein:

Istun siin ja mõtlen ikka ja jälle, et nii huvitav, kuidas ühel ja samal ajal sündinud/koorunud teolapsed ikka nii erineva kasvukiirusega on... kehtib nii veetigude kui maismaatigude kohta. Õunakate koja läbimõõt kõigub paarist millimeetrist pea pooleteise sentimeetrini. Jagan siin järjest suuremaid ära, siis on ehk väiksematel ka võimalus paremini kasvama hakata... söögile parem ligipääs vm...
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 23. veebruar 2018, 17:17

Läksin ma siis auto juurde ning viimane hetk tuleb meelde, et sülearvuti "saba" jäi ju maha... Mõtlen, et panen muud asjad autosse ja jooksen järele - auto võtmed ka teise jope taskus. :doh:

Lemmiku kaotus on valus... Suured kaastunded sulle siin teemas ka, Loomahull. :lein:
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 23. veebruar 2018, 18:54

Meie Hiiumaal. Täna oli ju lühendatud tööpäev. Homme tuleb lisaks söögivaaritamisele, telekavaatamisele ja tähistamisele haud kaevata ja sõber matta. Näis, kui sügavalt maa külmunud on, eelmine kord maa lirtsus lume all.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 23. veebruar 2018, 21:50

Kaastunne, Loomahull! :sad:
Meil on külaline. Just tuli, nii suureks kasvanud teine. Nilo pere sõitis suusalaagrisse ja tema on veel liiga titt kaasavõtmiseks. Nüüd on ta meil hoiul kuni 5 märtsini. Ema Pätsu on armukade ja tige. Välgutab hambaid ja möriseb :shock: . Pliidi alla oma pessa poega ei lase. Ise tahab küll Nilo pessa minna. Loodan, et homme on sõbralikum, harjub. Ta oli kurb peale viimase poja lahkumist, isegi söögiisu vähenes. Nüüd on seltsi, olgu rõõmus!
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 24. veebruar 2018, 12:51

Kaunist Eesti synnip2eva meile k6igile!
Ja ongi j2lle t2hed paigast...Kutsuga juba igav ei hakka, 66 oli ka kenasti sisustatud ja puha. Niutsus ja hyppas pidevalt voodisse ja lasi seejuures nn. r66mupissi ikka ka. P2tsu endiselt ta peale tige, aga kui kutsikas taipab distantsi hoida, siis on k6ik korras. Hommikul l2ks rumala peaga n2kku vahtima ja sai ninasse hammustada. Ulgus tykk aega vaeseke. Nii kylm oli varahommikul, yle 20 miinuskraadi. Kutsil on kyll kampsik, aga nii suurt kylma n2gi esimest korda ja ehmatas 2ra. Ei teinud midagi 6ue, kyll aga veidi hiljem tuppa. P2tsu tuli nagu alati heameelega v2lja, aga n2rimispulga tahtis kaasa v6tta, et 2kki see loom vahepeal s66b tema pulga 2ra. V6tsin siiski koridoris selle tal suust ja p2rast sai hambu tagasi. Kutsi pesa omastas 2ra...N2eb, mis veel juhtuma hakkab...
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 24. veebruar 2018, 13:32

Palju õnne sünnipäevaks meile! Minul on päev alanud traditsiooniliselt lipuheiskamisega päikesetõusul ja jätkub sama traditsiooniliselt sõprade seltskonnas.
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 24. veebruar 2018, 14:34

Ilusat Eesti vabariigi sünnipäeva!

Käisime paraadil isa ja vennaga. Kuperjanovite "piraadilipp" oli ka täiesti olemas, ning naissõjaväelased ka. Tuleb tõdeda, et Eestis on tõepoolest rohkem kui kaks tanki. Enam ei saagi seda nalja teha, kus Eesti läheb maailma vallutama, ja arutatakse, kui suur osa tankiväge saata - kas pool või ... ja siis kindral põrutab: "Mõlemad!"

Varsti läheme aastapäeva pidusöögile ka.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 24. veebruar 2018, 16:26

Elagu Eesti!
Maa oli ainult 2cm pealt tahedam, matmisega polnud mingit probleemi. Liha ahjus, salatid, magustoit, snäkid valmis, köögiviljad ahjuninemist ootamas. Varsti peab hakkama kartuleid koorima.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 25. veebruar 2018, 17:21

Rahulik pühapäev. Pätsu on leplikum, natuke juba mängivad koos. Mäng kipub lõppema siiski sellega, et üks saab hammustada ja see üks ei ole Pätsu. Vahepeal ikka kadeduseuss närib, peidab oma asju. Vaatasin kordusest meeste 50 ja naiste 30 km sõitu. Ja ongi olümpia läbi!
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 25. veebruar 2018, 18:52

