Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 28. november 2017, 19:09

Minul ka ikka juba kõvasti parem. Saab homme tööle küll. :-D Polegi täna aevastanud, nohu ka kõvasti talutavam. Sai eile kõvasti sidruni-ingveriteed joodud, kas tõesti see nii palju aitas. Enamasti on mul nohu ikka nädal-poolteist kindlasti.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 28. november 2017, 19:42

Meil ka veel üks päev voodis mööda saadetud. Arton veel ei maga aga varsti vast jääb ka. Hetkel mees lõbustab teda, varsti jääme jälle kahekesi.
Seotud peab ta veel pikalt olema, nädala lõpuni vast. Eks ma vahepeal teen tal käsi-jalgu lahti, et saab sirutada aga öösel ja nii ikka kinni. Ta on uskumatult tubli, nuttu on väga vähe. Enamjaolt naeratab. Vaatame raamatuid, tahvelarvutis mõned mängud ja joonistada saab seal. Youtubest võib 10x järjest ühte lugu vaadata. ( mis ei ole üldse lastekas, muusikalist Rent) aga talle nii meeldib, nii kui selle panen siis kohe jääb vaatama. Kraadimise ajal ei taha paigal püsida, siis video aitab alati. Muidu ta ei saa üldse tahvlis olla, aga mis sa ära teed. :)
Loodetavasti tänane öö ka parem. Eile küll väga magada ei saanud. Kas Arton ärkas või käisid õed mingeid asju kontrollimas või hakkas tilguti piiksuma.. kella 1- 3.30ni arvas Arton ka, et pole vaja rohkem magada.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 28. november 2017, 20:30

Täna ei kirjuta pikalt. Tähemärke ka ei loe. Raske päev on olnud. Sest kurvad uudised tulevad ikka ootamatult, kuigi sisimas oled valmistunud, et need ühel heal päeval ikka tulevad.
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 28. november 2017, 22:06

Päev möödunud kiirelt. Memmel oli sünnipäev täna, sai 94. Uskumatult tubli on ta. Kui sinna läksin, tegi parajasti lastele ( mõlemad üle 70) süüa. Õhtul oli kirikus jälle teeõhtu, oli külalisi ja koguduseliikmeid, küünlavalgust ja head näksimist.
Kell on kümme, aga kutsikad alles möllavad, mis on kummaline. Tavaliselt nad sel ajal juba magavad.
flo :better:
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 28. november 2017, 23:56

Ja mul olekski peaaegu postitus täna ära ununenud. :-D Õnneks viimasel hetkel tuli meelde.
Ma tegin merisigade puuri jõuluteemaliseks juba ära, noh, nii palju kui seda andis jõuluteemaliseks teha. Panen pildid ka üles kohe kui uus päev hakkab. :-D
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 29. november 2017, 00:41

Nii, ma siis postitan kohe ära uue postituse, siis pole muret, et ära unustaksin jälle. :-D Aga siin ta on, mu notsude jõulupuur :D

Pilt

Pilt

Pilt

Siin pildil on vasakul Panda ja paremal Fluffy. Nemad kahekesi on need kõige julgemad tüübid mul ja nende järgi julgevad teised ka "julgust nõudvaid asju" teha nagu näiteks mu käest kurki süüa. :-D
Pilt
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 29. november 2017, 18:11

Mee maitse sõltub väga palju sellest, millised taimed mesilastele antud ajal kättesaadavad olid. Kevadine viljapuudemesi on hele, mahedama maitsega; tatrapõllu mesi on tumedam ning üsna eripärase maitsega. Kui metsas käin, üritan alati ka paar purki "oma" mett võtta. Sugulastel on seal lähistel päris mitu taru...

Jõudu ja jaksu, flo! :better:
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 29. november 2017, 18:35

Täna oli küll überkiire päev. Üks opp jäi küll ära, aga see aeg hajus kuidagi nii ära, et ei saanud arugi. Vahepeal sadasid kõik hunnikus sisse jne. Enne 4 sain alles esimest korda istuda ja lõunale ka. Muidu lõunata 1-2 paiku. Ja homme juba neljapäev ongi.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 29. november 2017, 20:06

Päev õhtus. Palvegrupilised ära saadetud, pesin veel nõusid ja nüüd vaatan mõned saated telekast.
Mida teie arvate Rakvere linna ebatraditsioonilistest jõulupuudest? Või üldse jõulupuudest? Kas toote kuuse tuppa?
Meie ilmselt toome mõned oksad. Kuigi üks tuttav kasvatab spetsiaalselt nn jõulukuuski.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 29. november 2017, 22:00

Aitäh, Kuldhai! Lohutus kulub alati ära. Tänane päev kulus peaagu täiesti asjaajamisele. Praeguseks olen tõdenud, et kui vähegi võimalik, tuleb mõningaid eluloolisi fakte järeltulevate põlvkondade jaoks õigel ajal talletada. Sest muidu võib juhtuda see, et kui neid fakte vaja läheb, siis keegi enam ei mäleta...

Jõulukuusk on enamasti igal aastal tuba ehtinud. Kui ma laps olin, siis meil oli traditsioon - jõululaupäeval kogu perega minna metsa kuuske tooma. Meil oli alati jõulud ja näärid. See tundus nii loomulik.
Mulle meeldib muidu endale päris kuusk, kuid aegade jooksul on olnud nii päris kuuski kui ehitud toalilli (ühel aastal ehtisime ära suureks kasvanud puis-aaloe). Viimastel aastatell olen jätnud kuused kasvama ning leppinud väiksese plastkuusega. Sest, olgu päriskuusk või kunstkuusk või kuuselaadne installatsioon, oluline on see tunne: ehtimise elevus, jõulumeeleolu jne.
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 29. november 2017, 22:53

Oleks täna peaaegu unustanud. Hakkasin juba telefoni ära panema. Täna on kuidagi uimane päev olnud, kuigi öösel sai magada küll. Ikka olin päeval väsinud. Ku Arton päeval magas, siis üritasin ka magada aga ei tulnud sellest midagi välja. Mingi aeg käis kirurg uurimas, kuidas meil läheb, siis ärkas Arton ja tahtis lohutust, et uuesti uinuda. Lõpuks loobusin ja mõtlesin, et õhtul lähen kohe magama, kui Arton magama jääb. Nojah, ta magab juba pikemat aega ja mina ikka siin. :D
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 30. november 2017, 03:24

Imelikel kellaaegadel postitamine on vist nakkav. :dunno: Und ikka veel ei ole, aga varsti peaks juba ärkama hakkama ja jaksama tööl endast parima anda. Ehhh...
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 30. november 2017, 11:06

Ja ongi viimane novembripäev...Taevast lendab lund alla. Kutsikad magavad suures soojas puntras ja tuba on veel eilsest kütmisest nii soe. Täna tuleb kodune koristamispäev, välja ei pea õnneks kuhugi minema.
flo - olen mõttes sinuga, meenub, et 2010 aasta postitusmängu ajal juhtus minul samamoodi. Nüüd juba üle 7 aasta tagasi.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 30. november 2017, 11:59

Jõulikuuskedest - ilusad on, kuid mingis mõttes on natuke kahju ka (ikkagi väike kuusepuu saab ainult vaatamiseks otsa). Vanemate ja vanavanemate kodudes on kuused olnud, endale pole toonud. Kasutan pigem oma suuremaid potitaimi ära. Miks mitte jõulupipar? Mõned punased tilbendused juba loomulikult küljes, ning kasvulambid on ka ilusti sini-punased. Mõne ehte annab okstele ka lisaks riputada. Kõrvale veel jõulutäht ja jõulukaktus...

Lumi tuli välja ja valgeks läks maa, kõik väiksed kanapojad nüüd välja ei saa...
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 30. november 2017, 19:36

Lumi... Ei siin rannikul pole seda kuskil võtta... :sad: Kas tõesti kuskil maa valge?! :shock: Täna hakkab jõuluaeg, "Üksinda kodus" alustab. :razz: Ikka vaatan, kuigi ammu peas. See juba traditsioon nagu.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 30. november 2017, 19:49

Ma olen nagu väike laps- ostsin omale advendikalendri ja juba ootan, et homme saaks esimese akna lahti teha. :rofl:
Ma arvan, et ma olen alates 18. eluaastast neid omale igal jõulul ostnud.
Meil on elukaaslasega ka traditsioon, kus me paneme 1. detsembril jõulu"soki" akna peale ja siis aeg-ajalt paneme sinna teineteisele väikesi kingitusi. :biglove:
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 30. november 2017, 23:25

Mõtlesin, et ei jõuagi täna postitama. Sain alles nüüd Artoni magama. Aga ise olen süüdi, ta magas päeval nii kaua täna. Ärkas alles veerand kuus. Oleks pidanud üles äratama aga ei raatsinud. Kui ikka ülejäänud aja peab voodi kõrval last lõbustama, istudes mitte kõige mugavamal toolil, siis see paar tundi rahu, kui ta magab, on nii hea. :D
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 01. detsember 2017, 01:51

Täna ma ei oska midagi kirjutada, nii et ma jagan pilti minu kõige kallimatest. :biglove: Mul on nende totukestega niiiii vedanud.
Vasakul on Muki ja paremal Chester. Muki saab 13.detsembril 11-aastaseks juba. :-) Ta on paras pähkel olnud alates 3. eluaastast kui ma ta varjupaigast tõin. Eks ta tuli oma pagasiga ja oma hirmudega. Ei tea ju kuidas temaga käituti varem. Tema äraandmise põhjuseks olevat olnud et "ei saa võtta uude üürikorterisse, ei lubata"...

Pilt


Ja seda ei saa ka jagamata jätta, väike augukaevaja oma musta ninakesega.

Pilt
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 01. detsember 2017, 09:28

Cresty, see on niiii armas traditsioon! :biglove: Nii jõululik ja romantiline, no lihtsalt armas! Öösel on meil ka maa valgeks läinud, mingi imeõhuke kirme on maas igatahes, katused valged ja natuke rohu peal ka. Praegu ka sajab mingit pudi. Lõuna-Eestis ilmselt rohkem, mehe õde oli hommikul pildi pannud, kus puude peal lausa lumi ja puha. Ohjah. Ei siin rannikul miskit sellist pole, hea kui väike valge kirmegi on.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 01. detsember 2017, 16:07

Teen posituse ära ja siis hakkan last kiusama. Nimelt üles ajama. Ei taha lasta tal täna kaua magada, muidu jälle trallib pool ööd. Meile lubati ka tuua ratastool, et ehk õhtu poole saab mängutuppa sõita. :)
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 01. detsember 2017, 18:46

Mõelda, ülehomme juba esimene advent! Saab jõuluehted välja panna ja jõululaule kuulata. :happy: Mulle nii meeldib jõuluaeg.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 01. detsember 2017, 19:54

Meilgi algas jõulukuu lumesajuga ja kõik puud - põõsad on kui postkaardi pealt...Minu ideaalne talv on paari miinuskraadi ja vähese lumega, st.valgete puude ja teedega, aga mitte lumeuputusega. Tean, LH, sina ootad vähemalt -20! See on minu jaoks õudusunenägu.
Cresty, mida sa oma koertele närimiseks pakud? Mul praegu probleem, kutsikad avastasid lauajalad, tahaks neile midagi närimiseks osta, kus poleks keemiat ja oleks ohutu.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 01. detsember 2017, 20:36

Minu hommik algas igastahes lumerookimisega. Oli teist päris paras kiht ööga alla tulnud. Mul oli juba eile hommikul jõulutunne: kerge lumesadu, maa valge, tänavavalgustite küljes põlesid jõulukaunistused... praegu on jälle igal pool jube lopane...
Mul on sel nädalal šokolaadidieet olnud...st olen söönud täiesti ebaregulaarselt, siis kui kõht on märku andnud. Ja nendel hetkedel on tavaliselt ainult kommi või šokolaadi käepärast olnud. Täiesti uskumatu, aga terve kilo on kuhugi kadunud. Nagunii tuleb tagasi, topelt!
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 01. detsember 2017, 21:05

Tänaseks teemaks olid elektriprobleemid. Huvitav, kas ma viitsin hommikul kindlaks teha, milline lumehang justnimelt minu autot sisaldab? Paar laelambipirni vajaks vahetust, uue teki võiks hankida ning muudki pudi-padi, mis asendamist vajaks, kuid päris kohalikust toidupoest ei leia. Toas võiks kütet natuke rohkem olla ... või siis paar arvutit lisaks sisse lükata. Mõlemad toimiksid samaväärselt.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 02. detsember 2017, 02:33

On jah armas traditsioon, Loomahull. Ma usun, et meil see traditsioon elab veel siis ka, kui me vanad ja väetid oleme. :-D
@Kuldhai- Mul nad närivad enda mänguasju hea meelega, igasugu silmi, kõrvu ja päid otsast neil. :rofl: Aga kujutan ette, kuidas eriti sellised pisikesed tahavad midagi tugevamat närida. Sellisel juhul soovitaksin "närikaid" ehk siis igasugu kuivatatud loomapeeniseid (kuigi need haisevad rõvedalt) ja muid selliseid. Aga väga head on ka sellised puidust hantlid, mis on tegelikult treenimiseks mõeldud. Need meeldivad meie koertele ka väga. Näritakse pooleks ja igatpidi katkiseks. Näevad välja sellised, aga on erinevaid muidugi ja erinevates suurustes:

Pilt
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 02. detsember 2017, 12:55

Peaaegu pool päeva juba möödas... Lugesin siin huvi pärast maksuameti vastuseid esitatud küsimustele, mis maksuarvestuse muutumisega seoses.Huvitav, kellele see süsteemi muutmine kasulik on? Raudselt kellelegi on, sest muidu poleks sellist jaburdust korraldatud. Igal juhul peab hakkama kiirkorras endas selgeltnägijavõimeid arendama, et suudaks kogu aasta palga, lisatasud ja preemiad ette näha. Ja sel aastal ma rohkem selle teema peale ei mõtle ega oma pead ei vaeva.
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 02. detsember 2017, 13:11

Meie jälle Hiiumaal. Loen ja ootan meest koju, sinna veel mitu tundi aega ilmselt. Pesen pesu, varsti saab 4. masinatäis sisse. Vähenalt 2 on veel. Meil kodus omal pesumasinat pole, siin alati peseme. Nüüd oli pikem vahe, üüratu kogus pesu, lisaks külaliste voodipesu ja mingi miljon rätikut.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 02. detsember 2017, 13:26

Kõlab päris tülikalt, eriti neile, kes mitut eri tüüpi (sh ka puhtalt tükipõhist) tööd teevad, ja kelle sissetulek seetõttu natuke suuremas ulatuses muutlik on... Pole veel ise põhjalikult maksuarvestuse muutusega tutvuma juhtunud, kuigi juttu on sellest tuttavatega natuke olnud. See süsteem, kus korra aastas peab ühe tabeli üle vaatama sobib mulle küll, pole vaja torkida.

Euroopa andmekaitseseadusi ka torgitakse - mingi kuulu järgi ei tohi teenusepakkuja ka krüptitud kujul isikuandmeid enam kauem, kui ette nähtud, hoida. (Aga mis backup'idest saab? Või kui ma lihtsalt oman füüsilist serverit, ja ei teagi, mis andmeid mu klient seal krüptitud kujul hoiab? :m8hh: )

Seadused on üks keeruline teema. (Ja vahepeal, et igav ei hakkaks, muudab EKI näiteks maasikamoosi maasikasmoosiks.)
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 02. detsember 2017, 17:45

Aitäh, Cresty, need puust hantlid tunduvad täitsa närimiskõlblikud :-D . Näsivad pliidipuude küljest koort ja teevad muid koerusi. Igaühel on nüüd oma nägu ja iseloom. Emane on kohe eriti tüdruku nägu, üks isane tõsise ja targa näoga, teine isane heasüdamliku totu näoga jne. Minu lemmik Suur Valge, kes pisemana meenutas tugevalt tuttavat meest Antsu :rofl: , on nüüd täitsa tavaline armsa vallatu näoga koer, ja neljas isane on karvase karumõmmi moodi. Kuhu peredesse nad satuvad ja mismoodi elama hakkavad ja millised suurena välja näevad???
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 02. detsember 2017, 22:06

Nädalavahetus lõpuks! Mees oli täna terve päev meiega . Päev läks kohe palju kiiremini. Õhtul tuli sõbranna ka külla, Artonil ka lõbusam. Eile saime ratastooli ja täna sai ta selgeks kuidas sellega ise liikuda, siis rallis mööda koridori. :lol:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist