Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 03. veebruar 2016, 21:14

Mina olen enda kassile kanüüli pannud, enne steriliseerimise operatsiooni. Aga sellest on juba palju aega möödas.
Kolleeg tõi oma ema bernhardiini ükskord haiglasse, et röntgenit teha. Kuna kutsa kõiki protseduure kartis ja muutus kurjaks, siis anti talle juba autosõidu ajaks unerohtu. Tõstsime ta siis autost välja, raami peale. Kiirabi garaažis panime kanüüli ja infusiooni. Meid oli mitu aga igaüks sai midagi teha. Ülejäänud ravimid läksid juba kanüüli.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 03. veebruar 2016, 22:30

Mina ei tea kanüüli panemisest midagi. Ei taha ka teada ausalt öeldes. :lol:

Käisin täna diabeedinõustaja juures. Nimelt mu viimasel GTT testil olid näidud pisut kõrgemad lubatust ja seega sain omale glükomeetri ja pidin 5x päevas veresuhkrut möötma. Täna käisin siis enda möötmise tulemusi näitamas, kõik näidud ideaalsed. Enda torkimisest ma siiski päris pääsenud pole, nädalas kolmel hommikul pean ikka möötma, et kontrollida ega veresuhkur tõusnud pole. Aga tundub, et kuni ma söön normaalselt, siis on veresuhkur ka normis. Ei teagi millest nad sellel GTT testil kõrgemaks läksid aga nüüd vähemalt hea, saan ise koguaeg kontrollida, kui tahan.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 04. veebruar 2016, 15:15

Ei oska täna midagi kirjutada. Rahulik uimane päev oli, istusin puhkeruumis ja vahepeal jalutasin statsi vahet, manustasin vajalikke ravimeid ja jälgisin hiljem 2 koera, kes opilt tulid. Õhtul vaatan, kellega homme olen ja mis vastuvõtud kirjas on. Praegu võib ehk veel midagi juurde tulla.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 04. veebruar 2016, 20:03

Mõtlesin, et läheks ujuma, aga kui minekuaeg kätte jõudis, siis olin nii väsinud, et ei läinudki. Ehk homme on parem päev.
Kahju ainult sellest, et täna oli aeroobika ka, aga homme ei ole.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 04. veebruar 2016, 21:53

Ma käisin täna tööl, vabatahtliku Itaalia õhtu oli. Täitsa tore oli jälle tööl olla ja lapsi näha. Kahjuks neid oli üsna vähe, praegu kõik haiged , seega Itaalia õhtule tuli ka vähe vanemaid. Aga oligi mõnus seltskond koos. Pärast seda käisime Andresega väljas söömas ja koju jõudsime veidi peale kaheksat.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 05. veebruar 2016, 16:13

Ja ongi esimene praktikanädal läbi! Eks see algus oli rohkem selline vaatamine ja sisse elamine, edaspidi loodan ka ise juba asju proovida. Täna oli nädala nö kokkuvõte või vestlusring vms, et kuidas läinud on ja mis on hästi ja mis halvasti ja kuidas tunne on ja mida teha olete saanud jne, siis tuli välja, et mõned on juba päris palju asju teha saanud. Rääkisime seda suhtluspoole asja ka, et üks ütles, et arstid peaksid rohkem tudengile pakkuma, et kas soovid proovida, no nt. kanüüli paigaldamist vms, et tihti tudeng ei julge ise küsida, ei tea hästi ka, kas tohib ja kardab, et äkki läheb valesti jne. Et olenb inimesest, kui suhtleja on. Mul on ka just see häda, et ma ise olen hästi tagasihoidlik ja ei julge ise küsida. Kuna ma ei ole midagi eriti teinud ka, siis on hirm suur. Seal siis räägiti ka, et alati küsige julgelt, et kõik arstid abistavad ja juhendavad hea meelega, et kui arst on samuti kinnise olekuga, siis ongi raske, et arst ei paku välja ja tudeng ei julge küsida. Et enamasti on arstidel alati hea meel, kui tudeng küsib ja ise huvi üles näitab. Keegi oli juba saanud kanüüli panna ja proove võtta ja puha. Eks ma püüan ka edaspidi ise julgem olla ja nina rohkem vahele toppida. Täna näiteks arst pakkus, et kas ma tahan niite välja võtta. Ma esimese hooga kohe kogelesin, et ee, ma ei tea, ei. Ma ei ole kunagi isegi näinud, kuidas see käib, rääkimata ise tegemisest ja siis ehmatasin hirmsasti ära muidugi. No siis arst võttis ja ma vaatasin ja hoidsin koera kinni. Tegelikult ei olnudki midagi hullu, järgmine kord ehk saaks hakkama ka. Pärast mõtlesin, et oleks ikka võinud proovida, imelik ka ikka, kui arst pakub ja ma ütlen, et ma ei taha, arst oleks ju juhendanud. :bang: Aga jah, mul on see argus ja suhtlushirm suureks probleemiks. Ma ikka hoian tagaplaanile, et arstile jumala eest jalgu ei jääks ja kuskil midagi valesti ei ütleks ega istuks ega astuks. Umbes, et ärge pange mind tähele, ma niisama siin natuke vaatan, ma ei sega teid. Tegelikult ei saa nii, kus ma siis veel õpin ku mitte nüüd. Edasi lükatakse juba ise tanki ja vastutama, kui paber käes.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 05. veebruar 2016, 23:23

Täna ei oska küll midagi kirjutada. Neli vaba päeva on, eilse päeva magasin peaaegu maha, täna käisin ujumas. Olin viimane, kes lahkus. Küll on tore, et meie lähedal ujula on :)
Pakkusin oma totudele täna avokaadot - küll maitses hästi. Isegi vennad Martenid, kes tavaliselt kõike enne pealt ja alt nuusutavad, krabasid selle mul käest ära.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 05. veebruar 2016, 23:32

Kah ei oska midagi asjalikku kirjutada. Koristasin täna veidi ja panin nimekirja kokku, mida kõike oleks veel vaja osta. Päris pikk nimekiri tuli. :umm: Homme vist lähme Roccasse, saab midagi nimekirjast maha tõmmata. :-)
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 06. veebruar 2016, 16:49

Vahelduseks olen siis esimene postitaja kah.
Rocca tiir tehtud ja jälle natuke vaesem. :lol: Ostsime ära beebivanni, vannitermomeetri, beebimonitori ja veel igast pudi-padi. :lol: Õnneks oli mul 90€ eest Rocca kinkekaarte,muidu oleks veel vaesem praegu. :rofl: Seejärel läksime Mööblimajja, kust ostsime uue kummuti ja raamaturiiuli. Raamaturiiulit olen ma juba mitu aastat tahtnud uut. Õigemini pärast seda, kui korteri ära ostsime ja eelmine omanik enda raamaturiiuli ära viis. Sellest ajast saadik on mu raamatud olnud kusagil kappides ja suvalistes riiulites, kus ruumi. Aga kuidagi pole jõudnud uue riiuli ostmiseni, täna lõpuks sai siis see tehtud. Järgmine laupäev tuuakse koju ära. Saan oma raamatud kõik ilusti välja panna. :happy:
Nüüd natuke lebotame veel kodus ja kella kuueks oleme külla oodatud.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 06. veebruar 2016, 18:18

Homme sõidame Tallinna, Estonia teatrisse "Rinaldo" ooperit kuulama. Oleme kolmekesi ja sõidame minu autoga. Tuli välja, et mina oma kahe korra lennujaama ja Nõmme raudteejaama iseseisva sõiduga olen kõige kogenum :) Tallinnas sõitja. Natuke muretsen :o ikka ka, et kuidas parkimisega jne, aga loodan, et pühapäeval nii suurt liiklust ei ole.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 06. veebruar 2016, 19:52

Täitsa tavaline mõnus laupäevane päev on olnud. Järgmine laupäev juba Taagepera lossis! :dance: Homme katsun oma kursatööd teha, mul see üks eksam ikka tolkneb... Mõtlesin järgmine nädal teha, mul siis õhtune vahetus praktikal, et saaks päeval teha, aga nüüd enam ei jõua.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 07. veebruar 2016, 15:32

Täna jälle esimene!
Käisime eile külas, saime üle pika aja jälle kokku seltskonnaga keda pole ammu näinud. Sellist ühist istumist just pole olnud ammu. Täitsa tore oli. Koju jõudsime lõpuks pool 2 öösel ja mul oli hommikul kell 8 äratus. Meie vabatahtlik lasteaiast läks täna tagasi Itaaliasse. Saatsime ta ilusti lennujaama. Nüüd nad peavad tööl hakkama saama ilma vabatahliku abita, eks saab ka ilusti aga ikka palju kergem on, kui 1 täiskasvanu lisaks. Eriti kui lapsi on 15 ja rohkem. Küll on hea, et ma puhkan kodus. :rofl:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 07. veebruar 2016, 18:44

Mina kallasin eile oma läpakale pool klaasi siidrit peale. :shock: :umm: 3h Tiit mässas, kuivatasime puhuriga ja Tiit kruvis juppideks kah. Arvuti ise kõik korras õnneks, ainult puutepadi ei toimi enam. :sad: Nähtavat viga nagu ei ole, aga ei funka. Vahetasime praegu arvutid ära, Tiit nagunii hiirt kasutab, mina ainult puutekat jälle, nii võõras oli ja laual ruumi ka pole selle hiirekobaka jaoks. Andres pidi uue klaviatuuri ja puutepadja saatma, tal neid juppe vist on. Äkki aitab.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 08. veebruar 2016, 00:06

Nii, jõudu teile siis jätkamiseks!
Käisin täna Estonia teatris ja jõudsin just koju. Kui postitamine oleks õigel ajal meelde tulnud, siis oleksin jõudnud veel, samuti praami peal tulles või minnes. Aga pole midagi teha!
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 08. veebruar 2016, 10:06

See nädal olen ma siis õhtuses vahetuses. Trenni ei saa. :hanky: Masendavalt palju trennist puudumisi tuleb. Õhtune hakkab kell 2 ja lõpeb kuskil 8 paiku. Kell 8 on vahetuse üleandmine, seal peab teoorias kohal olema, aga ma ei tea, kui palju õhtuse vahetuse omi seal on, sest tavaliselt lõpevad patsiendid enne valve vahetust. Hommikusega samamoodi, viimased patsiendid on tavaliselt kuskil 12.30-13.00 ja siis oota ja passis seda kella 14. Ma ei ole iga kord kohal olnud ka, teised on ka varem ära läinud, kel midagi teha ei ole enam. Täna tuleb viimane patsient kell 19.00, aga midagi keerulist seal ei ole, nii et poole tunniga saab vabalt hakkma. Vast siis ootan esimese vahetuse ära, eks näis. Õhtul tahaks ju ikka kähku koju saada juba. Täna tuleb üks UH kohe pool 3 ja siis edasi on mingeid kõrvakordusi ja kaks kiipimist. Midagi väga põnevat ei ole, kordused lähevad alati kähku, et kuidas teil läheb, läheb hästi, seisund on palju parem, jätkame ravi/aitab küll ja head aega. Ca 15 minutit. Eks ma praktikandina ootan ju ikka esmaseid visiite ja midagi huvitavat, mitte mingeid tavalisi kordus kõrvu, nahka, silmi jne. :razz: Aga muidugi on need palju sagedasemad. See UH koer on ka kordusel, aga tänaseks on UH aeg pandud, eelnevalt on ta ka kõrvadega käinud ja siis avastati probleem, et UH ka vaja uurida, tänaseks ongi siis UH arstile aeg.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 08. veebruar 2016, 19:45

Nii kahju, et Riina välja langes. :( Ma eile õhtul veel vaatasin, et pole postitanud aga kuna Sa varemgi hiljem teinud postitust, siis mõtlesin, et tuleb veel.
Aga eks me peame siis LHga kahekesi hakkama saama.
Mul käis täna hommikul sõbranna külas. Lõunal käisin veel korra linnas ja nüüd vedeleme niisama kodus. Ja LH, teie uus klaviatuur on teele pandud. :wink: Loodetavasti see siis aitab.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 09. veebruar 2016, 12:32

Vaikne päev. Eilne UH jäi hoopis ära, sest õiget arsti ei olnud tööl. Täna peaks ka üks UH olema, näis, kas läheb õnneks. See arst, kellega ma täna olen teeb vist UH ja sisehaiguseid küll, niipalju kui ma aru olen saanud. Muidu ikka kordused ja üks vaktsineerimine jne.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 09. veebruar 2016, 22:11

Ma käisin täna hommikul küünehoolduses. Üle tunni pidi ühe koha peal istuma ja mul hakkas lõpuks täitsa paha. Varem pole sellist asja juhtunud. Kõigepealt sirutas kutt oma jalgadega mulle ribidesse, niiet parem külg oli valus ja siis hakkas nii palav ja nagu kohe läheb pilt tasku. Tehnik oli ka nii mures, tõi mulle külma vett juua ja hakkas veidi parem. Kannatasin ikka lõpuni välja. Pärast oli tükk aega selline jõuetus ja väsimus peal. Pidin veel perekooli loengusse minema aga tulin koju hoopis. Magasin paar tundi ja ärgates oli enesetunne ka parem. :)
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 10. veebruar 2016, 09:55

Täna tuleb küll väga imelik praktikapäev. Olen ühe hästi hea ja toreda arstiga, kellega kõik tahavad olla. :-D Stomatoloogia spetsialist. No ta seletab kõike hästi põhjalikult ja rahulikult ja kunagi ei ole seda tunnet, et oleks üleliigne või segaks arsti vms. Vaatasin vastuvõttudest, et ta on pikka päeva, hommikul ka vastuvõtud, aga siis on pool päeva vaba ja esimene vastuvõtt on 19.15, seegi 15-minutiline kordus. Ühesõnaga ma lähen kella 14-ks kohale ja siis keerutan kuni 19.15-ni pöidlaid? :umm: Vaatasin teisi arste ka, et kleebiks ennast kellelegi teisele külge, niisama vahtida on jube nõme ju, teistel oli ka vaktsineerimine ja küüntelõikus ja kordused jne. No õhtul nagunii ainult 3 arsti ongi. Väga kummaline päev igatahes. Suren vist igavusse seal täna. Vaevalt, et statsiski midagi teha on. Kahju, et just selle arstiga, kellega tahaks, et palju huvitavaid patsiente oleks.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 10. veebruar 2016, 23:00

Loomahull varsti võidab ära selle mängu, sest ma koguaeg unustan ära postituse. Hea, et praegugi meelde tuli. Täna pole erilist midagi teinud, käisin perekooli loengus vaid, niiet päris tervet päeva pole kodus diivanil vedelenud. :lol:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 11. veebruar 2016, 11:58

Ei olnudki eile nii tühi päev. Arstil oli hommikuses vahetuses alanud üks valehambumuse korrigeerimise opp, nii et seepärast mul tunduski, et on pool päeva tühi. Vahetasin hommikuse tudengi välja ja sain kuni pea poole 5-ni oppi vaadata.
Aga vaat täna on alles veider- see arst, kellega ma täna olen, tal on esimene patsent kirjas 15. veebruaril. Täna on meil... 11. veebruar. :dunno: Ja rohkem arste pole praktikagraafikus kirjas ka, üks tudeng on ainult peale mind õhtul ja tema on statsis. Nii et kas ma tõesti istun pool päeva niisama või mis, ei tea. :dunno:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 11. veebruar 2016, 21:48

Mitte midagii pole kirjutada. Nii põnevat elu elan, et kohutav. :rofl:
Käisime täna lapse hoidmise ja hooldamise loengus Andresega. Mul nii palju kogemust beebidega, et ma küll midagi targemaks ei saanud aga Andresel oli küll huvitav. St, et mul oli ka huvitav ikka kuulata aga midagi uut polnud. Saime nukkudega mängida, st erinevaid asendeid proovida nukkudel, kuidas beebit süles hoida jms. Sellised loengud on päris kasulikud nendele, kellel pole enne üldse mingit kokkupuudet beebidega. Ja ma saan ka kodust välja vahelduseks, muidu ei viitsi üldse ju sellise ilmaga end õue vedada. :razz:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 12. veebruar 2016, 15:41

Täna vaba päev. Ja homme juba Taageperas! :sneaky: Homme hommikul saab trenni ka, kell 9 on laupäeviti. See nädal pole saanud ju üldse minna, krdi õhtune vahetus oli. :dry: Teisipäevane tants on valmis, aga esmaspäevase ja kolmapäevase tantsuga on teised kindlasti nii palju edasi jõudnud... Homme hommikul on sama, mis teisipäeviti on.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 12. veebruar 2016, 22:55

Ma käisin täna tööl külas jälle. Lapsed magasid, kui ma sinna jõudsin ja nii vahva oli vaadata, kui lapsed ärkasid. Mõni vaatas suurte silmadega, et kas näeb ikka õigesti, mõni ei saanud unise peaga üldse aru midagi aga paljud jooksid ka kohe kallistama. Nii armas. :biglove: Üks tüdruk nii lahedalt tuli ja kohe kilkas, et tädi Annelil on tita kõhus! :D Eks sai räägitud, et sellepärast ma ei saa enam käia nendega igapäev mängimas. Kellel väiksemaid õdesid-vendi pole, nemad sellest muidugi eriti aru ei saanud, et mismõttes tita kõhus. Üks üritas mul isegi särgi alla vaadata, et kus ma seda titat peidan. :rofl:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 13. veebruar 2016, 11:32

Varsti siis hakkame Taagepera poole sõitma. Käisin trennis ja nüüd söön. Lõikasime uued kleidiriided välja, lõiked läksid ka juba ühele inimesele. Või noh, peaaegu kogu riide, kleidi eesosa tuleb teisest riidest.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 13. veebruar 2016, 23:25

Meil tuli täna kummut ja raamaturiiul ära. Muidugi just kui toodi, siis olid mehed läinud prügi ära viima, me tegime suure koristuse kappides ja viskasime hunniku kola ära. Egas midagi läksime sõbrannaga ja võtsime mööbli vastu. Kolm suurt pakki oli ja sõbrannaga arvasime, et peaks sisse lohistama need ikka. Ja nii me koos neid tassisime. Suurema töö tegi muidugi sõbranna, ma ainult veidi toetasin ja hoidsin ust lahti. Naersime, et milleks neid mehi vaja, kaks naist saavad hakkama küll, üks veel suure kõhuga. :lol:
Igatahes nüüd on asi nii kaugel, et riiul on paigas aga kummut on pooleli; seda annab ikka kokku panna. Homme lõpetame selle ära ja esmaspäeval saan hakata asju ümber tõstma. :happy:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 14. veebruar 2016, 18:56

Teen postituse ära, pärast äkki unustan. Käisime täna kinos Deadpooli vaatamas. Sobilik film valentinipäevaks. :lol: Nüüd oleme Nordea kontserdimajas, kohe hakkab Smilersi kontsert. :)
Ilusat valentinipäeva kõikidele pisilastele! :happy:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 14. veebruar 2016, 23:02

Nii, mina täna päris hilja peale jäänud. Ammu peaks magama, homme peab vara tõusma. Eilne õhtu oli niiiiiiii ilus! Lõpuks käisime veel südaöösel teist korda mullivannis ja puha. :razz: Homme siis taas tööle-praktikale. Homme olen ühel opil ka, ortopeediga olen homme, üks patella opp on. Peaks vähemalt huvitav päev olema.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 15. veebruar 2016, 15:57

Täna oli tõeliselt "lõbus" päev. Hommikul kell 9 tuli patsient, kes pidi tulema põlveopile. Kuna loom ei longanud enam ja üldse oli rõõmus, siis arst leidis, et pole mõtet lõigata hetkel, et vaatab, kuidas edasi läheb. Seega pidi järgmine patsient tulema kell 12. See ei ilmunud lihtsalt kohale, ei teatanud ega midagi. Lihtsalt pool 1 konstateerisime fakti, et ju siis ei tule. Järgmine kell 13. Kuna tema pidi tulema jalga näitama, mis tal eelmine nädal amputeeriti, siis ilmselgelt ei olnud tal enam midagi näidata ning ka ei tulnud. Järgmine pool 2. Kolmveerand kaks jõudsin järeldusele, et see patsient KA ei tule. :bang: Siis otsisin veel 10-15 minutit arsti taga, et talt allkiri kätte saada, aga oligi kuskile kadunud ja mul viskas lõplikult siibrisse ja tulin tulema. Allkirja saan homme ka kätte. Ei vea mul kuidagi siiani selle praktikaga, midagi asjalikku pole näinud ega teinud. Tänasest päevast lootsin huvitavat päeva, et patella opp ja üldse ortopeedia ja kirurgia mulle väga meeldib- ja see päev läks kohe ikka täiega vett vedama. :wacko: Ma ei saa aru inimestest, kes nagu lihtsalt ilma etteteatamata jätavad lampi tulemata. Kui sa lähed ise arstile või juuksurisse või autoteenindusse, siis ka jätad lihtsalt minemata, kui ei viitsi kodust välja minna, ei helista ega midagi? No ei ole ju nii. Ja teised toredad on need, kes tulevad ca pool tundi hiljem oma registreeritud ajast. Täna just oli ka, kui ka koridori peal kondasin ja ootasin ja vaatasin, kas meile tuleb patsienti või ei, siis keegi hõikas teisele arstile, et kuule, see sinu, no ütleme kella 12-ne (ei mäleta päriselt, mis kell see oli) patsient jõudis kohale. Kell sai siis pool 1 just. Või no see pool, mida enne ta pidi tulema, antud näites pool 1. Aga kui näiteks on mingi kordusvisiit või raviskeemi ülevaatus lihtsalalt vms, siis tavaliselt visiit ongi pool tundi. Ja kui inimene tuleb pool tundi hiljem, siis võib arstil juba järgmine patsient ees olla. Ma ei ole ise ka mingi täpsuse etalon, st ma lähen alati kohale viimasel minutil igale poole, mitte kunagi suure ajavaruga nagu Tiit, aga no pool tundi hiljaks ma ka ei jää. Kui vahel juhtub, siis viis minutit, aga sellest ei olegi midagi enamasti. Aga no peaaegu pool tundi on ikka liig mis liig. :nono:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 15. veebruar 2016, 21:06

Mina sättisin täna raamatud uude riiulisse ära. Kui alguses tundus, et uus riiul on nii suur ja meil pole raamatuid üldse nii palju siis tegelt on nii, et vaid kõige alumine riiul jäi tühjaks hetkel. Kokku on 6 riiulit sellel, niiet... meil ikka mõni raamat on. :lol: Aga meile mõlemale meeldib ka palju raamatuid lugeda, nii need on kogunenud. Eile juba käisime enne kontserti aega parajaks tegemas raamatupoes ja leidsime raamatuid, mida tahaks osta aga ei hakanud ostma, sest ei lähe ju kontserdile, kott raamatutega kaasas. :lol:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 7 külalist