Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 24. jaanuar 2016, 21:11

Meil on täna rahulik pühapäev olnud. Vaatasime filmi "Now you see me". Rohkem polegi midagi väga teinud. Ongi veel 1 nädal tööl käia. Naljakas mõelda, et siis ei saa paar aastat vähemalt tööl käia.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 25. jaanuar 2016, 12:10

Täna on üle hulga aja päris hea päev. Käisin vet. teenistuse järeleksamit tegemas. Ma enam ei mäleta, kas ma siin rääkisin sellest, aga igatahes suuline eksam ja esimest korda kukkusin läbi. Long story short, siis see on selline õppejõud, kellele mitte mingil juhul ei tahaks suuliselt vastata. Lisaks oli/on mul väga raske aeg ja mul on tunne, et ta natuke tahtlikult kukutas mu tookord läbi, sest 2. punktiga ta rahul ei olnud ja saatis mu koju tagasi, kolmandat punkti vaatamatagi. See oli mul hästi vastatud ja kui ma vastan 2 küsimust 3-st ära, siis peaks ju tegelikult läbi saama. See selleks. No ja lähen siis täna uuesti, närv püsti peas, süda peksab ja vererõhk ei tea kus. Tõmban pileti- pekki, kõige halvemad küsimused. 2 küsimust 3-st need, mida ma alles reedel vaatasin ja täiendasin ja kehvasti teadsin üldse. 1 kohta materjali otsisingi alles reedel, see oli mul eelmine kord vastamata omal, et ma ei leidnud materjali ja ei osanud ja ei saanud ja... Reedel siis klopsisin midagi kokku. Enesetunne läheb veel halvemaks. Natukese aja pärast vastab esimene inimene, no õppejõud ikka täiega peedistab, norib absoluutselt iga sõna kallal, muidugi too tundeng oskas üsna kehvasti ka. Lõpuks sai E kokku ja ma mõtlen, et no mind ta ometi läbi kukutada ei saa ju, kui juba too väga väheste tulemustega E sai, lisaks olin ma ikka pea kogu paberi imekombel suutnud lõpuks täis kirjutada. Lähen siis vastama, kahe esimese punkti juures esitas mõned täpsustavad küsimused, millele ming ime läbi poolkobamisi suutsin isegi vastata, nii et ta rahule jäi. Ja kolmanda punkti juures polnud tal küsimusigi isegi ja MA SAIN B!!! Täiesti ime. Nüüd on täna ülejäänud päev puhkuseks ja siis on ülehomme lindude haiguste järeleksam. See oli jõle kirves eksam ja selle lõbusa konksuga veel, et vale vastus võtab punkte maha... :mad: Kuuldavasti kukkusid seal paljud läbi, nii et neljapäeval on paras hulk järeleksami tegijaid. Õppejõud hindas ülikarmilt ja iga küsimuse eest võis saada ainult 1 puntki, kokku oli kolm küsimust ja need olid avatud küsimused, mitte testivormis. No nt. et kirjelda selle ja tolle haiguse kliinilist pilti ja patogeneesi, kirjelda selle haiguse etioloogiat jne. Lihtsalt mainin, et haigusi oli ca 50, mis pidi ära õppima. Ja siis kirjutad terve pika lõigu ja maksimum on 1 punkt. Kui teed kuskil vea, ei saa sedagi. Nii et üldse läbisaamiseks peab juba sisuliselt veatu töö olema ju. Haige värk... :wacko:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 25. jaanuar 2016, 19:54

Avastasin ükspäev, et mul oli gmaili postkastist ära kadunud spaa broneeringu kinnitus. Kuna me juba sel reedel lähme siis oleks ikka hea, kui kinnitus ikka olemas oleks. Tuli meelde, et see oli mul millegipärast rämpsposti läinud ja sealt kustuvad kirjad ju automaatselt. Saatsin siis uue kirja, kus kirjutasin selgelt, et kinnitus läks rämpsposti ning kustus automaatselt, et kas oleks võimalik uus kinnitust saada meilile. Täna tuli siis vastus, mis pani mind veidi muigama. Nimelt sain ma vastuse, kus vabandati, et tõepoolest mõnikord võib juhtuda, et gmailis lähevad kirjad rämpsposti. Ning seejärel järgnes pikk ja põhjalik seletus, kuidas gmailist rämpsposti kausta leida, isegi screenshotid olid juurde lisatud. :rofl: Õnneks saadeti ikka ka uuesti broneeringu kinnitus meilile. Aga jah, naljakas. Ma kirjutasin selgelt, et kustus ära rämpspostist, ilmselgelt ma siis tean, kus rämpsposti kaust on. :lol: Aga ilmselt on inimesi, kes ei tea ja peeti vajalikuks igaks juhuks puust ja punaseks teha.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 25. jaanuar 2016, 22:17

See näitab ehk seda, et inimesed alati ei mõtle. Minuga juhtub seda tihti, et ütlen või teen midagi ja pärast imestan, et kas tõesti mina?
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 26. jaanuar 2016, 16:12

Täna olen siis püüdnud lindudeks õppida nii hästi-halvasti kui suudan. Juba peaaegu õhtu. Ei oska täna midagi tarka kirjutada.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 26. jaanuar 2016, 17:27

See ilus valge lumi on selleks korraks jälle kadunud - väga libe ja vesine on. Käisin linnas, ja pidin peaaegu kukkuma.
Perearst soovitas mul 3x päevas D-vitamiini kapsleid võtta. Olevat osteoporoosi oht. :(
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 26. jaanuar 2016, 20:16

Meil on ka päev otsa sadanud ja väga vesine ja märg kõik. Eile kui oli esimene sulailm, siis saime lastega esimese lumememme valmis meisterdada aga tänaseks pole sellest muidugi midagi järel enam.
Aga igatahes, mul 3 tööpäeva veel jäänud. Tahaks juba puhata küll. Ega siin nalja pole, üks tuttav kelle tähtaeg on minust nädal aega ees, sai täna hommikul oma poja kätte. 32 nädalal ja mul hakkas täna 33. nädal. :umm: Jalad risti ja enne märtsi ei kavatse mina küll poolduma hakata. :dunno:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 27. jaanuar 2016, 16:41

Homme on viimane eksam. Siis saan 3 päeva puhata, esmaspäevast algavad praktikad. Hakatuseks 7 nädalat väikelooma osa, töö kahes vahetuses. Eks näis, mida see endast kujutab.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 27. jaanuar 2016, 22:48

Täna oli ujulas nii palju inimesi. Huvitav, mõnikord olen peaaegu üksinda seal olnud, aga täna olid kõik ujumisrajad, saunad ja eriti mullivann kogu aeg inimesi täis.
Aga hea enesetunde andis see ikka.
Nüüd varsti magama ja homme jälle tööle.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 27. jaanuar 2016, 22:57

Kaks päeva veel tööl käia! :8 Täna üks ema rääkis, et nii kahju, et ma ära lähen. Et laps pidavat koduski, kui haige on või nädalavahetustel mängima, et on lastesõimes ja siis vend on Anneli, kes teda magama peab panema või mängib temaga. Nii armas. :-D Ja siis üks poiss ei tahtnud täna koju minna emaga. Ema küsis lõpuks, et ma lähen, kas tuled minuga või lähed õhtul tädi Anneliga koos koju? Poiss jooksis minu juurde, võttis jala ümber kinni ja teatas, et tädiga! :lol: Et jah, tööd enam ei viitsi teha aga samas lapsi jään küll igatsema. Eks ma lähen neile külla nagunii sinna kuni veel saan enne beebi sündi.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 28. jaanuar 2016, 13:53

:clapping: Õhus on juba tunda kevadet!
Keilyke, kui beebiga jalutamas käid, saad ju ka nendele külla minna.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 28. jaanuar 2016, 15:52

Täna oli siis nö viimane eksam. Tegelikult on veebruari alguses veel üks saba, eelmisest aastast on üks eksam tegemata, aga sessiga on kõik. Tänased linnud sain ka tehtud, D sain küll, aga vahet pole. Nagu öeldud, siis see hindamine oli seal ülikarm ja ega ma kõike õigesti ei teinud. Tehtud sain ilmselt tänu sellele, et viimane punkt, kus oli pildi järgi vaja nimetada 4 dif. diagnoosi (ja vale vastus võtab punkte maha, jee!), siis see kord oli hästi lihtne see. Nimelt pilt katkiste õhukeste koortega ja muidu vigastest munadest. Ühesõnaga nimeta 4 haigust, mis tekitavad kanadel munatoodandgu langust ja munevushäireid. Sinna sobivad sisuliselt kõik haigused, sest enam-vähem iga haigusega kaasneb munatoodangu langus. Ma kahtlustan, et see oli tal sihilkult pandud nii lihtne, et järeleksamist läbisaamist garanteerida.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 28. jaanuar 2016, 22:52

Muidugi saan ma beebiga ka külla minna sinna aga no siis pean enne eeltöö, et ega mingeid haiguseid ei levi hetkel. Õnneks märtsis juba soojem ja nohu-köha ka vähem lastel. Aga beebit lähen kindlasti näitama jah. :happy:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 29. jaanuar 2016, 14:38

Täna teen esimese pisikese proovitordi. Sisuks mangovaht ja kohupiima-vauhukoorekreem väikse sidruninüansiga, peal swiss meringue buttercream. Ma ausalt ei tea, kuidas see eesti keeles kõlada võiks, paljudele kondiitriterminitele puudub normaalne eestikeelne vaste. Otsetõlge Šveitsi besee võikreem kõlab nii kohmakalt mu arust. :-D Ühesõnaga see on siis mitte puhas klassikaline rammus võikreem, vaid sefiiri ja võikreemi segu, kerge ja õhuline, samas pritsitav. Mida saab siis peaaegu kõigega maitsestada, ma katsetan esimese hooga vana hea sidrunit ehk siis veidi sidrunimahla sekka. Sobib ka mangoga kokku. Kusjuures ma pole enne mangot kunagi söönud, ma ei tea, miks ma arvasin, et ta on midagi avokaado moodi, välimuse tõttu ehk. Ja kuna mulle avokaado absoluutselt ei maitse, siis suhtusin esialgu suure skepsisega, et mille ma nüüd kokku keeran. Isegi seda pidin guugeldama, kas mangot kooritakse või ei. :rofl: Suur oli minu üllatus, kui maitsesin imehead vilja, veidi meenutab virsikut ja virsikuid ma lihtsalt jumaldan. Kuna selgus, et sel jurakal on üpris paks koorealune kiht, mis tuleb eemaldada, siis jäi mul kokku mangot päris vähe järgi, aga see-eest hästi mahlane ja magus, mahla tilkus lausa. Kuna vahukogus on ka pisike (16cm tordike siiski), siis pole hullu, mangomaitse on vahul siiski domineeriv, aga järgmine kord ehk paneks kaks või 1,5 mangot sama koguse peale. Ja ma vist leidsin uue vilja, mida fännata. Vaht hetkel tardub, lähengi vaatan, kas saab juba hakata tordile laduma või on vara veel.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 29. jaanuar 2016, 20:53

Ja puhkus alaku! Viimane tööpäev läks jube kiirelt. Lõuna ajal tuli hoolekogu esindaja ja tõi kõikide vanemate poolt kingi ja suure tulbikimbu. Pluss osad vanenad tõid ise veel hommikul lilli ja kommikarpe. Kui lapsed magama jäid siis pidasime minu lahkumispidu ja meie vabatahtliku sünnipäeva. Sain ka töökaaslaste käest kinke, mu abi oli heegeldatud imearmsad beebipapud. :biglove:
Kurb kohe lahkuda aga eks neljapäeval juba lähen külla neile. :)
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 29. jaanuar 2016, 21:52

Tänase päeva lihtsalt puhkasin, ei teinudki midagi peale rotipuuride puhastamise. Homme jälle tööle tagasi. Eile õhtul ja öösel oli nii tugev tuul, et kiirabi oli raske tee peal hoida. Homseks pakkus ilmajaam natuke paremat ilma.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 30. jaanuar 2016, 14:21

Õhtul lähme Tiidu töökaaslase sünnipäevale. Hommikul käisin trennis. Ega ei oskagi midagi rääkida. Panen siis hoopis eilse tordipildi.
Pilt
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 30. jaanuar 2016, 17:17

Meie puhkame siis eilsest saadik spaas. Hästi mõnus on, hommikul vedelesime mitu tundi basseinides ja pärast oli nii hea olla, et tegime hotellitoas väikse uinaku. :-D Eks see siuke lebopuhkus ongi. Varsti lähme tsekime Viimsi kino üle. Eile õhtul käisime ka siin restoranis söömas. Ma tellisin lasteprae. :lol: Ükski teine toit ei tundunud nii ahvatlev, kui kartulipüree lihapallidega. Oli selle isu ja oi kui hästi see maitses. :razz: Palju paremini kui Andrese hirveliha. Andres naeris, et küll on odav käia söömas minuga, tema praad oli üle 2 korra kallim kui mu lastekas.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 30. jaanuar 2016, 20:51

Olen kurb - mu lemmikseriaal Downton Abbey lõpetab täna :(
Oleks tore, kui nad kõiki seeriaid uuesti näitama hakkaksid, sest esimesed hooajad on mul kõik nägemata, olin ju Eestist ära.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas maris2 » 30. jaanuar 2016, 23:14

Mango on minu lemmik. Kahju et valmis mangosid rakvere poodides nii harva saada on. Aga kui saad valmis mango on see lihtsalt supper vili.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 31. jaanuar 2016, 21:44

Esimene kuu aastast ongi läbi saanud. Aeg läheb nii kiiresti.
Ülehomme on meil Kuressaares järjekordne kardiopulmonaalse reanimatsiooni täiendus.Siiani käisid kolleegid Tartu kiirabist seda läbi viimas, kuid nüüd tullakse Ida-Tallinna Keskhaiglast. Uued tegijad, uued nõudmised. Võõras olukord tekitab natuke stressi.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 31. jaanuar 2016, 22:12

Homsest algab mul siis praktika... Ohh. Ei viitsi kuidagi minna. Viimati käisin iga päev hommikul kooli eelmine aasta, st eelmine kursus, rohkem kui aasta tagasi. Nii harjunud hommikuit kodus olema, homme pean juba kell 8 kohal olema. Kooli lähen ju 8.15. Ametlikult on 4-ni, lootust on aga poole 3 aeg är saada, kui hommikune vahetus arstidel lõpeb. Järgmine nädal olen õhtuses vahetuses. Kuidagi ei viitsi 5 päeva nädalas hommikust õhtuni koolis olla, õudne. :wacko: Loodan, et vähemalt on siis mingitki kasu sellest praktikast...
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 31. jaanuar 2016, 23:29

Minul just algab homme ametlikult dekreet. Naljakas mõeldagi, et ei pea tööle minema homme. Samas on teha nii palju kodus ja suurem ostlemine ka kõik ees veel. Küll on ikka palju asju ühel pisikesel inimesel vaja. :lol: Igatahes igav ei tohiks hakata kodus. :-)
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 01. veebruar 2016, 21:35

Esimene praktikapäev siis möödas. Olin kliiniku peaarsti juures, kes on spetsialiseerunud silmahaigustele, kõik olidki silmapatsiendid. Mind eriti oftalmoloogia ei tõmba, pole algusest peale väga meeldinud, seega ei saa just öelda, et väga huvitav päev oleks olnud. Näis, mis homme tuleb. Iga päev jookseme siis eri arstide sabas, igal tudengil on üks arst, kelle sabas ta on.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 01. veebruar 2016, 22:08

Mina nautisin tänast esimest puhkusepäeva. Midagi asjalikku polegi ette võtnud. Õhtul käisime perekooli loengus sünnitusmajaga tutvumas. Pärast seda veel Mustikas söömas. Nüüd vist ronin raamatuga voodisse. Homme ehk olen veidi asjalikum. :razz:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 01. veebruar 2016, 23:19

Olen täna hiline postitaja. Koristasin, pesin pesu jne... Õhtul käisin ujumas, sealsamas oli ka 45 minutit vesiaeroobikat. Tagasi koju jõudes oli kõht tühi ja kõik selle, mis ma seal kaalust alla võtsin, sõin kodus tagasi. Natuke rohkem iseloomu võiks olla.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 02. veebruar 2016, 14:48

Täna oli rahulikum päev, kaks patsienti vaid, aga nendega läks kaua aega. Mul oli hästi nooruke arst ka, kes kõike põhjalikult ja läbimõeldul teeb. No nagu ma ise paari-kolme aasta pärast ehk. :rofl: Kaks nahapatsienti, esimene kasvajalaadsete moodustistega 10-aastane vanur, kel see krooniline probleem, üks moodustis oli juba mitu aastat tagasi ära opereeritud, aga siin-seal neid on. Teine tuli ka nahapatsiendi pähe, et lakub tagakäppa ja puutuda ei lase. Sellised patsiendid on alati kõike "toredamad", kui omanik ütleb, et ma ei tea, ta ei lase mul katsuda. Siis tahaks kohe küsida, et ot aga mida meie siis tegema peame?! Tavaliselt on need kas õueketikoerad, kellega keegi väga ei tegele ja kes on poolmetsikud, või siis väiksed nähvitsad, kes naksavad kõike ja kõiki. See oli selline pisem tegelane, aga tegelikult oli hoopis küünetrauma, küüs murdunud sisuliselt, ja puht valu pärast ei lasknud katsuda. Tavaliselt on võõras keskkonnas loomad rahulikumad ka. Tollel sai siis küüs eemaldatud ja haav seotud. Muud polnudki. Eks näis, mis homne päev toob.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 02. veebruar 2016, 21:33

Meie koolitus oli päris mõnus, midagi liiga rasket ei olnud ja uut informatsiooni ka mitte. Tuletasime rahulikult varem õpitut meelde. Iga viie aasta tagant töötatakse välja uued elustamisjuhised. Meie tänased õpetajad olid väga meeldivad, tõid kõik erinevused välja. Homme sõidavad nad ise Inglismaale, kus tutvustatakse uusi traumajuhendeid. 8. veebruariks on nad tagasi ja Kuressaare kiirabi on siis esimene, kes uued juhendid selgeks õpib.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 02. veebruar 2016, 23:27

Jäin üht foorumit lugema ja nüüd avastasin, et kell juba nii palju. Õnneks mitte liiga palju. :lol: Lähengi magama ära ka. Homme hommikul arst ja siis ilmselt väike shopingutuur. Endale uusi jalanõusid vaja ja noh kutile võiks ka mõne riideeseme soetada.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 03. veebruar 2016, 14:58

Täna oli täiesti masendav päev. 6h olin kohal, millest ma 5 julgelt lage vahtisin ja netis passisin. See arst, kellega ma pidin olema, on haige, teda polevat see nädal üldse olnud. Seega määrati mind statsionaari, homme on nagunii minu ametlik statsi kord. No ja oli siis 2 kassi sees, ühega tegelesin juba eile ja teine oli öösel tulnud. Neil oli siis paar korda mõned süstid teha ja kõik. Vahepeal tulid 2 koera opilt, kes hiljem koju läksid, üks läks juba minu ajal minema, tesele tullakse vist hiljem järgi. Lõpp oli muidugi eriti lahe, viimane "tegevus" oli kell 12, st andsin kassile süüa ja tegin ühe süsti kanüüli. Ahjaa, hommikupoole vahetati kanüüli ka, siis sain kassi kinni hoida. Järgmine tegevus kell 14, siis oli kummalegi kassile 1 süst. Ootan siis oma 2h ära, mitu korda käisin abilist otsimas, ma pean tema käest allkirjad sama praktikapäevikusse tänase sissekande koha peale, et läheks varem ära, 2 süsti pärast 2 tundi passida on ikka tõsiselt frustreeruv ju. Läksin siis 10 minutit enne 14 kasside juurde, et ootan abilist ja teeme protseduurid ära ja võtan allkirjad. Abiline juba toimetas seal, 1 kassile oli ravim ära antud, teisega toimetas. Ütles, et ma teen ise ära, ega see süst eriline kunst ei ole. No ja õigus ka, ega ei olegi ju, kanüüli rohtu süstida oskab igaüks. Lihtsalt ma olin 2h sellepärast oodanud ja siis oli ikka eriti nõme tunne sees. Ohjah. Ja homme olen ma jälle statsis! :bang: :yawn: Tuleks siis öösel mingeid huvitavaid patsiente, kellega peab päeval rohkem tegelema või näiteks tuleks hommikupoole keegi, et saaks proovida kanüüli paigaldada või verd võtta vms. Ehkki vahel panevad kanüüli ka arstid ja siis on nagunii arstiga ju teine tudeng kaasas. Vahel teevad protseduure abilised ka. Muidu mujal kliinikutes on kõik tegevused ikka arsti pärusmaa, abiline valmistab vahendid ette ja hoiab looma jne, aga ülikooli kliinikus on abilised ka poolarstid, vastutavad looma eest ja panevad kanüüle ja võtavad verd jne. Vähemalt ei ole mul graafikus rohkem statsivalvet kui homme, edasi olen ikka arstiga koos, siis on ehk vähe asjalikum ja rohkem patsiente ka.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 6 külalist

cron