Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 29. november 2015, 22:14

Hakkabki nädalavahetus otsa saama. Täna polegi midagi väga teinud. Hommikul käis Andrese sugulane külas, sest ostis uue telefoni ja ei osanud seda seadistada vms ja Andres aitas. Pärast seda käisime poes. Poes märkasin sprotte, tuli isu ja viskasin karbi kärusse. Kodus siis suure hurraaga hakkasin sportisaia sööma aga mida pole on sprotid. Me ikka tükk aega otsisime kapist, et kuhu me selle paki panime. Lõpuks vaatasin tšekilt ka - tšekil ka neid kirjas pole. Ei teagi kuhu me oma sprotid kaotasime. :lol:
Nüüd peaks magama minema, kell juba palju.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 30. november 2015, 16:17

Olen lugenud ja õppinud (natuke...) ja kodu kaunistanud. Käisin lõunakas ja ostsin mõned jõuluehted ja karrad. Tõsine pesapunumisinstinkt tuli peale. :-D Kodu on nii ilus nüüd. Esimene jõlutunne tuli ka peale, Jyskis ja igalpool lastakse jõululaule ja puha. Toit ka vastav täna- verivorstid ja kapsas ja ahjukartulid ja pohlamoos. Kohe viskangi vorsid kartulite juurde ahju.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 30. november 2015, 17:07

Käisin täna hambaarsti juures. Saan ainult kiidusõnu öelda. Mulle tehti ette kaks uut hambakrooni, ning see käis nii ilma valuta, kiiresti ja täpselt, ei ole võrreldavgi sellega, mis varem oli.
Pärast tegin ka tiiru poodides. Ostsin punaseid ja hõbedasi jõuluehteid ja karda. Ootan jõulusid :)
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 30. november 2015, 22:10

Meie kaunistasime tööl täna. Vahetasime kardinad ära ja panime kaunistusi üles. Kodus me mingeid kaunistusi ja asju üles ei pane. Nagunii jõulude ajal oleme Saaremaal. Tööl on niigi täielik jõulumeeleolu. Lastel päkapikumütsid peas, jõululaulud tulevad plaadilt ja ise laulame ka. Nende pisikestega tuleb väga varakult harjutama hakata, et jõulupeo ajal neil ikka laulud tuttavad oleks ja oskaks kaasa laulda. :razz:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 01. detsember 2015, 13:06

Tellisin "Kalendrid.ee" oma Bonnis tehtud fotodega kalendri ja pojapojale tema enda pildiga T-särgi. See üritus võttis nii kaua aega, enne kui valmis sain. Kõht läks lausa tühjaks. Nüüd siis muude asjadega tegelema - puhkuse asi. :)
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 01. detsember 2015, 16:44

Pikk ja vastik päev. Pole midagi kirjutada. Joon kohvi ja õhtul trenni. Eile olin pätt ja lasin trenni üle. :ups:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 01. detsember 2015, 22:56

Igakord ma mõtlen, et peaks hommikul ära postitama ja ainult mõtteks see jääbki. Hommikul oli tööl tegemist ja kui koju jõudsin siis magasin paar tunnikest. Õhtul ikka hakkasin asjalikuks ka, tegin süüa ja koristasin. Nüüd on aeg jälle magama minna. :lol:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 02. detsember 2015, 10:41

Istun eksootikute loengus, näriliste ja küülikute teema. Midagi uut ega huvitavat ei ole- kellele milline puur, rottidele ja tšintšudele ronimisvõimalusi, ära anna küülikule liha, kellele liivavanni, hamstrid elavad üksinda, millal suguküpsus ja kui palju poegi, küüliku põhitoit hein jne. Igast loomast üks slaid. Kõige põhilisem loomade olemus. Muidugi hea, et niigipalju väikeloomi puudutatakse, see ainuke kokkupuude pisiloomadega üldse. Ehk pärast haiguste osa on natuke huvitavam, aga ma ei usu väga. Ikka kõige põhilisem, kasvajad ja kõhulahtisus jne.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 02. detsember 2015, 12:42

Ootasin siiamaani head mõtet, mida siia kirjutada, aga seda ei tulnudki :(
Õhtul mõtlesin ujuma minna, saab väheke liigutada. Muidu istun kogu aeg toas, sest sellise ilmaga väga välja ei kutsu.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 02. detsember 2015, 22:50

Teen ka postituse kähku ära. Mu õde on külas meil. Mängisime just kanastat, pole ammu nii palju naernud vist. :D Homme kella 11ks tööle. Postitan ära ja lähen magama ära ka.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 03. detsember 2015, 12:13

Tellisin Soome Zooplussist veel ühe puuri, kuna Bravo ei ole nõus teistega arvestama ja pisikesed kardavad. Vist jääbki kaks puuri meile :(

Teen nüüd pikema postituse rotiteemasse ka.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 03. detsember 2015, 14:54

Homme on piimahügieeni eksam. Eile jõudsin materjali lõpuni loetud, täna katsun veel kuidagi diagonaalis üle vaadata. Esmaspäeval juba toiduhügieen, pean materjalidvälja printima. Õudne. Selline lõbus materjal, kus on üle 400 slaidi. :-D :wacko:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 03. detsember 2015, 22:55

Me käisime täna õega ühte tuttavat vaatamas Tallinna Lastehaiglas, ta lapsel oli adenoidioperatsioon. Ja no lastehaigla on ikka väga ebaloogiline. Vaatame all, et 4 korrusel on see kõrva-nina-kurguosakond. Sõidame liftiga neljandale, edasi kuskile ei saa ja mingid hoopis teised osakonnad. Lähme alla tagasi, ei saa nagu aru kuhu mujale me minema peaks. Siis küsisime infost. Tädike infos ohkas ka, et jube keeruliseks on tehtud süsteem, all mingeid lisaviiteid ei ole, lihtsalt, et paremale ja neljas korrus. Siis tädike seletas, et trepist teisele korrusele ja siis mööda koridori edasi paremale ja siis seal koridori lõpus on teine lift millega saab siis neljandale õigesse kohta. Läksime siis trepist üles.. teise korruse uks lukus. :doh: Uuuesti alla, liftiga teisele korrusele ja siis lõpuks jõudsime õigesse kohta. Väga ebaloogiline süsteem ikka. All võiks siis mingid viidad olla, kui ma loen alt, et neljandal korrusel ja lift on samas, siis ma loogiliselt sõidan liftiga neljandale korrusele, mitte ei lähe teisele ja sealt mingi eraldi lifti peale.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 04. detsember 2015, 10:01

Ärkasin täna hommikul kell kuus ja hakkasin kohe poiste puure puhastama. Siis vaatasin ETV "Doktor Martini" ära. Väga vaimukas seriaal.
Puuri kohta sain sõnumi, et on teele saadetud. Kui hästi läheb, saan homme või esmaspäeval juba kätte.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 04. detsember 2015, 14:30

Läheks minu bata de colaga ka nii hästi, 3 kuud juba ootan... Loodan, et kevadkontserdiks ikka jõuab...
Piimaeksam oli üsna lihtne. Muidugi oli mul valesid vastuseid ka ja selliseid, mis ma huupi vastasin suht või kirjutasin mingit mulli, aga ma usun, et peaks saama B või C. Ma olen väga vähe B-sid saanud üldse... :ups: Nüüd pistan prae ahju, siis keedan lemon curdi ja šampanjakreemi valmis, kui liha kunagi ahjust väljas, siis küpsetan biskviidi ja enne magamaminekut panen tordi kokku. Homme teen sefiiri peale. Lähme sõbranna sünnale homme. Ahei, ma pean hakkama hoopis liha ülesandeid tegema moodles. :grr: 2 suurt ülesannet on teha, oh jumal. Pühap. on tähtaeg. Ma ei tea, millal mna tordiga möllan, asjad peavad jahtunud olema ju. Vist ikka teen enne kreemid ära, siis saavad need jahtuma ja siis hakkan õppima. Siis tuleb toiduhügieen välja printida ja homme õhtul õppima hakata. Terve pühap, läheb selle peale ja esmasp. juba eksam. Nii hilja peale pole ma ühekski eksamiks õppimsega jäänud, tavaliselt ikka vähemalt nädal enne alustan. Aga siiani õppisin koguaeg piima, seda oli niiiiiiiiii palju. Ega toidukat vähem ei ole. Ja siis tuleb kähku hakata lihainspektsiooni õppima, see eksam juba reedel. Ja siis on enne jõule viimasel nädalal veel kaks eksamit. Üks oli vist lihatehnoloogia, teist ei mäletagi. Ja siis läheb uuesti "alles" 4. jaanuaril lahti. Tegelikult oleb kurnatud ja väsinud ja tahaks paariks tunniks kohvitassi ja raamatuga diivanile kerra tõmmata, aga enne esmaspäeva ei tule see kõne allagi. Täna on mul tõsiselt rohkem teha kui seda päeva alles on, mingi kella 10-ni õhtul ei tahaks ka tõmmelda nagu.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 04. detsember 2015, 23:04

Reede!
Täna oli mõnus tööpäev. Lastel käis külas teater, vahva etendus oli. Lastele ka meeldis. Lõuna ajal tuli külla tüdruk, kes eelmine aasta alumises rühmas töötas. ÕhtuL kui lapsed olid söönud, siis läksime alla rühma mängima nendega. Veerand kuus olid lapsed läinud ja mu nädalavahetus võis alata.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Kärolin » 05. detsember 2015, 14:46

Tere te
Re ma laulan jost joni jo le mi na so ra di jo jo ,di ,ra ,so ,na ,mi ,le jo laulame koos
Kärolin
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 05. detsember 2015, 19:56

Käisime sõbranna sünnal. Tegin elus esimest korda sefiiriroose ja päris hästi tulid välja. Vähemalt roosid, olugi et karvaste äärtega ja loppis. Vähemalt sain selle tunde kätte. Nii rahul olen! Sefiir tuli ka tihke ja hästihoidev ja see õige. :happy:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 05. detsember 2015, 20:45

Saaremaal möllab teist päeva jube torm ja elektrkt ei ole. Hommikukohvi sain õnneks poest, nűűd siis toksin oma telefoni postitust. Võib olla ei saa ka täna valgust tagasi. No täitsa kiviaeg!
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 05. detsember 2015, 22:38

Mul täna tihe päev olnud. Hommikul tuli teine õde külla oma kahe pojaga. Kella kaheks aga liikusin ma kursaõe juurde. Pole pärast lõpetamist näinudki. Päris tore oli. Siis jooksin koju ja läksime õdede ja õepoegadega vanalinna jõuluturule. Kui sealt ka koju jõudsime siis mängisime veidi lauamänge ja tuli Andrese vend külla. Siis koos Andresega lammutasid meie vana voodi laiali ja panid uue kokku. Ostsime uue ja suurema voodi. Nüüd lebotan uues voodis. :8
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 06. detsember 2015, 11:18

Elekter tuli tagasi kell 2 öösel, see oli ülisuur rõõm! Tõusin üles, panin kohe kohvi jooksma, revideerisin ja kuivatasin sügavkülma (polnudki nii hull, kui kartsin), tegelesin oma rottidega ja vaatasin üleeile poolelijäänud filmi lõpuni. Seda kõike selle pärast, et äkki läheb elekter jälle ära.
Eks ta võibki ära minna, sest torm, mis vahepeal veidi vaibus, kogub jälle hoogu ja täna õhtuks ennustatakse meil tuule kiirust 33m/s. Igatahes on mu postitus tehtud, pole enam muret, et välja kukun.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 06. detsember 2015, 17:12

Terve päev toiduhügieeni õppinud. :yawn: Nii väsinud ja tüdinud. Varsti lõpetan ja lähen duši alla, siis olen niisama. Homme katsun kodutöödega järje peale saada natuke ja siis on reedel juba lihatehnoloogia eksam.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 06. detsember 2015, 23:26

Ja ongi nädalavahetus kohe läbi. Terve nädalavahetus on maja rahvast täis olnud, ema ja 1 õde läksid õhtuste rongiga Rakverre tagasi. Teine õde jääb homseni siia. Mängisime õhtu otsa kaarte ja vaatasime näosaate finaali. Nüüd aga magama!
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 07. detsember 2015, 11:21

Tänane toiduhügieeni eksam oli... rõve. :mellow: Ca kolmandikud küsimused olid sellised, millest minuarust materjalides üldse juttu ei olnud, vahtisin seal neid nagu vasikas aiaväravat, et misasja. :huh: Seega üritasin midagi kokku klopsida. Mõnedes valikvastustega küsimustes mängisin bingot ja mõnda ikka teadsin kah. Ühesõnaga hindel pole tähtsust, loodan, et saan läbi, aga kindel ei ole. Uuesti õppida ja teha küll ei viitsiks. Piima eksami aba sain B. :happy:
Nüüd söön ja ehk loen natuke, siis katsun natuke kergelt koristada, pole mingi kuu aega koristanud, aga korralikult teha ei jõua nagunii, selleks peaks mul vaba päev olema. Seega lähen kompomissile ja tõmban põrandad vähe põhjalikumalt üle ja pesen pliidi ja kapipealsed ära, enne kui kõntsa sisse päris ära upume. Siis triigin pesu ära, enne kui uus hunnik juba peale tuleb, seisab siin 2 nädalat juba. Ja siis puhkan. Homme hakkan lihatehnoloogiat õppima. Minu reegel on see, et eksamipäeval ma ei õpi, mis siis, kui ka uus eksam uksele peksab juba. SEDA ma pean endale lubama, muidu läheks ilmselt hulluks. Eksamipäev on puhkuseks, järgmisest päevast tuleb hakata jälle hagu andma. Seda reeglit ma olen kõik oma 4 aastat pidanud, see on selline väike õlekõrs ja hingetõmbepaus. Et kui ma eksamilt tulen, siis on hea mõelda, et nüüd ma saan koju minna raamatut lugema näiteks. Või üritan kodus midagi ära teha, triikida antud juhul. Niikaua kui ma nõudepesust pääsen, on kõik hästi. :-D
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 07. detsember 2015, 12:25

Selleks korraks siis vist torm möödumas, aga HommikuTV kuulsin, et uus torm on järgmisel nädalavahetusel taas tulemas. No hirmus lugu ikka. Jäin ilma Downton Abbeyst (mis on äärmiselt kurb) ja näosaate finaalist (seda sain vaadata kordusest). Ühesõnaga - enamus minu 7-päevasest puhkusest oli istumine pimedas toas küünlavalgel, ilma veeta, kohvita, kütteta ja paljude muude heade asjadeta . :grr:
Täna siis ka koristamine ja pesupesemine plaanis. Homme jälle tööle.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Kärolin » 07. detsember 2015, 21:34

Mis tomub kas kegi teab :-):-):-)
Kärolin
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 07. detsember 2015, 23:50

Nonii, täna oleks küll postitus tegemata ununud. Tavaliselt on mul see meeles aga kunagi pole aega või ei viitsi kohe ja siis õhtul lõpuks toksin kiirelt telefonist midagi kokku. Praegu aga oleks arvuti ära pannud ja magama läinud. Hea, et tuli veel meelde.
Meil toimus täna lastesõimes jõululaat Märka ja aita toetuseks. Hommikul valmistasime lastega ka tikuvõileibu laadale müügiks. Päris palju toredaid asju olid vanemad meisterdanud ja igasugu maitsvaid küpsetisi. Ma kulutasin päris palju raha seal, tõin Andresele koju ka muffineid ja kooki. Ostsin ka 1 ilusa küünla, pisikesed beebikindad, üks ema koob hästi ilusaid mütse ja kindaid ja asju. Lubas mulle kinnastega sobiva mütsi ka teha. :-) Kõige kallim ost oli üks vahva isetehtud kaisuelukas, maksis 5 €. Pojale esimene kaisukas siis. Nii neid asju vaikselt koguneb. :razz:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 08. detsember 2015, 07:55

Teen vahelduseks postituse ka hommikul ära. Olen tööl ja ootan lapsi. Päevik on ka täitmata veel eilsest, peaks selle ka ära tegema. Üldse hakkan vist ära väsima, mitte ei jaksa hommikuti tõusta enam. Vähem kui 2 kuud veel tööl käia ja siis jään paariks aastaks vähemalt puhkama. Iseasi kui palju ma reaalselt puhata saan. :rofl: Samas ma ei kujuta ette koju jäämist,mulle tundub, et nii palju asju on hetkel siin minu teha, et kes need kõik üle võtab? Blogi andmed ma seletasin paarilisele ära juba aga kõik töögraafikud, kuuplaanid, e-lasteaed, vanemate meilid jne jne. Pean hakkama varakult koolitama teisi. :lol:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 08. detsember 2015, 12:44

Kärolin kirjutas:Mis tomub kas kegi teab :-):-):-)

Soovitan Sul lugeda kõige esimest postitust, seal on kirjas kõik reeglid.

Olen tööl, puhkus läbi selleks korraks. Järgmine tuleb veebruari lõpus ja kestab kaks nädalat. Täna on siis lõpuks jälle üks ilus, päikeseline päev :)
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 08. detsember 2015, 13:14

Täna on tõeliselt vastik päev. Printisin lihatehnoloogia välja, üritan siin nüüd õppimisega alustada (olen teisel lehe, ha-haa...), pool päeva juba läinud, varsti pean välja minema. Õnneks on homme ka vaba päev, see peab minema rügamise alla.Reedel juba eksam. 57 kahepoolset A4 ühtlast teksti... Paar pilti ka sekka. Mis te arvate, kumba on lihtsam lugeda, 20 lk,m kus on 6 slaidi lehel või 20 lk tihket teksti? Hmm... :hmmh: Ligi 60 lk mingit jura, mille eesmärgist ma aru ei saa. No milleks loomaarstile vorstide valmistamise erinevad meetodid ja täidised või mida ma teen teadmisega, misasi on kutter ja milline see välja näeb?! :grr:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist