Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 16. juuni 2018, 19:27

Käisin ka täna looduskaunites kohtades, nimelt Elva - Vitipalu matkaradadel. Konnad, õitsevad vesiroosid ja meeletult palju sääski, kärbseid ja parme :razz: . Määrisime küll kõik ennast sisse mingi loodusliku sääsehirmuga, algul see aitas, aga hiljem enam mitte. Umbes 10 km sai maha vantsitud, päris raske rada oli, üles - alla ja mööda liiva ka. Nüüd kodus, väsinud ja haigutan. Karoliin oli ka kaasas, pidas hästi vastu kogu päeva, algul Elva koguduses, pärast autos istudes. Oli õige otsus teda mitte rajale viia. Liiga jube tema jaoks oleks olnud. Homme panen mõne pildi!
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 17. juuni 2018, 20:43

Pilt

Pilt

Pilt

Mõned eilsed pildid.
Täna oli ka väga mõnus päev. Ostsime väikse ahju, et saaks ka suvel küpsetada ja tegime kohe prooviks rabarberikooki.
Varesed vallutavad meil hoovi. Teevad pahandust, aga on nii armsad. Katkusid peenramaal taimi ja võõrasemadega tegid 1 : 0.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 17. juuni 2018, 21:14

Varesed on nagu kummaliselt elutargad 3-7 aastased lapsed. Intelligents on vaieldamatu, kuid uudishimu on ka meeletu. Nii kui näeb, et miski loom midagi kaevab ja peidab tuleb ju järgi vaadata, mis ta seal toimetas... Naaber ka kunagi kurtis, et varesed olevad kõik tema peedid peale istutamist üles tõmmanud. Vaarema (isapoolse vanaema ema) Jaak oli tõsiselt mõjuv tegelane. Ehk on ka minul kunagi sõber vares, nagu Mammal Jaak oli. Ehk on vana vares veel praegugi kuskil... Vaarema ennast pole vist nüüd juba üle aastakümne.

Varestel on kassidega kummaline läbisaamine. Üks nagu suurem kiskja ... aga enamasti kiusavad varesed kasse. Olen isegi näinud, kuidas vares puu otsas kassi õrritab. Teisest küljest -- naabri oranzitriibuline kõuts oli ühe varesega sõber. Päris sageli nägin, et kass ja lind käisid kõrvu. Seni käisid, kuni kass lõpuks auto all otsa sai... Ilmselt varese suureks kurvastuseks. Nemad, nimelt, on ühed vähestest loomadest, kes matuseid peavad, koos inimeste ja elevantidega.

Vanemate juures on vareseid vähemaks jäänud -- kas meie varesepaariga juhtus midagi, või ajasid hallrästad nad minema. Hallrästad on ühed igavese retsid. Harakas - pekstakse minema. Raudkull (isane) - pekstakse taevast alla ja heki alla peitu (isa vaatas, et rästad midagi heki juures istuvad ja pahandavad ... kahe tunni pärast ikka edasi; läks lõpuks vaatama ja ajas sellega rästad minema ... alles siis sai vaene kull minema lennata).

Täna oli üks ehmatus ka -- nimelt sponsor suutis kergliikuriga kahele meie pargitud autole otsa sõita. Uuem, "tavaline" sõiduk pääses paari lakikriimuga, kuid uunikumil on tagatiival tükid küljest ja mõlemad põrkerauad kõverad ja kriime täis. Kergliikuril endal pole peal midagi näha.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 18. juuni 2018, 13:50

Olen mina loomapoes ja hakkan kassidele toitu ostma ja avastan, et pangakaarti polegi tavapärasel kohal rahakotis. Jõudsin lõpuks järeldusele, et unustasin ta eile automaati sisse... Sai siis uus kaart tellitud, mille 5 päeva pärast kätte saan. Grrrrr.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 18. juuni 2018, 14:29

Kellelgi, kellele igasugune ennustamine meeldib, õnne juurde pole vaja? Vanemate juures kaevu kõrval elab miskine mutantristik. Sellel on iga kümnes leht neljaharuline, ning viie- kuue- ning seitsmeharulistest pole ka puudust...
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 19. juuni 2018, 17:01

Vend lõpetas täna põhikooli. Tunnistusel ilusti kõik viied-neljad (neid esimesi on rohkem). Varsti läheb lõpupeole. Praegu on miski torm, tuul on kõva ja teed on oksi täis. Kui aktusele sõitsime, siis oli paduvihm. Teed olid veega kaetud ja oli näha, kuidas eriti ägedad vihmahood valgeid "laineid" üles lõid.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 19. juuni 2018, 18:58

Palju õnne vennale! :flowers:
Tuli jah vihm suure tuulega, nii et lõhkus ära meie väiksema ampli. Tulin koju, lilleoksad mööda hoovi laiali...
Karoliinil on palju õdesid - vendi, kõik on lapsendatud ja mööda ilma laiali. Nüüd on üks õde meid üles leidnud ja soovib kohtuda. Saab huvitav olema. Olen ikka mõelnud Karo sugulastele ja kokkusaamine on väga tore, juba ootan. Vahetasime pilte, täitsa sarnased on :-) . Tahaks kõik üles leida. Ei tea, kas õnnestub. Mõni kindlasti ise ei teagi, et on lapsendatud.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 20. juuni 2018, 09:38

Esmaspäeval käisin rinnavähi sõeluuringus ja nüüd sain vastuse, et kõik on korras, pahaloomulist kasvajat ei avastatud :dance:
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 20. juuni 2018, 17:31

Ikka on hea teada, et kõik on korras. :-) Öeldakse ju, et ühed hirmsamad asjad on teadmatus, tegutsemisvõimetus ja ebakindlus, ja ma üsna usun seda ka.

Mulle tundub kummaline, et mõni vanem varjab oma lapse eest, et ta lapsendatud on. Ei tea tervise ajalugu, ei tea, kas sugulasi on ja kus, ei tea üldse mitte midagi. Aegajalt tuleb ette juhuseid, kus nt täisverelised õde-vend saavad alles peale abiellumist teada, et nad on õde ja vend (ja üks või mõlemad olid lapsendatud) ... maailm on ju pisike.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 21. juuni 2018, 14:49

Ma olen peaaegu veendunud, et pannkookide kogus ei sõltu algse taigna kogusest. Mul õnnestub neid alati (kuidagi!) liiga palju tekitada, ükskõik kui palju algseid komponente võtta. :m8hh:
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 21. juuni 2018, 16:05

Tulin just Paidest. Käisin üle tüki aja loomapoes. Minu imestuseks seal enam loomi ei müüdagi, ainult kalad on.
Olin juba ammu tahtnud minna Uuskasutuskeskusesse, nüüd siis sain käidud ja oli täitsa huvitavaid asju seal mõistliku hinnaga. Ostsin Karoliinile paar patja ja pehmeid mänguasju.
Kaunist suve! :muzz: .
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 22. juuni 2018, 13:32

Loomapoodides vist üldiselt enam imetajaid ja linde peaaegu ei müüda. Vahepeal olid loomad eraldi tõkkega eraldatud alal, kuid nüüd on ka need läinud. Euronormid?
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 22. juuni 2018, 22:21

Nüüd võiks jälle soojaks minna...Täna õhtul hakkas päris külm väljas. Kõik peale minu juba magavad. Mul oli ka juba arvuti kinni pandud, kui äkki meenus, et postitamata veel.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 23. juuni 2018, 15:23

Täna oli kirikus tore päev, meil oli korraga kaks juubilari, üks sai 20 ja teine 60. Peale teenistust tegime ühissöömise ja laual oli ainult kasulik kraam, murelid, virsikud, kurgid, porgandid jne. Mõtlen nüüd, et peaks kassidega jalutama minema, nad pole juba mitu päeva õue saanud. Praegu ei saja ka.
Ilusat jaanipäeva!
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 23. juuni 2018, 18:05

Ilusat jaaniõhtut! Mul juba jõudis meelest minna, mis muud ma öelda tahtsin. Praegu isapoolsete vanavanemate suvilas. Lipu heiskamine oli väga pidulik.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 24. juuni 2018, 18:25

Üle pika aja kõige uimasem päev on täna. Ei ole suurt tahtmist midagi mõelda või teha ning ilm on ka täitsa hall. :yawn:
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 24. juuni 2018, 21:13

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Minu pisikesed musirullid.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 25. juuni 2018, 11:50

Pisikesed. :biglove: Ma katsun homme meeles pidada ja oma selle aasta "pisikestest" ka paar pilti teha.

Sõbra sünnipäev täna. Hommikul käisin korraks venda ära viimas ja poest piima toomas, selle kümne minuti peale oli politsei juba jõudnud tagasitee kinni panna ja seal joobes juhte püüdma hakata. Polegi varem roolis olles selise nähtuse otsa sattunud.

Mitte, et minul millegi üle muretseda oleks - ma olen selline peaaegu karsklane. Maitse poolest mingeid kindlaid alkohoolseid jooke mõnikord natuke joon, kuid omaalgatuslikult osta pole viitsinud, ja enda jaoks ebameeldiva maitsega jookidest pigem keeldun ka sünnipäevadel. Kunagi sai tervisetõendile tegelikult tarbitava alkoholi kogus nädalas kirjutatud - kui kaks klaasi glögi, see üks konjak, mida ma proovisin ja üks pudel siidrit aasta peale ära jagada, siis ega sellest arvust suurt midagi järgi jää... Tõenäoliselt on sama ajaperioodi jooksul tarbitud keefiris, puuviljades ja kaljas kokku rohkem alkoholi.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 25. juuni 2018, 20:14

Mina siin jalgpalli vaatamas ja superõnnelik, et ilm läks õhtul soojaks. Uskumatult vara on valminud punased ja mustad sõstrad, ei mäletagi, et neid nii vara juba korjanud oleks. Valmistusin talveks täites sügavkülma rabarberi, sibula ja sõstardega.
Homme kassidega arsti juurde, lõpuks ometi saab hakata lesti hävitama.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 26. juuni 2018, 19:46

Ma sain hommikul nimekirja tegemist vajavatest asjadeks, ja mingi aeg tuli jube uni peale, lisaks veel reisimine veel sinna otsa. Väga rohkem ei jõudnudki täna.

Ma varem pole mõelnudki, et lest (parasiit) ja lest (kala) on ka sama sõna; lest (jala küljes olev asi) ja kala-lest võrdlus oli küll tekkinud (sest mõlemad on lapikud?). Lingvistika on kummaline, kui kogemata mõtlema hakata. Enamasti ei mõtlegi, seni kuni keegi välismaalane või muu suhtlust teisiti tajuv inimene küsima ei juhtu. Näiteks olen avastanud, et on sõnu ja väljendeid mida kas eesti- või ingliskeelset vastet polegi, kuid igapäevaelus seda ei märka. Keel tõepoolest mõjutab seda, kuidas inimesed mõtlevad.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 26. juuni 2018, 21:16

Kiisudega arstil käidud. Pisid kaaluvad juba terve kilo! Said rohtu ja hakkasid kodus pead raputama - küllap lestad siputasid. Iirisele panime teist korda rohtu. Kümne päeva pärast saab teda vaktsineerida. Pojad peavad vaktsiini veel kuu aega ootama.
Mõnus kuum päev, Karoliin istus õues, mina rohisin ja nüüd vaatan Islandi - Horvaatia mängu.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 27. juuni 2018, 09:00

Täna oli Karoliini kord arsti külastada. Võeti veenist verd ja mõõdeti - kaaluti. Vereproovi võtmist ta ei karda üldse, aga vat pikkuse mõõtmist pelgab hirmsasti. Umbkaudne tulemus 145 cm ja kaalus 39 kg. Päris hästi juba, kui veel mõne kilo juurde võtaks, võiks rahule jääda.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 27. juuni 2018, 20:19

Mul oli miski huvitav poliitiline unenägu (mis on ilmselt üsna harv nähtus). Kahjuks detaile enam ei mäleta, ärkasin liiga kiiresti üles ja hakkasin muude asjadega tegelema.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 28. juuni 2018, 15:36

Korjasin sõstraid ja koos marjadega tuli kaussi ka miski roheline lutikaline, mõtlesin, et võtan ta pärast välja, aga unustasin...ja litsusin ta koos marjadega laiaks....Peaks mainima, et väga maitserohke lutik oli :doh: .
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 28. juuni 2018, 16:30

Oih... Ma olen kunagi koos metsmaasikaga ühe suhu pistnud, ei olnud mitte maitsev.

Täna on siiani kastidesse linnukeste panemise päev oli. Igasugu lepinguid pikendada ja muud sellist teha.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 29. juuni 2018, 17:33

Tänane postitus on meie hingamispäevakooli õppetükist. Reede, 29.juuni:
"Jeesuse teine tulek ei ole epiloog, lisa või järelsõna inimese patu ja kannatuste kurvale loole pattulangenud maailmas. Teine tulek on hoopis võimas tulipunkt, kristliku usu suur lootus. Mis saaks meist ilma selleta? Inimkonna lugu jätkub, üks närune vaatepilt teise järel, tragöödia tragöödia otsa, kuni kõik lõpeb vaid surmas. Ilma selle lootuseta, mida Kristuse tulek meile pakub, on elu selline, nagu William Shakespeare kirjutas: "Nõdrameelse vestetud luulelugu, täis heli ja raevu, mis midagi ei tähenda". Ja ikkagi on meil lootus, sest Jumala Sõna kinnitab meile seda ikka ja jälle. Meil on lootus, sest Jeesus lunastas meid oma elu hinnaga. Ta tuleb tõepoolest tagasi, et võtta endaga need, kelle eest Ta maksis. ... Ühel päeval, kui Jeesus tuleb tagasi, "pasun hüüab ja surnud äratatakse üles kadumatutena, ning meid muudetakse". ... "Ühel päeval vaatame üles ja näeme Inimese Poja istuvat Väe paremal käel ja tulevat taeva pilvedega".
Teame seda kõike sellepärast, et Jumala Sõnas on meile sellest räägitud ning me usaldame seda, mida Sõna meile lubab.
Ilusat nädalavahetust!
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 29. juuni 2018, 21:21

Kui millegagi pinevalt hõivatud oled, läheb aeg kiiresti, eks ole. Alles oli kell 15. Ma nüüd magama, homme mõtlen välja mis ma homsega teen; sünnipäevapidu lükati edasi. Ilusat reede õhtut!
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 30. juuni 2018, 17:34

Minul oli Karoliiniga tegemist. Oksendas ja süüa ei tahtnud. Praegu juba taastub ja isu on tagasi.
Mu umbes 4 aastane jõulukaktus küsib vist väetist - igatahes pudistab lehti.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 30. juuni 2018, 20:16

Mikine märg ja külm päev. "Inimsööja" (sõbrad andsid minu esimesele putuktoidulisele taimele - üks huulheina liikidest - nime) hakkab jälle õitsema, kuigi seemneid vist vanadest kupardest ei tule. Nüüd on mul teine lihatoiduline ka - kärbsepüünis. Natuke pean veel mõtlema, mis taimedega reisile minnes teha. Pipardele sai automaatkastmissüsteem hangitud, kaktused võivad nädala ilma olla küll, sootaimed võib lihtsalt koos pottidega "kaelani" vette paigutada, ülejäänutega on vähe keerulisem. Sõbrad kipuvad ka väheke igal pool laiali olema, muidu olen neile valvata jätnud. Kui muud pähe ei tule, viin kontorisse ennast asendama.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 01. juuli 2018, 20:49

Mul ei ole kunagi lihatoidulist taime olnud, väga huvitav oleks saada.
Täna oli põhiliselt ettevalmistus homseks kohvikupäevaks. Ehk siis rasked poekotid, rohimine, akendepesu jne. Ilm jahe, ehk on homme soojem. Pean vara tõusma, et munad keeta ja muid toimetusi teha.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Google [Bot] ja 14 külalist