Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 18. november 2017, 11:54

Tuleb välja, et ma ei unustanudki oma salli eelmine kord siia sõites bussi - hoopis Donna-elukas oli sellele hambad taha saanud ja minema vedanud. Õuest maja eest ma ta igatahes leidsin, märja ja natuke porisena, kuid õnneks ühes tükis, üks pisitilluke hambaauk välja arvata. Hea, et ma nii varsti tagasi siiamaale sattusin; kingitud sall, ja selline, mis mulle ka kujunduselt väga meeldib. Pesin puhtaks ja nüüd kuivab.

Minikana ajab praegu õues harakaid taga; naljakas vaadata. Teised siblivad niisama õunte hulgas. Olen ka näinud, kuidas üks pruunidest sihikindlalt (kuid tulutult) varblaseid üritab kinni püüda, pika hiilimisega ja viimase meetri äkksprindiga ja puha. Rohutirtsudel ja muudel taolistel elukatel pole samas mitte vähimatki lootust minema saada, ja puugidki on kõik nahka pandud.

Kirjutasin hommikul töö jaoks ühe väikese juhendi, praegu söön hommikust ja üritaks üht väikest kaarti joonistada. Hiljem on sünnipäevale minek.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 18. november 2017, 14:54

Nagu ma kahtlustasin, siis minu suurejoonelist nädalavahetuse veetmise plaani õnnestus mul edukalt ellu viia vaid eile õhtupoolikul.

Täna läks uni varakult ära. Neli tundi tegin tööd ka, asutuse veebileht vajas ajakohastamist ja tähtaeg on juba esmaspäeval.

Töötegemise kõrvalt olen pool päeva tegelenud õunteo tittede kolmest erinevast potsikust ühte suuremasse petboxi nokkimisega. Olelusvõitluses allajäänuid polnud mõtet ümber kantida, seega tuli jälgida neid, kes liikusid. Kahe nädala jooksul on loomulik kadu olnud üsna väike, mulle tundub. Huvitav on see, et kahes kookonis mõlemas olid nii sinised kui valged teolapsed. Üks vanematest on tumeda keha ja sinaka kojaga, teine heleda keha ja valkja kojaga.

Meil siin kohalik lemmikloomatarvete- ja kalastuspood paneb pillid kotti ning teeb praegu poole hinnaga müüki. Eile käisin; 8 raha eest sai kotitäie kraami: kaks eri suuruses petboxi, lindudele puguliiva ja mineraalikivi.

Hommikul täheldasin, et mulle ei maitse enam kohv, vähemasti hommikune koorega kohv :dunno:
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 18. november 2017, 16:01

Mina siis Loomahullu juures. Teen postituse ruttu ära enne kui toidukoomasse langen. :lol: Teada värk, et Loomahull vähe süüa teha ei oska. :rofl:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 18. november 2017, 22:01

Meil oli kirikus väga huvitav õhtune koosistumine. Külaliseks oli politseikaplan Tuuli Raamat, kes rääkis perevägivalla teemal. Hea teada, et kui vanasti jäid peretülid enamasti peresisesteks asjadeks, siis tänapäeval on teisiti ja politsei suhtub perevägivalla teemasse tõsiselt. Politseinikud saavad oma muresid kurtmas käia politseikaplani juures ja saavad seda teha turvaliselt, sest pihisaladusi tuleb hoida. Kõige raskem on viia lähedastele surmateateid, näiteks, kui liiklusõnnetuses on inimene hukkunud. Tuuli ütles, et ilma Jumala abita ja palveta oleks sellist tööd väga raske teha.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 19. november 2017, 00:26

Kuule, Loomahull, need on veel normaalsed kellaajad :rofl: On ka aegu, kus ma jään varahommikul magama või olen üldse terve öö üleval, sest lihtsalt tabletid nii jamavad süsteemiga. Eile võtsin alles õhtul enda tablette, sest läks meelest ja kohe oli raske magama jääda. Inimkeeli öeldes võtan ma steroide (hormoonravi) ja need on väga lahked kõrvaltoimetega. :lol: Aga kuna mul valikut pole, siis kannatan ära kõik. Ka väga ebameeldiva unerežiimi.
Riina1958, sul on nüüd ka oma unustamine ära kasutatud.
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 19. november 2017, 09:08

Mõtlesin eile õhtul hilja veel, et mida ma peaksin siia kirjutama, aga ühtegi head mõtet ei tulnud. No tänase postituse saan ma sellega tehtud, ehk edaspidi tuleb rohkem sündmusi.
Kuna homme on tööpäev, siis peaksin täna tuba koristama, natuke pesu pesema, süüa tegema, ja natuke koolitöödega ka tegelema. Poeg lubas oma pojaga läbi tulla, peaksin kõigepealt vist poodi minema, et oleks millestki süüa teha :)
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 19. november 2017, 13:23

Minu pisikutsu, emane, sõidab praegu Tallinna poole, Loomade Kiirabisse. Türi loomaarstid ei ole nädalavahetusel kättesaadavad, aga homseni oodata on liiga riskantne. Kutsu krõbiseb magades, nina on soe ja kuiv. Teistel on külmad märjad ninad nagu peab. Kahtlustan kopsupõletikku, aga eks varsti kuuleb. Muidu pisike sõi ja lippas ringi. Ära minnes limpsis mind. Loodan, et saab varsti terveks...
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 19. november 2017, 13:49

Akvaariumi kaane all oli jälle munakookon... huvitav, kas õuntigude päritolumaal on praegu kevad vms? Peaks natuke sambla ja liimiga mängima ning antsule uue koopa disainimisega tegelema... Oeh! Laiskus, laiskus, lase must lahti, peremees peksab sind ja mind...!
Kuldhai, hoiame pisikutsule pöidlaid-varbaid!
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 19. november 2017, 15:37

Eile sünnipäeval käidud, palju head sööki söödud ja juttu räägitud. Nüüd olin jälle näljane ja sõin pool külmkappi tühjaks. (Kui kellelgi üleliigse söögiga probleeme peaks olema, võin alati aidata.)

Minu arusaam normaalsest kellaajast on ilmselgelt vildakas. Kui ööpäevas oleks nii 26-28 tundi, läheks ehk vähemalt väsimusega kokku, kuid lisaks kõigele muule on vajaminevate toimetuste ja inspiratsiooni kogus väga varieeruv. Öösel on hea rahulik midagi nokitseda, töö eesmärgil või muidu.

Üritan praegu otsustada, kas otsad kodu poole pöörata täna, homme või ülehomme. See aeg aastast kätte jõudnud, kus viieteistkümne kanti juba pimedaks kisub...

Kriiks-krääks. Autole peaks uued kojamehed ostma.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 19. november 2017, 18:18

Oleks peaaegu unustanud postitada. Teen teist torti, homme töö juurde. Täna trenni ei läinudki, pool päeva olin kahevahel. Ainult 1 kord nädalas käin, kuidagi ei tahaks vahele jätta, samas pool päeva oli nii imelik olla, lebotasime mehega vahepeal voodis ja nii hea pikutada ja... Lõpuks sadas veel ema ootamatult sisse ja nii ta läks. Nüüd enne Näosaadet tort kokku panna ja kartulisalat teha ja siis saaks ehk normaalsel ajal magama ka. Muidu vaatame Nägu peale mu kojujõudmist ajamasinast ja lõpetame enam-vähem 12 paiku...
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 19. november 2017, 18:38

Ma loodan, et te mingit viirust ei saanud, Loomahull. Me ju olime külas. Väga tore oli, Arton leidis uue lemmikutädi. Muudkui käis Loomahullu järel ja nõudis sülle. Õhtul aga hakkas oksendama. :wacko: Kuidagi sõitsime ikka koju täna, õnneks kutt magas enamus sõidu maha. Nüüd kodus ka, pmst magab ja oksendab ainult, miski sees ei püsi. Ei tea kust ta selle viiruse nüüd korjas. Mul endal ka seest keerab, jube olla. Homme tööl tähtis koosolek, pean veel materjalid ette valmistama aga üldse ei jaksa. Kui ma homme üldse nii terve olengi, et koosolekule minna.. :roll:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 20. november 2017, 03:58

Ma postitan kiirelt enne magama minekut ära. Ei taha, et uuesti meelest läheks ja üldse välja langeks mängust.
Mul läks meelest öelda, et reedel said notsud oma uue puuri kätte. Mõnus suur 160x60. Ma arvasin, et kui ma nad nüüd kõik koos esimest korda sinna puuri panen, siis esiteks poetakse hirmust majakesse peitu ja siis hakatakse omavahel maid jagama, kuid tegelikkuses hullusid sead rõõmust nii suures puuris olla. :lol: Nad tõesti popcornisid ringi, jooksid, häälitsesid jne. No ma pole neid isegi põrandal olles nii õnnelikena näinud veel. Ja omavahel polnudki mingit jagelemist, kuigi nad olid kõik 4kesi koos esimest korda ühes puuris (va see esimene katse mõned tunnid). Ma olen neid teineteisega muidugi harjutanud ka ja nende puurid olid kõrvuti viimased päevad. Eks see aitas ka kaasa, aga nad on 4kesi koos nii rahul. :-) Eriti selles suures puuris. Panen kindlasti ka millalgi pildid siia.
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 20. november 2017, 10:53

Kutsul kontrolliti kopse ja tehti röntgenipilt, kõik oli korras, palavikku ka polnud. Arvati, et see kriiksumine magades tuleb sellest, et suulagi on pehme. Mina sain nii aru, et see on umbes nagu inimesel norskamine kui suulagi vajub allapoole. Igatahes otsustati, et narkoosi all suud uurida pole vaja. Ehk siis ajaga muutub tugevamaks. See kriunumine meenutab väga bronhiiti, jube kuulata, aga olen õnnelik, et kopsud korras olid. Mõtlesin juba, et kus ta võis külma saada, kas külma vett jõi vms.
Tervist kõigile haigetele ja ilusat uut nädalat!
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 20. november 2017, 19:01

Täna tuli ekspromtmõte, et vaja ikka uude akvasse kalad sisse tuua. Arenevat bakterikolooniat šokeerida polnud plaanis, seega viis minutit enne töölt lahkumist tegelesin purgiga kalapüügiga. Paar ettevaatlikku liigutust ja mõned mõõksabamaimud käes! Las nad nüüd kasvavad ise ja kasvatavad oma kasvamisega ka baktereid. Ahjaa, antsu koobas sai tegelikult eile ka samblaselt roheliseks... paari liigutusega ainult.

Nüüd võin rahulikult magama minna... :snore:
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 20. november 2017, 19:15

Pole eriti midagi rääkida täna. Sünnatamine vast ühele poole saanud nüüd, täna sõime töö juures torti ja salatit. Homseks on ka veel. :rofl: Ootan abikaasat koju, see nädal õhtune vahetus, pool 11 umbes tuleb. :yawn:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 20. november 2017, 21:20

Mul oli täna juba parem olla. Käisin isegi koosolekul. Artonil ka parem. Hommikul küll oksendas veel ja oli üsna loid. Konsulteerisin arstiga, kes arvas, et kui paremaks ei lähe, siis tuleks haiglasse pöörduda. Õnneks läks ikka paremaks. Õhtul sõi veidi ja juba mängis ka. Vaatame, mis öö toob. Ma nüüd lähen ise ka magama, haige lapse kõrvalt pole ju magada saanud eriti. :yawn:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 20. november 2017, 23:24

Tore, et pisikutsul midagi hullu pole.

Ma ise oleks täna peaaegu postitusmängu sisse maganud.

Homme tuleb kiire päev.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 21. november 2017, 01:28

Ma mõtlesin, et küsiks kõigilt, kes muidugi tahavad vastata, et mis on teie suurim unistus? :-) Minu suurim unistus oli umbes 18 aastat järjest saada omale cavalieri spanjel ja eelmisel aastal saigi see unistus täide ja siiamaani olen igapäev selle üle nii tänulik ja õnnelik. Praegune unistus on osta ilus suure aiaga maja Tallinnasse või sellele väga lähedale, kus kutsud saaksid aias joosta ja kus ise saaks ilusate ilmadega võrkkiiges raamatut lugeda. :-)
Riina1958, sa oled kahjuks mängust väljas.
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 21. november 2017, 14:36

Olid ajad, mil lehti riisuti rehadega ... vanematekodus oli see sageli minu teha. Suured kuhjad õuna-ning kastanilehti kokku ajada, kuhu sai ise sisse pugeda või paar korvitäit õunu ära peita (sibulõunad säilisid lehekuhjas talvel päris hästi). Või siis varakevadel niitu riisuda, enne, kui "siniliiliad" pead mullast välja pistsid. Nüüd teen tööd ja kuulen, kuidas õues lehepuhuritega toimetatakse. No on alles lärm...

Suurim unistus? Keeruline küsimus. Tuleb ilmselt natuke pikemalt mõelda. Seda, kuidas ma elada tahaksin, ma tean (üks väike maja suure poolloodusliku aiaga Kesk- või Lõuna-Eestis), ja seda, mis mulle meeldib või mida ma lähiajal teha sooviks, ma ka tean (niivõrd-kuivõrd), kuid otseselt unistus ... hm.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 21. november 2017, 15:02

Mul suuri unistusi ei ole, vähemasti selliseid väga suuri... (tegelikult üks on, aga seda ei saa välja rääkida). Ja kõik minu unistused täituvad... kasvõi 50 aasta pärast. Mõni on juba täitunud ka, vähema või rohkema ooteaja järel.
Väiksematest unistustest: kunagi võtta omale uuesti koer - toy puudel või king charles cavalier(ruby või tricolor) või yorkshire'i terjer. Cavalier koeratõuna on mulle üle 15 aasta meeldinud. Mul oli isegi unistus ühe konkreetse isase järeltulijat saada. Praeguseks on aga see koer vist juba nii vana, et aretuses enam ei osale või siis jookseb juba taevastel koerteradadel. Pole tema omanikuga ammu suhelnud, ei tea. Mu eelmine koer oli krantspuudel ja selle tõu puhul meeldib mulle see, et ta ei aja karva. Sellepärast just esimene eelistus on puudel. Ja väike, et teda saaks võimalikult paljudesse kohtadesse kaasa võtta. Väiksuse ja oleku poolest meeldivad yorkid ka. Ah, mis ma räägin! ka suured koerad meeldivad hullult :biglove: ! Ja ma saan enamasti ka koertega läbi, on juhuseid, kui ka muidu võõrastesse reservatsiooniga suhtuvad koerad on minuga suhtlema tulnud.
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 21. november 2017, 18:13

Mina olengi haige. :dry: Õigemini meie. Keilyke ikka sokutas meile viiruse kaela. Eile suht hilja õhtul hakkas ilgelt paha, oksendasin ja värki, täna olen sisuliselt kogu päeva maganud. Mehel hakkas öösel 4 paiku pihta vetsu vahet jooksmine. Usun, et homseks olen jalul, ülemus küll ütles, e olgu ma ikka homme ka kindasti kodus, aga ma usun, et olen homme töövormis küll. Enne 4 paiku juba istusime elutoas ja vaatasime nats telekat, ma vajusin ära varsti, nüüd sain uuesti silma lahti. Praegu on isegi parem olla kui 4 aeg üleval oli.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 21. november 2017, 18:51

Korstnapühkija käis ahju parandamas, või õigem oleks öelda, et tegi tahmaluugi. Nüüd on tõmme parem ja läheb kiiremini soojaks ka.
Minu unistused on peamiselt tütrega seotud, et ta leiaks toreda abikaasa ja saaks terved lapsed ja et mina oskaks neile tulevastele lapselastele :biglove: olla hea vanaema.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 21. november 2017, 20:36

Mul laps põhimõtteliselt terve, aga mees haige nüüd. Muudkui põeta neid tõbiseid siin. :razz:
Unistustest.. kunagi tahaks oma maja omada Saaremaal. Suur aed võiks ka olla ja mõne koera võtaks ka kindlasti.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 22. november 2017, 01:13

Tegin täna Bosse e-poest tellimuse ära, sest 4 meriseaga heina ja krõbinaid kulub. Kohe päris jõudsalt kulub. Värsket sööki ka. Ja aluspanu ka. :lol: Kallim veel kui kahe koera pidamine ja mu koerad ei saa odavat sööki... :rofl: Aga nad panevad oma häälitsustega ja popcornimisega mind koguaeg naeratama, nii et nad on seda kõike väärt. :-)

Panen puurist ka pildi teile
Pilt
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 22. november 2017, 11:29

Väga lahe elamine notsikutel!
Meil käis Lux tolmuimejate tutvustaja. Peaks mainima, et kui varem olid need tutvustajad kõik suuremal või vähemal määral pealetükkivad, siis viimased korrad on teistmoodi, ei pressita peale, käituvad viisakalt. Nüüd ei küsitud isegi inimeste numbreid, kellele võiks Luxi pakkuma minna. Vaip peaks ka tolmust puhas olema :razz: .
Lähen nüüd kutsudele mänguasju ostma, enne kui see klähviv kari mind elusast peast nahka paneb.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 22. november 2017, 14:47

Notsikute elamine näeb küll igavesti uhke välja.

Huvitav, mis imemaagija liikluskindlustuse arvutamise taga on. Sama auto, ei endine ega uus omanik hiljuti õnnetuses pole olnud (uus üldse mitte), sama piirkond, hinnavahe kümnekordne... Vanus? Štaaz? Kümnekordne hinnavahe tundub ühe loogilise muutuja pealt natuke ekstreemne.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 22. november 2017, 15:32

Meie veel mõlemad kodus. Homme kindlasti tööle. Praegu teen lausa süüa! :razz: Hommikupoole sõime kumbki pool juustusaia, nüüd teen midagi tugevamat. Mul ainult peavalu suht terve päev olnud ja päeva esimene pool oli ikka päris nõrk olla ka, aga praegu on täitsa inimese tunne juba. :happy: Tegu on ikka mingi eriti nakkava jamaga, täna sain teada, et üks abiline ka haige. :wacko: Esmaspäeval siis nakatasin, kui ma veel isegi ei teadnud, et ma haige olen, mul hakkas hilja õhtul pihta.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 22. november 2017, 16:20

Saime eile oma tantsukingad kätte. :hdance: Esimest korda trennis kingadega tantsida oli ikka hoopis teine tunne.
pilti näeb siit
Kostüümid on ka punase ja mustaga. Väga efektsed nii laval kui põrandal tantsimiseks. Nüüd on komplekt peaaegu täiuslik :)
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 22. november 2017, 21:41

Käisin tööl täna, hea rahulik päev oli. Meisterdasime lastega helkureid. Täitsa vahvad tulid
Ma olin küll suht zombi tööl, Arton haigusega magas enamus aja ja siis nüüd öösel arvas, et aitab kah magamisest. Ühest kolmeni oli umbes üleval, ma vist lõpuks jäin ise enne magama, ta veel miskit jutustas oma voodis. :lol:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 23. november 2017, 02:08

Täna tegin akvaariumi puhastuse ära, välisfilter on ikka üks super asi võrreldes sisefiltriga.
Hommikul tuleb jälle analüüse andma minna ja kopsupilti tegema röntgenisse. Mu enda enesetunne ütleb, et ilmselt on röntgen seekord korras. Tore ju oleks. :-)
Telekas näidatakse kooke- tore, kell 2 öösel nüüd magusaisu.
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 5 külalist