Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 01. november 2017, 00:12

Nonii! Kasutasin eelmiste aastate reegleid ja muutsin vastavalt vajadusele ära (lisasin näiteks selle ühe uuenduse juurde), nii et korra võiksite üle lugeda reeglid. :-) Jooksvalt muudan ka seda, kes enda ühe lubatud unustamise ära kasutanud on või kes üldse välja langenud mängust on... Muud vist polegi midagi selgitada.

Reeglid:

  • Kasutaja peab enda esimese postituse tegema hiljemalt 5.11.2017. Peale seda juba langeb mängust automaatselt välja.
  • Esimesest postitusest alates peab kasutaja postitama iga päeva jooksul sinna vähemalt ühe postituse. Päeva all peame me silmas konkreetset kuupäeva kella 00.00 - 23.59.
  • Kui kasutaja teab ette, et ta on eemal mõned päevad, siis võib ta leida omale asendaja, kes tema eest nendel päevadel postitab. Sellest tuleb anda eelnevalt märku siin teemas (kindlasti mainida ära, kes on see postitaja, kes asendab teda ning kaua ta teda asendab). Asendaja peab iga päev märkima postituses ära, et keda ta asendab. Juhul kui asendaja ise osaleb ka mängus, peab ta tegema 2 postitust - ühe enda eest ja teise asendatava eest. Trikk on selles, et kui kasutaja logib sellel eemal oleku ajal foorumisse, siis ta langeb mängust välja. Loomulikult võib varem foorumisse tagasi tulla, kuid sellisel juhul pead ka hakkama ise postitama uuesti ja teatama, et oled varem tagasi jõudnud.
  • Postitus ise võib olla ükskõik mis teemal - minimaalselt peab postitus olema 50 tähemärki pikk. Postitada võib anekdoote, kuidas teil sel päeval läinud on, toredaid uudiseid, YouTube'i videosid, oma tehtud fotosid või mida iganes (viisakuse piirides muidugi).
  • Uuendusena on seekord andeks antav ühekordne unustamine postitada. Selle ma kirjutan siia üles osaleja nime taha, kui keegi on lubatud ühe korra ära unustanud. Teistkordselt unustamist enam ei andestata, siis langeb kahjuks välja. Kui juhtub, et asendaja unustab mõlema eest postitada, siis on ühekordne unustamine nii asendataval kui asendajal ära kasutatud.
  • Võitja on see, kes on tubli ja ei lange välja. :)
  • Võitja saab omale loomulikult pisikese meene ka selle püsivuse eest.

Osalejad:

    1.Kuldhai
    2.Lind1100
    3.flo
    4.Keilyke - 1 unustamine
    5.Loomahull

Mängust väljas:

    1.Riina1958
    2.Cresty

Loodan, et reeglid on arusaadavad ja edu mängus!! :happy:
Viimati muutis Cresty 06. jaanuar 2018, 13:51, kokku muudetud 6 korda.
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 01. november 2017, 00:41

Ma siis lükkan mängu käima ka kohe kui juba sai siin selle mänguga tegeletud viimased tund aega. :-D Pole enne pidanud tegema siin liste, et natukene alguses läks aega ja siis millegipärast jamas brauser ka veel takkaotsa, aga sai tehtud ja saame mänguga alustada! Ma loodan, et ma siis pühapäevani üksinda siin monoloogi pidama ei pea ja teised ka ikka mängima hakkavad. :-D
Räägin siis natukene tänasest päevast ka. Halloween ju oli täna ja lapsed käisid ukse taga. Eelmisel ja üleeelmisel aastal käis ainult üks seltskond, aga kuna ma eelmisel aastal lapsi hunniku snickersi, bountyde, kinderi jne šokolaadidega üllatasin, siis millegipärast oli sel aastal 5 seltskonda väikeste vahedega ukse taga. Huvitav küll miks. :lol: Sel aastal pakkusin samamoodi neid šokse, nii et keegi pettuma ei pidanud. :-D Natuke enne seda pidin enda ninaverejooksu ohjeldama, aga kuna mul seda vahepeal mitu korda kuus, siis olen juba päris proks saanud ja suudan 20 minutiga täielikult peatada- haige inimese elu. :-D
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 01. november 2017, 15:44

Ma olin täna hommikul enamvähem kindel, et nagunii unustan juba täna esimese postituse teha... Õnneks läks - meeles oli... :)
Mul on juba mitu nädalat olnud kange ekleeri isu (teate küll seda tunnet, et tahaks midagi head, ei tea mida, aga tahaks seda kohe! selle erisusega, et ma seekord teadsin, mida tahan). Täna jäi poes lõpuks õige sisuga karbike näppu :dance: Saadan postituse teele ja hakkan maiustama...
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 01. november 2017, 19:26

Kuidagi kummaline on siin tagasi olla. Samas palju vanu tuttavaid "nägusid" üle hulga aja näha. Näis, kaua meeles postitada on. Ega esimese hooga kohe ei oskagi midagi kirjutada.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 01. november 2017, 19:29

Mul oli päeva jooksul mitu korda meeles, et peaks postituse tegema. Nüüd tulin kirikust palvegrupist ja tundsin, et kui kohe ära ei kirjuta, siis unustan. Olen juba natuke unine ja siin sooja ahju ääres pooltukkudes oleks kindlasti maha maganud. Päev oli rahulik, käisin paaril memmel abiks ja kirikut koristamas. Meil on juba kolm nädalat hoiukoer ja täna saadeti kulleriga talle toitu juurde, Platinum krõbinaid ja konserve. Nosimist jätkub nüüd tükiks ajaks! Tal praegu hundiisu, viis poega imetada.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 01. november 2017, 20:19

Tore on vahelduseks pisis tagasi olla. Pole siin ammu aktiivselt käinud. Loodan, et on nüüd meeles ka iga päev postitamas käia.
Panin lapse magama just ja nüüd võtan hoogu, et koristama hakata. Küll üks väike inimene jõuab suurt segadust tekitada. :rofl:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 01. november 2017, 20:38

Mina pean siis seekord kurva uudisega alustama. Täna sai kaks aastat sellest, kui Kissu mulle teada andis, et Charlyle ja Deltale võib järgi tulla. Charlyl oleks siis paari päeva pärast kaks aastat saanud minuga koos olla. Praegu põleb tema juures küünal, ta on riide sisse pakitud ja ootab homseid matuseid. Täna läks juba pimedaks.
Charly oli nagu väike kutsu, hea meelega mul süles. Ka täna istusime paar tundi koos ja ta kustus mu süles. Uskumatult kurb tunne on. Kuu aega tagasi lahkus meie juurest Alfi. Pole veel sellestki üle saanud. :lein:
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 02. november 2017, 06:22

Nii tore, et enamus juba 1. alustasid mänguga! :-)
Ja südamlik kaastunne sulle Riina1958! :sad: Tuletas mulle mu Remy kaotust meelde, tema oli minu "kutsuke", kes alati mulle sülle ronis esimese asjana, kui puurist välja sai :biglove: Mul on ka viimasel ajal kaotusi oma loomakeste seas, täpsemalt kalade. Mul on olnud nii raske välja selgitada, mis neil viga on, veenäidud kõik testi kohaselt korras ja väliseid tundemärke pole. Kuid nüüd, kus ühel kalakesel on vesikõht tekkinud, siis ma kahtlustan, et mingi sooleparasiit... tuleb mingi ravikuur ette võtta kiiremas korras. Nii halb tunne on küll niimoodi, tekitab tunnet nagu ma oleks kohutav loomaomanik.
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 02. november 2017, 09:06

Tere hommikut! Koeraga hommikune jalutuskäik tehtud. Hea, et püsti jäin, nii libe kohati.
Kaastunne, Riina! Rottide eluiga on masendavalt lühike...
Cresty, millised kalad sul on? Mind väga kalad huvitavad, pidasin kaua aastaid ise ka kalu.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 02. november 2017, 12:34

Jee! Kaladeteema... mul on ägenemisperioodis MAS/SAS (akvaristid teavad neid lühendeid, teistele tõlge: rohkemate (multiple) akvade sündroom/suurema akva sündroom. Hetkel on neli eri suuruses purki või moodsamas keeles nanoakvaariumi. Keset tuba seisab juba teist nädalat keldrist välja tiritud ja puhtakspestud 75-liitrine kast. Aga see tahab uuesti silikoonimist ja klaasivahetust - asju, mida mina ei oska. Seega tuleb kannatlik olla ja oodata, kuniks spetsialistil kiire mööda läheb ja aega saab minu kastiga tegeleda.

Riinale kalli! Ma siin just mõned päevad tagasi vaatasin oma numpsikute pilte ja igatsen neid ikka veel...
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 02. november 2017, 17:23

Aitäh, teile!
Meil on täna terve päeva sadanud, hirmus tuul ja külm. Nii et matused lükkusid edasi. :lein: :lein: Akna peal põleb küünal lahkunute jaoks. Mu emal on täna sünnipäev, ta saaks 90.

Vaatasime täna Ukuga televiisorit, istus tugitoolis ja toetus mu õlale. Keegi neist neljast peaks nüüd uueks musirotiks saama. Eks näis, kes.
Loomahull, kuidas Sul läheb? Kus töötad ja kas oled oma valikuga rahul?
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 02. november 2017, 18:24

Mõnus rahulik tööpäev oli. Teadmiseks neile, kes ei tea, siis lõpetasin lõpuks tänavu ülikooli ja töötan nüüd väikeloomakliinikus loomaarstina. :-)
Augustis võtsin ka kassi, keda aastaid igatsenud. Tänaseks 4,5 kuune kassipreili kannab nime Nurrik ja on kolmevärviline õnnekass. Tõsine sülekass ja memmekas, käib mul muudkui järgi ja nurrub. Öösel magab kaisus kas peas või teki all vastu külge. Tegelikult jumalast ebanormaalne kass ja psühh, aga sellest mõni teine päev. :rofl:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 02. november 2017, 22:04

Pai Riinale! :lein: Rottide eluiga on ikka masendavalt lühike.

Ma mõtlesin, et mul jääb täna postitamata. Kõigepealt kirjutasin posti valmis ja siis vajutasin midagi, niiet viskas eelmisele lehele ja sinna mu tekst kadus. Siis kirjutasin uuesti aga saada nuppu vajutades lõi mingi errori ette. Ei aidanud refreshimine ega miskit. Käisin siis pesus ja nüüd katse number 3. Telefoniga on eriti mugav trükkida ka :nono: :lol:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 03. november 2017, 03:26

Ma postitan eriti "normaalsel" kellaajal, aga läksin magama, magasin 3 tundi ja uni läinud..
Akvaarium on mul 84 liitrit ja sees on 7 gupit, 10 neoon tetrat ja 3 isast kääbusguraamit. Tahan 3 emast kääbusguraamit ka juurde osta, on neil ilmselt parem nii. Lisaks on elustaimi ka, aga nende nimedest pole aimugi :-D See on mul elus esimene nö õige akvaarium. Lapsena oli väike mõne liitriline mulliakva isase bettaga. See jah.. kahju, et ma ei teadnud. Rääkides veel loomadest, siis ma nii väga igatsen omale merisigu, kuid elukaaslane vastu. :sad:
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 03. november 2017, 08:31

Juba reede! Täna tuleb tütar koolist koju tuua, enne seda tuba kütta ja koristada. Öösel ei saanud ka mina hästi magada. Vastu hommikut hakkasid kutsikad röökima. Läksin vaatama ja kaks olid keset põrandat. Tagasi pessa minna ei osanud ja emakoerast polnud ka abi. Tema ainult lükkas neid ninaga mööda põrandat edasi-tagasi. Turjast kinni ja pessa taktikat Pätsu miskipärast ei kasuta. Korra nägin, et haaras poja suhu. Siis kui esimene poeg autos pappkastis sündis ja ma võtsin kasti ära ja kolisin nad vatiteki peale. Tema võttis poja hambu ja tahtis kasti tagasi!
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 03. november 2017, 14:49

Ma olen tööl hetkel. Kasutan viimaseid vabu minuteid ja teen postituse ära, õhtul muidu äkki ununeb. Lapsed magavad veel imekombel. Tavaliselt on esimesed juba poole kolmest üleval. Aga las magavad. Õue ilmselt õhtul ei lähe nagunii. Enne kui ma oma 11 marakratti riidesse saan, on õues juba kottpime ja tuleb jälle tuppa tulla. :lol:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 03. november 2017, 15:05

