Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 15. jaanuar 2016, 12:29

Täna tuleb sõbranna küll ja õhtul lähme Vanemuisesse Carmenit vaatama. Kukkus ta nüüd halval ajal välja, aga viib ehk mõtted mujale. Kui kunagi sügisel pileteid võtsin, siis tundus küll hea aeg, meil on täna Tiiduga 3 aastat koos oldud ja siis tundus nii heale päevale see teater sattuvat.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 15. jaanuar 2016, 17:06

Loodus on praegu imeilus. Metsad paksu lumekatte all. Olen pildistanud autoaknast, aga olen autot ka peatanud tee ääres, kui midagi ilusat näen.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 15. jaanuar 2016, 23:09

Meie vabatahtlik teatas täna, et läheb veebruaris tagasi Itaaliasse terviseprobleemide tõttu. Kahju, samas ma ise nagunii tulen veebruarist töölt ära. Paariline täna ohkas, et kõik lähevad ära. Kahju küll aga mis teha. Ma ootan küll koju jäämist juba, 2 nädalat ongi veel jäänud. :8
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 16. jaanuar 2016, 18:35

Ootan ka puhkust, aga see tuleb alles märtsi keskel. Sinnamaani on veel nii palju aega. Mõtlesin, et puhkuse ajal viin lõpule kõik pooleli olevad remonditööd oma kodus. Näiteks on panna põrandaliistud ühes toas, esikus ja köögis. Magamistubade ustele on panna liistud, köögi aknasein jäi värvimata, sest värv sai otsa. Nüüd on värv küll ostetud, aga ei ole seda pealehakkamist.
Tahaks ka duššialuse ära võtta ja põranda tasaseks lasta teha, siis oleks hea puure pesta.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 16. jaanuar 2016, 21:25

Täna tuli veel meelde postitada, teen siis selle ära, aga varsti jääte vist kahekesi siia. Tühjus, tühjus. Homme sõidame Suure-Jaani hommikul. Täna tuleb vist külm öö vähemalt, kraad kukub hoolega.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 16. jaanuar 2016, 22:39

Küll ma Sulle meelde tuletama hakkan ja enne järgi ei jäta, kui postitus tehtud. Ei mingit alla andmist!

Meil oli täna käik Loomade Kiirabi kliinikusse. Nimelt seisis meil koridoris paberkott igast vanade ajalehtede ja muu paberprügiga, et homme alla viia. Mingi aeg kuulame, et Oka kraabib seda kotti, no talle meeldivad igasugu kotid. Aga ta tükk aega mässas selle kotiga, läksin siis vaatama, et teda ära ajada sealt. Tuli välja, et Oka oli selle koti ümber ajanud ja sinna peale pissinud. Ja see oli üsna punane ehk siis verine. Kuna Okal on ka varem põiega probleeme olnud, siis ei oodanud kaua vaid läksime kiirabisse kohale. Tehti röntgen ja vereproov ning valuvaigistava süsti ja antibiootikume sai ka. Homme peame viima uriiniproovi (kuna ta just kodus oli pissinud, siis ei saanud seda seal koha peal võtta). Vaene Oka tegi sellist hädakisa, kui ta röntgenisse viidi. Me pidime eesruumis ootama ja appi, mis kisa sealt teisest ruumist tuli. Ma pole enne kuulnud, et Oka.. või üldse mingi kass sellist häält teeks. Väga kurb oli kuulata igatahes. Lõpuks toodi Oka tagasi, siis puges sülle mulle. Õnneks röntgen mingeid kivisid vms ei näidanud ja vereproov oli ka korras. Nüüd siis vaja kuidagi see pissiproov kätte saada ja kliinikusse toimetada.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 17. jaanuar 2016, 16:48

Üle hulga aja käisin ujumas ja tunnen ennast väga hästi. Alati tuleb alguses ennast sundida, lihtsam oleks ju diivanil vedeleda. Aga kui on käidud, siis on alati hea meel. :thu:
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 17. jaanuar 2016, 20:17

Meie siis Suure-Jaanis. Siin on rohkem lund kui Tartus. Hästi ilus on, suured hanged on. Homme raske päev. Kahju, et homme siia jääda ei saa, aga Tiit ju teisipäeval tööl.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 17. jaanuar 2016, 23:11

Proovi me täna Okalt ei saanudki. Kiirabist anti kaasa spets liiva, mis ei ima seda vedelikku endasse ja saaks proovi võtta. Idee hea aga seda on niii vähe. Liivakasti põhja peotäis liiva ja ürita siis kassile selgeks teha, et siia tuleks nüüd häda teha. Tõstsin Oka sinna sisse ja mida tegi kass? Viskas end pikali, kena pesa ju. :bang:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 18. jaanuar 2016, 22:16

Kassidele ju meeldib igale poole sisse pugeda. Kui mul kass oli, siis ronis ta ka igale poole - kingakarpi, maha pandud käekotti jne...

Olen tööl ja vaatasin "ühe otsa piletit". Hea, et reklaami ajal tuli meelde postitus ära teha. :-)
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 18. jaanuar 2016, 22:31

Meeldib küll jah aga liivakastis ta veel maganud ei olnud. :lol:
Igatahes, keegi võiks need lumekraanid nüüd kinni keerata. Aitab küll, kõnniteed on seda jama paksult täis. Kõndimine on suur vaev juba mu jaoks. :lol: Õhtul töölt tulen siis bussipeatusest koju jalutamine (u 500m) võtab päris läbi. Õhtuks mul jääb selg ka haigeks ja kõndides kiirgab see valu jalga ka ja siis poollongates sumpa hangedes. Koju jõuan siis tunne nagu oleks mitu kilomeetrit jooksnud. Rääkimata sellest, et saabaste jalast saamine on ka tsirkus omaette. :rofl:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 18. jaanuar 2016, 22:42

Keegi võiks seda lund siiapoole saata, Tartus ikka nii vähe, SJ oli omajagu. Põhja pool on jah teile antud imeliselt, Vanakülas peaaegu pool meetrit... Oleks ometi siin ka. Peab magama minema, surmväsinud olen.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas samton » 18. jaanuar 2016, 23:29

Headesse kätesse sümboolse tasu eest ära anda umbes 28 cm paksuselt lund ligemale 3000 ruutmeetrilt (kaasa arvatud katustelt). Hästi hoitud, värske ja puhas; sotsialiseeritud (allub lumelabidale päris kenasti), sõbralik; ei ole agressiivne (kui, siis õige pisut jonnakas, seda tuulistel päevadel).
Järeletulemisega; postiga ei saada.

PS: Ei välista, et järeletulemise ajaks on pakutava kihi paksus kasvanud.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 19. jaanuar 2016, 11:46

Igatahes Saaremaal on olukord selline, et tahtsime saata kirja või meili (sellele, kes seda lund ülevalt alla saadab ja kraade teeb), et las jääb nii, nagu on. Meie oleme rahul. Ära midagi muuda! :thu:
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 19. jaanuar 2016, 15:49

Keilyke, kuidas Okal läheb? Saite pissiproovi kätte? Kuidas ta ise ennast tunneb muidu? Need spetspärlid või liiv või see materjal on muidu hea küll, st saab kenasti proovi kätte, seda ikka kliinikutest soovitatakse, tavaline liiv vms kasti sisu imab ju kohe sisse, aga seda on jah paljud öelnud, et kõige suurem kunst on kiisu sinna võõra materjali peale pissile saada. :-D Kassid on ju rutiini armastavad loomad ja vetsumajandusega ka, kõik peab olema puhas ja korras ja tuttavlik ja harjumuspärane, muidu häda ei tee.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 19. jaanuar 2016, 23:16

Ma arvan, et asi pole isegi materjalis vaid lihtsalt selles, et seda nii vähe on. Niiet jah,proovi me saanud ei ole. Asja teeb keeruliseks, et meil on kaks kassi ja seega me ei saa seda spets liiva välja jätta, kui meid kodus pole, sest kes pärast ütleb,kes siis käis seal. Helistasime kliinikusse ka ja sealt öeldi, et kui kass käitub tavapäraselt, söögiisu hea (see on Okal koguaeg hea),siis vast pole vaja muretseda aga soovitati kolmapäeval uuesti helistada, sest siis on kohal arst, kes tegeles Okaga ja oskab vast täpsemalt vastata.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 20. jaanuar 2016, 14:11

Sain täna oma 2 tellitud tordivormi kätte. Siiani oli mul 2 vormi- lahtikäiv ümmargune, 24 või 26cm diameetriga, ja 35x40cm kandiline küpsetusraam, mida ma kasutan ainult Tiidu sünnipäeval töö juurde tortide tegemiseks. Ja siis olenemata sööjate arvust, olgu neid 7 või 2, tegin kõik tordid selle ümmargusega. Ja kahele teha on seda ju röögatult palju, kallis ka. Paar korda olen teinud, kui mingi tähtpäev või lihtsalt tahan torti/kooki ja siis sööme pea nädal aega elu eest, vaat et lõpp juba kuivab ära ja läheb halvaks kätte. Nüüd on mul reguleeritava suurusega vormid, ümmargune ja kandiline, kus siis saab põhjade suurust ja seeläbi kogu tordi suurust reguleerida vastavalt selle, kui suurt torti tahetakse. Ümmargune on 16-30cm ja kandiline oli vist 25x27cm kuni midagi üle 50, kas 48x55cm oli maksimum vist. Igatahes see mulle ahju ei mahu ja on veel suurem kui see Tiidu töötort. :rofl: Aga see 16cm-ne ümmargune on nii pisike ja nunnu! :biglove: Just paras kahele teha. Nüüd ma saan proovida ja katsetada erinevaid täidiseid ja kreeme ja maitseid, mis millega kokku sobib jne. Siiani ma tegin enamasti paar-kolm torti aastas enda ja Tiidu sünnipäevadeks ja siis vahel, kui mingi istumine või asi või kui Keilyke külla tuli. :devil: No ja kui lauale teha, siis ikka püüan ju nii, et õnnestuks ka, ega ei ole eriti harjutamise võimalust, et oh, ma nüüd prooviks hoopis nii, äkki tuleb välja. Aga kui äkki ei tule ja vaja tort lauale panna, siis on jama ju. Nüüd saab lihtsalt endale kodus teha ja harjutada. Kui ei tule välja, ei tule, sööme kas või lagunenud tordi ja koostisosad eraldi ära, sest kogused on väikesed. Asi seda natukest moussed või mingit vahtu süüa, kui näiteks tordi vahel ei püsi või midagi untsu läks. Aga kui täidist on mingi 2kg, siis ikka naljalt ei söö kahekesi nahka ju. See nüüd kõlas nii nagu ma hakkaks iga päev torti küpsetama. :-D Päris nii hull ikka ei ole, praegu pole mul õppimise kõrvalt aegagi, aga nii paar torti kuus võiks ikka teha. Ehk jõuan ükskord siis martsipanikattega tordini ka. Pole seda siiani julgenud ette võtta, ehkki teooria peaks selge olema. Aga no ma ei saa ju teha sünnalauale esimese katsetuse torti. Ja martsipanitort on ikka hoopis muu kui tavaline kreemikas, esimene kord läheb nagunii pekki. :-D Aga nüüd on mul vähemalt võimalus harjutada, sest jaksame ära süüa ja jaksan ka rahaliselt teha, kuna kogused on pisikesed. Muidu tort on ikka üsna kallis lõbu, eriti kui tahad rikkaliku kreemiga ja ikka rohkem kui 2cm kõrget. Muidugi oleneb sisust suuresti, kas on "kallis" sisu või "odav" sisu. Tavalise kohupiimaka saab suhteliselt odavalt tehtud, sefiirikas on kõige odavam, aga kui nt. šokolaadi ja kirssidega teha, siis on see nali juba kallim. Eriti kui šokolaadid ja kirsid on minuarust parim kooslus üldse! Kui just ei kasuta pisikest armast 16-sendimeetrist vormikest. :biglove:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 20. jaanuar 2016, 20:12

Laupäeval läheme Paldiskisse, kaitseväe perepäevale. Kõige rohkem ootab seda kindlasti mu nelja aastane lapselaps. Seal näidatakse sõjatehnikat ja (vist) lubatakse tanki ka ronida. Kahju, kui väga külm ilm juhtub tulema.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 20. jaanuar 2016, 22:21

Mm. Loomahullu tordid. :A: Meil on ka mingi megaväike koogivorm aga meil lihtsalt ahi nii väike, et sinna ei mahu suurem. :lol: Ma muidugi väga palju ei küpseta ka igast kooke ja torte. Vast teeks rohkem, kui suurem ahi oleks. Laupäevaks lubasin viineripirukaid teha külla kaasa. Ja no eks siis kodus Andres tahab ka, et tuleb rohkem teha. Oma pisikese ahjuga võtab see mul kindlasti mitu tundi aega.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 21. jaanuar 2016, 12:18

Mulle tundub, et ma lähen varsti hulluks või torkan omal kõrvad läbi. Mõni aeg tagasi, aga viimasel ajal sisuliselt iga päev ja vahel mitu tundi jutti häälitseb üks teisel korrusel elav veidi hull naisterahvas. Ma isegi ei tea, kas ta kohta peaks ütema naine või tüdruk, vist umbes minuvanune ehk. Räägib iseendaga tihti ja on selline hirmutav, mina temaga kokku saada ei taha igatahes. No ja meil on korteritel täiega papist uksed, sisuliselt iga kõps koridoris on selgelt tuppa kosta. Nii ja siis see teise korruse naisterahvas (meie elame kolmandal) üritab vist omaarust laulda. Muusikat ega midagi kosta ei ole, me arvasime, et võib-olla kuulab klappidega ja siis laulab ise kaasa või tont teab. Probleem on aga selles, et see "laulmine" on lihtsalt niivõrd KOHUTAV. Ma üldiselt ei ole eriti vilgas teisi kritiseerima või arvustama, aga no see on lihtsalt üle taluvuspiiri. Ta laulab siis nii totaalselt viisist mööda ja nii kohutava häälega, et see lihtsalt ei ole võimalik. Tihti meenutab see rohkem karjumist või häälitsemist kui üldse laulmist. Vahel teen korteriukse vaikselt lahti ja kuulan ukse peal, siis on eriti selgelt kosta, et kas see tõesti on nii õudne, no on. Eile kuulasin ka, püüdsin aru saada, mis keeles ta laulda üritab, kohati oli nagu viis tuttav, aga mitte õhkagi aru ei saanud. Siis jõudsin järeldusele, et see ikka ei saa inglise keel olla, et ju on mingi tundmatu keel. Kuna aga viis kohati oli aimatavalt tuttav, et ma peaks seda lugu teadma, siis püüdsin ikka edasi kuulata ja midagi tabada. No ja kui tuli siis refrään, siis oli natuke selgem sõnastus ja sain aru, et tegu oli Vanilla Ninja kunagise hitiga "Cool vibes". Konkreetselt ma tabasin ainult sõnu "cool vibes, why don't you kill me", ülejäänut oli raske üldse inglise keelekski pidada. Tihti peale lõpetamist küsib kõva häälega "kuidas oli?", aga minuarust ta elab üksi ja kedagi muud seal korteris ei tohiks olla. Igatahes kellegi vastust pole ma kunagi kuulnud. Kui te teate seda videot, mis youtubes on, kellegi superstaari otsingud ja siis üks naine püüdis laulda Mariah Carey "I can't live without you", olles õppinud ilmselt ainult kuulamise järgi seda lugu, siis selle karjumine on täpselt samasugune, ajuti isegi hullem. Ma eile kuulasin seda "Ken liid" ja no nii naerma ajas, sest selle tüübi "Cool vibes" oli täpselt samast klassist! Palun- https://www.youtube.com/watch?v=koTCXbV0jEw Sellest videost saab vähemalt viisist jumalast hästi aru, aga see naaber ajuti lihtsalt lõugab täiesti arusaamatult. Nii kõrini on lihtsalt, täna hommikust saadik karjub. Arutasime Tiiduga, et jäta või anonüümne kiri ukse peale, et palun võtku vähe vaiksemalt, et naabreid segab. See on õudne lihtsalt! :bang: Ma olen ju praegu päevad otsa kodus ja siis vahel mitu tundi jutti kestvat karjumist kuulata ei ole eriti lihtne. Ennem tegi ta seda suht harva ja õhtuti (õnneks mitte liiga hilja), nüüd laseb sisuliselt päevad otsa.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 21. jaanuar 2016, 13:52

Eile kusagil uudistes räägiti, et lumelükkamine tekitab hea enesetunde. Olen sellega täiesti nõus. Mulle, kes ma enamuse ajast kusagil diivanil vedelen (töö juures kutset oodates ja kodus teleka või arvuti taga) ning punktist A punkti B nii tööl kui kodus autoga liigun, on see tõesti tore tegevus. :) Käisin just praegugi seda järele proovimas.
Samton, kui Sa vähegi lähemal elaksid, lükkaksin Sinu oma ka ära
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 21. jaanuar 2016, 21:43

Minul on täna kehv olla. Süda on paha ja ühe korra käisin potti ka kallistamas. Loodan, et see on kõigest üks tore kolmanda trimestri vaevustest, mitte okseviirus, mis praegu ka ringi levib. Õnneks meil lastesõimes seda hetkel ei ole aga igalt poolt mujalt võib ka saada ju. Roningi kohe voodisse ära, vaatab kuidas homme enesetunne on. Kui homme ka kehv siis tööle ei lähe. :nono: Hoiatasin juba paarilist ka, õnneks mul õhtune vahetus, et jõuan hommikul teada anda.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 22. jaanuar 2016, 14:10

Kohtuveti arvestuse sain vast tehtud. Täna lähme Hiiumaale. Üsna kehv enesetunne, öösel magasin nii kehvasti, ärkasin sada korda üles ja pool hommikut olin ka kuskil une-ärkveloleku vahepeal. Eks ta nii on nüüd, et mõni päev on emotsionaalselt kergem, mõni raskem. Täna on see raskem päev.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 22. jaanuar 2016, 14:22

Tänane päev on mulle ka igasuguseid segaseid asju korraldanud. Vahepeal peaks nagu mitut asja korraga tegema ja niimoodi kipuvad asjad meelest ära ka minema. Ootan juba homset.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 22. jaanuar 2016, 22:55

Minul on täna just hea päev olnud. Algas sellega, et kui hommikul magamistoast elutuppa astusin, märkasin, et laual seisab mu läpakas. Läpakas, mis umbes pool aastat või rohkemgi tagasi ei tahtnud enam hästi laadida. Kuni sinnamaani, et kui aku tühjaks sai siis ei saanudki kasutada, sest ta lihtsalt ei laadinud. Arvasime, et asi laadijas, ostsime uue. Natuke laadis ja sama jama. Andres siis vahetas laadimispesa ära,arvasime, et selles oligi asi,sest vana laadimispesa oli täitsa pooleks olnud. Ja ikka ei laadinud see läpakas. :nono: Andres ikka rääkis, et tuleb uus asemele osta, et sellega pole midagi teha. Aga ma ei tahtnud, pole ühtegi sellist, mis mulle meeldiks ja noh mõtlesin, et palju ma seda läpakat ikka kasutan. Vahepeal tõi Andres mulle töölt mingi pisikese lenovo kasutamiseks ja mu enda läps siis kogus tolmu riiulil. Niiet kui ma seda täna laual nägin, siis ma olin päris üllatunud. Ja ta laeb ja töötab nagu enne! Andres oli sellega salaja tegelenud. Ostis uue laadija, eelmine ilmselt oli vigane ikka,sellepärast ei laadinudki isegi pärast pesa vahetust. Samuti sai ka uue emaplaadi ja klaviatuuri. Ma olen igatahes rahul. Minu pisike hõbedane Asus on tagasi. :biglove:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 23. jaanuar 2016, 12:07

Täna siis Hiius. Loen ja õpin. Teised askeldavad väljas ja niisama. Pikk päev, pole veel lõunagi... Võiks juba õhtu olla.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 23. jaanuar 2016, 18:42

Käisime Paldiskis, Kaitseväe korraldatud perepäeval. Mu noorem poeg oli meile seal teejuhiks ja tutvustajaks. Lapselaps käis mingi soomukiga sõitmas, kiiver peas, mina ronisin punase risti autosse ja uurisin, mismoodi nende varustus välja näeb. Lõuna ajal pakuti sõdurisuppi. Seal oli ka erinevaid võistlusi, meile mängiti ette üks lahingustseen ja Robinile kingiti Kaitseväe logoga õhupall.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 23. jaanuar 2016, 22:59

Jõudsin veidi aega tagasi koju. Käisin täna märtsibeebide grupi naistega kohtumas. Päris tore oli, 16 naist tuli kokku. Suvest saadik oleme suhelnud, nüüd siis nägi vähemalt osad ära päris elus ka. Nüüd on kõht igast head-paremat täis söödud, igaüks küpetas või tõi miskit kaasa. Nüüd vedelen kodus ja vahime telekat.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 24. jaanuar 2016, 19:15

Olin öösel tööl ja väsisin nii ära, et lubasin koju jõudes terve päeva ainult magada. Nii muidugi ei läinud, aga ega ma midagi kasulikku ka teinud pole.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 24. jaanuar 2016, 20:03

Varsti Tartus. Sisuliselt kella 1-st saadik sõitnud. Tulime läbi Pärnu, käisime isa vaatamas, ta on haiglas. Tahaks juba koju saada.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Ahrefs [Bot] ja 5 külalist