Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 09. november 2017, 19:20

Täna rahulikum päev töö juures. Suht esimene sel nädalal. Homme õhtul tuleb leib käärima panna, laup tuleb sõbranna sünnale ja siis küpsetame leiba. Homme tuleb poes ka käia ja muud söögiasjad ära osta,
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 09. november 2017, 21:03

Täna tööl lapsed riietusid pärast lõunauinakut. Kaks tüdrukut (mõlemad nõks alla 3a) arutavad, kes on tüdrukud ja kes poisid.
Üks pöördub minu poole: "Sa oled ju ka tüdruk?" Vastan, et olen. "Aga sul pole ju kleiti seljas! Kui ma suureks saan, siis ma ostan sulle mitu kleiti!" :-D Rääkisin õhtul emale ka, et jään siis kleiti ootama. :8
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 10. november 2017, 11:05

Lapsed on vahvad! :-D
Palvenädal hakkab lõppema. Katkend tänasest loengust: "Olgem ausad, me ju mõistame, et inimlik püüd luua "uus ja parem maailm" on läbinisti utoopiline. Hoolimata tehnika suurtest edusammudest nagu tuumaenergia, kosmoseuuringud, bittide ja baitide digitaalne maailm, jääb see "täiuslik maailm" tabamatuks. Patused ei ole suutelised looma midagi patutut! "Uut maad, kus õigus elab" saab lubada ja luua üksnes Jumal. ... Kõik see muudab kristliku lunastusõpetuse ajatuks ja asendamatuks võimaluseks meie abitule ja lootusetule inimkonnale. ... Üksnes Kristuses saame teha rahu Jumala ja üksteisega, üksnes Tema armastus annab elule mõtte ja lootuse maailmale, kus valitseb õigus!"
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 10. november 2017, 12:03

Lõpuks ometi sain normaalse ööune ja magasin terve öö, viimastel aastatel on see pigem harv- metüülprednisolooni võlud :lol:
Täna tuleb vereanalüüsi andma minna ja järgmisel nädalal reumatoloogi vastuvõtule. Seekord pole planeeritud vastuvõtt, vaid eile helistasin ja pani mind kiiremas korras vahele teistele aegadele, sest haigus vist jälle ägeneb. Aus olen, siis mul on niiiiiiiiiiivõrd kopp ees arstide juures käimisest ja kui saaks, siis lihtsalt viskaks käega kasvõi pooleks aastaks ja unustaks kõik, kuid noh, mu keha ei laseks mul midagi ära unustada ja viiks mu lõpuks eluohtlikku seisu- autoimmuunhaiguse võlud :lol: Nii "tore" on, et mu enda keha arvab, et ma olen sissetungija ja tahab mind ära tappa :lol:
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 10. november 2017, 16:30

Mina ka olengi haigeks jäänud. Öösel oli juba kehv olla ja hommikul oli süda nii paha. Pidin kell 8 ühte kohta minema aga jätsin selle ära ja kobisin voodi tagasi. Mees pidi täna kell 12ks tööle aga jäi koju. Ma magasin pool päeva maha. Kahjuks pidi mees siiski pool 4 tööle minema, sest koosolek oli. Tuleb alles kümne paiku. Mul vaja mõned tunnid vastu pidada siis läheb laps magama. Mis seal ikka, ega emadel polegi aega haiged olla. :nono:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 10. november 2017, 16:45

Keilyke, ms su lapse nimi on?

Mina desinfitseerisin ja pesin täna mitu tundi oma hiigelsuurt puuri. Kõik viimseni, mis seal sees oli, läks pessu või vahetamisele või äraviskamisele. Tõin töö juurest natuke pindade desinfitseerimiseks mõeldud vedelikku, ja pärast veel tulise veega üle.
Kaks kaaki - Uku ja Bruno juba said oma täitõrje kukla peale kätte. Üks kuivab ülemises ja teine alumises puuris. Natukese aja pärast saab nad siis kokku lükata ja Krõssule ja Mihklile ka tilgad ära panna. Loodame, et see aitab kratsimise vastu.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 10. november 2017, 19:17

Mis mõttes me ei suuda luua paremat maailma? Suudame ikka. Parem ei pruugi tähendada täiuslikku. Täiuslikkus eksisteerib ainult matemaatikas. Täiuslikkus tähendaks ühtlasi oma tahte täielikku puudumist - mitte ainult vaba tahte, mida ei saagi olemas olla, vaid tahte kui sellise; me oleks vähem, kui masinad, millel neid postitusi kirjutame, isegi vähem kui kivid. Kuid, ei, me pole ideaalmatemaatika, me oleme bioloogilised olendid koos kõigi oma juhuslike vigadega, ja see on meie maailm, meie igaühe üks ja ainumas elu, ja meie teod, mis seda muudavad, kas või ühe kivitükikese kaupa, kuid muudavad, ja üheskoos oleme me täiesti võrreldavad teiste maiste loodusjõududega (ja oleme ausad ... me oleme täiesti arvestatav maine loodusjõud, ei pääse sellest üle ega ümber). Muutkem maailma meie endi nimel - mitte müütide või selle pärast, et nii öeldi, vaid selle pärast, et me ise tahame elada maailmas, mis meile meeldib.

Enamik inimesi ei ole head selle pärast, et nad peavad - nad on head selle pärast, et nemad ise tegelikult on ka head. Neil pole vaja headust mingi auhinna nimel teeselda. Eks on ikka nii, et kui tahad teada, kes inimene tegelikult on, tuleb kõik seadused, vaatajad ja piirangud ära võtta... Me pole mingid patused; me oleme lihtsalt meie, naljakad kahejalgsed loomakesed, geenide ja ümbruskonna tulemid kes on olemas kuna nii lihtsalt juhtus, sündides enne minevikuta ega kohustusteta, ja mitte päris valmis enne kesk-kahekümnendaid. Ega elugi pole midagi erilist - eriliseks teeb elusad asjad ainult see, et nad koguvad ümbritseva energia endasse ja muudavad ise oma keskkonda, mitte vaid ei eksisteeri passiivselt. Selleks, et elada teistsuguses maailmas, tuleb tegutseda - siin ja praegu, kuniks sa veel olemas oled.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 10. november 2017, 19:42

Eile ikka üks seltskond mardisante leidis meie ukse üles. Hea, et kapis oli veidi magusat.
Kahvanäod olid täna hommikuks jälle portsu munenud. Seekord andis neid mööda kasti kokku korjata, sest munad olid kenasti ühte hunnikusse paigutamise asemel üle terve kasti laiali pööratud.

Maailma saab muuta igaüks paremaks. Olles igal järgmisel päeval veidi parem versioon iseendast kui eelmisel päeval. Siinkohal paslik meelde tuletada üht vana ütlemist: et muuda seda, mida muuta saab, lepi sellega, mida muuta ei saa ning et oleks tarkust neil kahel vahet teha.
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 10. november 2017, 20:09

Kuule, Keilyke, Sa pead ikka kiirelt terveks saama, nädal aega aega. :-D Homme tuleb mul sõbranna sünnipäevale, esimene pidamine. :-D Järgmine nädalavahetus Keilykese seltskonnaga. :8
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 11. november 2017, 08:52

Teen kohe postituse ära, hiljem kiire. Mariin tuleb õhtul külla koos oma noormehega, teeme küpsisetorti ja valmistume homseks sünnipäevaks.
Mina arvan, et täiuslikkus ei tähenda oma tahte puudumist. Me oleme lihtsalt vabad kiuslikkusest ja isekusest ja muust halvast ja ei igatsegi seda taga. Maailma paremaks muuta võime kõik, aga surm, haigused, kannatused jäävad ikkagi , kuni Jumal neile lõpu teeb.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 11. november 2017, 12:53

Ilusat laupäeva! :-)
Täna on plaan tõsta notsud oma tuppa ära ja panna puurid kõrvuti, et nad veel paremini hakkaks teineteisega ära harjuma. Järgmisel nädalal jõuab suur puur ja sinna tahaks nad juba kokku panna. Hetkel on nad elutoas, aga puurid on siin nii ees ja lisaks on cavalierid ikka liiiiiiiga huvitatud nendest, et ma ei jaksa neid keelata koguaeg, seega on hea nad panna eraldi tuppa, kus mul beebivärav ees on. Sa Kuldhai rääkisid, et teil käib teraapiakoer koolis, kas see võib äkki olla ka cavalier? Sellisel juhul ma tean ka Reelikat. :-) Cavalierid ongi väga head teraapiakoeraks koolitada. Nad on lihtsalt niiiiii armastust täis ja pehmed ja pisikesed :biglove:
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 11. november 2017, 13:45

Täna on siiani olnud unine ja vihmane laisklemise päev. Vähemasti enesetunne on selline laisk. Vaatab, mis päev edasi toob.
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 11. november 2017, 15:26

Cresty, ei ole cavalier, Zaffi on husky või huskylaadne, ma täpselt ei tea, vist ikka puhtatõuline.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 11. november 2017, 16:09

Külm ilm, pime ja tuuline. :(
Järgmine nädal on kaks päeva koolis ja kolmandal päeval läheme tutvuma Sõmera Hooldekoduga, mis saab meie praktikabaasiks. Olen seal käinud kiirabiga, kui keegi abi vajab. Tegevusjuhendajana siis esimene kord.
Klientideks on tööealised erivajadusega inimesed, keda tuleb juhendada igapäevaelus hakkama saamiseks. Olenevalt puudeastmest siis ka tegevused.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 11. november 2017, 17:54

Riina, Arton on nimeks.

Mul täna kehvem päev kui eile. Eile õhtul oli enamvähem talutav olla, isegi söögi sain tehtud, siis täna ma ei kannata püsti üldse olla. Just magasin paar tundi aga isegi see ei teinud olemist paremaks. Ehk ikka nädala alguseks on parem olla,ma küll pean tööle minema kolmapäeval alles aga mees ei saa ka koguaeg koju jääda ja sellises olekus ma küll Artoniga kahekesi kodus olla ei tahaks. Ja muidugi nädalavahetusel vaja Loomahullu juurde jõuda ju.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 11. november 2017, 18:35

Me peame siis sõbrannaga esimest sünnat. Sain oma igatsetud wokpanni! :dance: Seega ära mulle teist panni too, Keilyke. :rofl: Leivad on ahjus, õhtul saab sooja leiba. :8
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 11. november 2017, 22:23

@flo: Dalai Laamal (või ehk kellelgi teisel - igal juhul temale seda omistati) oli selle kohta ilus ütlemine (parafraseerides): "Kui sa saad midagi teha, siis selmet muretsemisele aega kulutada, tee seda; aga kui midagi teha ei anna, siis mis sest muretsemisestki abi on?"

Asjade peale, mis lihtsalt on, pole mõtet tige olla, kulutab vaid enda energiat ja aega. (Ja neid asju, mis lihtsalt on, on palju. Kõik mida teha saab, on võtta olemasolevast parimat, kuniks veel saab. Ainus kindel asi on see, et midagi pole püsiv, eks ole...) Enamasti saab siiski ka midagi teha; külma ilma minema ei aja, kuid peotäie kruusa saab libeda tee peale visata küll, haiguse peale oma teadmised ei pruugi hakata, kuid inimesi meeles pidada ja abiks saab ikka olla.

Käisin sõbrannal külas. Sõime rääkisime juttu ja vaatasime arvutiasju. Peale seda, kui tagasi jõudsin, vaatasime isaga erinevaid vidinaid ning ostsime mu kodus olevale "puule" kasvulambi, pika paelakujulise mida saab lakke või mujale kleepida. Need on ilusad sini-punase kirjud (nii pole eraldi jõulukaunistusi vajagi :rofl: ). Lõikasime just ühe pisikese ananassi ka lahti (selle "tuti" üritame hiljem kasvama panna).
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 12. november 2017, 10:07

Terevarahommikust! (ärkasin pool tundi tagasi.. :snore: )

Üritan siin smuutide fenomenist aru saada... et kleebin aga ülima tervislikkuse sildi külge ja voila! Noh, tegelikult, nn kokteilina on vist võimalik oma vajalik puuviljade-marjade kogus päevas ära tarbida küll, lihtsalt selle vahega, et sa ei söö puuvilju vaid jood...

Valge õuntigu oli otsustanud öösel rändama minna... leidsin teise seina ja kapi vahelt. Õnneks polnud ta seal vist kaua olnud, sest on kiiresti toibunud ja rallib jälle mööda akvat ringi.
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 12. november 2017, 14:12

Täna jälle trenni. Teadmiseks, et ma käin iga nädal Haapsalust Tallinnasse trenni. :wink: Kunagi sai 5a Pärnust käidud iga nädal, Haapsalust on selle kõrval kökimöki, ainult tund ja suts peale sõitu. Eile oli nii mõnus õhtu sõbrannaga. Nädala pärast Keilykese perega ja kuu aja pärast juba sõbranna enda sünna, saame jälle kokku. Ja märtsis tuleb meil suur pidu, 10a saab meie tutvusest. Tänu sellele armsale foorumile muide. :-) Saab sünnad ära peetud, siis tuleb hakata mõtlema, mis kevadel teeme.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 12. november 2017, 19:06

Kus siis täna pooled postitajad on?
Varsti hakkame näosaadet vaatama. Homme jälle tööle.
Magusaisu tuli peale ja käisin poest piparkooke toomas. Läksin jäätise pärast aga ostsin hoopis piparkoogd. :thu:
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 12. november 2017, 19:42

Vaikne päev, kuid postitan praegu ära, muidu ehk hiljem ehk enam ei jõua (täna jälle vaja liikvele minna, seekord suunaga koju tagasi). Vähem kui nädala pärast saab siia tagasi tuldud - ema sünnipäev. Rääkisin just isaga pikalt elust ja erinevatest maadest ja muust huvitavast. Riputasime kanadele õue tulukesed.

Ka mina olen tänu sellele foorumile vähemalt kaks head sõpra leidnud (küll ilmselt natuke kaudsemat teed pidi - kumbki siin liige pole). Foorumiliikmetega kokkusaamised on muidugi ka alati toredad olnud. :-)
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 12. november 2017, 20:53

Minul enesetunne täna juba tunduvalt parem. Tundub, et mees võib rahuliku südamega tööle minna homme. Mul endal homme lõunal vist üks koolitus ka. Ülemus viimati mainis midagi, et tahab meie rühma saata aga rohkem polegi sellest nagu miskit kuulnud. :lol: Homme uurin, siis mees teab koju tulla. Koolitus täpselt lõuna ajal, laps magab kodus siis. Lasteaeda magama ei taha ka teda tassida, muidu homme peaks vaba päev olema, niiet peab mees tulema lapsevalvesse. Selles suhtes ikka jama, kui kõik vanaemad-vanaisad kaugel elavad ja pole siin niimoodi kohe lapsehoidjaid võtta.
Nüüd peaks minema köögi ära koristama, meile tuuakse uus laud täna. Köögis on hetkel ümmargune laud ja mulle see üldse ei meeldi. Võtab nii palju ruumi ära ja samas nagu midagi peale ei mahu. Oleks nii suur köök, et saaks ümber laua istuda, siis võiks ümmargune laud olla küll. Igatahes äi saadab meile uue laua, tal oli üle üks. Mehe vend tuleb saaremaalt täna ja peaks igahetk jõudma. Saab lõpuks normaalse laua kööki, kuhu rohkem kui 3 inimest korraga taha mahub. :A:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 12. november 2017, 21:58

Mul on täna nii palju tegemist olnud, et pole jõudnud siia postitamagi, kuigi mitu korda oli meeles küll. Aga nagu minu puhul ikka, siis aktiivne olemine ja väga palju ära tegemine lõppeb karistusega- lõpetasin tugevates valudes, võtsin tugevamaid valuvaigisteid ja nüüd siis selline uimane olla ja pearinglus. Täielik nokk kinni, saba lahti olukord.
Notsusid lasin ka täna nende uues toas teist päeva järjest lahti jooksma ja nii lahe on jälgida, kuidas nad nii kiirelt juba aina julgemaks muutuvad. Nad on väga aktiivsed ja jutukad tüübid, kui lahti saavad. :biglove:
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 12. november 2017, 22:09

Väga lahe päev oli täna. Pidasime Mariini sünnipäeva (25) Põhjaka mõisas. Tore seltskond oli koos. Mina olin seal esimest korda. Söögid head, teenindajad sõbralikud, ruumid soojad. Ainult üks puudus, nimelt taimetoitlastele ja veganitele oli toiduvalik üliväike. Peaaegu kõik toidud sisaldasid liha. Ma ise juba mõnda aega taimetoitlane. Sõin tatrapliine kitsejuustu ja peedisalatiga.
Kutsudel oli ka täna sünnipäev. Said 1 kuuseks, söövad juba emaga ühest kausist putru. Pärast joovad emapiima peale! Homme kassiga arsti juurde...
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 13. november 2017, 15:40

Hakkan vist haigeks jääma - eile õhtust saadik kurk kibe ja köhima ajab. Tegelikult pole üldse aega haige olla. Ja tavaliselt jään ma haigeks just siis, kui organism arvab, et nüüd on tagumine aeg aeg maha võtta. Eks vaatab. Täna tuleb varakult magama minna, ehk siis haigusevimm ei saa võitu.
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 13. november 2017, 17:40

Mul on natuke veel puhkust saada detsembris. Tegin just puhkuseavalduse, 8 - 19 detsember olen vaba. Tore! :wohoo:

Selle sisse jääb teatrikülastus koos lapselapsega, läheme lasteaiaga Viljandi Ugala teatrisse "Lumekuningannat" vaatama.
Lihtsalt puhata on ka tore ja mõned koolipäevad mahuvad ka veel sisse.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 13. november 2017, 18:11

Oeh, mul läheb viimasel ajal nii stressirohkelt, et imelik siin aina vinguda. :-D Täna siis pidin tegema eriti raske otsuse, nagu TÕESTI raske otsuse. Ma pole ise ka veel nõus seda otsust võtma reaalsena. Ignoreerin seda mõtet. Aga pean enda ühe cavalieri kasvatajale tagasi andma. Ma võtsin ta peaaegu 3 kuud tagasi enda olemasolevale cavalierile seltsiks, sest tal on niiiii palju energiat üle, kuid ükskõik kui palju ma ka vaeva ei näeks, nendest ei saa sõbrad. Nad enamjaolt "kannatavad teineteist ära", isegi lamavad teineteise kõrval, aga ma pean siiski valmis olema koguaeg, et kakluseks järsku jälle ei läheks. Täna läks ja nii karmilt, et lihtsalt ohkama paneb. Nüüd passivad mõlemad eraldi ruumides omaette- see pole mingi elu neil ja minu jaoks nii stressirohke. Mul on 11-aastaseks saav varjupaigast võetud koer ka kodus ja temaga piisavalt jama ja stressi, et juurde seda pole vaja. Selle varjupaiga koeraga olen ma pidanud täielikuks koerakoolitajaks ennast koolitama iseseisvalt. Võtsin ta 3-aastaselt kõigi oma probleemidega ja ei osanud arvatagi, kuiiiiiii palju õppimist on ees. :-D Selle eest on ta aga väga armastusväärne ja täielik pugeja. :biglove:

Aga see otsus on raske.. ma olen temasse nii kiindunud ja elukaaslane samamoodi... :sad:
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 13. november 2017, 18:43

Oi, kahju, et koerad läbi ei saa. Ma olen aastaid pidanud kahte koera, kes üksteist ei sallinud, ja see oli raske.
Minul on hea uudis. Kassiga arsti juures käidud ja tunnistati terveks. :dance: Mul rõõmupisarad voolasid mingi viis minutit.
Sai vaktsiinisüstid kintsu ja korras. Ma hommikul veel üritasin talt pissiproovi saada, viisin õue ja passisin plasttops käes õiget momenti, et see talle saba alla torgata. Ei tulnud sellest midagi välja!
Kodus andsin talle toore muna sisse ja elu jälle ilus.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 13. november 2017, 19:02

Mina sain täna ühe lõhnaproovi ja no nii hea lõhn, et tahaks endale ka nüüd kohe. :-D Ma üldiselt mingi lõhnakoguja üldse ei ole, 1 korralik parfüüm on üldse ainult ja seegi abikaasa kingitud esimeseks pulma-aastapäevaks. Et mõni võiks ju veel olla, mõnel naisel on 10 lõhna, vastavalt meeleolule ja üritusele. Peab vist jõuluvanale kirjutama. :sneaky:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 13. november 2017, 23:17

Ma käisin täna siis koolitusel. Kaks tundi kestis, täpselt laste lõunaune ajal. Tööle läksin veidi varem, siis meie rühm just vahetas riideid, et magama minna. Nii vahvalt kohe uurisid, et aga kus Arton on. Harjunud, et ta koguaeg minuga ju. Tavaliselt kui lähen lõunaks tööle koos Artoniga siis tavaline ka, et lapsed tulevad, et oo Arton tuli ja siis alles, et õpetaja Anneli ka. :lol: Igatahes, homme ka kaheks tunniks koolitusele ja siis kolmapäeval on juba tavaline tööpäev. Õnneks see nädal vaid 2 tööpäeva. Poole kohaga võib tööl käia küll. :-D
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 9 külalist

cron