Juba reede... oeh! Vaadates nädala jooksul ripakile jäänud kodutööde hulka tuleb nädalavahetus vist töisem kui töönädal ise (tegelikult on töönädal ikka hullem). Viis aknalauatäit lilli kasta, 86 tigu kasida, pesumasin tööle panna, midagi õhtuks süüa leiutada... see ju lausa puhkus... Tegelikult peaks ennast ka kokku võtma ja elamisest vähemalt mõne kola ka välja viskama. Ja kassiga niisama koos diivanil vedelema. Meil on tegelikult rituaal... mina olen arvuti taga, kass tuleb sätib ennast arvutilauale pikutama ja paneb pea mu käe peale. Niimoodi me siis kahekesi igal õhtul lihtsalt oleme. Vahepeal tullakse sülle ka, aga siis ma pean olema sobivas asendis, st jalad kusagil kõrgemal.
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 03. november 2017, 16:43

Mina ka tööl. Täna oleme saanud neli kutset ja kõigil ühesugune põhjus: nõrkus/halb olla. Reede õhtu, eks näis mis saama hakkab.

Minu poisid olid valmis eile poseerima, kui puuriukse lahti tegin. Kõik rivis nagu oreliviled. Homme üritan oma rotiteemasse ka mõned pildid panna.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 03. november 2017, 18:38

Meie praamisabas sadamas, Hiiumaale jälle. Järgmine laup 1 sünnatamine, 18 teine. Tööpäev liigagi rahulik, pole veel palgapäevasid olnud, see annab tunda alati.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 03. november 2017, 23:09

Teen siis ka mina algust; kiire ja töine nädal on olnud. Samas, mind mainiti ka eraldi klientide poolt positiivses valguses ära, nii et võin ehk sel nädalal saavutatuga rahul olla. :-)

Teisipäev siiski käisid isapoolsed vanavanemad külas - tõid pirukat, moosi ja puuvilju, käisime söömas ning AHHAA keskuses. Ühtedeks meeldejäävatemaks eksponaatideks osutusid perspektiivi ja tajuga mängivad toad.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 04. november 2017, 00:18

Mul on täna kohe nii halb päev olnud, et ma ei taha sellest rääkidagi. Lähen magama ära ja loodan väga, et homne on parem.
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 04. november 2017, 11:02

Hommikust saadik mõtlen, mida täna kirjutada. No mitte midagi mõistlikku ei tule hetkel pähe. Kuulake ilusat lugu.<-- link
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 04. november 2017, 11:09

Postitan kähku ära, enne kui meelest läheb. Täna tulevad paar abikaasa sõpra külla, varsti hakkan süüa tegema ja pärast pole ilmselt enam meeles.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 04. november 2017, 14:46

Tulin kirikust, tänasest algas meil palvenädal. Iga päev on lugeda üks loeng. Tähistame protestantliku reformatsiooni 500. aastapäeva. Teate küll seda tuntud lugu, kuidas Martin Luther oma 95 teesi Wittenbergi kiriku uksele naelutas.
Palvenädala teema sobib kokku reformatsiooni ideega: Kristus, meie Õigus, sest "taeva all ei ole antud inimestele ühtegi teist nime, kelle läbi meid päästetaks". Ühesõnaga, palvenädal keskendub evangeeliumile.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 04. november 2017, 18:42

Sel sügisel otsustasin, et veel üks elukutse ei oleks liiast. Andsin oma dokumendid sisse Kuressaare Ametikooli tegevusjuhendaja erialale ja nüüd õpingi kuidas abistada tööealist psüühilise erivajadusega inimest. Õppetöö toimub igas kuus 3-4 päeva töö kõrvalt, lõpetame juunis. Meil on tore grupp, omavahel suhtleme vabalt, ei ole sellist pinget, nalja saab ka palju. Ainult et koduseid ülesandeid antakse palju, isegi vist rohkem kui Tervishoiu Kõrgkoolis oli.
Kuna Sõmera Hooldekodu vist sellisena alles ei jää, nagu praegu on, siis vajatakse palju uut personali. Loodetavasti saan sellega pensionile jäädes hakkama.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 04. november 2017, 20:27

Olen juba viimased paar päeva vabadel hetkedel üritanud oma ID-kaardi katkiseid sertifikaate uuendada. Serverid pidevalt ülekoormatud. Ja kui pole, ning kasutustingimustega nõustuda, siis öeldakse, et praegu ei saa, proovi mõne päeva pärast uuesti. Ja kui seda viimast ei ütle, siis kaotab uuendamise keskel sessiooni ID ära ning uuendamine läheb katki. Tööarvuti#2 ID-kaardihaldur seevastu ei paku mulle uuendamisnuppugi. ID-kaart on samas ainuke asi, millega pangale ja mõnele muule asjale ligi pääsen, nii et vajadust uuendada justkui oleks. Mobiil-ID-d ei ole ega saa teha ka, kui just nii SIM-kaarti kui mobiili ümber ei vaheta. Pole justkui plaanis, eriti kuna ma mobiili reaalselt kasutan väga harva... Näeb üsna sedamoodi välja, et pean end mingi hetk füüsilises isikus piirivalveametisse toimetama. :dunno:

Oeh seda Eesti riigi IT-taristut...
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 04. november 2017, 22:49

Ma isegi pole üritanud veel oma ID-kaardi sertifikaate uuendada. Õnneks pole hetkel vajadust ka, ma just kasutan mobiil-ID-d ja ID-kaarti väga ei kasutagi.

Täna pole jälle midagi tarka teinud, hommikul käisime poes. Lapsele oli uusi saapaid vaja ja mulle ka. Ühes poes leidsin omale sobivad saapad, hind oli ka väga
hea, veidi alla 40€. Kahjuks polnud sobivat suurust. Kõrval olid välimuselt täpselt samasugused ja õiges suuruses aga maksid üle 70€. Ei saa aru,mis vahe neil oli. Peale hinna muidugi. :D Õnneks sain saapad lõpuks mujalt.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 05. november 2017, 11:30

Kaunist pühapäeva!
Tundub, et mu pisike tahvelarvuti hakkab otsi andma. Pisisse saan ka sisse nii umbes kolmandal katsel. Igatsen suurt lauaarvutit ja hiirt. Ilmselt pean varsti hakkama Kalevi tahvlit kasutama, aga seda ma kohe üldse ei taha.
Pätsu pojad said täna kolm nädalat vanaks. Natuke tulevad pesast välja, tammuvad ringi ja ronivad turvalisse kohta jälle tagasi. Pätsu on nagu lüpsilehm, juba kõhnemaks jäänud ja kergelt kannatajailmega.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 05. november 2017, 12:34

Teen jälle varwm postituse ära. Tunni pärast hakkame sadamasse sõitma ja Haapsalust sisuliselt otse Tallinnasse trenni, koju jõuan umbes veerand 10- pool 10, siis ajamasinast näosaade ja magama.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 05. november 2017, 13:39

SAS ja MAS ei anna kohe üldse asu... eile oli üks 60-liitrine poole hinnaga müügis, loomulikult oli vaja ära osta. (Samuti soodukaga müügis olnud terraariumi jätsin õnneks ikka poodi...otsustasin, et teod kolivad kasvades tühja akvaariumisse.) Ettevalmistuseks uue kasti käivitamiseks panin hiljuti Saksamaalt tellitud hang on filtri ka paralleelselt tööle... no kus alles lärmas!!! :bang: Jupp aega pusisin, enne kui enamvähem talutava mürataseme saavutasin. Vana filter, mis on üsna vaikne, läheb varsti siis uude kasti tööle. Mul on idee uus kast peamiselt sammaldega kujundada, eks näis, mis välja tuleb... Kahte sorti sammalt kasvab mul endal piisavalt, mõned taimed on ka juba poegi ajanud...Tegelikult tahaks vesiroosi ka... Nädal tagasi tekkinud munakookonist on väikese näppimise tulemusel ka juba mõned õunateod koorunud... ei tea ainult veel, kas sinised või valged. Oii, põnev!!!
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Ahrefs [Bot], Google [Bot] ja 12 külalist