Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 30. september 2014, 20:00

Kuna on väga suur oht, et ma võin unustada selle teema hiljem teha, siis parem postitan kohe ära. Ärge unustage, et teil on 3 päeva aga teha esimene postitus ja sellest alates siis tuleb iga päev teha üks. Enne tänast südaööd tehtud postitused ei lähe arvesse! Kuna meil mängijaid on vähe, siis pakun veel võimalust, et kuni 3. oktoobrini võite registreerida. Sellisel juhul tuleb teha nii postitus siia teemasse, kui ka registreerimisteemasse!

Jõudu ja jaksu mängijatele!

Reeglid:

  • Kasutaja peab ennast mängu registreerima hiljemalt 30.09.2014 kella 23.00ks. Registreerumiseks tuleb postitada siia teemasse, et soovid mängust osa võtta. Kasutajad, kes ei registreeru, ei osale mängus! Hiljem ei saa enam mänguga liituda! Keegi teine ei saa sinu eest registreeruda.
  • 01.10.2014 öösel teen ma teema postituste jaoks ja registreerunud kasutajad peavad hiljemalt 3 päeva jooksul sinna oma esimese postituse tegema.
  • Esimesest postitusest alates peab kasutaja postitama iga päeva jooksul sinna vähemalt ühe postituse. Päeva all peame me silmas konkreetset kuupäeva kella 00.00 - 23.59.
  • Kui kasutaja teab ette, et ta on eemal mõned päevad, siis võib ta leida omale asendaja, kes tema eest nendel päevadel postitab. Sellest tuleb anda eelnevalt märku siin teemas (kindlasti mainida ära, kes on see postitaja, kes asendab teda ning kaua ta teda asendab). Asendaja peab iga päev märkima postituses ära, et keda ta asendab. Juhul kui asendaja ise osaleb ka mängus, peab ta tegema 2 postitust - ühe enda eest ja teise asendatava eest. Trikk on selles, et kui kasutaja logib sellel eemal oleku ajal foorumisse, siis ta langeb mängust välja. Loomulikult võib varem foorumisse tagasi tulla, kuid sellisel juhul pead ka hakkama ise postitama uuesti ja teatama, et oled varem tagasi jõudnud.
  • Postitus ise võib olla ükskõik mis teemal - minimaalselt peab postitus olema 50 tähemärki pikk (ehk siis tuleb mõni lõbus postitus vähemalt). Minu poolest postitage anekdoote, kuidas teil sel päeval läinud on, toredaid uudiseid, YouTube'i videosid, oma tehtud fotosid või mida iganes (viisakuse piirides muidugi).
  • Igasugused muudatused reeglites märgin nii siia kui postitamise teemasse rasvaselt ja punaselt.
  • Võitja on see, kes on tubli ja ei lange välja. :)
  • Võitja saab omale loomulikult pisikese meene ka selle püsivuse eest.

Seega nimed kirja, et tuleks lõbus, huvitav ja pingeline mäng!

Mängus osalejad:

  1. 3rika
  2. BLackRat
  3. Riina1958
  4. Keilyke
  5. Mari8
  6. samton
  7. Loomahull
  8. Lind1100
  9. Lili
  10. maris2
  11. Tiksikas
  12. eloke
  13. Kuldhai
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Loomahull » 01. oktoober 2014, 08:54

Hip-hip huraa, ma nii ootasin seda teemat juba! Ma siis suure auga esimene. Mis siis esimeses postituses pajatada... Äkki seda, et ma ei läinud täna kooli...(Huvitav, miks ma ei saa siia häbenevat smaili lisada...?) Aga kuna olid kaks mõttetut loengut, siis lasin üle. Ma lihtsalt ei suutnud pool 7 tõusta, panin kella kinni ja magasin edasi. Nimelt ma olin eile öösel esimeses öövalves, magada sain täpselt pool tundi öö jooksul, 6 kuni pool 7 tukastasin natuke. Kaks looma olid kriitilises seisus ja siis neid pidi pidevalt valvama, st üks inimene pidi koguaeg nende juures olema. Ma läksin pool 1 voodisse, et pool 4 teeme kaaslasega vahetuse, ta jäi esimene pool ööd nagu, aga ma ei jäänud üldse magama. Kuskil 10-11 vahel oli jube unekas peal, 11 läksin voodisse ka, aga aeti üles ja siis pool 1 olin üsna virge juba, eks üleväsimus ja no ei suutnud võõras kohas magama jääda, pole harjunud üksi magama ka. Kõik see kolm tundi keerutasin voodis ja vaatasin lage. Ja kui minu kord oli siis poole neljast poole seitsmeni valvata, siis kell 5 tuli ikka selline unekas peale, et tukkusin tooli peal sisuliselt ja siis pool 6 küsisin abilise käest, kas ma võin tunniks ajaks pikali minna, ta ka nagunii seal käi koguaeg vaatamas. Ja ka siis ei jäänud ma kohe magama, mingi poole tunni pärast jäin. Ja siis tuli mulle otsa täpselt 10-tunnine koolipäev. Nii tore. Nii et jah, ehk on andestatav, kui ma täna magasin. 36h-st pool tundi magada ja 12h koolis olla ei ole lihtne.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas maris2 » 01. oktoober 2014, 11:48

Kirjutasin juba teksti valmis ja siis see kadus. Pagan. Aga olgu. Täna homme olen vaba. Siis kolm päeva tööl. Tundsin ennast eile veidi haigena. Läksin vara voodisse. Täna peavalu aga olemine muidu ok.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 01. oktoober 2014, 13:33

Jei, uus postitamismäng!

Mina hetkel tööl. Lapsed magavad, nokitsesin rühma blogi kallal, muutsin kujundust ja tegin septembrikuu kokkuvõtte ära blogisse. Aeg nii kiirelt läinud, et täna juba 1.oktoober. :o
Teen postituse ära siis saab arvuti ära panna. Pool tundi veel aega laste ärkamiseni, vast lähen joon all ühe tee ära. Õnneks on täna ilus ilm ja saab õhtul õue mängima minna. :happy:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Mari8 » 01. oktoober 2014, 14:18

Väga tore, et postitamismäng algas! Hea meel sellest osa võtta. Minu esimene postitus tuleb hetkel lühike, kuna askeldan siin tuhkrutega ja kolin neid kogu kupatusega ümber teisele korrusele.
Kasutaja avatar
Mari8
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 276
Teemad: 6
Pildid: 1
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas BLackRat » 01. oktoober 2014, 15:52

Nonii... See on minu esimene kord postitamismängus. Lugesin eest, et Loomahull jättis täna kooli minemata- sama juhtus ka täna minul, kuigi mitte samal põhjusel, lihtsalt haigus on külge tulnud. Õnneks see nädal pikk pole, reedel on õpetajatepäev ja saan abituriendina noortele tunde anda- lubab tulla põnev koolinädalalõpp :)
Kasutaja avatar
BLackRat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas 3rika » 01. oktoober 2014, 15:53

Meil täitus täna elukaaslasega 8 aastat ja 1 kuu! Küll aeg alles lendab... ja seoses sellega alustasin eile ka enda vormi ajamise projektiga. Minu tavaline kaal oli enne ülikooli koguaeg 53 kg ja nägin päris kena välja. Nüüdseks on lisandunud +15 kg ja eile panin oma jala maha, et nüüd aitab! Jälgin oma sisse söödud kaloreid, söön ainult nn "lean meat" (eesti keeles ma otsest vastet ei tea aga pm vähese kaloriga liha nagu kana ja kala). Jälgin, et päevaselt oleks mul rasva, valgu ja süsivesiku protsendid paigas. Selleks on üks väga vahva lehekülg - tap.nutridata.ee/, kus saad sisetada oma toidud ja koguse ning see arvutab välja, mida ja kui palju tarbisid ning annab ka soovitusi järgmiseks päevaks, et mida võiks ja ei võiks süüa. Eile ja täna hommikul tegin Jillian Michaelsi Body Revolutioni 1. taset. Seda pean ma tegema kuni 14. oktoobrini ning alles siis võin liikuda teisele tasemele. Minu kõige nõrgem punkt on minu käed, eelkõige õlad. Täna hommikul olid küll lihased valusad kuid valust saab lahti vaid trenni tehes. Ma ei ole iseenda kehaga üldse rahul ja leidsin, et nüüd on kõik! Ma väärin sellist keha, mida ma armastaksin.. ja see on kõik minu enda teha. Oih, jube pikk esimene postitus tuli :ups:
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Haldjake » 01. oktoober 2014, 16:15

Tore, uus postitusmäng algas :-) Ma tuisupea magasin õige registreerumisaja maha. Pisisse tulles avastasin rõõmuga, et Kissu on paar lisa päeva andnud.Mis on ülitore! :happy:
Täna mul on väga haige olla.Köha ja nohu on.Nüüd lähengi ja teen endale sooja teed.
Arukas kuts Potsu, väike Willi, suur memmekas Houdini ning kassid.
Kasutaja avatar
Haldjake
I know that life won't breake me...
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 384
Teemad: 8
Pildid: 7
Asukoht: Lõuna-Eesti
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 01. oktoober 2014, 19:04

Kohe lust on mängu teha, kui inimesed niisuguse entusiasmiga mängule lähenevad ja seda pikisilmi ootavad. :D
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Kuldhai » 01. oktoober 2014, 21:31

Ja ongi oktoober, uus mäng alanud, teen siis ka esimese postituse ära. Mõtlesin pikalt, kas võtan osa, sest tervis ei ole kõige parem, aga siin ma nüüd olen. Sain täna kätte Monopoly mängu, mille Kissu saatis eelmise postitusmängu võidu puhul. Loodan, et see mäng kestab ka vähemalt sama kaua kui eelmine.
Praegu vaatan Jaak Joala mälestussaadet TV 3 - s. Vaatasin vene kanalilt ka, aga nüüd saan paremini aru, tõlge on all.
Jõudu kõigile osalejatele!
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Riina1958 » 01. oktoober 2014, 22:11

Olen ka rõõmuga jälle osalemas. Eelmise mängu postitusi käisin iga päev peale väljalangemist lugemas ja mul oli kahju, et see nii ootamatult ära lõppes. Kohe midagi tähtsat jäi nagu tegemata, kui enam seda lugeda ei saanud.
Igatahes tervitan siin kõiki, nii vanu tuttavaid kui uusi; :) loodan samuti, et mäng pakub põnevust ja kestab kaua!
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas maris2 » 02. oktoober 2014, 08:57

Eelmise mängu lõpus polnud enam midagi kirjutada, loodab et nüüd tuleb paremaid mõtteid.
Olen see aasta olnud päris aktiivne, liikumises. Tänase seisuga olen kõndinud ja natuke rattaga ka sõitnud kokku 527km. Septembris hakkas uuesti terve Rakvere liigub. Osalejaid on väga palju.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Loomahull » 02. oktoober 2014, 10:49

Tellisin täna omale uued pulmakingad. Kunagi juba enne kevadet leidsin ilusad valged, natuke kristallidega kaunistatud kingad Tartust Oliveri poest. Toona ma ei tulnud selle pealegi, et värvilisi kingi kanda, aga mitmed pruudid otsustavad just värviliste kingade kasuks. Leidsin ital design lehelt ühed fantastiliselt ilusad kingad- punased, satiiniga kaetud ja nina peal väike kristallidega pannal. No jumalikud noh. Tellin-vahendan fb grupis oli just üks ital design tellimus tulemas, muidu postikulu 10€, aga grupipeale tellides 1€. No ja kingad olid ka -63%, 3,99€ ainult. Muidu ka väga odavad.
Sellised:
Pilt
Ma armusin kohe neisse kui ma neid nägin. Ehted on punaste-valgete kristallidega ja pruudikimp tuleb puna-valgetes toonides, kleit kas satiinist või organzast, nii et need kingad on kui rusikas silmaauku. Nüüd on mul kaks varianti- kas ma kannan registreerimise ajal valgeid kingi ja peoks vahetan punased või müün valged üldse maha, üks juba fb pulmagrupis küsis, kus ma oma kingad sain, ehk soovib temagi neid, kui maha müüa otsustan. Näis, kui uued kätte saan. Kuskil nädal-poolteist kannatamist. Eks siis ka otsustan, mis saab. Ma oma ajuga ei tulnud enne selle pealegi, et võiks ka värvilisi kingi kanda, aga see paistab üsna populaarne olevat. Ja no ma olen endiselt hämmastunud, kui odavaid kingi ja asju võib välismaa netipoodidest saada, everything5pounds lehte olen ka kasutanud varem, mul praegused mustad tänavakingad sealt 5€-ga saadud. No jee leiab meie mingist shust või walkingust 5€ kingi, enamus jalanõusid olen buduaarist soetanud. No hullu alega ehk leiab ka vahel, 7€ kingi isegi nägin kunagi walkingu sooduka ajal, aga see ikka harv juhus. Enamus jalanõusid on kolmekohalise hinnaga.
Eile nikerdasin jälle mõningaid asju pulmadeks, selle asemel, et... õppida. :bang: Raske on ikka kahte asja korraga ajada, aga homme on väikeloomade sisehaigustes hematoloogia osakesam, seega ma täna ei nikerda, vaid õpin. Õnneks on kell vähe ka. Mulle üldse ei meeldi hematoloogia osa, minuarust üks keerulisemaid osi üldse. No krt, ei jää mulle meelde, mida teatud vererakkude arv näitab ja mis on paha ja mis ei ole paha. Lisaks muidugi see tore rõõm, et mis näiteks koeral on aneemia, on kassi normaalne veri, nii et jah... :wacko: Kevad saab muidugi väga lõbus olema, kui pulmadeni loetud nädalad ja siis ma eksamitega maadlen. :devil: Seega ma tahangi kõik ettevalmistused võimalikult vara ära teha, talveõhtutel on aega nikerdada ja teha ja siis kevadeks on kõik korras ja valmis ja ootel. Iseasi, kuidas mu aju sellega hakkama saab, aga see selleks, saan näha.
Tuli pikk postitus, kohe liiga pikk... :ups: Mängu alguses on ikka palju rääkida ja mul seda pulmateemat jagub. :-D Kui vahel liiale kipun minema, kutsuge mind korrale, päriselt kah. Paljudele võib see vist üpris igav olla.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas 3rika » 02. oktoober 2014, 13:16

Täna olen ma oma projektiga kenasti jätkanud. Hommikul trenn, 10 hommikusöök - kreeka jogurt kerge mee nirega ja 2 viilu melonit. Vahepalaks sõin kell 12 ühe banaani. Just lõpetasin lõunasöögiga - 100 grammi kanataskut koos 100 grammi riisiga ja pool tomatit. Järgmise vahepala söön kell 16 ja õhtusöök kell 18. Kui õhtul kõht päris tühjaks läheb, siis närin kas õuna või banaani. Hehehe! Kuubik üritas just mu nina all telekapulti ära vedada. Hea, et vahele jäi. Muidu otsiks seda pärast nagu hull taga. Aga okei, tagasi põhilise jutu juurde. Kogu selle projekti juures on 2 asja, mis on minu jaoks rasked. Esiteks, ma olin harjunud pidevalt midagi näksima. Sellega on nüüd kõik, kuid aegajalt tuleb hull tahtmine külmakapi poole sirutada ja midagi näksida võtta. Lõunasööki ma ootasin nii väga. Tundus nagu oleks kõht tühi... aga ilmselt vist ei olnud. Tahtsin lihtsalt igavusest süüa. Teine mure seisneb selles, et mind on väiksest peale kimbutanud magus hammas... ja ma oleksin justkui võõrutusravil. Ainult puuvilja suhkur... (ja väike lusika täis mett). Sunnin ennast ka vett jooma. Pole kunagi armastanud puhast vett juua.. ilmselt olen enda organismi nii ära rikkunud ja tagasi juurte minna on üpris raske. Kõik see vajab suurt tahtejõudu.
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Lind1100 » 02. oktoober 2014, 13:36

Huuh... Äärmiselt väsitav nädal on olnud. Praegugi tahaks magama tagasi minna, tee mis tahad. Aga töö ja testid ootavad, nii et ei veel. Eks homme üritan natuke sisukama postitusega välja tulla. Nädalavahetusel saab vast üle pika aja kodus käia. :yawn:
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Mari8 » 02. oktoober 2014, 14:00

Käisin täna poodides talvemantlit otsimas, aga ei leidnud ühtegi sellist, mis meeldinud oleks. Suurim, tähtaim ja põnevaim uudis on see, et mu tuhkrud August ja Suurmõmmik tunduvad nüüd sõbrad olevat. Siiani August ei võtnud Suurmõmmikut üldse omaks ja iga kord ründas teda, kui koos olid. Nüüd nad kolisid mul teise tuppa ühise puuriga, puuris on kaks korrust veel eraldatud, et nad saaksid eraldi olla. Aga toas ringi joostes ei tee August eriti Suurmõmmikust väljagi, vaid ajab oma asju ja isegi mängutuju tuleb tal tagasi. Varem ta keeldus mängimast siis, kui Suurmõmps ka puurist väljas oli. Täna nad olid mitu tundi koos toas lahti ja Suurmõmmik oli see, kes kogu aeg Augustile järgi jooksis ja teda äksi täis ajada üritas. Mitu korda võttis ta hammastega Augusti kõrvast nii valusasti kinni, et viimane kiunus, lasi korraliku pussu ja seejärel muidugi vihastas ja sakutas Suurmõmmikut nii, et sellel kael marraskil. Aga peale seda oli jälle rahulik ja poisid mängivad ja uudistavad koos.
Kasutaja avatar
Mari8
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 276
Teemad: 6
Pildid: 1
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Haldjake » 02. oktoober 2014, 16:59

Täna koolist tulles olin jube väsinud.Öösel magasin ka vaid viis tundi. Silmad tahtsid ka kinni vajuda. :yawn: Puhkasin veidi ja nüüd parem olla. Meil on praegu toas elamas neli orvuks jäänud kassipoega. Kohe hakkangi nende liivakasti puhastama.
Arukas kuts Potsu, väike Willi, suur memmekas Houdini ning kassid.
Kasutaja avatar
Haldjake
I know that life won't breake me...
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 384
Teemad: 8
Pildid: 7
Asukoht: Lõuna-Eesti
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas BLackRat » 02. oktoober 2014, 18:06

Oeh täna on olnud raske päev. Käisin koolis ajaloo KT-d järgi vastamas. Töö ei olnud kordamisküsimustega üldse sarnane, pidin ikka pikalt ajusid ragistama, et mis vastused millele sobivad.
Peab süüa hakkama tegema. Homme on õpetajatepäev. Tuleb ülesandeid välja mõelda...
Minna & Diesel
Until one has loved an animal, a part of one's soul remains unawakened ― Anatole France
Kasutaja avatar
BLackRat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Kuldhai » 02. oktoober 2014, 19:05

Nüüd peab uuesti meeles pidama, et vaja postitada! Täna alustasime sügisese aiamaa kaevamisega. Mees ostis hargi, sellega on kergem kaevata, kui labidaga. Aias kasvab veel maapirn ja petersell ja natuke redist ( et küülikul oleks lehti süüa ). Mõtlesin, et redis ei kõlba endal enam süüa, aga polnud viga. Natuke kibedam oli.
Sain kurva uudise, et hiidteo pojad, kes elasid Karoliini koolis, on surnud. Õigemini, kaks on surnud, üks elus. Need ei olnud minu tigude pojad, aga ikkagi nii kahju. Mõtlesin pikalt, mis võis küll nendega juhtuda. Ilmselt ei osatud hoolitseda, nii nagu vaja...
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Riina1958 » 02. oktoober 2014, 20:08

Teate, mida mina täna õhtusöögiks sõin? Väga-väga-väga head toitu: Saaremaa "Karja Pagari" porgandileiba, millele oli peale määritud Saaremaa soolakristallidega võid ning joogiks Eesti kama. Pidi peaaegu keele alla viima. :)
Nimelt hiljuti käisid mul toredad külalised, kes selle kraami kõik kaasa tõid.
Väga armas neist igatahes. :biglove:
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 02. oktoober 2014, 21:16

Teine postitamisepäev ja mul juba ideed otsas mida kirjutada. :lol:
Midagi põnevat nagu juhtunud pole. Peakski magama juba minema, homme olen hommikupoole tööl ehk siis 7:30 pean juba tööl olema. õnneks saab siis poolest päevast vabaks ka. :8
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas BLackRat » 03. oktoober 2014, 05:59

Nii-nii... täna üle pika aja pidin üsna varakult üleval olema. :yawn: Õnneks linnakorteris saab pool tundi hiljem ärgata, ei pea päris kell 6 üleval olema. Poole tunni pärast läheb buss. Kooli jõudes annavad õpetajad meile ametid üle ja siis tuleb 75min anda 10ndale klassile tundi. Õnneks on inglise keel, mida ikka keskmisest rohkem oskan. Vene keelega oleks muu jutt...

Täna on ka meil pakkimispäev. Noormees peab teise korterisse 3 kuuks kolima, sest praegune korteriomanik tahab remonti vms teha. Naeruväärne, ta niigi läheb jaanuari algul ajateenistusse, selle remondiga oleks võinud ju natuke oodata, aga mis teha. Leidsime Annnelinnas korteri, korralikum ja suurem kui praegune korter. Asukoht nii väga ei meeldi, aga ajab asja ära.

Ei saa mainimata jätta, et Minnaga on veebruaris plaanis külastada Eesti Tuhkrute Talvenäitust 2015. Juba oleme registreeritud ja väga-väga põnevil. See on minul esimene kord sellisel üritusel osaleda ja loodan, et sellest tuleb huvitav kogemus :)

Hetkel saigi vist kõik. Seekord sai jutt veidi asjalikum ja pikem, ei tea mitu korda selle mängu jooksul mul see õnnestub... Kena päeva kõigile! :happy:
Minna & Diesel
Until one has loved an animal, a part of one's soul remains unawakened ― Anatole France
Kasutaja avatar
BLackRat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Loomahull » 03. oktoober 2014, 06:14

Postitan ka varakult ära, üsna peale kooli lähme Hiiumaale ja siis pole väga aega enam vist. Täna siis hematoloogia töö, oeh. Näis, milline on ja kuidas läheb. :wacko:
Räägin aga hoopis sellest täna, et 12. septembril käisime me Tallinnas (viimati sattusin Tallinnasse vist poolteist aastat tagasi vähemalt) Keilykese sünnipäeval ja laupäeval läksime paari pruudisalongi kleite proovima. Esimene salong oli päris mõttetu koht, valik oli väike, numbrid olid kõik suured ja midagi meelepärast ei leidnud. Müüja oli ka selline imelik. Teises oli hoopis teine teema- super müüja ja suur valik ja kõik. Proovisin mitut kleiti selga, aga viimane oli selline, millega oleks tahtnud poest minema joosta, sobis nii ideaalselt selga, igalt poolt paras ja ma tundsin nii imehästi ennast selles. Tükk aega ei raatsinud seljast ära võtta. :-D Niiiii hea tunne oli. Jõudis päriselt kohale, et ma ikka tõesti abiellun. Kui ma muidu ennast just eriti ilusaks inimeseks ei pea, siis sellel pildil meeldin ma kohe ikka väga endale. :A:
Pilt
Autor: Keilyke.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas 3rika » 03. oktoober 2014, 09:02

Loomahull, tõesti väga ilus kleit! Klassikaline ;) BlackRat, ka meie oleme Cubanoga talvekale minemas, loodetavasti siis trehvame :)
Niisiis, täna teen varakult postituse ära, sest poole päeva pealt on Tallinna minek. Mu ema kolib ja ta ei oska mu venna automaatkastiga autoga sõita ning seetõttu pean kaasa minema. Ise olen automaatkastiga sõitnud juba 3 aastat, vahelduvalt ka ikka manuaaliga. Täna hommikul ma trenni ei teinud, sest annan lihastele puhkepäeva. Üle ei saa ka treenida, sest vastasel juhul hakkavad lihased vastu töötama ja siis pole asjast üldse kasu. Praeguse plaani järgi treenin 6 x nädalas. Ma leidsin internetist ühe laheda lause, mille järgi hakkan ka elama :" Abs are made in the gym but revealed in the kitchen." Minu meelest õigemini ei saagi öelda. Ma olen siiani veel tubli olnud. Üks minu lemmikumaid maiustusi on jäätis- ma ei suuda kunagi seda mitte süüa! Ja nüüd, esmaskordselt, seisab mul 1 ja sama jäätis juba 3. päev sügavkülmikus :)
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Lili » 03. oktoober 2014, 09:26

Uskumatu, aga ma tõesti alles nüüd ärkasin, et appi, postitamismäng on alanud ja täna viimane päev esimene postitus teha!
Täitsa häbi, kui ma nii oleksin välja langenud, et isegi esimest postitust teinud ei oleks.
Minu elus aga uudist nii palju, et auto vahetasime välja ja abikaasa sõidab esmaspäeval Soome tööle. Esimene kolm nädalat on prooviaeg, aga kui sobib, siis hakkabki olema kolm nädalat Soomes ja nädal kodus.
Pean üksi kahe lapse, rotimajanduse ja tööl käimisega hakkama saama...algus on kindlasti raske!
Lili & Opaal
Kasutaja avatar
Lili
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 564
Teemad: 26
Pildid: 1
Asukoht: Sõmeru vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Tiksikas » 03. oktoober 2014, 09:56

Postitamismäng vol. 6 osalejatele kõike paremat ja mitte välja kukkumist esimeste kuude sees!
Mina sõidan täna Saaremaale Sõrve säärde, lähen vaatan meie suvila üle ja katan roosid külma eest - Ei tea veel kui külm talv tulema et, pigem karta kui kahetseda. Täna ei ole ma eriti jutukas. :wacko:
Kasutaja avatar
Tiksikas
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 598
Teemad: 18
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Tuju: Omadega läbi
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Mari8 » 03. oktoober 2014, 13:25

Ooo kui ilus pulmakleit! Kingad ka muidugi. :) Selliste asjade nägemine teeb kohe tuju nii heaks kui veel olla saab. :) Täna on jälle nii ilus ja soe ilm, viin poisid metsa ja mere äärde jooksma ja mängima.
Kasutaja avatar
Mari8
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 276
Teemad: 6
Pildid: 1
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Riina1958 » 03. oktoober 2014, 15:06

Meil on täna riiklik püha - kahe Saksamaa taasühinemine. Tööl maksti täna topelttasu ja ka koju jõudsin varem, sest tööd said kõik varakult valmis.
Väljas on imeilus soe ilm, lähengi võib-olla peale väikest puhkust õue jalutama.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 03. oktoober 2014, 17:42

Minul oli väga lilleline hommik. Hommikul ei saanud arugi, miks esimene laps kohe lilli tõi. Aga muidugi, pühapäeval on ju õpetajate päev. :lol: Üks ema tõi 3 pikka punast roosi igale õpetajale pluss veel kingituseks vahva põlle. Nii hea, mul oligi uut põlle vaja.
Ja muidugi, kui mul tööpäev läbi oli ja hakkasin ära tulema, siis just ühe lapse ema tõi meile rühma torti ka. Kahjuks oli mul pool 3 juba vaja mujal olla, seega ei saanud torti sööma minna. Aga pole hullu, esmaspäeval saab nagunii head-paremat tööl, sest siis tähistame kolleegidega õpetajate päeva. :-)
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Haldjake » 03. oktoober 2014, 18:44

Täna õpetajate päeva puhul olin juba kell 12 kodus. :happy: Päeval peesitasin aias päikse käes ja pildistasin kassipoegi. Pisikesed ei seisa pudeliski paigal. Päris raske oli ilusat pilti saada. Koer Houdini on väsinud ja magab mu voodi ees. Ta täna jooksis palju.
Arukas kuts Potsu, väike Willi, suur memmekas Houdini ning kassid.
Kasutaja avatar
Haldjake
I know that life won't breake me...
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 384
Teemad: 8
Pildid: 7
Asukoht: Lõuna-Eesti
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 11 külalist