Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 05. november 2017, 19:29

Rahulikupoolne päev on olnud. Praegu teen endale riisi kanaga ja siis üritan midagi järgmiseks nädalaks tehtud saada.

Huvitav, kas kellelgi on supermarketist ostetud potis maitsetaimed ümberistutatuna kasvama läinud? Minu puhul neile miskit ei paista meeldivat.
Samas kõrval teised taimed kasvavad nii mis mühiseb - turdleht (pool aastat tagasi poole sõrme pikkusena kasvama pandud) tahab varsti uut potti, Carolina Reaper (väga, väga tuline pipar) eriti vilja ei kanna, aga see eest on ilus ja roheline ning õitseb nii mis mühiseb ... suur ja lai nagu terve aken ja veel natuke pealegi. Kui kaks sellist veel oleks, saaks korteri tõenäoliselt definitsiooni järgi metsaks kuulutada.
Muud supermarketist ostetud asjad tahavad küsimatagi kasvama minna - kui kellelgi peaks tahtmist olla näiteks endale cherimoya(?)-puud kasvatada, tasub vaid viljast seemned välja võtta, ja lähevad peaaegu kõik isegi sahtlis lahtiselt kasvama. Küüslaukudest ja muudest taolistest rääkimata ... kohati on natuke isegi kahju süüa teha. Kuidas sa lõikad sibula pooleks, kui ta nii väga kasvada tahab?
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 05. november 2017, 20:31

Ma olen omadega talveunes vist juba. No viimased päevad selline väsimus, midagi teha ei jaksa. Plaanid selleks nädalavahetuseks olid suured ja tehtud sain.. peaaegu miskit. Vähemalt sai eile ikka poes ära käidud. Täna sain sõbrannaga kokku paariks tunniks, sõime kohvikus jäätist. :razz: Nüüd pean end käsile võtma ja homseks tööpäevaks miskit ette valmistama. :A:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 05. november 2017, 22:59

Käisin täna Kuressaares, lihtsalt niisama. Poeg oma autoga läks, tahtis teksapükse osta. Mina siis mõtlesin, et võiks ju ka minna, linnas on suurem toiduvalik. Jätsin oma auto bussipeatusse ja läksime koos. Tagasi tulin ma bussiga, ja Verner läks Kuressaare uude Apollo kinosse esimest korda.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 05. november 2017, 23:50

Ma olen vist haige, sest tänane päevgi on täielik ulme olnud. Ainult maganudki olengi. Praegugi lähen lihtsalt magama ära tagasi.
Minu see vesikõhuga kalake surigi ära... see võtab ka nii tuju ära ja kaalun enda alles mõned kuud töös olnud akvaariumi maha müüa :sad:
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 06. november 2017, 11:32

Heh, olin eile viimane, täna esimene. :-)
Täna öösel sain jälle ainult 3 h magada, igasugu plaane oli tänaseks, et mida ära teha kõike võiks. Kahtlen väga, et jaksan pooligi nendest ära teha, aga eks ma püüan! Mõtlesin sellisele asjale, et me kõik võiks rääkida, et mis loomad meil kodus on ja palju neid on :-D :biglove:
Mul on 3 koera, 2 kääbushamstrit (eraldi puurides) ja 19 kalakest (6 gupit, 10 neoon tetrat ja 3 kääbusguraamit). (ning suure-suure lootusega ikkagi millalgi 3 merinotsukest kaa :biglove: ).
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 06. november 2017, 11:38

Saatsin Karoliini kooli ja nüüd söön hommikust, kell 11.30! Loodan, et Karoliin on terve ja saab reedeni koolis olla, meie saame siis vahepeal teisel korrusel remondiga jätkata. Seinad - põrand on valmis, jäänud veel pisiviimistlus. Kui sadama ei hakka, siis lähen kassiga jalutama. Tähelepanu on rohkem koeral olnud viimasel ajal, kassid on vähe välja saanud.
Meil on kaks kassi, triibikud, emane ja isane, 9 Aafrika hiidtigu ja väike valge hoiukoer 5 pojaga.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 06. november 2017, 17:50

Paar päeva tagasi avastasin, et rotid kratsivad ennast kahtlaselt palju. Ukul oli kurgu all mitu kärnataolist moodustist. Brunol oli vaid üks keset selga ja seegi oli tänaseks kadunud. Ostsin Xeno-50 ikkagi ära, homme olen tööl aga ülehomme tuleks see töö koos puuri desdinfitseerimisega ette võtta. Aru ma ei saa kust need tulid. Aga võib-olla on tegemist hoopis väikeste näksamistega, sest Mihkel kandideerib alfarotiks. Igaks juhuks ootan kolmapäevani.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 06. november 2017, 18:53

Teen postituse ära muidu unustan...

Loomad? Vanematekodus on koer, Donna nimeks. Saksa lambakoera ja veel millegi segu - välja näeb põhiliselt nagu põlvekõrgune saksa lambakoer (ja meie veel arvasime, et tast saab suur-suur koer, kuna ema oli suur ja oletatav isa ka, kuid eih). Nüüdseks vanust tal juba kaheksa aastat ja natuke peale. Lisaks, kanad. Kaks peaaegu tavalist helepruuni (Sabakana ja Täpi - viimasel on seljapeal tumepruun täpp, esimene kasvatas tibuna kõibepealt pika saba, ja siis mõtles edasi), üks pruun, kellel on tutt peas ja kes muneb rohekat tooni mune, Ühks minikana (valgetähniline must tiukur), üks minikukk (mustakarv ja läikiv, pruunikate hoosulgede ning mõne valge tähniga), üks suur punane kukk, vana kallitriibulise kaelaga must (hüüame Totuks), vana Sussex (Sessie) - viimased kaks on koos päris mitu tibu üles kasvatanud - ning viimaks kaks selleaastast tibu, üks peaaegu valge ja üks tumepruun, keda isa nimetab kollektiivselt Bonnie ja Clyde'iks kuna nad tuiavad aias igal pool koos ringi.
Talvel on neil elamiseks toamõõtu kuut maani aknaga (kust aegajalt välja vaatamas käiakse), mille küljes on igast küljest võrguga kaetud aedik. Suvel kui koer ja ise kodus olime, tõsi küll, käisid nad enamasti täiesti vabalt terve 4000 (-maja ja kuur) ruutmeetrise aia peal ringi.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 06. november 2017, 19:09

Mul otsustas telefon pildi tasku panna ja minuga enam mitte suhelda... Paar tundi tagasi oli kõik ok, vaatasin sõnumeid. Pistsin telefoni kotti. Nüüd pilt läind, laadimisele ei reageeri, ühelegi nupulevajutusele samuti... ei teagi kohe, mida teha... EDIT: sõber google on ikka abiks... guugeldasin ja sain abi... jee!

Cresty, ära kohe loobu akvaariumist. Vahel lihtsalt on nii, et ise pole midagi valesti teinud, aga kalal viga küljes ja läheb ikka. Kui veenäidud on korras ja teised kalad terved, siis ehk oli lihtsalt nõrk kala.

Rohisin täna oma 10-liitrist krevetikat ja sain neli tütartaime uude kasti istutamiseks. Homme hakkan liimi ja samblaga mängima, vaatan, mis välja tuleb.

Oot, loomadest... neid nagu on ja ei ole ka. Kass on, nii umbes paar kolm kilo vihmausse tegutseb omaette kompostris, 2 täiskasvanud ja 84 umbes kahekuust aafrika hiidteo titte, eile koorus umbes paarsada õunateotitte, 3 amano krevetti, 1 harjasnina (ancistrus), 2 suurt õunatigu ja sada + x erinevas vanuses kirsikrevetti.
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 06. november 2017, 20:20

Ma hakkan vist haigeks jääma. Hommikul laps ärkas kell 5 juba. Ei tea, mis tal täna oli. Muidu on viimased nädalad ilusti pool 8 või hiljemgi ärganud. Eks oleks millalgi magama jäänud uuesti aga kell 7 pidime ju tööle minema. (Mul käib laps minuga koos rühmas kaasas, olen sõimes õpetaja, kes ei tea.) Kehv oli olla, uimane ja pea käis ringi. Mõtlesin, et lihtsalt väsinud aga siiamaani on kahtlane olla. Muidugi oli kutt nii väsinud lasteaias varasest ärkamisest, et kui kell 11 õues olime, siis ta tahtis vaid mu süles olla ja pool 12 jäi magama õues. Paariline lubas meid siis koju, mis ma selle magava lapsega ikka seal teen. Muidugi kui kärusse panin, siis kadus uni ära. Tulime koju, sõime veel ja lõpuks kell 1 jäi magama. Kuna mul oli ikka imelik olla, siis magasin ka.
Magasime poole viieni! Okei, mina ärkasin varem aga lebotasin niisama. Laps ärkas ka korra, puges kaissu ja magas edasi. Ei raatsinud teda äratada ka, kuigi nüüd ööunne läheb selle võrra hiljem. Ma ilmselt poen ka temaga uuesti magama, no nii imelik olla. Oleks siis palavik, et haige. Lihtsalt paha olla. :thd:

Loomadest niipalju, et meil hetkel vähe. Üks kass ja kaks Aafrika hiidtigu. :8
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 06. november 2017, 21:09

Oleks peaaegu unustanud postitada. :o Tööl oli kiire päev, homme tuleb vist samasugune. Raamatukokku katsun jõuda. Mul on 4,5k kass, 2,5a tšintšu ja 9a3k kääbusküülik.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 07. november 2017, 02:34

Tere ööd jälle! Mul ka tervis endiselt jamab, täna on nii raske süüa olnud, ainult iiveldab. :sad:
Aga see kõik on niii kergelt unustatav, sest ma saingi omale kaks merisea titte lõpuks! Homme kirjutan nendest pikemalt, praegu ei jaksa.
flo - jah, ega ma proovingi edasi, jälgin ja loodan, et äkki mingi imelik teema, sest enamus, kes ära on surnud siin viimaste kuude jooksul, on ühest ja samast poest ja samad kalad.. aga mida sina nii suure hunniku tigudega peale hakkad? :lol:
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 07. november 2017, 12:20

Vaatan, et siin on täna jututeemaks loomad, kes meil kodus on. Minul on 20 aasta jooksul (algus oli 1997. aasta veebruaris) olnud 27 rotti. Siiamaani tean kõigi nende nimesid. Praegu on mul kodus neli poissi, Uku ja Bruno on möödunudaastased, toodud Ida-Virumaalt. Sellel suvel tõin Tallinnast lisaks Krõssu ja Mihkli, kes olid imetillukesed, aga tublid. Õnnekombel sain nad ühte puuri kokku ja nad on üksteisega arvestavad poisid. :biglove:
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 07. november 2017, 14:39

Eehjaah, loomaaed elutoas on mul tõepoolest. Cresty, ega ma päristäpselt ise ka ei tea, mida ma nende kõigiga peale hakkan. Kasvatan ja püüan jõudumööda osadele uued kodud leida. Ja elu on näidanud, et looduslik valik teeb ka üsna tugevalt oma tööd.
Aafrika teo tittedega on see lugu, et Kuldhai pakkis mulle neid "natuke" kaasa. Koju jõudes lugesin selle natukese üle ja päris palju sai. Ja noh, emotsionaalselt on juba koorunud tittesid palju keerulisem hävitada kui alles mune. Veetigudega on sama jama... Kaalun siin mõne killerteo hankimist, kellele kõik teised teod on söögiks. Toiduahel on toiduahel. Sellega lepin.
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 07. november 2017, 15:02

Kui te kuuleks, milline koerakontsert mul hetkel toimub, klähvivad, kiljuvad, urin, mörin ja niuks. Madistavad ja müravad, iga päevaga aktiivsemad. Varsti peab lisasööki hakkama andma.
Selles olen tõesti mina süüdi, et flo tigudesse upub. Ehk annab suurema osa kellelegi sisse sööta.
Olin täna õige hajameelne, unustasin välja minnes ukse lahti. Tulen tagasi, otsin võtme välja ja oi, uks juba lahti!
Nüüd lähen uuele tiirule, Karoliini süstima ja memme külastama. ( Ma käin kolme memme abistamas, ühele olen ametlikult hooldaja).
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 07. november 2017, 17:06

Mina veel tööl, ootan viimast patsienti. Alla tunni ongi verl jäänud olla. Siis poodi ja koju. Täna pandi Hispaaniast mu suur rätik teele, järgmine nädal ehk saan kätte. :8
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 07. november 2017, 20:05

Tööpäev nagu tööpäev ikka. *pomiseb midagi moodulitest, pakettidest ja library-test*

Huvitav, kui suur protsent inimesi ostaksid asja, mida neil rangelt võttes vaja ei ole (aga iseenesest ju võiks), lihtsalt selle pärast, et see on nüüd 90% alla hinnatud ja maksab kaks eurot?
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 07. november 2017, 22:05

Ma kardan, et päris suur protsent ostaks just nimelt selle allahindluse pärast. Paljud lähevad hulluks ju, kui allahindlus on. :D

Mul oli täna vaba päev. Hommikul käisin aint hambaarsti juures. Homme tööle, tuleb pikk päev. Muidu olen hommikul tööl aga õhtul on meil isadepäeva pidu.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 08. november 2017, 02:46

Mul oli täna loomaarsti külastuse päev ühe koeraga. On teine kuidagi enda varvast/küünt vigastanud, sinine kõik küüs, tehti röntgen ja saime antibiootikumid peale ja valuvaigisti talle.
Merisead juba on märksa julgemad kui olid eile. Püüan mitte neile pinda ka käia, kuid piisavalt ikka "torkida" ka, et tasapisi harjuksid. Üks peaks siis olema 1,5 kuune ja teine 2,5 kuune, umbes nii. Kui nad juba julgemad, siis teen korralikumad pildid ka neist ja panen siia ka teile üles. :-) Aga nii armsad tüübid on ikka, nende nunnud häälitsused. :biglove: Cavalierid on aga natuke liiga huvitatud mul neist, pean ühte koguaeg korrale kutsuma. Teine lihtsalt lamab puuri kõrval ja vahib neid saba liputades. :lol: Hetkel on notsud mul tühjana seisnud rotipuuris, kuna nad pisikesed ja puuri põhja mõõtmed on umbes 80X50, siis pole ajutiselt midagi hullu. Plaan on homme ära tellida puur neile, selline: puur
Ja kui kohal, siis võtta neile veel 2 noort notsut seltsiks. Kuna nad nii noored ise, siis vast peaks kõik hästi minema uute kokku panemisel nendega, kui nood ka noored..
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 08. november 2017, 09:55

Hommik! Päike särab taevas nagu eilegi. Mul on mure Pontsu, isakassi pärast. Ta kardab koera ja on väga stressis. Kokku nad ei puutu, aga koer haugub palju ja ta kuuleb seda. Kass on juba kolm korda voodisse pissinud. Loodan, et see pole jälle põieprobleem. Igaks juhuks peab kontrolli minema.
Cresty, palju õnne! Jään sigudike pilti ootama.
Lind, kus ja kellena töötad, kui tohib küsida?
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 08. november 2017, 17:04

Kohe kuidagi ei oska olla. Tahaks kangesti midagi teha. Peab vist rahulikult maha istuma ja ootama, ehk läheb üle :roll: . Rohisin ennist akvaariumi. Räni-kardhein on hull kasvaja -- paari kuuga saab paarist 10-cm jupist pool akvaariumit teda täis. Üks õunatigu üllatas mind täna hommikul jälle munakookoniga. Ilus on vaadata küll, aga rändas ikkagi sügavkülma. Piisab juba koorunud tittedest.
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 08. november 2017, 19:13

Alles 8 päeva mäng kestnud ja juba ideede puudus. Ilm oli tavaline, niiske ja tuuline. Olen suurema osa ajast teinud kirjalikke töösid kooli jaoks. Jäänud on veel mõned asjad lugeda.
Tegelikult meeldib mulle seal käia. Meil on tore grupp. Varsti peame ka praktikal hakkama käima. Valin vist sellise koha, mis mu elamisele kõige lähemale jääb. Kuressaares on "puuetega inimeste koda" ja "eakate päevakeskus" aga sinna kuuluvad ka erivajadustega kliendid. Sõmera Hooldekodu on ikka väga kaugel.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 08. november 2017, 19:25

Kuldhai: Paberi poolest on minu põhiliseks püsivaks töökohaks süsteemihaldur, praktikas teen seal mida vaja - kirjutan skripte, programmeerin, paigaldan tarkvara, räägin kasutajatele kompilaatorite ja linkerite siseelust... Enda põhisuunalt olen süsteemiprogrammeerija (informaatikat õppinud). Ehk siis nii väga suured (põhitöö) kui väga pisikesed (mikrokontrollerid sõidukites ja mujal) arvutid ja natuke algoritmide väljamõtlemist ja rakendamist sekka.

Keilyke: Seda küll, et tõenäoliselt suur protsent. Kuid kui suur? 70? 80? 90? 96?

Tuim järjekindlus viib vahel sihile - mul õnnestus lõpuks oma ID-kaardi serdid ära uuendada.

Liigun hetkel Harjumaa poole ... üle mõne aja sealsel perel ja sõpradel külas.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 08. november 2017, 20:46

Kes seda protsenti nii täpselt teab, Lind. :razz:

Mul oli täna siis isadepäeva pidu. Väga tore oli, 14 last oli kohal, nende isad, mõnel ema ja vanaisa ka. Tantsisime mõned tantsud, lapsed meisterdasid koos isadega (rohkem ikka isad meisterdasid) ja siis sõime pannkooke. Kuna mul on polaroidkaamera, siis tegime see aasta ka fotonurga, kus siis issid said lastega koos pilti teha. Erinevaid aksesuaare, kübaraid ja asju oli ka. Väga vahvad pildid tulid. Koju jõudsime kuskil kuuest, nüüd laps magab. Peaks ise ka varsti magama minema. :yawn:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 08. november 2017, 21:31

Oleks unustanud postitada. Käisin töökaaslastega spaas tööandja sünnipäeca tähistamas. Tegime kingi talle. Just jõudsin koju. Nüüd magama.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 09. november 2017, 05:00

Kes tuleb kõige ebanormaalsemal ajal postitama? Ikka mina! Tegelikult sain täna kenasti 9 ajal magama, aga umbes tund aega tagasi läks uni ära, sest notsud nii asjatasid oma puuris. Ma nimelt võtsin täna 2 notsut juurde. Mõtlesin küll alles siis võtta, kui uus puur kohal, aga ei suutnud oodata + notsudest ei tahtnud ilma jääda. No minu arust tõesti ilusad on! Igatahes kõik alles nii noorekesed ja pole veel uue koduga ka "vanad olijad" harjunud, et territoriaalseks muutuda, seega said nad diivani peal olles nii kenasti läbi, et panin puuri kokku nad kõik. Ja tegelikult ka seal olid nad väga tublisti, eriti kui hirmus mina lähedale läksin, siis kõik 4kesi koos pundis. No madistamist ja peale hüppamist oli ka muidugi, kuid ega see mind üles ei äratanudki. Üks notsik on väga häälekas (just see kõige pisem neist! :lol: ) ja ei lasknud ta mul magada ega teistel sigadel, seega läksin ja panin nad ikka 2 kaupa eraldi- nii nagu nad poest ka tulid ning nüüd rahu majas. Ilmselgelt on asi ka liiga väikeses puuris 4se kamba jaoks. Olgugi et nad alles pisid. Nii et ootan ikka suure puuri ära enne kui uuesti kokku panen nad. Nii kaua siis harjutan päeval neid teineteisega. Aga nad on ikka niiiiiiii armsad :biglove:
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 09. november 2017, 16:03

Karoliini koolis (Türi Toimetulekukool ) käib nüüd teraapiakoer Zaffi lapsi rõõmustamas. Lapsed saavad Zaffit silitada ja kallistada, kes soovib, ka musitada! Karoliin tegi ka pai ära! Järgmine Zaffi ja tema perenaise Reelika külaskäik on 14. novembril.
Lugesin üht naljakat uudist, maast leiti suvikõrvits ja seda peeti Teise Maailmasõja aegseks pommiks, kutsuti päästjad kohale ja... :rofl:
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 09. november 2017, 16:30

Täna on tõsiselt tempokas päev olnud ja läheb veel edasi ka, sest tunni pärast vaja trenni ennast vedada ja hilisõhtuks on kinopiletid ostetud. Võimalikele potentsiaalsetele mardisantidele peab vist ukse taha kirja jätma, et pererahvast pole kodus... kuigi kaks viimast aastat pole enam sanditajaid käinud. Kaks aastat tagasi olen kommenteerinud, et santidel ka aadressid sassis. Meil siin muutusid päris paljud majanumbrid.
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 09. november 2017, 18:20

Võtan kogu aeg hoogu, et minna SPAsse, täna on tasuta vesiaeroobika. Pärast koju jõudes on palju parem enesetunne, kui ainult kodus istudes. Kott on kogu aeg pakitud ja ukse kõrval :) tuleb ikka vist minna.

Minu ukse taga käisid küll Mardisandid, nad käivad siin igal aastal. Ma ei ole neist huvitatud nii nad siis vaesekesed koputavad mõned korrad ja lähevad siis edasi.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 09. november 2017, 18:23

Vaikne päev, esimene siin Harjumaal (4st).

Täpi (kana) ühe silmaga on midagi juhtunud. Suur punane kukk vahetab sulg; nüüd on tal täitsa kanasaba. Õue pealt leidsin ühe vanadest suurtest kaardus sabasulgedest ... selline kõlbaks mõnele musketärile mütsi peale. Muide - kõikidele kanadele, keda ma tunnen, meeldib hirmsasti juust (ju siis näeb meeliköitev välja - haistmismeelt kanadel pole ja maitsmismeel on ka kehvavõitu).

Sanditajaid siia pole viimased 8 aastat sattunud - koer õuel. (Kas Donna on tõesti juba nii vana? Justkui alles sai ta pisikese kutsikana siia toodud...)
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 14 külalist