Ma ka lõpuks kodus tagasi. Kassil oli nii hea meel, muudkui jutustas ja nurrus. Vaatan nüüd kähku midagi süüa. Ja homme jälle töö...
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 25. veebruar 2018, 19:51

Ja ongi olümpia läbi jah, Kurb, kurb, kurb... :hanky: Suveolümpiani 1,5a ootamist. Ja homme tööle... Mitte ei viitsi täna. :dry:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 25. veebruar 2018, 20:58

Hei! Mõtlesin tulen küsin teie käest siit ka nõu. Mu notsudel on täid ja kas ma tõesti peaksin tegema kõikidele oma kodus olevatele loomadele tõrje ja kõik pesad ära pesema (ka koerte), puuri ära küürima, kõik koerte mänguasjad, diivani korralikult tolmuimejaga, enda voodis (kuna koerad vahel käivad seal) kõik tekid ja padjad ja tekikotid ja padjapüürid ära pesema, madratsi tolmuimejaga korralikult puhastama? Või pole asi nii dramaatiline? Seda kõike mulle muidu soovitati. Kui ma tõesti seda kõike pean tegema, siis mul Pole muud öelda kui OEHHHH.
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 25. veebruar 2018, 21:09

Käisime täna poes, saime uued mustad teksad ja muud vajalikku. Nüüd mängime perega mänge. Eile jõudsime järeldusele, et aastapäeva programm oli masendav, aga meie kook oli seevastu väga rõõmus.

Cresty - täid üldjuhul ühelt loomalt teisele ei nakka (erinevad liigid, erinevad täid), seega peaks piisama, kui puhastada see ala, kus notsikud liiguvad (st on oht, et needsamad vanad täid sealt uuesti hiljem - paari nädala jooksul - üles korjavad). Enda loomade parasiitidest on küll hullema laamendamiseta lahti saadud.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 26. veebruar 2018, 15:04

Saabusin koju ja tunnen headmeelt, et enam välja minema ei pea. Nilo on täitsa memmekas, üksi jäädes ulub valjusti ja pikalt. St. päris üksi jäädes, kui ma Pätsuga õue lähen. Ja oi kuidas ta armastab sooja, ja kardab võõrast ümbrust. Väljas midagi ei tee, nuusib ainult.
Päts on sõbralikum, mängud on pikemad ja ei lõpe enam kutsika kisaga. Vahel siiski hammustab :roll: .
Ma arvan ka, et ehk pole vaja nii põhjalikku küürimist. Notsud, nende puur ja jooksuala puhastada ja peaks piisama. Kui ei piisa, siis põhjalikult ette võtta...
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 26. veebruar 2018, 18:14

Mul oli täna ootamatu kohtumine. Klassiõega, keda polnud 30 aastat näinud. Kusjuures tema tundis minu ära, mina teda mitte, enne kui nime ütles.
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 26. veebruar 2018, 18:33

Ossa... Ise sain ülemöödunud suvel kokku sõbraga, keda polnud kaheksa aastat näinud ... üllataval kombel poleks justkui nagu midagi muutunud. Oleme sõbrad nagu ennevanasti. :-)
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 26. veebruar 2018, 19:16

Ei oska miskit kosta täna. Kiire tööpäev oli. Uurin vaikselt küülikukasvajataid, soovitud tõugu, mõtlen... Eks näis.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 27. veebruar 2018, 16:41

Klaasipuhastusvedelik sai autol jälle otsa - ta on mul selline, kes tulesid ja klaase alati koos tahab pesta, nii et seda läheb palju... Näis, kas lähen õhtul autoga poodi (ja võtan ühtlasi bensiini ka). Viimati oli poes üks väga ilus sametpunane orhidee ka müügiks - muidu oleks ära ostnud, kuid siis olin jala ning nii mitut kilomeetrit -17°C külmas koos eksootilise taimega ei teadnud, kas oleks olnud hea mõte ette võtta. Ehk on alles (ühtlasi tuleb mul seepeale ilmselt tahtmine mõni "okkapall" ka kaasa võtta).

Või ehk homme - täna selline ebamäärane olemine.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 27. veebruar 2018, 18:48

Kiire mõnus tööpäev. Midagi kontimurdvat ei olnud, samas koguaeg tegutsemist, polnud niisama passimist. Homme rahulikum päev. Kass ja tšintšu hullavad koos mööda tuba, kord ajab üks ühte taga, siis teine teist. Väljas päris krõbe, -14,6 praegu juba, päeval lausa -9,6 olnud kõige soojem. Mõnus. :8
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 5 külalist