Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 21. november 2015, 13:02

Käisin eile õhtul SPAs. Minu kodu lähedal on Leisi Gümnaasium ja seal ujula koos kahe sauna, mullivanni ja massaažiduššiga. Alati rahulik, rahvast vähe ja suhteliselt odav. Annab hea enesetunde enne magamaminekut. Eile mõtlesime koos sõbrannaga, et järgmine kord võtame öösärgid ja hommikumantlid ka kaasa. Siis koju minnes pole enam riidesse toppimist. Eelis, mida linnaspaa ei paku :)
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 21. november 2015, 22:27

Ma mõtlesin, et olen täna viimane postitaja aga hoopis teine alles. :dunno: Noh, kui ma ära postitan, siis on pooltel mängijatel postitatud. :lol:

Meil on täna vaikne laupäev olnud, vahepeal käisime poes vaid, muidu kodus vedelenud. Vaatasime filmi vahepeal, nüüd koon tekki ja söön mandariine.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 21. november 2015, 22:37

Nonii, mina oleks unustanud, kui Keilyke poleks meelde tuletanud. Oleme Tiidu õe juures, saun ja salat ja tort ja täitsa unustasin. Pole veel seda harjumust. Napilt läks.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas maris2 » 22. november 2015, 10:12

Eile juhtus nii palju et unustasin postitada nii kahju.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 22. november 2015, 12:11

Kahju, maris2 :sad:
Käisin eile õhtul veel kella 22 paiku siin vaatamas, et kas tõesti olen juba võitnud :rofl: Aga praeguse seisuga võib öelda, et vähemalt kolmandale, auhinnalisele kohale oleme kõik jõudnud.

Meil särab akna taga päike, nüüd ei ole muud, kui õue jalutama!
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 22. november 2015, 13:52

Hämmastavalt vähene osavõtt siiski. Noh eks see peegeldab kogu pisit viimase aasta jooksul. :sad: Täna meil lebopäev, ma pean õppima, nii jännis oma kaladega. Teisipäeval juba arvestus ja see on SUULINE! :scared: Ohjah, õudne. Pean suutma Tiidu poodi ajada süüa tooma, lõunat ei ole ja kõht nii tühi juba.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 22. november 2015, 19:40

Issand, te tahate juba mänguga ühele poole saada? :P
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 22. november 2015, 20:56

Ei taha mänguga ühele poole saada! Eile kui märkasin, et keegi peale Riina pole veel postitanud, siis kohe saatsin Loomahullule sõnumi. Oleks mul Marise kontakte, siis oleks talle ka meelde tuletanud.
Nüüd see esikolmik läheb vähemalt märtsini välja. Märtsis langen ilmselt ma ise välja, kui ära pooldun. :lol:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas maris2 » 22. november 2015, 21:30

Marise leiab fb Maris Vinkel nime alt ;)
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 23. november 2015, 12:06

Sisustan oma vaba aega rottide tutvustamisega. Alguses läks kõik hästi, aga siis otsustas Bravo, et nii see ikka ei käi...
Eks ma sellest pean vist pikemalt oma rotirahva teemas kirjutama. Niipalju veel, et läheme vist õhtupoole pisikestega Orissaare Kiirabisse kolleegidele külla. Nad tahtsid väga näha ja poisid on piisavalt julged.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 23. november 2015, 13:21

Hommikul käisin rehve vahetamas. Ilm küll seda ei näita nagu viimastel aastatel tavaks, aga teoorias peaks meil olema talv ja kohustuslik talverehvide kasutamise aeg tuleb peale. Tahtsin küll nädala lõpu poole aega saada, aga siis olid kõik ajad täis. Samas see nädal ette või taha ei ole väga vahet enam tegelikult. Rehvinduses kiired ajad, kaks autot on võimalik korraga teha, minu aeg oli 9.30, kui töökoja ette jõudsin, sõitis üks auto just välja, kõrvalt läks just uus sisse, ma läksin ka kohe peale, kõrvalolev auto sai enne mind valmis, juba oli ukse taga uus ootamas, kes kohe sisse sõitis, kui eelmine väljas. Põhimõtteliselt päev otsa vist pidevalt autod sees. 1. detsember ukse ees, kõik vahetavad korraga. Siiani pole ju põhjust olnud vahetada, paar korda on öökülma olnud, aga see ka kõik. Parklates vaadata, siis kõvasti üle pooltel on suvekad all. Igatahes kuni märtsini nüüd jälle hooleta.
Üritan siin kalu õppida, eile õhtul jõudsin alles esimese lugemisringi peale, üritan täna kõik teist korda läbi jõuda lugeda. Homme juba eksam. Või noh, arvestus, vahet ei ole. :wacko: Tunne küll selline, et pole mõtet minnagi, ma ei tea mitte midagi, aga samas peale võib ju alati minna, äkki veab ja saab tehtud. Suuline ka, appi.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 23. november 2015, 19:46

Maris, otsisin Su fbs üles. Järgmises postitamismängus läheb vaja. :lol:

Ja Loomahull, mis juttu Sa ajad? Teoorias talv? Minul on kalendris veel täitsa sügis. :lol: Talv võib healjuhul hakata 1.detsembrist, sinna on veel nädal aega. Kuigi kõik muudkui panevad lumepilte üles. Nii tore, kuidas fb muutub esimese lumega ilmajaamaks kohe. :rofl: Tallinnas igatahes lund ei ole.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 24. november 2015, 11:24

Esimene luuumiiiii!!! :hdance: :clapping: Oh mis rõõm oli hommikul kardinaid eest tõmmata ja näha, et maa valge. Sain autot puhastada ja puha! Kuskil 2cm isegi, meie väikses kandis isegi tänavad lumised, suurtel teedel muidugi vesi lendab ja lahti sõidetud. Kulusid talverehvid täitsa ära, vähemalt täna pole niisama naelte nühkimine. Näis, kas on talve kõige paksem lumi või ei. Aga täna on ilus päev! Kui vaid seda kalade arvestust ei oleks, niuks. :scared:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 24. november 2015, 11:27

Olen ka nüüd eilsest Marise FB sõber, aga ma kahtlustan et sellest ei ole järgmises mängus suurt kasu. Kui keegi meist unustab postitamata, siis tähendab, on ta unustanud ka FB, meili jm, unustanud arvuti ja teeb midagi muud samal ajal. Vähemalt minu puhul on nii.
Meil oleks vaja hoopis üksteise telefoninumbreid :), mis tähendab seda, et postitamismäng vol 8 kestab igavesti.

Saaremaal Leisi vallas ka lumi maas. Eriti ilusad olid puud. Palju valgem ja rõõmsam kohe.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas maris2 » 24. november 2015, 17:51

Meil juhtus laupäeval selline lugu. Läksime Kohtla Järve varjupaika kassi vastama. Jõudsime Rakverest nii 3km kaugusele, umbes Näpile, ja siis hakkad autol mingi mootori hoiatustuli põlema. Lennart ütles et sõidame ikka. No sõitsime. Mingil hetkel vaatas ta et ei lähme tagasi. Keerasime ringi,et koju minna. Ja teine auto võtta. No ikka keerasime suuna tagasi Kohtla Järvele. Käisime varjupaigas vaatasime kasse. See kass keda vaatama läksime oli liiga suurt kasvu. Ja kassi me ei saanudgi. Aga ma lubasin ühe kassi Rakverre hoiukodusse tuua. Väga, väga armas tegelane. Näitasime teda kodus Edisonile ka. Tuppa astudes terve elamine haises Ets oli haisu teinud. Kassi peale susises ja muud hullu polnudgi. Nii läksime siis kassi hoiukodusse viima,autol mootorituli endiselt põles. Hoiukodu juures veidi ootasime perenaist. Lennart lasi kassi autos lahti paitas teda ja tegeles temaga nii kaua kui perenaine saabus. Kass oli julge ja mega sõbralik. Nurrus paitades ikka nii kõvasti. Ja kui me kassi ära antsime ja sõitma hakkasime ütles Lennart et mootortuli kustus ära.????????????? Meile lihtsalt polnud see kass ettenähtud vist. Keegi valvas meid.
Ja hiljem meenus et tahtsime Lennartiga mõlemad käekellad käele panna, ja mõlemil kellad seisid. Lennarti oma oli seisma jäänud 13 ja reede. Tal kuupäevad kellal. Ma ei tea millal minu oma seisma jäi aga laupäeval tahtsime mõlemad kella kanda ja nad seisid. Vot sellised lood juhtusid laupäeval, õhtul läksin sõbrannaga välja ja nii ununesgi postitada.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 24. november 2015, 20:38

Mina jõudsin ka koju natuke aega tagasi. Käisin pärast tööd õde haiglas vaatamas. Ta muidu elab hetkel Austraalias mehega nagu väga paljud noored tänapäeval. Käisid mägedes suusatamas ja tal õnnestus niimoodi kukkuda, et rebestas mingi lihase põlves ära. Austraalias öeldi, et on vaja operatsioon teha ja see on üsna kallis. Õde siis kakles oma kindlustusega mitu kuud, kes ei tahtnud seda oppi kuidagi kinni maksta. Lõpuks sai sellisele kokkuleppele, et kindlustus maksab kinni lennu Eestisse ja operatsiooni ka siin, kuna Eestis on odavam. Eile siis jõudiski Eestisse ja täna oli op. Nüüd kuu aega puhkab ja taastub Eestis ja siis enne jõule tagasi Austraaliasse.
Ma nüüd lähen vanat telekamängu mängima.Andres ostis turult sellise hästi vana, kassettidega telekamängu. Selline nostalgialaks. Kõik vanad head mängud peal,mida sai ikka mängitud kunagi.:D
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 25. november 2015, 10:15

Ma sain eile kalad tehtud! Põhimõtteliselt oli asi nii, et õppejõud küsis kõigilt enam-vähem samu küsimusi, st mingi 5-6 kindlat asja, mida ilmselt kindlasti teada vaja. Püüdsin siis ukse taga kähku need pähe ajada, muudkui küsisime, kes vastamast tulid, et mida küsiti, mida küsiti. :-D Ühel oli nii, et õppejõud ütles, et mine vaata materjalidest üle, kuidas see asi täpselt on ja siis tule ütle mulle. :rofl: Kõik said tehtud.
Ja öösel oli veel kergelt lund puistanud, maa valge! :hdance: Hing laulab sees. Olgugi, et paari päeva pärast suur sula ja vihm tagasi... Üürikegi ime.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 25. november 2015, 15:28

Meie külas tegutseb käsitööring. Kuna mul on õhtuti aega, siis tundsin ka huvi, mis seal tehakse. Olengi nüüd oktoobrikuust saadik korra nädalas käinud ja teinud seal valmis ühe pärlitest võtmehoidja ja ühe käevõru. Kui teised kaelaehte tegemist õppisid, olin mina tööl. Viimati harjutasime punumist, mis sobiks näiteks padja või lillepoti ümbriseks. Vahepeal olen jälle tööl või koolitusel olnud, aga täna on kavas teha jõulukalendrit. Täitsa põnev, mida see endast kujutab. :o Mul on ju nelja aastane põnn, kes kindlasti hea meelega avastaks, mis seal sees on.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 25. november 2015, 21:55

Täna oli päris lõbus tööpäev. Tähistasime Kadripäeva, käisime lastega teises rühmas mängimas. Lastel oli nii põnev, ikkagi palju teistsuguseid mänguasju kui oma rühmas. Lõunapausi ajal kaunistasime piparkooke ja tegime teatriproovi. Või üritasime vähemalt. :lol: Nimelt me peame oma rühmaga (3 õpetajat siis) tegema tervele majale etenduse. Teeme käpiknukkudega, etendus on reedel. Täna saime esimest korda kolmekesi kokku, et läbi proovida asja, tavaliselt on ju ainult 2 õpetajat päeval kohal. Igatahes no meil läks see asi ikka väga mööda, kõik oli nii naljakas. Mul on ikka hullud paarilised :rofl: Vahepeal naersime kolmekesi, nii et pisarad silmas. Ürita siis korralikult proovi teha. Eks näis kuidas meil see etendus reedel välja tuleb. :lol: Aga jah, niimoodi mõeldes on täitsa kahju veebruarist juba ära minna. Super seltskond koos hetkel. :happy:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 26. november 2015, 14:37

Eile tuli mitmeid halbu ja veel halvemaid uudiseid, et täna ei oskagi midagi tarka kirjutada. Joon kohvi ja pean hakkama kooliasju tegema, päris palju on teha. Liha juhtumanalüüsid ja vet. teenistuse teistide tähtaeg on 2. detsembril ja 4. on piimaeksam, materjali on ca 90 lk, mis tähendab, et nädalavahetus läheb selle ja juhtumanalüüside peale. Mis tähendab seda, et hakatuseks tuleks need 90lk välja printida... Ja ringiga me jõuame uuesti sinna tagasi, et kuna materjali on nii palju, siis ma ei taha seda alustada... Aga kuna mul on juba nädala pärast eksam, siis ma olen nüüd kergelt paanikas, sest ma ei ole alustanudki veel. Mis tähendab, et ainuke õige otsus on veel natuke kohvi juua ja siis kirjutama hakata.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 26. november 2015, 22:02

Tulin just Tartust koolituselt. Et sinna saada, tuli mul juba kell 3.00 hommikul tõusta ja kella viiese praami peale kiirustada. Enne veel rotude eest hoolitseda, et puurid oleksid puhtad, toit ja vesi ees.
Täiendus ise oli põnev. Aga pikk tee edasi-tagasi väsitas väga ära. Püüan varsti kohe magama minna.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 26. november 2015, 22:55

Uh, ma juba mõtlesin, et tuleb Riina number kusagilt muretseda ja postitamismängu meelde tuletada. :lol:
Mul on täna mingi laiskus peal. Hommikul juba oli nii raske tõusta. Töölt sain küll üpris vara ära ja kodus olen põhimõtteliselt vaid diivanil vedelenud. Vahepeal tegin Andresele süüa ka. Nüüd on kell nii palju, et tuleb end diivanilt püsti ajada ja voodisse siruli visata. Homme õnneks juba reede, kuigi pikk päev. Hommikul tööl, kella kahest viieni on üks seminar ja pärast seda lubasime ühele Makedoonia tüübile Tallinna vanalinna tutvustada.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 27. november 2015, 13:37

Täna jälle Hiidu. Varsti hakkame sadama poole sõitma, Tiit lõpetab kell 2, siis poodi ja minema. Üle 3h sõitu ikkagi. Lõpetan kohvi ja ahmin veel viimaseid hetki lugeda. Homme tuleb palju koolitööd teha, pean end suutma kuidagi raamatust eemal hoida. Siiani pole see paraku õnnestunud ja nüüd ma olen omadega päris jännis.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 27. november 2015, 14:07

Ma ei tea, kas mandril ka nii tuuline on, nagu meil täna. Ilmajaam lubas kuni 28 m/s. Nüüd ta siis kohiseb akna taga ja justkui läheb iga hetkega tugevamaks.
Eile käisin Tartust tulles ka Pärnu Maximas ja Zooplanetis. Ostsin pisikestele oma sputniku. Ühtegi rotti müügil ei olnud, kõik puurid ja toidukausid olid puhtaks tehtud, pidavat tulema täna. Ütlen ausalt, et kui seal oleks olnud üks väike, dumbokõrvadega oranž poiss, siis oleksin ta koju toonud. Pisikesed lepiksid praegu kiiresti omavahel.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 27. november 2015, 23:16

Lõpuks ometi reede! Täna oli üsna pikk päev. Hommikul olin tööl, kus tegime siis majale etendust. See läks päris hästi, lastele meeldis ka. Kui lapsed magama panime siis mina lippasin edasi "Waves of legality, waves of citizenship" seminarile. Sama projekti raames käisime ka maikuus Sitsiilias. Täna oli selline projekti tutvustav seminar ja saime ka natuke rääkida, mis me Sitsiilias tegime. Selles projektis osalevad päris mitu Euroopa riiki ja üheks on siis Makedoonia ja täna oli seminaril üks Makedoonia õpetaja. Kuna see oli tema esimene kord Eestis, siis paluti meil talle veidi vanalinna tutvustada hiljem. Niiet kui kell viis seminar lõppes, viisime ta hotelli, et ta saaks oma asjad ära panna, kuna ta tuli otse lennujaamast seminarile. Seejärel jalutasime vanalinnas ja näitasime talle põnevamaid kohti. Eriti meeldis talle jõuluturg. Lõpetuseks käisime ka ühes vahvas kohvikus Raekoja platsi ääres, kus ma pole isegi käinud. Keskaegne kohvik, sisustus oli vastav, küünlad põlesid,muud valgusallikat polnud ja üheks tõmbenumbriks on seal põdrasupp, mille siis ma ka ära proovisin. Suppi serveeriti suurest savikausist ja ilma lusikata, jood nagu tassist.
Kui supp söödud siis saatsime külalise tagasi hotelli ja nii ma pool üheksa koju lõpuks jõudsin. Homme ilmselt magan pool päeva maha. :yawn:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 28. november 2015, 13:35

Ma üritan siin õppimise ja lugemiskihu vahel mingit kuldset keskteed leida. Hommikupoole tegin liha juhtumanalüüsid ära, siis lugesin, nüüd püüan piima õppida. Ootan Tiitu koju. Jube torm on, õnneks homme lubab vaikset.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 28. november 2015, 14:01

Teen ka postituse ära. Olen tööl ja hommikust alates on kutsed. Kardan, et muidu unustan ära.
Meil tormi pole, maanteed on kuivad, veidi pilves ainult. Üks keskmine novembri ilm.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 28. november 2015, 23:30

Meie käisime täna kinos. Esimeseks filmiks oli draama "Isad ja tütred". Mulle see film väga meeldis, kuigi ma enamuse ajast pühkisin pisaraid. :D
Teiseks filmiks oli Näljamängude viimane osa. See ei tekitanud erilisi emotsioone. Kogu sellest seeriast meeldis mulle esimene osa kõige rohkem, mida ma läksin vaatama, niiet ma ei teadnud sellest filmist ega triloogiast midagi. Lõpuks lugesin raamatud ka läbi ja nüüd filmid ka nähtud. Aga teist korda enam ei vaataks/loeks.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 29. november 2015, 11:53

Kaunist esimest adventi!
:yawn: Uhh, ööd läbi ka sõitsime, hommikuks olin nii väsinud. Mõni päev ongi selline, samas tuleb ette ka selliseid tööpäevi, kus me ei tee midagi. Kuidas kunagi. Nüüd lähen igatahes magama, advendiküünla panen põlema hiljem.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 29. november 2015, 19:10

Tuli ka meelde postitada, kodus ilmselt enam ei oleks. Kohe oleme Tartus, siis korraks poest läbi ja koju oma tube ka ehtima. :-) Kaks pakki, mis tulemas on, nüüd ei teagi, kumb on. :razz:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline