Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 05. jaanuar 2016, 21:52

Jälle ma olen jätnud postitamise liiga hiliseks, nüüd mõtlen ma vaid, et tahaks magama minna ja midagi tarka kirjutada ei oska. :huh:
Aga ega täna poleks väga olnud varem kirjutada ka. Hommikul olin tööl, pärast tööd tulin korraks koju ja siis jooksin-uisutasin hambaarsti juurde. Panin teised jalanõud aga ma ei arvestanud, et nendega on niii libe! Õnneks suutsin end ikka püsti hoida ja mitte kukkuda. Pärast hambaarsti kihutasin koju, sest sõbrad olid õhtusöögile kutsutud, mis eeldas, et ma olen kodus ja teen süüa. Jõudsin üsna täpselt, kui helises uksekell, andis ka ahi märku, et lõhe on valmis. Külalised läksid ära ja nüüd ma siis juba mõtlen, et peaks magama minema. Homme tuleb jälle väga tihe päev.. aga sellest siis juba homses postituses, muidu pole homme midagi kirjutada. :rofl:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 06. jaanuar 2016, 13:42

Homme peab minema autoga ülevaatusele. Hea, et mulle meil saadeti ja meelde tuletati, mul oleks see muidu ära ununud.
Ja kui hästi läheb, siis saan Tallinnast homme uue rotipuuri. Tänu Samtonile, kes FB kuulutuse leidis ja mulle teada andis. Igatahes praegu on puur juba autos, aga Saaremaale sõitu alustavad homme.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 06. jaanuar 2016, 14:03

Sain täna Taageperalt vastuse, et neile sobib isegi 13. veebruar! :hdance: Seega lähme me veebruari keskel ühte Eesti uhkematest lossidest!
Eilne õhtu tõotas, et tänane öö tuleb veel külmem kui eile, kuid hommikul oli ainult -17,4, eile oli -20,9. Õhtul oli -19,6 ja see jäigi. Praegu suisa -13 kanti vaid. Näis, mis kaks järgnevat ööd, gismeteo lubab -21. Emhi lubab alati rohkem, aga see näitab aiateibaid kah, alati on vähem kui EMHI suure suuga lubab. Olen 2 päeva järjest jala poes käinud, pood lähedal ka, polegi mõtet autoga minna, aga tavaliselt laiskuse ja aja kokkuhoiu mõttes ikka lähen. Aga sellise pakasega ei saa autoga sõita, seda tuleb nautida! Eile oli -17 kui poes käisin. Milline lumelaul! Pakane hakkab paari minutiga põskedesse ja ninna kinni, põlved külmetavad, lumi laulab, karvane kasukakrae on üles tõmmatud... Võrratu, imeline! Varsti lõpeb see paradiis küll ära, järgmine nädal juba vaid ühekohalised miinused. Vähemalt on plussid ära korjatud, asi seegi.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas maris2 » 06. jaanuar 2016, 19:17

Mulle ka sellinne külm meeldib,nii aknast vaadata kui ise seda nautida. Meil oli täna -20 käisin kõndimas. Kokku 9,6 km. Nii lahe oli. Isegi jooksin veidi. Põske külm ei hakanud,aga ripsmed olid jääs ja valged. Seda soppa mis vihm ja lumi tekitavad ma ei kannata, õudne. Aga külm ja lumi ja päike ,supper.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 06. jaanuar 2016, 20:47

Jusssst!!! :thu: :thu: :thu:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 06. jaanuar 2016, 23:27

Jõudsin ka lõpuks koju. Hommikul käisin arsti juures. Muidugi oli ristmikul avarii toimunud ja selletõttu mu 5 minutine bussisõit venis hommikul 40 minutiliseks. (Ja ma olin arvestanud, et ma jõuaks arsti juurde pool tundi enne. Nii palju siis sellest). Seejärel läksin tööle, tänase külma ilmaga ei saanud õue minna lastega. Ja ilmast rääkides siis mulle ka üldiselt meeldib aga praegu pole mul piisavalt palju riideid mida selga panna, st mis selga mahuks mulle veel, et ma seda ilma rohkem nautida saaks. Ilus on küll. Igatahes pärast tööd läksime Andresega Üle-Eestilise Noorte Sümfooniaorkestri 20. juubeligala kontserdile. Ma olen ÜENSO kohta varem päris palju head kuulnud aga siiani pole ise nende kontserdile jõudnud. Väga mõnus kontsert oli. Esimene pool oli rohkem klassikalise muusika päralt ja teises pooles mängiti näiteks John Williamsi filmimuusika paremikku ehk siis Star Wars, Home alone, Indiana Jones jt. Samuti muusikalidest pärit lugusid.
Aga sel ajal kui ma täna tööl olin, alustasid Andres ja ta vend meie magamistoa remondiga. Tassisid toa tühjaks ja võtsid vana tapeedi maha. Homme siis tuleb seinad üle pahteldada-värvida. Küll on hea, et ma tööl olen kuni mehed töötavad. :lol:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 07. jaanuar 2016, 12:13

Täna hommikul oli -24,4! :dance: Taevas täiesti selge, päike paistab, lumi sätendab ja laulab niiiii kõvasti, pakane väreleb õhus... Fantastiline! Sain omale korralikud talvekindad ka, nüüd ei hakka käpad jalutades ehk nii hullusti külmetama enam. Täna küll sõitsin enamjaolt autoga, käisin lõunakas ja koolis eksamit tegemas, aga ma jõuan veel jalgsi ka tiiru teha. Praegugi on -21,3. Seda tuleb kasutada. Ja uusi kindaid katsetada. :happy: Täna läks ka auto tahavaatepeegel hingeõhust jäässe- ilmne tunnus, et väljas on käre pakane. :happy: Viimase kahe peaaegu olematu ja olematu talvega ma tunnen, et mu külmavajadus ei saagi täis, ma tahan aina rohkem ja rohkem külma, ma olen nagu narkomaan. :rofl: Hommikul ka, meil oli -24, sõbrannal oli -27, ma kukkusin kohe vinguma, mis õigusega meil niipalju soojem on, mis siis, et -24 on täiesti arvestatav ja 100% nauditav pakane. Mu poolest võiks vist praegu -40 olla, ma naudiks seda ka. Noh nii kaks päeva vast. :lol: Aga -30 kanti võiks küll mõneks ajaks kukkuda. Ma vajan külma ja talve nagu õhku, ma ainult väljas kondakski praegu, niikaua kui nina otsast ära kukkuma hakkab. Kaks aastat pole normaalset talve olnud, nüüd siis jõudis kohale. Ma enam ei lootnudki, et üldse kunagi talve tuleb. Koguaeg on hirm, et kohe läheb sulaks ja lõpeb see õndsus ära, aga ilmateade lubab ikka jätkuvalt korralikke miinuseid hetkel. Alguses ma arvasin küll, et no ju ta kaheks päevaks läheb külmaks, edasi ikka nulliringis. Varsti ehk saab suusatama ka Tartus, kui lund jõutakse juurde teha. :happy:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 07. jaanuar 2016, 18:43

Ootan puuri - see peaks varsti siia jõudma. Siis saavad vennad Martenid rohkem korruseid ja rohkem joosta. Praegu nad magavad ja ei teagi, mis üllatus neid ootab. :o
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 07. jaanuar 2016, 22:55

Me käisime täna õhtul magamistoa jaoks tapeeti ostmas. Uued lambid ostsime ka voodi kohale. Uut rulood tahtsime ka aga polnud sobivat. Homme hommikul, enne kui ma tööle lähen, lähme uuele katsele. Nädalavahetusel siis uus tapeet ja saab mööbli ka tagasi tuppa viia. Hetkel on kogu magamistoa mööbel teistesse tubadesse laiali tassitud. Näiteks voodi on meil praegu keset elutuba. :lol: Aga vähemalt saab magamistoa ilusaks. :-)
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 08. jaanuar 2016, 16:00

Täna oli öösel -27,5 ja päevane maksimum -22,0, seega üle -20 ei tõusnudki. :happy: Jalutama kahjuks ei jõunud, kuna oli vaja autoga liikud ja tankida ja ülejäänud päev olen õppinud, vet.teenistuse eksam juba esmaspäeval. :wacko:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 08. jaanuar 2016, 18:24

Tegin eile oma keraamilise noa katki. Murdsin tüki välja, kui rotipuuri riiuli küljest ühte tükki tahtsin ära lõigata. Tahtsin sinna lisariiuli panna, aga see oli natuke suur selle uue puuri jaoks.
Oma suureks rõõmuks leidsin, et ON24 on peaaegu samasugused noad müügil. :blol:
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 08. jaanuar 2016, 23:25

Reede! See nädal on kuidagi eriliselt väsitav olnud, palju tegemist ka olnud. Täna hakkasin Me armastame Eestit vaatama ja nägin umbes 10 minutit algusest ja ülejäänud aja magasin diivanil. Ärkasin uksekella peale - Andrese isa jõudis kohale. Tuli appi, et nädalavahetusega jõuaks magamistoa remondi lõpetada. Rulood me täna ei leidnudki, ostsime uue kardinapuu ja uued kardinad hoopis. Hiljem tahaks ikka rulood ka aga seda saab hiljem ka.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 09. jaanuar 2016, 17:34

Täna hommikul tööle minnes panin automaatselt ukse lukku. Unustasin ära, et mu laps magab kodus. Ta oli oma võtme ka maha unustanud, nii et istubki nüüd luku taga kuni homse hommikuni. :ups:
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 09. jaanuar 2016, 18:40

Ma siiralt loodan, et täna on selle aasta kõige halvem päev, kuigi on alles aasta algus. Või vähemasti kõige halvem, kui oli mu hommikupoolik. Sain ühe nii halva uudise, et see lõi mitmeks tunniks rivist välja. Homme püüan ennast uuesti kokku võtma hakata.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 09. jaanuar 2016, 22:46

Meie tegelesime täna terve päev magamistoaga. Õigemini mehed tegelesid, ma vaatasin ja targutasin, et kus mis ja kuidas. :lol: Uus tapeet on seinas ja värvitud kah. Valisime värvitava tapeedi, ühes seinas vaid on tavaline tapeet ilusa mustriga. Homme vaja juhtmed ja pistikupesad paika panna, kardinapuu üles panna, garderoobiuksed tagasi ette panna ja mööbel sisse tassida ja.. tegemist veel jagub ühesõnaga.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 10. jaanuar 2016, 10:38

Mis värvi magamistuba siis tuleb?

Mu laps ei pidanudki hommikuni lukus ukse taga olema. Üsna meie lähedale tuli kutse ja sain talle võtme viia. :)
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 10. jaanuar 2016, 14:04

Pool päeva õppinud. Ema helistas, teatas, et vanaema enam ei ole. Nüüd ootan Tiitu koju, nad läksid õega kuskile matkarajale jalutama, siis sõidame kohe maale. Ema on seal üksi praegu.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 10. jaanuar 2016, 22:38

Loomahull, suur kaastunne Sulle! :better: :lein:

Meie magamistoa remont on peaaegu valmis. Lõpuks ometi on meil lüliti ka normaalses kohas, varem oli lambilüliti ukse taga. Nüüd kenasti ukse kõrval, pimedasse tuppa astudes on hea kohe tuled põlema lülitada. Palju on veel tegelt teha aga vähemalt voodi on meil paigas. Ainuke mööbliese kah seal toas hetkel, peale 1 tooli. :lol: Teised ilmselt viime homme. Samuti tuleb voodi kohale veel lambid ka. Kõige viimaks tahaks uut voodipesu, sest me ostsime uue ja suurema voodi aga pole nii suurt tekkigi aga no see pole nii oluline hetkel. Magamistoa värviks valisime halli.
Väike pilt ka. Kahjuks me unustasime täitsa ära, et teeks pilti ka milline see tuba enne oli aga üsna kole igatahes.
Pilt
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 11. jaanuar 2016, 18:36

:lein: Südamlik kaastunne Sulle, Loomahull.

Oleme täna terve päeva sõitnud. Alles praegu saime uksest sisse, et natuke puhata. Lund tuiskas ja kiiresti sõita ei saanudki.
Aga õnneks on praeguseks lumesadu lõppenud.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 11. jaanuar 2016, 21:45

Lähen kohe magama ära. Pean homme minema glükoositaluvuse testi tegema,mis tähendab, et ma pole kella kaheksast saadik tohtinud midagi süüa. Ja mul viimasel ajal läheb õhtul kõht tühjaks ja midagi kerget ikka tahaks näksida. Seega lähen parem magama ära, et ahvatlust ei tekiks. Kõige suurem väljakutse on homme haiglasse jõuda nii, et ma pole hommikul mitte midagi suhu pistnud, isegi juua ei tohi. Homme kell 8 siis testile, seal läheb umbes 2 tundi aega ja siis lõpuks saan süüa-juua kui test tehtud.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 11. jaanuar 2016, 21:53

Tulime üsna õhtul SJ ära, laupäeval ilmselt tagasi. Homme õpin ja neljapäeval püüan eksami ära teha, esmaspäevsae eksami asjus võtan õppejõuga ühendust, selleks ma kindlasti õppida ei suuda. Palun, kas on võimalik nädala lõpu poole teha.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 12. jaanuar 2016, 08:27

Mina olen haiglas testi tegemas.Gtt test siis põhimõtteliselt käib nii, et võetakse verd, siis tuleb ära juua glükoosilahus, tund aega saab pikutada, võetakse uuesti verd, veel tund aega ootamist ja võetakse viimast korda verd. Alles siis saab lõpuks juua - süüa. Söögist ma hetkel väga ei hooligi aga juua tahaks küll. Hommikust saadik juba kurk kuivab. Magusa siirupi joomine ei teinud asja paremaks. Õnneks on siin vähemalt mugavad toolid, kus saab lamada.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 12. jaanuar 2016, 16:33

Püüan õppida. Ma pean neljapäeval selle kohutava vet. teenistuse eksami kuidagi ära tegema. Esmaspäevase kohtuveterinaaria asjus kirjutan õppejõule ja palun võimalust teha nädala lõpus, esmaspäevaks ma kindlasti õppida ei jõua ega ei suuda.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 12. jaanuar 2016, 17:52

Taas kord postitus sellest, et mitte ühtegi head mõtet ei ole, millest kirjutada. Saan aru, et seda ei ole kuigi huvitav lugeda, aga midagi pole teha. Ehk on homme rohkem ideesid.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 13. jaanuar 2016, 16:45

Ema tuli täna Tartusse, käisime asju ajamas ja saime paberid kätte. Ajuvaba, kui kallis on Eesti riigis surra. Krt isegi surra ei tohi, kui sul pole rahakott puuga seljas, vastasel juhul maksavad omaksed ennast haigeks. Üks ja sama teeb ikka välja. Aga noh, erivajadustega inimeste abivahendite seadus või mis iganes asi see vastu võeti, on veel ajuvabam. Et inimesed peavad oma laste eluliste abivahendite eest 4x rohkem maksma.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 13. jaanuar 2016, 18:49

Sellest peaks vist rotiteemas kirjutama, aga lühidalt võiks siin ka mainida - Bravo ajas täna puuris oma saba taga, täpselt nagu koer. Ma pole enne midagi sellist näinud. Umbes 5-6 tiiru. Kui ma talt küsisin, mis ta teeb, siis ta vaatas mulle otsa ja lõpetas ära. Hästi naljakas oli. :rofl:
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 13. jaanuar 2016, 22:25

Minul on täielik talveuni peal. Hommikul tõusta ei taha, päev otsa haigutan tööl. Öösel aga kaob suvalisel hetkel uni ära ja vahin lakke jupp aega. Pole ime siis, et päeval väsinud. Aga nüüd ronin tänaseks kah magama ära.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 14. jaanuar 2016, 16:27

Plaanin, kas mitte loobumisvõitu anda siin. Mitte midagi ei ole kirjutada. Kõik läheb halvasti. Tänasest kohutavast eksamist kukkusin läbi, 25. uuesti. Seega on mul 2 nädalaga vaja teha 4 eksamit+kursusetöö. Ja sellest 2 nädalast üks esmaspäev on matusepäev. Ma lihtsalt ei jaksa.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 14. jaanuar 2016, 22:20

Oleksin peaaegu unustanud, vaatasin filmi ja ...
Ostsin kaltsukast kaks lastejope kapuutsi ja panin ühe vendade Martenite puuri. Praegu just kakeldakse selle sees. :huh:
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 14. jaanuar 2016, 22:25

Tõesti pole midagi kirjutada. Homme on esimene päev, kus mul pole midagi peale tööd planeeritud. Viimased kaks nädalat olen ma jooksnud arstide jms vahet, iga päev on kas enne tööd või pärast tööd mingi kohtumine planeeritud. Kuidagi väga palju tegemist. Nädalavahetus ka juba täis broneeritud ning ka järgmine nädal. Õnneks vähemalt tööl on vaid 2 nädalat ja 1 päev veel käia.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Ahrefs [Bot] ja 4 külalist