Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 09. veebruar 2015, 17:23

Veel natuke Valaste joa ümbrust - see ilu on nii üürike, et lihtsalt ei saa ainult endale hoida.

Pilt

Pilt
( Matti Kämärä)

Eks sellel ilul ole ka oma valus hind - murduvad puuoksad ja isegi peenemad tüved. Jäärohkematel aastatel (tänavu on juga kõhnuke, seega ka vett, mida meretuul üles pritsib, on vähem) on ka elektriliinid vastu maad vajunud ja katkenud. Ja kaldapealsel seisev lipumast murdub peaaegu igal aastal (seekord jäi küll püsti ja terveks).

PS: Kollane on jää sellepärast, et juga saab oma vee kuivenduskraavist, mis algab rabast ja toob kaasa turbasegust pruunikat vett.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 09. veebruar 2015, 21:37

Talv on tõesti ilus aga ma juba ootan kevadet. Täna hommikul oligi väga kevadetunne juba hommikul kui tööle läksin. Lund väga pole, linnud laulsid.. Täitsa kevad.:P Samas talv võiks veel nädalakese kesta ikka. Me tahaks järgmine nädal vastlapäeva tähistada lastega aga, mis vastlapäeva ikka tähistada kui lund pole. :(
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Loomahull » 10. veebruar 2015, 12:36

Tänane kraadiklaas võttis jälle suu lahti. Õhtul oli -7,9, hommikul arvasin, et noh, nii 7-8 kraadi külma vast ikka on. Tulemus: 0,2 sooja! :shock: Nojah siis. Täna on täitsa kevad, 2,4 kraadi, lumi sula asfaldi pealt, auto oli ka parklas päikse käes ära sulanud, auto istudes oli päiksesooja tunda täitsa. Ei teagi, kas rõõmustada või kurvastada, talve pole sisuliselt olnud ja ega enam ei tule ju ka, samahästi võiks siis ju kevad juba tulla... Samas kalendrisse vaadates on selline ilm ikka nukker küll. Noh, tuleb mis tuleb, äkki järgmine talv veab paremini, ehkki ma eriti ei usu. Aha noh, ma lohutan ennast sellega, et mul on põhjust suve oodata, ehkki see kalendrit kiiremini liikuma ei pane ja hetkel kevadet veel küll ei tahaks, pigem kuluks paar korralikku lumetormi ja pakaselainet ära. Aga no sellest võib vaid unistada. Ah, ükskõik, varsti nii või naa kevad.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 10. veebruar 2015, 18:43

Kuritarvitasin eile oma endise ülemuse lahkust, mille tulemusena õnnestus Bauhofist koju tarida mitut masti muldasid ja väetiseid, lisaks mõned turbatabletid (pole neid enne kasutanud, tänavu katsetan paprikaga).

Hea uudis on see, et aastakümneid tagasi pikalt põlenud ja viimastel aastatel taas kuumenemise märke välja näitava Kukruse aherainemäega on lõpuks ometi tegelema asutud. Ses mõttes tegelema, et valmistutakse mäge keskkonnale (õhule ja põhjaveele) ohutuks muutma. Kuidas seda täpselt teha, selgub keskkonnamõjude hindamise tulemusena - programmi eelnõu on juba valmis ehk siis asi on liikuma.

Mägi ise on selline:

Pilt
Foto Ainar Varinurm
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 10. veebruar 2015, 20:30

Täna oli nii ilus ilm! Päike säras päev läbi. Töölt koju tulime veerand nelja paiku, siis avastasime, et nii valge ja päike paistab. Alles see oli kui lapsed ärkasid kell kolm ja õues oli juba pime. Tahaks juba soojemaid ilmu. Oleks lastega ka kergem õues käia, praegu läheb 20 minutit ja rohkemgi, et kõiki riidesse saada.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Loomahull » 11. veebruar 2015, 16:35

Täna oli jälle täiesti kevadine ilm. Kraadi järgi küll mitte nii soe kui eile, kuid tundus sama. Päike. Täna oli mul siis 6-tunnine dermatoloogia ja allergoloogia loeng. No ajaliselt küll 4 tundi ja 30 minutit loengut. Vahepeal oli pikem lõunapaus, aga ikkagi 4,5h on liiga pikk aeg ühte ainet kuulata, viimases lõpus oli juba jumala savi, mida see õppejõud seal ees vahutab, ei jaksanud keskenuda. Alguses oli küll huvitav, teema iseenesest ju vajalik ja põnev, kahjuks ainult 4 loengut ongi. Nagu ikka, mida vaja oleks, seda on ülinapilt pgorgammis, aega pole, aega pole. Nahahaigusi on ju mingi miljon umbes.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 11. veebruar 2015, 18:46

Jõhvis asuv Farmi Piimatööstus (jaah, meil siin tehakse peale elektri ja põlevkiviõli piimatooteid kah :-D ) esitles eile Eestis ja Baltimaades unikaalset pakendamisliini, kust tulevad mitmel moel uuenenud liitrised jogurtipakid ja väiksed koorepakid. Täitsa põnev oli kuulata ja eriti vaadata (põnevaks tegi vaatamise ikka see, et targad mehed kõigile mu rumalatele küsimustele põhjalikult vastasid).

Pilt
(Foto Matti Kämärä)

Täpsemalt võib uuest pakendist lugeda siit.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 11. veebruar 2015, 22:53

Mina jõudsin ka koju. Käisime Estonia kontserdisaalis Terminaatorit kuulamas. Tulevase sõbrapäeva puhul annavad nad mõned akustilised kontserdid üle Eesti. Termikas on üks mu lemmikumaid Eesti bände ja seekordki ei pidanud pettuma. Veidi raske oli kohati istudes kuulata, ikka tahtis jalg tatsuma hakata. :D Veel olid laval Kristjan Kasearu ja Ines. Ines laulis muidugi oma versiooni Tormist, mis Laula mu laulu saates paljudele hinge läks. Laivis oli see veel võimsam. :) Igatahes mina jäin väga rahule.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Loomahull » 12. veebruar 2015, 18:08

Tahtsin sõbrannale sõbrapäevaks küünla teha, aga salvrätid jõudsid alles pool tunnikest tagasi Smarti, homme toon ära. Lootsin, et jõuavad õigeks ajaks, homme oleks Smarti pannud paki ja laupäeval kohal, Nüüd saan laupäeval postitada ja esmaspäeval alles kohal. Samas ongi põnevam peale õiget päeva saada, sõbranna saatsi mul sünnaks ka paki paar päeva hiljem, ma mõtlesin omal pea halliks otsa, mida ma tellinud võiksin olla ja mis pagana pakk see on. Suur oli rõõm ja üllatus. Lootsin veel poest sobivaid salfakaid saada, et täna teen õhtul ära ja homme jõuaks ikkagi teele panna, aga no ei ole poes sobivaid, tee või tina. Olgu siis mõned päevad hiljem. Sealt siis tulevad ka pulmaküünla jaoks salfakad. :sneaky:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 12. veebruar 2015, 21:45

Elu Ida-Virumaa, täpsemalt Kohtla-Järve linna moodi...
Kas te kujutate ette, et ühes enama kui 37 000 elanikuga linnas pole siiamaani suudetud prügivedu korraldada? Jäätmeseadus, mis selleks kohustab, hakkas kehtima aastal 2004. Nüüd on keskkonnainspektsioon lõpuks asja ette võtnud ja valmistub linnavalitsusele ettekirjutust tegema, mis võib lõppeda päris suure sunnirahaga.
Aselinnapea ütles, et neil on plaanis hange teha küll (sedasama väitis mulle 2007. aasta juunis tollane aselinnapea), aga ettevalmistused võtavad aega. Küsimusele, kas kümme aastat pole veel piisav aeg olnud, ma vastust muidugi ei saanud.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Riina1958 » 12. veebruar 2015, 22:12

Samton, üks aastaarv tekitab siin segadust! :dunno:
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 12. veebruar 2015, 22:20

Aitäh, Riina, parandasin ära.
Nüüd oleks muidugi mul paslik öelda, et kirjutasin selle nimme valesti - et näha, kas mu postitusi üldse loetakse. :-D
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Riina1958 » 12. veebruar 2015, 22:23

Otse loomulikult loetakse, huviga. :-)
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 12. veebruar 2015, 23:17

Mina loen ka huviga ja siis mõtlen, et kahju, et mul midagi huvitavat kirjutada pole. :nono: :D
Käisime Suitsupääsupesa lasteaias avatud tegevust vaatamas Persona Dollsi kohta. Päris huvitav oli vaadata, lapsed olid 3-4 aastased, ehk üks vanusegrupp meie lastest ees ja nii asjalikud olid juba. Tundsid tähti, lugesid numbreid viieni jms. Selles suhtes tahaks küll juba aeda õpetajaks, sõimes on tore küll nende pisikesega aga kõik tegevused piiratud, sest nad ei oska. :)
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 13. veebruar 2015, 11:09

Meie ajalehel on pisike juubel. Nimelt nägi 13. veebruaril 1945. aastal ilmavalgust omapärase nimega ajaleht Rohkem Põlevkivi!, mis oli praeguse Põhjaranniku esimene eelkäija.

Pilt

Esimene lehenumber koosnes kahest leheküljest, kus ei olnud ühtegi pilti. See ilmus nii eesti kui vene keeles ning selle andsid välja tollaste üleriigiliste ajalehtede Rahva Hääl ja Sovetskaja Estonia toimetused.
Nime all Rohkem Põlevkivi! ilmus leht 17. aprillini 1947, mil uueks nimeks sai Kaevur. See kolm korda nädalas ilmunud leht nimetati Kohtla-Järve linna ajaleheks. Jõhvis hakkas 1949. aastal ilmuma Jõhvimaa, mis aasta hiljem sai Jõhvi rajooni häälekandjana nimeks Sotsialismi Tee.

1960. aasta 1. novembril ühendati Kaevur ja Sotsialismi Tee nime alla Leninlik Lipp, mis ilmus 1990. aasta jõuludeni.

Sellest ajast peale kannab Ida-Viru maakonnaleht nime Põhjarannik, mis tähistab tänavuse aasta lõpus seega 25 aasta juubelit.

Ülemused lubasid täna juubeli puhul torti pakkuda. :-D
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Loomahull » 13. veebruar 2015, 20:53

Käisime siis täna kinos "Viitkümmend halli varjundit" vaatamas. Ma pole miskine 10 aastat kinos käinud vähemalt, kunagi sai Harry Pottereid vaadanud, 4. osa oli vist viimane, mis kinos nägin. Rohkem pole käinudki. Jessas, kui suur saal! Ja kui suuuuuuuuuur ekraan! :shock: Pool ekraani on nägu täis ja see nägu on suuuuuuuuuur. Ja kui mugavad toolid, pehmed, natuke kiikuvad, vajud sisse lausa. Kõva heli häiris mind ainult, aga see oli rohkem reklaamidega alguses, film oli parem. Miks peaks karjuma... :huh: Film oli igati hea, kasulik muidugi, kui enne oled raamatut lugenud, mõndadest kohtadest tundsin puudust, aga muidu igati hea. Lõppes nii, et tsiisas, andke see teine film nüüd kohe siia. :-D No raamat on ka niiiiiii põneva lõpuga ju. Aga ma rohekem ei räägi, Keilyke läheb homme vaatama ja siis ma latran siin ära. Sa siis saad homme pajatada, kuidas meeldis. Mulle igatahes meeldis väga, see on loomulik, et tervet raamatut ju filmi ei mahuta ja pool lõigatakse välja. Igati super film. Ootan, millal raamatujärjekord minuni jõuab jälle.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 13. veebruar 2015, 21:24

Meie tähistasime täna lastega tööl sõbrapäeva. Valmistasime kaardid ja jagasime maja peal laiali, samuti pakkusime küpsist. Kõlab nagu me oleks pidanud tegema suur hunniku kaarte... Tegelikult oli kaarte vaja ainult 4 - juhataja, majandusjuhataja, kokk ja teine rühm. :lol: Väikse maja võlud. Kõige viimasena viisime kaardi teise rühma seal siis tantsisime kõik koos mõned tantsud ja lapsed said mängida. Lastel oli nii põnev all rühmas, kõik teistsugused mänguasjad. :lol: Selline mõnus tööpäev oli täna. :-)
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 14. veebruar 2015, 17:37

Kass on mul ikka eriti soojalembeseks muutunud - ilmad pole ju põrmugi külmad ja toad ammugi mitte, aga köögis kassikorvis võin ma ise magada. :-D Kriimu lebotab õhtul pliidi kõrval ja öösel, kui pliit enam tuline pole, kolib pliidi peale magama.

Pilt
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Loomahull » 14. veebruar 2015, 17:51

Nii armas pilt! :biglove:
Head sõbrapäeva kõigile! Tegin täna sõbrannale küünla, saime korra Lõunakas kokku, ta käis Tartus läbi, sain ilusti üle anda. Ma olen tõsises sõltuvuses sellest. Harjutama peab veel, ei tule nii hästi välja kui tahaks, aga päris ilus tuli siiski. Sõbranna oli nii õnnelik. :-)
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 14. veebruar 2015, 22:52

Ilusat sõbrapäeva minugi poolt!

Mul on väga tore päev olnud. Nagu Lh juba mainis, siis kõigepealt käisime kinos Viiskümmend varjundit vaatamas. Mina jäin ka üldiselt filmiga rahule. Seejärel käisime söömas ja kella seitsmeks läksime Nordea kontserdimajja Evitat vaatama. Koju jõudsime kuskil pool tundi tagasi. Õhtul andsime ka Andresega üksteisele kingid üle. Ma sain 3 Mika vinüülplaati ja Stephen Hanseni jõululaulude cd. Seda olin ma juba enne otsinud igaltpoolt aga Eestis ei müüda üldse neid, mis on kahju, sest Stephen Hansen esineb Vanemuisega päris palju ju. Igatahes siis Andres rääkis, et kuna nüüd on vinüülid ka, siis võiks kunagi vinüülimängija ka muretseda. Ja siis teine hetk tuli veel ühe suure pakiga lagedale.. mis muidugi oligi vinüülimängija, mis mängib ka cd'sid, raadiot jms. Väga lahe igatahes, kohe lähmegi katsetama, kuidas töötab.:)
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Loomahull » 15. veebruar 2015, 18:49

Jälle olime pool päeva Tiina juures. Peale maratoni läksime ja nüüd alles koju. Üritan duši all käia ja äkki jõuan mingi ime läbi küüned ka lakkida. Kell juba 7, oh issand. :wacko:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 15. veebruar 2015, 19:11

Tegin eile algust ustelt vana värvi mahavõtmisega. Kohe üsna alguses tuli täpselt meelde, miks ma õieti seda tööd kaks aastat edasi olen lükanud. Oleks pidanud vast veel paar aastat lükkama. Kohutavalt tüütu ja hirmus aeglaselt edenev töö. Arvestades, et uksi on kaks ja korraga pikalt tegutseda ei saa (esiteks käed ei kannata ja teiseks tahab "massin" vahepeal jahtuda), pole lõppu niipeagi silmapiiril. No ja siis ootab ees liivapaberiga nühkimine... Brrr, oli mul vaja alustada.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 15. veebruar 2015, 20:47

Täna oli nii ilus ilm. Päike säras päev läbi. Aknast vaadates oli täitsa kevad.. isegi suve tunne juba. Aga õues oli jube külm. Käisime korra poes ja rohkem õue ei kippunud ka. :razz:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Loomahull » 16. veebruar 2015, 19:45

Meie lähme neljapäeval esimesse tantsutundi Tiiduga. Hakkame avavalsi jaoks eratunde võtma. Nii ootan. Tiit on muidugi jube närvis, ütles, et nii õudne, aga no minema ju peab. :-D Õnneks ta ise tahab ka pulmas valssi, st ma ei pea teda sündima ses mõttes. Ta pole kordagi vastu vaielnud, lihtsalt ta pelgab ja tantsida ei oska. Ma vähemalt tegelen tantsimisega, mul saab ses suhtes ilmselt lihtsam olema. Kunagi olen peotantsu õppinud (enne flamencot) ja mingit valsi põhisammu mäletan vele, aga üldiselt on sama tume maa.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 16. veebruar 2015, 20:09

No mille järgi saab hommikune pliidil vedelev kass aru, et täna on õues külm ja, vuih, ei kavatsegi sinna minna?
Plusskraadidega kugistab oma peotäie krõbunaid ära ja kohe ukse juurde piuksuma (näguda ta ju ei oska), et õue saada. Täna hommikul tuli aga mul kassiga peaaegu kakelda, õigemini teda sajatuste saatel külmkapi tagant välja õngitseda. Pilk kellal, sest vaja oli ju buissi peale jõuda.
Kutsa kuuti panin sületäie põhku lisaks. Vana ports oligi juba lapikuks lamatud.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 16. veebruar 2015, 21:25

Mul oli täna vaba päev! Midagi asjalikku sellega küll ette ei võtnud, pesu pesin! Õhtupoole käisin ka linnas. Jälle üks ilus aga külm ilm. Selline ilm mis aknast vaadates kutsub kohe õue aga kui õues juba oled, siis tahaks tuppa sooja. :lol: Homme tööle aga tundub, et jälle haigusepuhang, täna olevat kohal olnud 3 last vaid..kõik haiged. :sad:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Loomahull » 17. veebruar 2015, 16:08

Täna olen peaaegu terve päeva süüa teinud- vastlakukleid, hernesuppi ja seajalgu. Talve küll ei ole ja mingist vastlapäevast pole juttugi ja maa rohetab 90% ülatuses, aga vähemalt on söök õige. :-D Kõht on suppi ja kukleid täis, seajalgadeni ei jõudnudki, aga kangesti isutavad teised.
Head vastlapäeva, pisilased!
Pilt
Vormimine jätab küll soovida ja minut aega olid liiga kaua ahjus ka, aga maitsvad ja pehmed ja vahukooresed. :happy:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 17. veebruar 2015, 18:57

Narvas avati täna Eesti sünnipäeva puhuks kerkinud lumelinn:

Pilt

Pilt
(Fotod Ilja Smirnov)

Lumelinna teemaks oli valitud sõjaeelne Narva - et tuletada kõigile meelde, milline tore linn oli Narva enne sõda ja pakkuda võimalust taas uurida, kuidas nägid välja baroksed ehitised.
Ehitama konkureeris 12 võistkonda, kavandite alusel valiti neist välja kaheksa; lisaks pani õla alla ka kaitsevägi.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 17. veebruar 2015, 23:23

Nonii; ma nüüd arvasin; et jääb postitamata täna. Ei tea kas mu arvuti jamab või milles probleem aga ma ei saa hetkel arvutis pisis ühtegi lehte avada. Ükskõik mida klikin; viskab ikka esilehele tagasi. Postituse teen hetkel telefonist, siin töötab normaalselt. Mul oli postitamisteema lahti; proovisin kirjutada sinna midagi; vajutasin 'eelvaade' ja saatis esilehele mind tagasi. :dunno:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 17. veebruar 2015, 23:39

Keilyke, mul on samasugune jama: ei lase midagi avada ega isegi välja logida, viskab pidevalt esilehele. Firefoxiga just; praegu olen chromega sees - ja sellega toimib.

PS: Ka IE-ga toimib, aga Firefoxis ei lase jätkuvalt väljagi logida. Kuna kasutan üldiselt firefoxi, siis ei julge pead anda, et viitsin hakata pisisse eraldi teistkaudu käima. Seega on hea lootus minust selles mängus vabaneda.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist