Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 28. detsember 2017, 13:34

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Sellised nad on...sünnijärjekorras.
Mõmm, minu kõige armsam. Teistest karvasem, tagasihoidlik mõmmik. Vaikne ja pisut pelglik. Talle meeldib mängida rohkem minu kui teiste koertega.
Suur Valge, teistest suurem, kamba boss, võimukas. Tuuseldab teisi.
Kolmas on Laigu, ka domineeriv, võitleb Suure Valgega juhtpositsiooni pärast. Lapiline, peene kondiga koer.
Neljas on ainus emane, kellele Loomade Kiirabis pandi nimeks Rafaela. Lihtsalt üks nunnu kutsikas täpiliste pikemate kõrvadega nagu lontkõrv jänku.
Viies on Rõõmurull ehk Väike Isane. Pisike, klassikaliselt armas kutsikas ilma mingi kiiksuta. Pärinud ema hea iseloomu, ülimalt rõõmsameelne, tuleb esimesena hüpates vastu.
Hakkas keegi meeldima? :razz: .
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 28. detsember 2017, 14:18

Mul mees ongi haige. :dry: :sad: Hiiumaal õe pere oli/jäi haigeks, õel kurk valus ja 1 päev oli palavik, järgmine päev jäi õe abikaasa pikali palavikuga, nüüd eile õhtust minu mehel 38 palavik... :dry: Ja kurk valus ja nohu ka ilmselt tuleb. Tore küll üürikese ühise puhkuse ajal, eksole. Mina hakkan sidruni-ingveriteed tegema, sest mul pole plaaniski haigeks jääda, järgmine nädal vaja tööle ka minna, mehel on veel puhkus. Loodaks, et pühapäevaks ikka inimese moodi, täna terve päev pikali ilmselt.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 28. detsember 2017, 16:47

Tegin täna puutööd: kevadel, kui meil maja juures tammepuu maha võeti, lõikas töömees mulle ühest jämedamast oksast ketta, see kuivas suvi läbi ja nüüd hakkasin lihvima. Tamm kõva, käsitsi vist jääkski lihvima, õnneks meil masin. Imeilus muster on oksal.. Ajaviiteks lugesin aastaringe ka, üle 110 sain, siis läks sassi. Kui mingi 30 cm jämedune oks on juba üle 100 aasta vana, siis oleks täitsa põnev olnud teada saada, kui vana oli kogu puu. Kahjuks oli tüvi seest täiesti mädanenud ja õõnes, seega võib kogu puu vanust vaid oletada. Iseenesest kurb, et pidi selle puu maha võtma, kuid seesama õõnes tüvi ja tüvesse tekkinud pikad lõhed muutsid puu juba ohtlikuks.

Kuldhai, su kasulapsed/kutsikad on nii nunnud! Aga ükski ei vaadanud pildilt vastu sellise näoga, et võiks saada minu koeraks...
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 28. detsember 2017, 17:30

Cresty - ise kipun arvama, et kohati on need inimesed, kes vahepeal tunduvad mõistlikud ja kingitusi teevad isegi kõige hullemad, mis vaimsesse kahjusse puutub. Kui on püsivalt halb inimene, siis sellest saadakse kiiremini aru ja minnakse minema, kuid kui ainult vahel, siis kiputakse endale ütlema, et ta ju "tegelikult" armastab mind, lihtsalt mõnikord vihastub või on minus pettunud, või et ta "tavaliselt" on hea inimene, või siis loodetakse, et inimene muutub "rohkem heaks" kuna ta vahepeal justkui on... Ja niimoodi kulutatakse väga mitu aastat oma elust (ja närvidest) ära.

Meigiga ei tasu minu ligidale tulla - ei salli seda lõhna/tunnet/tolmust olekut. Samas, kunstitaiese tüüpi meik teiste inimeste peal võib huvitav olla. Selline, mis ei üritagi loomulik olla. Päris kehamaalingud on ka kohati huvitavad. See, missugune "loomulik" meik teiste inimeste peal välja näeb, mulle seevastu eriti ei sümpatiseeri. Näeb tolmune välja ja kipub natuke näomiimikat ära katma. Siis ei lähe enam näolime pisemad elemendid (nn microexpressions) näojoontega enam päriselt kokku, ja tekib selline väike robotiefekt...

Kuldhai - No kes kutsikast paremini nunnu näoga otsa vaadata oskab? Paraku, vaatama võiksin tulla, kuid endale koera ei võta ilmselt niipea. Reisin liiga palju ringi ja muud taolist. Kunagine suur unistus oleks mõni suurem suleline - hallpapagoi näiteks. Tema siis juba peaaegu inimese tasemel kaaslaseks. Praegu piirdun kanade (kes, muide, pole mitte lollid loomad) ja roheliste elusolenditega. Muidugi, vanematekodus on koer (Donna) ka, kuid teda pean pigem venna/isa koeraks.

Ma olen nüüd ametlikult vanem, kui eile. Midagi suurt ei viitsi korraldada (jõulude ning uusaasta vahel!), seega täna lihtsalt pisike kooskistumine koogi ja kohviga.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 28. detsember 2017, 20:13

Oeh, pidin ma küsima neid pilte eksole. Omad vitsad peksavad nüüd, sest ma totaalselt armusin viimasesse kutsikasse ära, sellesse "väiksesse isasesse"- kõik see veel boonuseks, mida sa tema iseloomu kohta kirjutasid... ma pean vist kutsika endale võtma ja uue elukaaslase leidma, sest ta küll õnnelik selle mu soovi üle polnud. :rofl: (ta on kõikide loomadega olnud selline ja siis armastama neid kiirelt hakanud :lol: )
Oeh, mis ma nüüd teen? :biglove:
Lind1100, palju õnne! Ja mõistan seda, mida sa räägid mu ema kohta ja tema selline muutuv käitumine teebki haiget, aga ma pole enam lasknud sellel mõjutada mind, sest minuga käitub ta hästi imekombel viimastel aastatel, seljataga pigem räägib kuidas ma halba mõju avaldan õele jne, aga karjub jne mu õe peale, sest vaat, mina ei ela enam temaga koos, aga õde elab, seega üks ei aja enam närvi teda, aga teine endiselt ajab. :-D
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 28. detsember 2017, 23:41

Oh see läks küll napilt nüüd. Jäin kell kaheksa diivanile magama ja just ärkasin. :lol:

Õnnesoovid, Lind!

Ja mulle jäi ka just viimane kutsikas silma oma pilguga. :biglove: Aga koera me võtta ei saa, imetlen teiste omi siis. :-)
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 29. detsember 2017, 16:40

Ja ongi selle aasta viimane reede....kuhu see aasta küll kadus? Pistsin just pitsa ahju... et hea viimaseid jõulutoitude jääke ära kasutada.
Keegi meil siin juba tähistab aastavahetust -- just lasti maja otsa juures ilutulestikku.
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 29. detsember 2017, 16:55

Kütan pliiti ja varsti tuleb Mariin koju. Päev oli nii kiire, et sõin alles praegu esimest korda, kui mitte arvestada lõuna ajal võetud mõned hurmaaampsud. Ootan juba uut aastat.
Nii tore, Cresty, et sulle Väike Isane silma jäi. Äkki saadki omale uue karvase pereliikme juurde uuel aastal.
Lind, minu poolt ka palju õnne! :flowers:
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 29. detsember 2017, 21:20

Mina ka saaremaal tagasi. :happy:

Räägin siis siin ka ära oma tallinnas käigu põhjuse. Tööl olin ka muidugi 1 päeva aga selle oleks saand vabalt töökaaslasega ära vahetada, et poleks mõtet olnud sellepärast sõita.
Hoopis käisin oscar testil ja esimesel ämmaemanda visiidil - Arton saab juulis suureks vennaks. :biglove:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 29. detsember 2017, 22:26

Mina käisin ka täna Tallinnas, trennis. Kuna 31 on ju pühap, siis tegime täna trenni ette, muidu jääb liiga pikk vahe. Nüüd söön rämpsu ja siis magama.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 29. detsember 2017, 23:09

Palju õnne, Keilyke!
Võibolla ma olen imelik, aga minu lapsed on minu loomad. :biglove: Inimlaste saamise osas olen ma kahevahel. Mu tervislik olukord on keeruline ja see on ka põhiline põhjus, miks ma kahevahel olen.
Meil lastakse siin ilutulestikku terve detsembrikuu tavaliselt. Olenevalt aastast, vahel väga tihti, vahel harvem. Sel aastal on harvem lastud. Kui tihti lastakse, siis on hakatud isegi novembri keskpaigast alates pihta.
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 29. detsember 2017, 23:47

Suur tänu kõigile õnnesoovijatele!

Üritan vaikselt välja mõelda, mis aastavahetusel teen. Ning nokitsen vaikselt programmikesi teha (ning abistan inimesi).
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 30. detsember 2017, 15:17

Mina saatsin just Mariini rongi peale, tegin koeraga lõunase tiiru ära ja nüüd ootab seltskond kutsusid lõunasööki.
Varsti päike loojub ja lõpeb hingamispäev.
Keilyke, palju õnne!
Õige lastesaamise aeg on ikka noorelt. Mu üks sõbranna, minuvanune, st. kohe 50 saamas, soovib väga last. Arst ütles, et seda võimalust enam praktiliselt pole, kui just imet ei juhtu. Nüüd tahab ta doonormunarakuga proovida. Noorena mitu aborti teinud ja nüüd nii meeleheitlikult soovib rasedaks jääda. Mul on temast kahju, nii hiljaks jäänud, oleks 10 aastat tagasi võinud selle peale mõelda...
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 30. detsember 2017, 17:11

Lapsed on kaval noorelt saada jah... sest siis kui nad juba suured ja kodust läind, ja lapselapsi pole veel teinud, on natuke aega iseenda jaoks ka elada... :)

Mul oli täna väikestviisi kolast vabanemise päev... kõigest kolast küll lahti ei saanud veel, aga köögisahtlitest korjasin kokku terve prügikotitäie aastaid kasutult seisnud tavaari. Väike sammuke, sest veel on palju maad minna...
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 30. detsember 2017, 18:31

Tegus päev. Hommikupoole poolteist tundi poodides, pool 1 hommikusöök ( :rofl: ), siis piparkookide küpsetamine, siis kiire dušš, piparkookide kaunistamine, nüüd ajame glögid kuumaks ja hakkame lõpuks Titanicut vaatama. Homme läheb siis suuremaks vaaritamiseks. :8
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 30. detsember 2017, 22:58

Aitäh!
Kui nüüd see iiveldamine ka järgi jääks, siis võiks täitsa nautida seda rasedust. :-D

Cresty, mul ka karvased lapsed ka. No nüüd küll ainult 1. Ikka räägin kassile ka, et tule emme sülle. :-D
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 30. detsember 2017, 23:03

Ooh, palju õnne, Keilike!

Pakuks, et kui lapsi soovida, oleks ideaalne aeg nii 30-35 ... koolid läbi, natuke ringi reisitud ka, tõenäoliselt natuke kogemust ja majanduslikku kindlust ka. Aga samas veel parajalt noor, ning kui lapsed vaikselt välja kolima hakkavad, oled viiekümnendates, mis pole maailma nägemiseks veel mitte liiga kõrge vanus. Isapoolne vanaema käis veel seitsmekümnendates iidsete tsivilisatsioonide pärandit vaatamas ning 4000 meetri kõrgusel merepinnast tantsimas. Peruus siis. Ja ega ta praegugi kodus ei istu, järgmine reis juba kinni pandud.

Muidugi, see sõltub palju asjaoludest ka. Kõigepealt tuleks õige inimene leida.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 30. detsember 2017, 23:14

Ma ei jaksa täna midagi eriti kirjutada, ma olen terve päeva maeisuudaisegikirjeldada kuiii tugeva peavalu käes kannatanud ja eile tervis halvenes järsku uuesti. Juba tundsin ennast päris tervena ja siis järsku, kõik tagasi päevapealt. :sad:
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 31. detsember 2017, 08:49

Head vana aasta lõppu! Hetkeseisuga tundub aknast välja vaadates, et aasta viimane päev tuleb ilusa ilmaga, st vähemasti ei saja. Laisklen hommikupoole natuke ja siis hakkan asjalikuks...
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 31. detsember 2017, 12:50

Algab söögitegemine. :-) Ahjukalkun kartulitega, värske granaatõunasalat, lehtkapsasalat krõbeda pähkli-seemnepuru ja jõuluvürtsiste kikerhernestega, kurgisuupisted, kana krõmpsuvate köögiviljadega ja šokolaadi-pähklikuhjad. Kõigepealt kalkun ahju ja siis vaatan edasi.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 31. detsember 2017, 16:03

Head vana aasta lõppu kõigile Pisilastele!

Me teeme ahjukala erinevate juurviljadega. On muudki head varutud. Enne keskööd lähme linnapoole.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 31. detsember 2017, 18:11

HEAD VANA AASTA LÕPPU!
Mõtlesin juba mitmeid uueaasta lubadusi välja, mida kindlasti uuel aastal tegema hakkan.
Kiirelt läheb see viimane päev. Tegelikult tahaks peale südaööd kohe magama minna, aga see suht võimatu, varahommikuni paugutatakse. Küll on hea, et koer ei karda. Kutsikad hauguvad ja natuke ärevil, aga ei midagi hullu.
Ilusat aastavahetust!
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 31. detsember 2017, 20:58

Head vana aasta lõppu siitpoolt ka.
Vaatame Viimset reliikviat praegu. Kõhud head-paremat täis. Mul juba praegu uni, vast ikka peab südaööni vastu. :lol:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 01. jaanuar 2018, 00:35

Ma magasingi postitamise maha... aga ma magasin enamus päevast, sest pole hea olla ja ei jaksa enam köhida. :( Sellepärast läkski meelest.
Kahju, et enam igapäevaselt postitada ei saa, aga noh, ise süüdi. :-D Teile kõigile aga edu postitamismängus edaspidigi! :)
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 01. jaanuar 2018, 15:36

Cresty, varasemalt pole mitteosajatel postitamismängudes sõnavõtt keelatud olnud, nii et kui midagi huvitavat öelda on, siis miks mitte?

Natuke laisk päev. 1. jaanuar tavaliselt on - eile väga pikalt üleval oldud, rakkette lastud/vaadatud ja muud. Kuigi, rohkem kui rakkettidega, mängisime elekrtiga. Hiinast saab odavalt igasugu vidinaid tellida. Kõrgepingegeneraatoreid näiteks. Ehk siis natuke teistmoodi tulevärki ka. Lubati hiljem Youtube'i üles panna. Endal on ka paar videot.

Kanad tatsavad õues lume peal ringi. Vanarahval oli vist teadmine, et kui kanad lumega välja tulevad, siis hiljemalt paari päevaga on lumi läinud. Eks näis, kas kehtib.

Head uut aastat kõigile!
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 01. jaanuar 2018, 17:27

Homme juba tööle tagasi. Puhkus läbi. :hanky: Oi kuidas ei viitsi. Süüa jagub veel mitmeks päevaks, hommikusöökidega ka vähemalt paar-kolm päeva julgelt muret ei ole, salateid jagub maa ja ilm. Kalkunit ka mitmeks päevaks, terve kere on alles veel, koivad-tiivad läinud. Ja no kalkuni rinnafileed ja seljaliha... ikka on. :rofl: Kanalgi teda üksjagu, kalkun nii 3x suurem. Et vähemalt nädala teise pooleni söögimuret ei ole.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 01. jaanuar 2018, 18:49

Rohisin täna akvaariumit. Teised taimed ei paistnud enam räni-kardheina vahelt välja. Õnneks on mul tööjuures ka kaks akvaariumit, kuhu seda maltsa viia saab, sealsed kalad on õnnelikud rohkema rohelise üle.
Teod krõmpsutasid täna oma jääsalatit eriti valjusti.
Ja ülejäänud päeva olen maha maganud.
No ja muidugi : HEAD UUT AASTAT kõigile pisilastele ja meie lemmikutele!
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 01. jaanuar 2018, 22:24

Loomahull, ma seda Su toidunimekirja lugedes tahtsin juba uurida, et kas teil tuleb suurem rahvamass külla. :lol:

Me pidasime eile kaheni vastu ja siis kobisime magama. Täna käisime äia juures ka head uut soovimas. Üheksa paiku tulime koju. Käisime saunas ja nüüd peaks magama minema. Õnneks veel paar vaba päeva. Kolmapäeval Tallinna ja neljapäeval tööle.

Rõõmsat uut aastat ka kõikidele pisilastele :wohoo:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 01. jaanuar 2018, 23:04

Oi, kahju, Cresty. Aga postita ikka ka uuel aastal!
Päev algas pool kümme, kui koeral tuli meelde, et oleks aeg pissiringile minna. Üsna töine päev, ei mingit puhkust.
Õhtul tuli Tartust sõbranna külla, mulle täielik üllatus. Sai kutsikaid sotsialiseerida ja neid talle kordamööda sülle toppida.
HEAD UUT AASTAT!
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 02. jaanuar 2018, 12:29

Eile viimane ja täna esimene. Väike hingetõmbepaus enne välja minekut. Täna on proua L külastamise päev.
Kutsikate pildid on Fb üleval. Tore ja kurb ka. Varsti see ühine aeg läbi.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Ahrefs [Bot] ja 2 külalist