Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 11. oktoober 2014, 19:24

Jõudsin uue püsilillepeenra lõpuks valmis kaevatud. Kevadel tuleb muidugi veel läbi kaevata, aga vähemalt rohumättad on pealt ära kooritud ja suuremad juurikad välja nokitud.
Selline sügis mulle peaaegu meeldib. Üks-kaks vihmast päeva vahepeal pole hullu, peaasi, et päevade viisi ei ladistaks.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Kuldhai » 11. oktoober 2014, 20:00

Rahulik, samas huvitav laupäev. Hommikul käisime nagu ikka kirikus ja õhtul oli üle hulga aja jälle lauluõhtu koos külalistega Viljandist. Algul tundus, et rahvast on palju ja toitu vähe, aga tegelikkuses jätkus kõigile ja jäi ülegi. Nüüd Mariin veel õpib ja siis ilmselt magama.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 11. oktoober 2014, 21:10

Meie käisime täna kinos Dracula Untold filmi vaatamas. Film oli päris hea. Hiljem käisime bussijaamas Andrese noorema venna tüdrukul vastus. Nimelt Andrese vend on sõjaväes aga sai täna linnaloale. Vaesed noored pole teineteist kuu aega näinud.:D
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Mari8 » 11. oktoober 2014, 21:27

Mõtlen, et peaks mingi eraldi blogi moodi lehe tegema tuhkru piltide jaoks. Ma olen viimasel ajal nii palju häid pilte saanud nendest. Täna käisime jälle metsas ja poisid said korralikult joosta. Suurmõmmik muutub küll julgemaks, aga jookseb ikka Augustil sabas. Peale leppimist on nad nagu armunud ja täitsa lahutamatud.
Kasutaja avatar
Mari8
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 276
Teemad: 6
Pildid: 1
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas maris2 » 12. oktoober 2014, 07:57

Mina eile ei postitanud, nii kahju. Mul ei tulnud see ühtegi korda meelde et peaks siia ka vaatama.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas BLackRat » 12. oktoober 2014, 12:33

Täna on plaanis küljeluuga päev veeta. Lähme välja ja vb jõuame ka kinno. Õhtul lähen maale, sest vaja koolimaterjalid võtta ja arvestusteks õppimist alustada.
Minna & Diesel
Until one has loved an animal, a part of one's soul remains unawakened ― Anatole France
Kasutaja avatar
BLackRat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas 3rika » 12. oktoober 2014, 14:14

Meil oli eile megavahva õhtu! Kujutate ette, et tünni vesi läks suisa nii soojaks, et inimesed ronisid tünni serva peale istuma, et jahtuda :D Meile tehti ka joogihoidja koos termomeetriga. Normaalne temp. oli 39 kraadi, liiga soe oli juba 43 kraadi :D Täna tulevad meile veel mõned külalised, et elukaaslasele õnne soovida. Hetkel koon ma neid oodates omale sokke. Pool sokki on veel kududa, siis saab paar valmis. Jalad hakkasid üks päev külmetama ja siis mõtlesingi, et oleks aeg hakata soki hooajaga pihta. Minu kunagi unistus on siia majja saada põrandaküte, sest talviti on põrandad jääkülmad.
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Mari8 » 12. oktoober 2014, 14:21

Põrandaküte on üks mõnusamaid asju maailmas. Mul endal pole, aga sõbrannal vannitoas on. Uskumatult mõnus on ikka duši alt tulla ja sooja põranda peale astuda. Üks mu tuttav käis isegi vannitoa põrandal magamas talvel, sest mujal oli külm :D
Kasutaja avatar
Mari8
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 276
Teemad: 6
Pildid: 1
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Riina1958 » 12. oktoober 2014, 15:24

BLackRat kirjutas:Täna on plaanis küljeluuga päev veeta. Lähme välja ja vb jõuame ka kinno. Õhtul lähen maale, sest vaja koolimaterjalid võtta ja arvestusteks õppimist alustada.

Kui ma nüüd väga ei eksi, siis naine (Eva) tehti mehe (Aadama) küljeluust ja mitte vastupidi. :-)

Küll on hea tunne praegu - töönädal on lõppenud, uuesti minema peab teisipäeval peale lõunat. Praegu mõnulen diivanil, joon kohvi, loen FB sõnumeid ja pisi postitusi.

Kahju, Maris2, et ära unustasid :(
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Kuldhai » 12. oktoober 2014, 19:00

Vaatan praegu Eesti - Inglismaa mängu, vaheaeg algas ja seis on viigis. Pean veel teod ära söötma, siis on tänaste toimetustega kõik. Nädalavahetus on kiirelt läinud. Homme lähevad lapsed jälle kodust ära.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Loomahull » 12. oktoober 2014, 19:26

Pikk ja huvitav päev on olnud. Nüüd vaatame Näosaadet jälle. Midagi kirjutada nagu ei oskagi rohkem.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Lind1100 » 12. oktoober 2014, 19:59

Phuuh... Näe, tuli veel meelde, et postitada tuleks ka, ei saa te must veel lahti. Vähemalt sain täna ühe suure asja tehtud, nüüd tahaks veel ühe väikse pingutuse teha, siis magama.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 12. oktoober 2014, 20:26

Ja ongi nädalavahetus möödas põhimõtteliselt. Mina ei jõudnud seekord mitte midagi tehtud, planeeritud oli küll palju. Lihtsalt kuna külalised olid siis polnud väga aega. Andrese vend pidi täna õhtul 20:00 tagasi sõjaväes olema ja ta tüdrukul läks 21:00 buss tagasi Tartusse. Kuskil veerand kaheksa hakkas vend siit minema, õnneks pole kaugele minna tal, kuskil 20 minutit jalutada. Meie pidime siis tüdruku bussijaama saatma. Enne bussijaama minema hakkamist aga avastasime, et vend on oma rätikud siia unustanud aga seal ei tohi ju midagi puudu olla kotist. Kähku helistasime, et kuule oota seal pataljoni ees, me toome rätikud ära. Õnneks ta polnud veel jõudnud sisse minna. Me siis kähku tellisime takso ja jõudsime 19:52 sinna. Hiljem vend saatis sõnumi, et kohe tehti kotikontroll ka talle, vedas, et me märkasime enne, et rätikud siia jäid.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 12. oktoober 2014, 21:37

Mulle kohe üldse ei meeldi ebaküdooniaid lõikuda, sestap lükkasin seda tööd muudkui edasi. Täna hommikul võtsin ennast kokku ja tegin selle ebameeldiva töö ära. Loomulikult oli terve köök jälle seemneid täis.
Kui eelmistel aastatel olen ebaküdoonia ainult suhkru või meega purki pannud - niiiiiiiii hea on seda tee sisse panna talvel! -, siis seekord keetsin suurema osa koos viimaste kuldrenettidega koos moosiks. Olen õuntega üldse tänavu natuke katsetanud: õuna-piparmündi ja õuna-šokolaadimoosi. Moosisööjad pole me lapsega eriti kumbki, aga ehk uued maitsed innustavad proovima. Õunu on sel aastal nii palju, kõiki ei jõua ka töökaaslastele sisse sööta (nad on mul niigi juba teist kuud õunadieedil- 2-3 korda nädalas viin ämbritäie kodust kaasa) ja ära visata on kahju.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas 3rika » 13. oktoober 2014, 09:25

Eile näosaate staar oli minu jaoks taas Mart! Täitsa uskumatu, kui ilus ta naisena on :razz: .

Seekord ma eriti pikka juttu ei tee, jagan teiega ühte vahvat videot, mis on juba pikemat aega mu lemmik. Seda näete SIIT.
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Loomahull » 13. oktoober 2014, 10:07

Täitsa lõpp, kui raske mul täna hommikul ärgata oli. Nagu oleks öö otsa üleval olnud ja peale mingit tunniajast und tõusnud. Tegelikult ei olnud, magasin suht normaalse aja. Aga eks eile oli väsitav päev, möllasin maal ja värki ja siis päris läbi ilmselt. Mu punaseid kingi pole ikka veel tulnud, see nädal peaks tulema. Nii ootan. Nüüd söön ka kell 2 uuesti kooli radioloogia praksi.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Kuldhai » 13. oktoober 2014, 12:42

Lapsed kooli saadetud ja nüüd teen süüa - praen porgandikotlette. Kalev oli öösel üleval, süda kloppis. Hommikul läks perearsti juurde ja öeldi, et see võib vabalt olla õhtusest küüslaugu söömisest. Soovitati süüa küüslauku hommikul, mitte õhtul. Vererõhk oli tal suht madal, läks apteeki kibuvitsateed ostma, see pidi tõstma. Toob siis mulle ka tabletid ära, hakkavad otsa lõppema.
Mul on hiired köögis, märatsesid öösel, kolin ja krõbin. Jube vastik, tirisid makaronid pakist välja. Nägin ka ühte - lippas elektripliidi tagant kapi taha.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas BLackRat » 13. oktoober 2014, 12:53

Riina1958 kirjutas:
BLackRat kirjutas:Täna on plaanis küljeluuga päev veeta. Lähme välja ja vb jõuame ka kinno. Õhtul lähen maale, sest vaja koolimaterjalid võtta ja arvestusteks õppimist alustada.

Kui ma nüüd väga ei eksi, siis naine (Eva) tehti mehe (Aadama) küljeluust ja mitte vastupidi. :-)

Tean jah, aga see on mõlemat pidi hea väljend kasutada ;)


Eile käis õde tibinaga õues, kuid pilte ei õnnestunud väga klõpsata, sest Ludvig võttis samuti jalutuskäigust osa ja selle tõttu käis koguaeg üks jooksmine ja hüppamine ning pildid jäid suures osas udukogudeks... Paar korralikku sain.
Pilt Pilt
Minna & Diesel
Until one has loved an animal, a part of one's soul remains unawakened ― Anatole France
Kasutaja avatar
BLackRat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 13. oktoober 2014, 16:28

Mul oli täna pikk tööpäev. Õpetaja-abi pidi ära minema kell 11, seega olime paarilisega kahekesi. Tema siis tõi sööki ja tegi muid õpetaja-abi toimetusi ja ma siis olin lastega. Poole kahe asemel sain koju kell neli. Muidugi lõpuks kui garderoobi läksin, siis avastasin, et õpetaja-abi oli mulle koti peale kingituse jätnud selle eest. :-)
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Mari8 » 13. oktoober 2014, 17:00

Tegin eile tuhkrutele üle pika aja suppi, neile nii meeldib seda lürpida kontide järamisele vahelduseks. Noh ja siis muidugi mingi kaklema ja lennati pea ees koos supikausi sisse. Poisid ehmatasid ikka korralikult ära ja jäid teineteisele lolli näoga otsa vahtima, näod ja turjad ÜLENI paksu roosa lihasupiga koos, ainult mustad silmanöpsud paistsid. Mõne sekundiga oli kogu elamine supine. Oh õudust. Poisid käisid siis koos duši all ja toas toimus suurpuhastus. Enam suppi ei saa ka.
Kasutaja avatar
Mari8
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 276
Teemad: 6
Pildid: 1
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Riina1958 » 13. oktoober 2014, 19:14

Tänane vaba päev möödus pesupesemise, poes käimise ja toidutegemisega peamiselt. Veel oli vaja osta bussipilet nädalaks, teha mõned telefonikõned ja loomulikult ka FB olla. Ning raamatut lugeda.
Ilmad on meil päris ilusad, ainult õhtuti sajab.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Lind1100 » 13. oktoober 2014, 20:27

Taaskord teen postituse ruttu ära, muidu vajun vaikselt külili ja jään magama ning enne hommikut üles ei ärka. Päev möödus üsna töiselt.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 13. oktoober 2014, 21:05

Paar nädalat tagasi astusin sammukese 21. sajandi poole ja ostsin endale pika kaalumise peale korraliku Fiskarsi lehereha. No oli ikka õige ost küll; riisumine on nüüd lausa rõõm - nii kiiresti läheb, et võiks selle töö peale jäädagi.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Riina1958 » 14. oktoober 2014, 08:55

Täna jälle tööle, aga alles kella poole üheks. Koju saab siis peale kümmet õhtul. Niimoodi laupäevani, ning esmaspäeval tuleb mu poeg siia. :biglove:
Mu Eesti korterit tahaks üks noor perekond üürile võtta. Tuleb mõelda, mis tingimustel ja kuidas seda teha. Oleks ju kena küll, kui talv läbi ei peaks küttearveid tasuma.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas 3rika » 14. oktoober 2014, 10:40

Riina, kauaks sa Saksamaale jääd veel? Hing kodumaad ei igatse? Mina ilmselt ei tahaks kunagi Eestist lahkuda- ei julge ja ei taha. Eesti on ikka sõpru ja tuttavaid kohti täis. Mulle ei meeldiks kuskil mujal riigis nullist alustada...
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Kuldhai » 14. oktoober 2014, 12:33

Täna on mul kirjade kirjutamise päev. Palju on kogunenud inimesi, kellele vaja vastata või lihtsalt ühendust võtta. Varsti lähen välja rohelist korjama. Viimased redisepealsed peab Mastule sisse söötma.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Loomahull » 14. oktoober 2014, 13:53

Täna on igati tore päev, kui mitte arvestada seda, et mul on ülipikk päev koolis. No auguga küll, mis leevendab seda asja. Hakatuseks viisin ma koolist tulles mingi 45 minutit tagasi oma tahmakasseti täitmisele (jaa, mul on JÄLLE printer tühi, sessi ajal ma sisuliselt söön seda. :-D Või enne sessi pigem.), nüüd helistati juba, et võib järgi tulla. Kui 16-ks tagasi kooli lähen, siis toon ära. Siis tuli Ital-Design pakk ära, kus on mu punased satiinkingad sees, tellija paneb smarti, nii et paari päeva pärast saan need kätte, ja et asi ikka täiuslik oleks, siis nägin detaile külaliste meenetest, need on ka välja lõigatud, reedel saan vist kätte. No nii ilusad lihtsalt! Kahju lausa, et ma ei saa siin pilt näidata, aga siis peaks Keilykese ära blokkima. 2x40 detaili, millest siis panen 20 meenet kokku. Natuke nikerdamist jälle. :-D
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas BLackRat » 14. oktoober 2014, 15:56

Eile õhtu oli suur koristus. Siin Annelinna korteris on meil rõdu, aga kuna see asub viimasel korrusel, siis paratamatult on meil siin rõdul elanikeks tuvid. Nad tunnavad end siin eriti koduselt, pesa on tehtud aj väetist on ka hoolikalt maha laotatud :D Koristasin kõik ära, et saaks nüüd ise ka seal käia. Väetise panin ema soovil eraldi kotti ja viin talle. Ütles, et milleks väärt väetist minema visata, kui saab aiasaadustele anda :D
Minna & Diesel
Until one has loved an animal, a part of one's soul remains unawakened ― Anatole France
Kasutaja avatar
BLackRat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 14. oktoober 2014, 19:33

Tegelesin täna jälle Kurtna järvede teemaga. Teadlased, kes seal kolmandat aastat veetaset käivad mõõtmas, rääkisid, et kahes järves on kahe ja poole aastaga veetase langenud juba pisut rohkem kui meetri võrra. Keskkonnaametnikud, kes asja uurimist tagant peaksid kiirustama, on seni peamiselt venitamistaktikat kasutanud. Karta on, et kui kunagi algav uurimine ükskord mingite järeldusteni jõuab ja nende põhjal mingi tegutsemisotsuseni jõutakse, võib see mõne järve jaoks juba lootusetult hilja olla.

Kuradijärv, üks kahest kõige rohkem ohus olevast järvest; pilt tehtud septembris 2013, sestsaati on järv veel väiksemaks jäänud.

Pilt

Foto: Peeter Lilleväli
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 14. oktoober 2014, 20:10

Mina tulin oma esimeselt linnasõidult veidi aega tagasi.Päris hirmus oli. Õismäele pidin minema ja seal käsutati kohe rooli. Kuna mul on viimasest sõidust pea kuu möödas (vahepeal ei saanud aega), siis tundus see kohe ekstra hirmus. Õismägi ju ringe täis ka, niiet kohe ringiteele ka. See, et õues oli pime, ei teinud ka asja üldse mitte lihtsamaks. Samas midagi väga hullu ei olnud ka, kuna õpetaja seekord tegeles ise rohkem pidurdamise ja gaasiga, mul oli tükk tegemist, et rooligi otse hoida. :rofl: Ikka tahtis sinna kraavipoole liikuda. No mis teha, kui tundub, et kõik vastutulevad autod tahavad otsa sõita mulle. :lol:.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 9 külalist

cron