Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 15. november 2015, 11:14

Nonii-nonii-nonii, siin ta on kaua oodatud Postitamismäng. Tundub, et sel korral alustab mängu vaid 6 inimest. Seoses sellega jätan registreerimise ka esimese 3 päeva jooksul avatuks. Seega mängus osalejad peavad olema registreerunud 17.11 hiljemalt 23.55 (vastasel juhul nad mängu ei osale). Postitada tuleb esimene postitus siia ja lisaks ka registreerimise teemasse, et soovid osaleda.

Reeglid:

  • Kasutaja peab ennast mängu registreerima hiljemalt 14.11.2015 kella 23.00ks. Registreerumiseks tuleb postitada siia teemasse, et soovid mängust osa võtta. Kasutajad, kes ei registreeru, ei osale mängus! Hiljem ei saa enam mänguga liituda! Keegi teine ei saa sinu eest registreeruda.
  • 15.11.2015 öösel teen ma teema postituste jaoks ja registreerunud kasutajad peavad hiljemalt 3 päeva jooksul sinna oma esimese postituse tegema.
  • Esimesest postitusest alates peab kasutaja postitama iga päeva jooksul sinna vähemalt ühe postituse. Päeva all peame me silmas konkreetset kuupäeva kella 00.00 - 23.59.
  • Kui kasutaja teab ette, et ta on eemal mõned päevad, siis võib ta leida omale asendaja, kes tema eest nendel päevadel postitab. Sellest tuleb anda eelnevalt märku siin teemas (kindlasti mainida ära, kes on see postitaja, kes asendab teda ning kaua ta teda asendab). Asendaja peab iga päev märkima postituses ära, et keda ta asendab. Juhul kui asendaja ise osaleb ka mängus, peab ta tegema 2 postitust - ühe enda eest ja teise asendatava eest. Trikk on selles, et kui kasutaja logib sellel eemal oleku ajal foorumisse, siis ta langeb mängust välja. Loomulikult võib varem foorumisse tagasi tulla, kuid sellisel juhul pead ka hakkama ise postitama uuesti ja teatama, et oled varem tagasi jõudnud.
  • Postitus ise võib olla ükskõik mis teemal - minimaalselt peab postitus olema 50 tähemärki pikk (ehk siis tuleb mõni lõbus postitus vähemalt). Minu poolest postitage anekdoote, kuidas teil sel päeval läinud on, toredaid uudiseid, YouTube'i videosid, oma tehtud fotosid või mida iganes (viisakuse piirides muidugi).
  • Igasugused muudatused reeglites märgin nii siia kui postitamise teemasse rasvaselt ja punaselt.
  • Võitja on see, kes on tubli ja ei lange välja. :)
  • Võitja saab omale loomulikult pisikese meene ka selle püsivuse eest.

Osalejad:

  1. Keilyke
  2. Loomahull
  3. Riina1958
  4. merisigudik
  5. maris2
  6. kärolin


Hakkame aga postitama!
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 15. november 2015, 14:05

Nonii, ma siis lükkan kohe käima! :run:
Sel nädalavahetusel on mul sabaga seeliku ehk bata de cola workshop. Mu Tallinna stuudio treener tuli meile koreograafiat õpetama. Nii tore on taas tema käe all olla! Ma pole ikka veel oma seelikut kätte saanud Hispaaniast, ehkki vist on lõpuks teele pandud. Niikaua olen oma õpetaja vana seelikuga, mis muudkui otsast laguneb. :-D Eile oli kokku 5h trenni (2,5+2,5h), täna 3h (1,5+1,5h). Praegu paus, kella 15-ks tagasi. :-)
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 15. november 2015, 17:58

Teen ka otsa lahti. Kurb, et meid see aasta nii vähe on. Teete selle võitmise mul ikka liiga kergeks. :devil: :rofl: Niiet kõik kes pole veel registreerunud, veel on võimalus!

Mõnus vaikne pühapäev on olnud,midagi erilist teinud ei olegi. Kuigi mul oli plaanis paari tööasjaga tegeleda veel täna. Aga ma veel jõuan. :lol:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 15. november 2015, 18:18

Keilyke, luban, et teen kõik selle nimel, et Sul võitmist raskemaks muuta. :happy:

Minulgi oli rahulik pühapäev. Kuna kolleeg jäi haigeks, siis olin veidi kauem tööl. Koju tulles nägin, et rotipoiss Delta on hakanud titekarva vahetama. Uus on heledam ja ilusasti kirju.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas maris2 » 15. november 2015, 18:21

Meid tõesti vähe :(
Ei oskagi midagi alguses kirjutada. Lennart vaatab vormelit,mulle see huvi ei paku. Täna oli suhteliselt ilus ilm. Päike isegi paistis. Loodan hommseks ka sellist ilma.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 16. november 2015, 10:49

Hommikust!
Meid on küll vähe, aga selle-eest oleme juba kogemustega "vanad kalad" :-)
Tundub, et merisigudik ja kärolin on juba kusagile kadunud. Muidugi on teil veel aega täna või homme alustada. Tulge ikka ka mängu, siis on meid rohkem.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 16. november 2015, 12:02

Meenus, et vaja postitada, seega teen kohe ära. Pole veel seda harjumust, et tean, et postitus tegemata. Alguses võib kergesti ununeda.
Peaks kalade materjali välja printima (eeldusel, et mul tahma jätkub...), järgmine teisipäev on juba kalade arvestus... Oh ei viitsi. Materjali nii palju ka. Ja igav. Tänavu on kõik nii igavad ained, mitte ühtegi meditsiinilist ainet pole sisuliselt. Kõik on toiduhügieeni valdkonnas- lihainspektsioon ja lihatoodete tootmine ja toidühügieen ja piimahügieen ja piimatoodete tootmine ja... No ei huvita mind see valdkond absoluutselt. Kliinilise veterinaaraga pole mitte midagi pistmist. :yawn:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas maris2 » 16. november 2015, 12:49

Ei tulnud täna seda ilusat ilma mida lootsin. Õhtul peab kõndima minema " Terve Rakvere Liigub"
Olen hetkel kodus haiguslehel. Mul oli reedel väike nina op. Naljakas on aga see et ninaga kõik ok, arst ütles et läheb tursesse aga mul mitte aga valu teeb hoopis kurk. Mulle topiti see hingamis toru kurku. Hommikul lõpuks proovisin jäätisega, kaks tükki sõin ära. Ja valu nüüd ikka palju väiksem. Õnneks. Ööd on kõige hullemad. Loodan et täna öösel saan lõpuks magada ka.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 16. november 2015, 17:03

Minul oli täna hea rahulik tööpäev. Lapsi oli kohal vaid 4. Üldse see aasta on meil nagu eralasteaed, lapsi käib üsna vähe kohal. 7-8 on tavaline. Eelmise aasta 17-18 lapsega ei saa anna võrrelda. :nono: Üks päev oli see aasta 15 last ja siis tundus hullumaja. :lol: Igatahes mulle sobib, et vähem lapsi, kuna ma ise olen ka kuuendat kuud titaootel, siis mida rahulikum on seda parem. Ei jõua nii palju möllata enam nende pisikestega oma aina suuremaks paisuva kõhuga.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 17. november 2015, 10:26

:flo: Oi, kui tore uudis, Keilyke!

Täna on meil pilves, udune, niiske ja külm. Olen tööl ja mõtlen oma rotude peale. Kuna praegu on rahulik, siis võin oma kindakudumisega alustada.
See on ikka suur erinevus Eesti ja Saksamaa töötempo vahel. Vaesed sakslased ei oska unes ka ette kujutada, et tööl olles on võimalik kohvi juua, omavahel juttu ajada, lugeda, TV vaadata. Olen siiani õnnelik, et nüüd tagasi Eestis olen. :biglove:
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 17. november 2015, 10:37

Kohe prindin kalade materjali välja ja püüan õppima hakata. :dry: Kella kaheks viin auto klaasivahetusse, pärast, kui abikaasa töölt tuleb, saame ära tuua. Klaas on tohutult täkkeid ja kriime ja kõike täis, nii et kui päike otse silma paistab, on nägemine sisuliselt null, iga kriim sätendab sajas eri suunas. Ma ei näe sisuliselt foori värvigi, rääkimata sellest, kui kaugel mu eessõitev auto on. Päris ohtlik juba. 10 aastat vana klaas ka, talvel jääd kraabitud ja kive saanud ja kõike, muidugi on hukas. Eeldusel, et kunagi natuke öökülma tuleb, siis uut klaasi ei kraabi, kasutan edaspidi de-icerit, Hea vahend, sulatab jää ilma kraapimata klaasilt. Enne pean veel poest läbi minema ja saapad uute kontsaplekkidega kingsepa juurest ära tooma ja natuke enne 2 klaasimisse, 14.06 tuleb buss, millega tagasi saan, kuskil istun ümber ka. Oi ma ei kannata Tartu bussiliiklust, minuarust on see nii ebaloogiline ja haiglane. Või olen ma lihtsalt Tallinna linnaliiniühendusega harjunud, seal sai ikka normaalselt bussiga liikuda. Sisuliselt ei saa ilma ümberistumata kusagile ja bussid käivad ka mingi eluharva. :grr:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas maris2 » 17. november 2015, 11:54

Palju õnne Keilyke :thu:
Kui midagi tarka kirjurada ei ole, siis ilma üle saab alati viriseda. Issver kui jube on tänane ilm. Hullem kui eile.
Magada sain veidi öösel,aga mingil hetkel kuivas kurk ikka nii ära ei lausa valus hakkas. Kolisin diivanile. Loodan et varsti nina päris lahti ja hingamine muutub jälle normaalseks. Lubasin esmaspäevast tööle minna, kui aga magamine nii raske siis ei teagi kohe.
Pean nüüd koristama hakkama,aga kuidagi ei taha.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty » 17. november 2015, 20:52

Mõtlesin kohe mitu päeva, et kas proovin siis ka uuesti sel aastal. Üks ja see ainuke kord, kui proovisin osa võtta, no pehmelt öeldes kukkusin haledalt peale esimest postitust välja. Äkki sel aastal siis saan paremini hakkama ja loodan, et postitused väga igavad pole. :-D
Täna on asjade organiseerimise ja ümberpaigutamise päev olnud. Nimelt on meil vaikselt väiksemapoolsem remont käsil ja minu tuppa sai tapeet ja uus mööbel sisse, nüüd siis oli vaja asjad ära paigutada. No asjade ümberpaigutamine ja uuesti organiseerimine on ikka paras töö. Võtab ikka väga mitmeid tunde.
Praegu on sushi valmistamine poole peal ja varsti saab süüa! :happy:
Ja palju-palju õnne, Keilyke! :-)
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 17. november 2015, 22:43

Aitäh Teile! :happy:

Nii vahva Cresty, et meiega liitusid! Tundub, et jäämegi viiekesi siia lobisema.

Mul oli täna juba natuke toimekam tööpäev, 7 last. Pärast tööd sain veel sõbrannaga kokku, jalutasime vanalinnas veidi ringi. Raekoja platsil sätiti jõuluturgu püsti parasjagu. Mu arust see aasta kuidagi eriti turbokiirusel läinud. Varsti juba 2016 käes. :o
Igatahes nüüd pessu ja magama, homme vara tööle jälle :razz:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 18. november 2015, 08:08

Eile viimane, täna esimene. Olen tööl, ootan lapsi. Teen postituse ära, sest peale tööd saan sõbraga kokku ja ei tea millal koju jõuan või kas enam postitus meeles ongi. Peaks voolimisvahendid välja otsima tegelt. Täna proovime voolimisvahast seenekesi teha. Eks näis kuidas need välja tulevad, kuna me pole see aasta veel kordagi voolinud.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas maris2 » 18. november 2015, 09:34

Mina jätkan ilma teemal. Täna tundub tulevat ilus päev. Vähemalt hetkel on päike. Magasin terve öö voodis,ei kolinud diivanile, kuigi kurk hullult kuivas. Ja Edison ei ajanud mind ka kell 7 üles , ärkasime kell 8 hoopis. Edison on täitsa äratuskell, teda võib nii 80% usaldada. Kui see ilus ilm püsib panen Lennarti fotokotti selga ja lähen tammikusse. Seal on palju linde ja vähe lehti puudel :).
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 18. november 2015, 10:57

Mul täna ainuke pikk päev koolis. See semester on õnneks palju vabu päevi ja enamus lühikesed, 1-2 loengut päevas. Täna on ca kella 16-ni lausa, 6 tundi. Vähemalt üks ja ainuke huvitav aine, eksootiliste loomade meditsiin. Kuna ma kardan paaniliselt neid loomi, kellel jalgu pole, ikka meeletu foobia ulatuses, siis ma ei arvanud esialgu ka sellest ainest midagi, muretsesin ainult, kuidas ma hakkama saan, sest ma ei suuda kuulata juttu neist, ammugi veel pilte vaadata, minu jaoks on pilt see kõige hirmsam. Aga selgus, et eksootikute hulka loetakse ka tuhkrud, küülikud ja närilised. Nüüd ongi meil teine loeng tuhkrutest, nii põnev. Esimene loeng oli üldiselt, et kes tuhkur on ja milline ta välja näeb, seal mul väga palju uut ja huvitavat ei olnud, tänane loeng on puhtalt haigustest ja ravist tuhkrute puhul. Järgmine kolmapäev loengut pole, ülejärgmine kord jätkame küülikute ja närilistega. Ja sealt edasi kuskil detsembris siis viimase loenguna reptiilid ja roomajad... Õhhhh. Ei mõtle veel sellele. Eks näis, kas kohale tulen. Tänane loeng on küll väga põnev. Järgmine loeng on karja tervis ja keskkond, mis mind absoluutselt ei huvita. Ma ikka puhtalt väikeloomasuunaga, no ei ole seda huvi produktiivloomade vastu. Veisekarja tervisest vist tuleb, eelmine kord oli lammastest.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 18. november 2015, 12:54

Meil pakuti töö juures Poola pähkleid müüa, 10 kilone kott ja 35 Euri. Mõtlesin, et miks ka mitte, neid on ju hea jõuludeks kinkida. Teeksin oma kahele pojale ja lapselapsele pakid, kus on suurem kotitäis pähkleid + villased sokid ning olekski kingitused olemas. Jõululaud loomulikult ka :)
Aga sinna on natuke veel aega.

Tore, Cresty, et mängu tulid! Katsume ikka vastu pidada, kuigi meid ainult viis on!
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas merisigutik » 18. november 2015, 15:39

Ilus päev täna või mis :wink: Vabandust et panin mõned päevad hiljem postituse kuna mul oli arvuti paranduses
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 18. november 2015, 21:03

Merisigutik, kahjuks oled Sa mängust välja langenud. Postitamismängus ei loe vabandused - postitused peavad olema tehtud õigeaegselt. Muidu ei oleks sellel mängul üldse mõtet.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty » 19. november 2015, 00:05

Nonäed, ja olengi mängust väljas. :sad: Nii kahju, igasugu huvitavaid asju oli plaanis postitada, DIY projekte, mida teinud olen, et teistelegi jõulukingitusteks võibolla ideid anda. No kas ei saanud siis 5 minutit varem meelde tulla postitamine??
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 19. november 2015, 09:29

Täna mul sünnipäev. Tõusin varakult üles, tegin biskviidi ja kohvimousse'i valmis, üks saab jahtuda, teine tarduda. Kella 10-ks kooli, ära peaks saama nii 11 läbi. Siis kähku poest läbi, üks purk kirsse on ikkagi juurde vaja. Siis tort kokku ehitada ja 12 paiku liha ahju. Sõbranna jõuab orienteeruvalt pool 3. Tort peaks siis tulema kakaobiskviit, vahel kohvimousse ja kirsid, peal vahukoore-kohupiimakreem šokolaadiga ja pritsitud vahustatud ganache'ga. Šokohoolik nagu ma olen, siis oma sünnaks teen oma lemmikkombo- kohv, kirsid, šokolaad. Mõtlesin pikalt, kas teha ehk brownie põhjaga, see on kirssidega fantastiline kooslus, ja ikkagi šokolaadikreem ja ganache, aga äkki läheb normaalsete inimeste jaoks liiga šokolaadiseks. :-D
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 19. november 2015, 09:53

Cresty, Sa võid meiega oma ideid ikkagi jagada, kui aega on.

See, mis eile postitamismängus toimus, oli küll uskumatu. Olen küll aastaid juba foorumi liige olnud, aga sellist "taset" nägin esimest korda. :bang:
No ja nüüd olemegi neljakesi.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas maris2 » 19. november 2015, 12:39

Ma oleks vist täna unustanud. Pean kuhugi märkme tegama " tee postitus" . Istun kodus ja heegeldan, mänguloomi. Kui arvuti lahti teen siis ehk postitan mõne pildi mõnda postitusse ka. Keetsin omale suppi,aga süüa ei saa,liiga kuum. Ma ei tohi paar nädalat kuuma tarbida. Ootan et jahtub.
Palju õnne Loomahull.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Kärolin » 19. november 2015, 18:32

Koolis ka raske kas seta ka keki aru ültse saab vahemalt toetage
Kärolin
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 19. november 2015, 21:43

Soovin siis siin ka õnne Loomahullule. :flo: Ja pole sellist asja nagu liiga šokolaadine šokolaadikook. Mm.. nüüd tahaks šokolaadikooki saada. :hmmh:

Andresel oli enne mure. Uuris, et millal mul need rasedatujud hakkavad, millest kõik raamatud kirjutavad. No, et naine läheb täitsa hulluks, ainult nutab ja siis karjub mehe peale, kes ei oska mitte midagi õigesti teha naise meelest. Vaene Andres arvab, et jääb millestki ilma, sest ma siiamaani nagu rahulik olnud. Peab vist hakkama karjuma ta peale.. igaks juhuks. :rofl:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas maris2 » 20. november 2015, 00:46

Teen siis tänase otsa lahti. Jahh mul ei ole und. Õigemini peale selle kirjutamist lähen voodisse. Emal mul täna sünnipäev. Lähme linna ja siis sööme kuskil kohvikus tüki kooki.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 20. november 2015, 10:14

Täna tuleb järgmine tort teha. Homme lähme Tiidu õe juurde, väike istumiselaadne asi, tort, salat. Kuna eilne tort oli suhteliselt kulukas, siis homme tuleb sefiiritort, põhimõtteliselt maksab ainult sisu. Lisaks Tiidu õele väga meeldib sefiir. Sisse tuleb lemon curd, šampanjakreem ja banaanid. Siis on magus-hapu tasakaalus. Muu teen täna valmis, ainult sefiir homme. Sefiirile ei meeldi eriti seista, ehkki üks öö vast ei tee midagi, pikema aja peale hakkab pealt kuivama ja läheb selliseks kumjaks. Aga värske on kõige parem. Sefiiritegu ei võta eriti aega ka, sisuliselt vahtupeksmise vaev ainult. Tiit kinkis mulle ka võimsama mikseri, ma olen nii palju vingunud ja hädaldanud, et 175W mikseriga ei ole võimalik torte teha, nüüd on mul siis 350W masin. :-) Eriti sünnatordid Tiidu töö juurde, 3 suurt biskviiti, ca 2,5-3kg kreemi vahtu... Torditegu on piisavalt pikk ja aeganõudev protsess, et mingi 15minutit lihtsalt vahustamise alla panna on masendav, lisaks väsib käsi ära ja mikser kuumeneb üle. Nüüd saan homme kohe esimesed tõsised ristsed teha, sefiir on paras katsumus miksrile. Vanaga vahustasin ikka ca 20minutit pideva turboga, hoidsin hinge kinni, kas enne saab sefiir valmis või hakkab mikser suitsema. :rofl: Siiani õnneks on kõik sefiirid valmis saanud. Igapäevatööks à la tarretise jaoks vahukoort ja pannkoogi jaoks mune sobib hästi, aga lihtsalt ma teen miksriga liiga palju ja liiga mahukaid asju, kuna ma ikka aeg-ajalt torditan. Kõige hullem just Tiidu töö juurde tordid, need on suured. Ja enamasti teen öösel, peale kooli alustan alles, oleneb päeva pikkusest jne. Ja siis on aeg kallis. Viimase viis suvel puhkuselt tulles peale pulmi, oi mul meeles, kell 2 öösel alles lõpetasin tordi, vannitoas käisin mikserdamas, et müra väga hullult magasmistuppa ei kostaks, Tiit ammu magas. Peksa siis keset ööd üle 3kg kreemi, kui mikser oigab käes. :-D Ei ole eriti lõbus.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 20. november 2015, 11:53

Täna peale tööd läksin poodi, et süüa osta. Kassa juures avastasin, et rahakotis ei ole raha ega kaarte, ainult punased sendid. Olin kindel, et võtsin nad tööpükste taskust välja. Õnneks oli tuttav poemüüja, maksis mu arve kinni. Helistasin siis tööle ja selgus, et kõik oli kenasti pükste taskus alles. Järgmine kord, kui poodi lähen, maksan tagasi. Selline väike kogukond, nagu meil siin, on väga tore - kõik aitavad kõiki :thu:
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 20. november 2015, 13:40

Minul on täna tööl pikk päev. Muidu peaks tööpäev läbi olema juba aga selle asemel olen poole seitsmeni. Täna on üsna rahulik päev õnneks, 6 last ja me olime kolmekesi. Mina, õpetaja-abi ja see aasta on meil ka üks Itaalia poiss vabatahtlikuks. Täna selline sombune ilm, keegi midagi teha ei viitsinud eriti ja võidu haigutasime kolmekesi. :yawn: :lol: Lõpuks avastasid lapsed elu lõbusaima mängu. Ma teesklesin diivanil magamist ja siis nad tulid, ronisid kõik mulle otsa ja kõdistasid, et ma ei magaks. Lastel nalja kui palju, tükk aega lõbustasin neid "magamisega" :lol: Nüüd lapsed magavad ise. Ma vist lähen kööki kokaga juttu ajama, mitte midagi asjalikku küll teha ei viitsi. :nono:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 7 külalist