Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 28. detsember 2015, 14:52

Hakkan kohe kolme tenori kontserti vaatama, mis jõululaupäeval hästi hilja öösel oli, täna kordab. Carreras, Pavarotti ja Domingo Viini konserdimajas. Võimas! Kolm suurt nime. Kohv kõrvale ja mõnus pea poolteist tund kontserti.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 29. detsember 2015, 13:01

Püüan jälle telefoniga postitust teha, sest arvuti ei ava enam internetti. Poeg lubas homme vaadata, kui ma tööl olen. Loodan, et saab korda. Homme siis selle aasta viimane tööpäev. See oli minu jaoks hea aasta - kõik, mida ette võtsin või soovisin, läks täide.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 29. detsember 2015, 19:18

Jah, minu jaoks ka hea aasta- ma abiellusin! :-) Ja õppisin sabaga kleidiga tantsima- 10-aastane unistus.
Täna pidin õppima hakkama, minu puhkus on läbi. Asi päädis sellega, et printisin materjalid välja, aga lugenud pole sõnagi. :ups: Nagu tavaliselt... Vähemalt on materjalidki olemas. 7. on eksam. Homme tuleb šoppama minna ja aastavahetuse menüü paika panna. Eile otsisin retsepte, mida teha, aga mul on mingi 6 erinevat salatit ja teisie sama palju suupisteid, kook ja soe toit, nii et natuke tuleb maha kriipsutada. Me ei söö elus kahekesi seda ära. :-D Otsisin lihtsalt variante, mida tahaks teha, nüüd tuleb siis paika panna, mida reaalselt teen. Igatahes on mul plaan 31. pool päeva köögis mõnuleda ja lakkamatult vaaritada, et siis õhtul mõnusalt teleka ja laua taha istuda.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 29. detsember 2015, 22:22

Riina1958 kirjutas:Keilyke, millal su tähtaeg on? Mul ka märtsis sünnipäev.


Tähtaeg on mul 15.märts. Viimases ultrahelis küll arst ütles, et beebs on teinud kasvuspurdi ja uueks tähtajaks pakuti 10. märts juba. Aga nn ametlikult jäi ikka 15. Ja nagunii beebi tuleb siis kui tema tahab. :lol: Mul kahel tuttaval on 12.märts sünnipäev ja nemad panustavad sellele kuupäevale. Mis kuupäeval sul sünnipäev on?

Mul oli ka päris hea aasta see 2015. Jäin rasedaks ja siis kihlusin. Järgmised kaks aastat peaks ka head tulema, 2016. poja sünd ja 2017. ehk jõuame pulmadeni ka. :happy:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 30. detsember 2015, 09:23

Minu sünnipäev on 11.03 :)
Täna oli juba päris külm hommikul, -8 kraadi. Lund on ka paar mm, maa ikka valge. Ega külmemat ei tahakski ju.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 30. detsember 2015, 14:33

Siis on täitsa võimalik, et sünnib sinuga samal päeval, Riina. :wink:

Minul selle aasta viimane tööpäev. Homme oleks pidanud ka olema aga terve maja peale oleks vaid 1 laps olnud. Nii, et ema ütles, et ikka ei too siis. :-) Pärast tööd sõidame kohe Saaremaale tagasi, muidu oleks alles homme pool 5 liikuma saanud hakata.
Peakski hakkama vaikselt liigutama, toidu tooma ja valmis panema. Lasime õpetaja-abid koju varem. Mul on 4 last ja teises rühmas 3. Asi mul siin 4 lapse kõrval toitu panna ja pärast nõud pesta. Pärast söömist paneme nagunii rühmad kokku, teised tulevad meie rühma mängima. Lastel ka lõbusam. :wink:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 30. detsember 2015, 19:33

Läksin vist homse söögitegemisega vähe liiale... Menüüs on 12 rooga- praad, kook ja külmlaud erinevate salatite ja suupistetega. Me oleme kahekesi. Külmkapp on nii täis, et sealt kukuvad asjad välja ja pime kah, sest lamp on kuhja taga peidus. Nujah. Head vana-aasta lõppu teile!
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas maris2 » 30. detsember 2015, 20:18

Ohh loomahull sa oled ikka hull. Nii palju süüa.
Tegelikult on inimesed täitsa hullud ,ma ei tea kas Rakveres kõik toidupoed kinni või milles asi. Täiesti õudne kuidas ostavad. Tundub et kodus peale Loomahullu enam keegi süüa ei teegi. Ma läksin tööle kell 4.30 ja tulin ära 18.15 ja ikka olid letis vannid tühjad. Ma homme hommikul arvutan kokku kui mitu100 kilo ma salatit segasin. Eelmine aastavahetus segasin kokku umbes 800 kilo salatit. Uskumatu. Tundub et Maksimarket on Rakveres ainuke pood kus salatit ostetakse.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 30. detsember 2015, 20:29

800kg salatit???!!! :shock: Aastavahetusel?! Püha jeesus! :dropdead: Ma ikka jah teen ise süüa, valmis ostan siis, kui on kiirelt vaja kohe süüa või näiteks Hiiumaa pikale sõidule kaasa jne. Pühadeks või peoks küll valmistoitu ei osta. Mulle väga meeldib süüa teha ja no millal siis veel kui mitte aastavahetusel ja jõulude ajal. Noh, seekord sai vähe liiale mindud, aga vähemalt saan homme köögis mõnuleda varahommikust õhtuni.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas maris2 » 30. detsember 2015, 21:02

800 kilo jahh. Õudne. Kuigi ma pean tööl olles koguaeg süüa tegema ,teen minagi kodus kõik ise valmis. Vahel Lennart ütleb et ostame, ära tee ise. Aga ma teen ikka. Üksi olles teen vahel peale tööd kaerahelbe putru,muud lihtsalt ei taha.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 31. detsember 2015, 15:55

Kodu on koristatud, vaja vaid kartulisalat valmis teha ja siis dušši alla. Täna tuleb Rakverest mulle sõbranna külla.

Soovin koos oma rotipoistega teile kõigile ilusat aastavahetust ja uuel aastal õnne, rõõmu, tervist ja kõike muud paremat!
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 31. detsember 2015, 17:34

Kõik söök on valmis! I made it! Kell 10 alustasin köögis ja nüüd sain valmis! Liha veel ahjus kartul keeb, varsti need ka valmis. Külmkapp on pilgeni kausse ja vaagnaid täis, 3 salatit magamistoa põrandal, sest kappi rohkem ei mahu. Kohe hakkame sööma ja telekat vaatama. Head vana-aasta lõppu ja kõike paremat uuel aastal! :-)
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 31. detsember 2015, 18:21

Ma arvan, et meil ei ole 10 inimese peale ka nii palju süüa, kui Loomahullul mehega kahekesi. :lol:

Igatahes soovin kõikidele pisilastele mõnusat vana aasta lõppu. Kohtume uuel aastal. :wohoo:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas maris2 » 01. jaanuar 2016, 08:27

Head uut aastat teile.
Salati kokkuvõte on selline, 30 dets. segasin siis kokku umbes 600 kg salatit ja 31 kui mina koju läksin kell 18 ,oli köögist välja läinud 750 kilo salatit. Kappi jäi ka midagi nii et kokku segasin umbes 900 kilo salatit. Ma pole sellist aastavahetust ja sellist ostmist veel näinud. Ja meil ei ole salati segamiseks mingit masinat ,mina olengi ise see masin :-(
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 01. jaanuar 2016, 19:07

Ongi uus aasta käes! Vaatan umbes 200 korda "Helisevat muusikat". Ilus, nagu alati.
Proovisime natuke aega tagasi, kas äkki nüüd saab neli rotipoissi kokku panna, aga ei, pisikesed lausa tarduvad hirmust.
Maris, kus Sa töötad?
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 01. jaanuar 2016, 19:21

Käisime Toomemäel jalutamas. Oleks ka muidu Muusikat vaadanud, aga alles arvutist vaatasime äsja. Nii külm pakane, et mina ei saa toas istuda. -14 juba, pole nii külma olnudki, eelmine aasta ka ei olnud. Mõnus jalutuskäik, nägu ja põlved külmusid täiesti ära. Nii ilus ilm! Lubab isegi varsti -20 alla, see oleks puhas õndsus!
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas maris2 » 01. jaanuar 2016, 20:14

Ma kokkan Rakvere Vaalakeskuses
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 01. jaanuar 2016, 23:00

Täna oli Helisev muusika ja ka Hüljatud mõlemad telekas aga me ei näinud kumbagi, külalised olid. Mitte, et poleks mõlemat umbes täpselt mitu korda näinud. :D Kinkisin Andresele ka selle Heliseva muusika raamatu,mis ilmus kuna 2015 sai filmist 50 aastat. :-)
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 02. jaanuar 2016, 13:16

Täna on nii ilus päev! Milline ilm! Hommikul oli -18,4 kraadi lausa! Imeline! Terve päev on ka 15-16 kraadi külma. Loodan, et Tartus tehakse 3km-ne suusarada valmis, siis ma saan suusatama minna! Kui külm püsib, praegu vähemalt lubatakse seda õndsust natuke veel. Päike aina paistab ja suitsud lähevad sirge sabana otse taevasse, valgus on nii kahvatu, ehtne pakasevalgus. Kahju ainult, et lund ei ole, maa ikka must. Mingi kirme eile tuli, aga see peaaegu olematu. EI luba ka lund. Aga siis poleks pakast kah, vähemalt on külmgi.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 02. jaanuar 2016, 15:44

Käisime ka jalutamas eile ja täna, päris pika maa ära. Sõbranna sõitis nüüd Rakveresse tagasi ja mina vaatan ühe silmaga "Tuulest viidud" ning teen koristustöid. Homme jälle tööle.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 02. jaanuar 2016, 23:43

Saaremaal sadas küll lund täna. Meil ongi viimane õhtu Saaremaal. Homme hakkame tagasi Tallinna sõitma. Andresel on veel nädal puhkust, aga mul on vaid 4 nädalat tööl käia üldse. Kujutan ette, et see viimane kuu läheb nii kiiresti. Naljakas mõelda, et nüüd ei saa mitu aastat tööl käia. :razz:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 03. jaanuar 2016, 15:12

Tere taas, pisilased!
Tulin üle hulga aja siia ja avastasin postitusmängu. Lugesin algusest peale kõik ära. Kahju, et osalemise maha magasin. Olen hädas olnud igasuguste põletikega, praegugi ravin ennast. Kui tervis parem, püüan siin jälle aktiivsem olla. Võtsime hiljuti kaks pisikest kassipoega, nendega tegelemine võtab omajagu aega, nad alles kahekuused, jänes Mastif on nende kõrval hiiglane.
Head uut aastat!
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 03. jaanuar 2016, 18:40

Peaaegu oleksin postituse unustanud. Sõidan just kiirabiga kutsele ja tee peal trükin. Saaremaal on juba päris korralik lumesadu olnud. Ümberringi on väga ilus. Parajalt külm.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 03. jaanuar 2016, 19:16

Täna on nii rõvedalt palju soojem, -7- -8 kraadi ainult, aga õnneks oli öösel päris kenasti lund sadanud ja hommikupoole puistas ka kergelt. Maa on täitsa valge, rohtu läbi ei paista. Kuskil 4-5cm lausa vast. 5 päris vist ikka ei ole, aga sinnakanti. Päeval käisin Raadi surnuaias jalutamas, rajad ikka kõik lumised ja jäljed jäid järgi ja saapaninad tantsiskleisd käies lumes. Homme lubab veel natuke lund, siis läheb jälle külmemaks õnneks, öösel ja päeval kaunid kahekohalised miinused. Isegi sahk käis meie tänavast läbi, ca10cm vallikese lükkas aia äärde. Nokk kinni, saba lahti, pakane on nii võrratu, aga siis ei saja jälle lund, samas ma tahan lund ka väga palju-palju. Vähemalt on maa alt ilusti külmunud, lumi peaks maha jääma ja maa sai külmuda ka, ei tulnud sulamaa peale lumi jälle. Nii ilus on vaadata, kõik on kauni lumevaiba all.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 03. jaanuar 2016, 22:51

Oi tere, Kuldhai! :hi:

Meie nüüd Tallinnas tagasi. Mingi kaheksa paiku jõudsime. Kassidel tundub ka olevat hea meel jälle kodus olla. Tallinnas on ikka täielik talv, Kuressaares oli õhuke kiht lund aga siin suured hanged. Homme jälle tööle.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 04. jaanuar 2016, 14:46

Tänasest siis Tiidul puhkus läbi ja jälle tööl. :sad: Juba nii harjunud hommikust õhtuni koos olema ja hommikuti kahekesi voodis lebotama, nii mõnus. Nüüd pean jälle hommikust õhtuni üksi olema ja siis mina trenni ja koju ja magama ja peaaegu et ei näegi teineteist.
Üritasin 13. veebruariks Cantervilla lossi romantikapaketti broneerida, aga juba kinni neil. :sad: Eks Valentinipäev ole popp aeg, nädalavahetus on ka, eks võib arvata, et suht kõik kohad kinni. Leppisime kokku, et pulmakingiraha eest võtame kuskile hotelli vms kohta romantikapaketi. Sai neid siin vaadatud ja kammitud kõike ja kogu Eestis, plaanisime juba Tallinnat valida, seal on suur valik võimalusi, samas nagu Tallinnat ennast jälle ei taha, mina tahtsin kangesti mõisa või lossi minna, et kui korra minna ja pulmakingiks ka, siis tahan lossi. :-D Enamasti on lossipaketid üüratult kallid või siis kõige levinum asi üldse, et pole õhtusööki. Nagu päriselt, ma ei saa aru- ma maksan mingi hullu summa 24h eest ja siis nälgin ka? Mida?! :dunno: Ma tahtsin juba Taagepera lossi võtta paketi, aga selle hind ikka liiga kirves. No ja siis leidsime Cantervilla, kus on kõik olemas- loss, söögid, saunaga sviit (lossisviit!) ja väga-väga normaalse hinnaga selle kõige kohta. Ainult et Valentinipäev bronnis. Tegelikult see ei olegi oluline, algselt oli üldse plaan jaanuaris minna, nii et nüüd siin mõtleme, kas 30. jaanuar või 6. veebruar. Eeldusel, et emb-kumb kuupäev vaba on. See mõte, et läheks 13. veebruar, tuli lihtsalt jooksvalt.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 04. jaanuar 2016, 16:10

Wau, Loomahull! See ikka päris võimas ettevõtmine!
Mina juhtusin jälle Germalo-reiside leheküljele sattuma ning nägin seal Itaalia (Veneetsia) reisi. Mõtlesin, et oleks tore, kui mu vanem laps ka kaasa tuleks, üksinda nagu igavavõitu. Tema nüüd mõtleb, kas tal on võimalik tulla. Eks varsti kuuleb, soodushind kehtib 31. jaanuarini.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 04. jaanuar 2016, 22:46

Meie lähme jaanuari viimasel nädalavahetusel kaheks ööks Viimis spaasse puhkama. Tuleb nautida kuni veel saab kahekesi olla. :lol:
Veneetsia on ka ilus koht, kunagi oli see mul üks linnadest, mida kindlasti külastada tahan. Nüüdseks siis seal käidud. Tahaks kunagi tagasi aga noh ma reisiks üldse igasugu kohad läbi, kui vaid võimalust oleks. :8
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 05. jaanuar 2016, 12:26

Meie Cantervilla plaan jääb õnneks või kahjuks ära. Nimelt mulle tundus telefonitsi see omanik väga kummaline, nagu ei saaks aru, mida ma tahan (esimese korraga ei saanudki), mu esimesele kirjale ei vastatud ja nüüd täna, kui palus mul ise kirjutada, pole siiani vastust saanud. Netis tagasisidet ega midagi suurt ei leia. Hakkasin kahtlema, kas ikka asi on nii ilus ja imeline kui kodulehel kirjas. Küsisin oma armast pulmagrupist, kas kellelgi on tagasisidet või on keegi seal käinud. Ja sain teada, et omanik on kummaline, suhtlus vaevarikas, klientidele vastu ei tulda, toad on külmad ja mustad, koht kõle ja vananenud ja mingist romantikast ja luksusest pole juttugi, mis kodukal kirjas. Et aastaid tagasi oli ta õitsenud puha, aga et asi väga alla käinud. Seega jääb ikkagi Taagepera lossi Mõisaromantika pakett, mis on tegelikult Cantervillast natukene kallim, ma ei tea miks see alguses nii kirves tundus. Taagepera peaks olema kindla peale minek, see oli isegi mõned aastad tagasi Eesti parim pulmapidamise koht ju, siiani väga populaarne. Olen Taageperas ise mitu korda käinud lihtsalt lossis ja pargis jalutamas, seal on juba administraator laua taga väga lahke ja vastab kõikidele küsimustele jne. Mõned aastad tagasi ehitati seal hulk tube ümber või renoveeriti või mis tehti, seal suur hotell. Et parem on maksta natukene rohkem ja saada väärt elamus ja kvaliteetaeg kui et panna oma viimane kingiraha hakkama siis leida, et polegi see, mida ootasime. Nüüd ootan Taageperalt vastust, kas 30, jaanuar on vaba neil.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 05. jaanuar 2016, 19:20

Õues ja akna peal on külm ja radiaatorid on tulised - see on mu lilled nii armetuks muutnud, kogu aeg viskavad lehti maha. Suvel, kui nad ostsin, olid väga ilusad ja kasvasid minu juures ka väga kiiresti. Paar lille olid juba päris suured. Eks näis, kas kevadeks nendest midagi järgi ka jääb.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist