Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 30. jaanuar 2015, 23:45

Oh; oleks peaegu unustanud. Meil külalised; mängime aliast.
Käisime täna Valgehobusemäe spordikeskuses suusatamas. Esimest korda proovisin korralike mägisuuskadega mäest alla tulla. Alguses ikka kukkusin ka aga pärast tuli pärast tuli päris hästi välja juba.Tahaks kohe veel proovida. Kahju, et ma praegu, talvelõpus selle avastasin.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Loomahull » 31. jaanuar 2015, 16:26

Korralik lebopäev. Vaatasime filme natuke ja vedeleme niisama, ma lõpetasin viimased külalistemeened ka ära. Nüüd on kõik valmis, 8 on veel ainult ühed pisidetailid puudu, teisipäeval ostan juurde. Mul pole rohkem. Peaks ühe ametimärgi ka valmis tegema, viimati tegin novembris.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 31. jaanuar 2015, 19:47

Me värvisime täna köögi ja elutoa ära. Venna käest sain veidike punakat värvi ja sellega värvisime köögi seina ära. Kuna arvasime, et kogu seina jaoks ei jagu siis tegime diagonaalis pool seina. Tulemus jäi päris hea. Elutoas on nüüd roheline sein. Enne oli kõik nii hele - ühes seinas hele tapeet, teises seinas helehelesinine värv. Kui kolisime; siis oli ühes seinas veel suur valge sektsioon ja üldmulje oli mu arust nagu haiglas juba. Nüüd on suur valge kapp asendunud väiksema pruuniga ja sein on pärast tänast tumedam roheline. Millalgi võiks tapeedi ka ära vahetada aga praegu on ka ilus. :)
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 31. jaanuar 2015, 20:17

Tubli, Keilyke! Sa võiksid järgmisena tulla minu juurde remonti tegema. Võtan muudkui hoogu (tunnistan ausalt, juba teist aastat), aga asjani ei jõua. Hakatuseks oleks kahelt ukselt vaja vana värv maha võtta ja siis pind siledaks lihvida. Võtad ette?
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Loomahull » 01. veebruar 2015, 19:03

Homme jälle kooooooooooli... :wacko: Õnneks nädala ainuke pikk päev, aga see ka 10-tunnine. Teised päevad kas vabad või siis 1 loeng, aga selle-eest pikk. Iga nädal on erinev ka, ei saagi tunniplaani välja printida. Ma ei tea küll, kuidas tunniplaan muutuda saab, aga see pole minu mure. Homne päev saab väga masendav olema igatahes, pean katsuma trenni ka jõuda, aga siis ma pean otse koolist minema. Ei tea, kuidas suudan. Jube, puhata pole saanudki. Ja 3 eksamit veel teha. Kuuajase rabamise peale puhkus 2 päeva, lubage naerda. Ei nädalavahetust ega korralikku und. :wacko:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 01. veebruar 2015, 21:01

Sel talvel on kaks võimalust - sigalibe või plöga pahkluudeni. Vähemalt meil siin külas, kus tänavate puhastamine tundub olevat umbes kaheksandajärgulise tähtsusega asi. Ega siin ole kunagi talviti tänavaid eriti korras suudetud või osatud või tahetud hoida, aga no nii hull kui praeguse vallavõimu ajal pole asi küll varem olnud. Ehkki juba teist talve - just selle vallavõimu valitsemisaeg - pole lund õieti olnudki ja hirmsate rahaliste kulutuste taha kah pugeda nagu ei saaks.
Linnas on asi ikka oluliselt viisakam. Ja seda mitte üksnes kesklinnas, vaid ka äärte pool.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 01. veebruar 2015, 22:13

Samton, kui me omadega siin kunagi valmis saame, siis tulen sinu juurde värvima. Meil oleks ka vaja uksed ära värvida ja magamistoas jne. Ma kahtlustan; et sa jõuad ise enne pihta hakata. Meil samamoodi, et mitu kuud võtame hoogu, et tegema hakata. Värvid olid juba sügise alguses olemas.
Igatahes mul oli plaanis täna päris palju asju teha aga vennad helistasid, et lähme sõitma. Sõitsime õele külla Tallinnast välja. Õel viimane õhtu Eestis, homme sõidab tagasi Austraaliasse. Tema on üks paljudest; kes Aussi raha teenima läks. Detsembri alguses tulid kaheks kuuks puhkama ja homme siis tagasi.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Loomahull » 02. veebruar 2015, 19:38

Esimene koolipäev üle elatud. Homme vaba, kolmapäeva hommikul üks praks ja siis neljapäev-reede ka vabad. Proovisin täna pulmaküünalt teha oma idee järgi, näis, mis välja kukub. Töö kuivab veel. Kui saan hakkama, on tore. :-) St katse tegin muidugi suvalise küünla peal. Isegi kui hakkama saan, siis ma ei tea, kust ma selle julguse võtan, et päris pulmaküünalt teha. :-D
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 02. veebruar 2015, 23:16

Kissu tõi mulle täna terve kastitäie Bossest tellitud nänni. Rotitoit ja maiustusi nii rottidele kui tsintsule, lisaks Robile suuuuuuure heinast maja. Pole seda talle veel puuri pannud - uksest loomulikult sisse ei mahu, peab puuri enne natuke laiali lammutama. Usun, et ta rõõmustab selle üle.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 02. veebruar 2015, 23:27

Ma kirjutasin pika jutu maha ja kõik kadus ära. Teen siis lühidalt, käisin täna pärast tööd emal vastus. Käisime söömas ja siis läksime lennujaama. Jõudsime kõige esimesena. Veidi aja pärast jõudsid õde oma mehe ja mehe perega, kes kõik neid saatma tulid. Päris suur seltskond oli meid koos. Lõpuks pidid nad minema ja jätsime hüvasti. Esialgu lendasid Helsingisse, sealt edasi Singapuri ja sealt siis lõpuks Sydneysse. Kunagi kolmapäeval jõuavad kohale. Kes teab millal nad tagasi Eestisse tulevad, järgmine aasta ilmselt.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Loomahull » 03. veebruar 2015, 14:02

Tegin täna vähe tõsisema pulmaküünla proovika (see eilne oli proovi proov) ja pean mainima, et see tehnika ja kaunistamine ja kõik tekitab täiega sõltuvust! Ma nii õhinas! Tulemus on päris ilus, läks kuivama. Kirjutamine vajab muidugi palju harjutamist, enne kui küünla kallale julgesin minna, kirjutasin terve A4 täis, enne pulmaküünla tegemist vist terve ploki. :rofl: Aga esimese korra kohta on tulemus täitsa ilus, lõpuks sain teksti ka normaalseks enam-vähem. Mul käsi värises hullemini kui kirurgia praksis kassi õmmeldes. :rofl: Aga nii ilus tuli! Väga rahul olen. :-)
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 03. veebruar 2015, 19:16

Vot sellised tuustid elavad meil Jõhvi pargis

Pilt
Foto Matti Kämärä

Igavesti julged tegelased, ei häiri neid suusatajad ega muidu kõndijad, tulevad hoopis pähkleid nuruma.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 03. veebruar 2015, 22:17

Oiiii! :biglove:
Väga armsake!
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 03. veebruar 2015, 23:33

Tõesti armsake. :biglove:
Minul oli täna tavaline tööpäev; midagi põnevat ei juhtunud, seega pole midagi põnevat rääkida ka.:D Nüüd peaks paarile kirjale vastama ja magama minema.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Loomahull » 04. veebruar 2015, 13:46

4. veebruar, 5 kuud pulmadeni. :-)
Näitan teile ka oma pulmaküünla näidist. Mulle hakkas see nikerdamine täiega meeldima, sõrmed sügelevad muudkui nüüd. :-D Tellisin täna mitmeid pildiga salvrätte, ehk saan varsti kätte, tuli idee sõbrannale sõbrapäevaks küünal teha, saan jälle kätt harjutada. Avastasin, kui kohutavalt raske on poodidest käsitöö jaoks sobivaid salvrätte leida. Tundub uskumatu, ma siiani arvasin, et salvakate valik on suur ja lai. Võta näpust. Enamus pilte on suured, näiteks üks suur roos üle salvräti. No mul pole sellisega midagi teha, mul on vaja väikesi peenikesi detaile. Muidugi kui näiteks kappi kaunistada, siis sobivad suured väga hästi. No aga mida ei ole, seda ei ole. Näidis on tehtud roosade roosidega, sest need on ainukesed, mis ma leidsin kuidagigi sobivad olevat. http://www.kunstituba.com on selline tore leht, kus saab hästi palju erinevaid salvrätte ja igasugu muid käsitöö asju ka, seepe ja seebimaterjale ja ehtetarvikuid jne jne jne. Ma süvenesin salvrättidesse rohkem. Sealt sain ka päris pulmaküünla jaoks just need õiged, punaste roosidega. Kirjutamist peab veel kõvasti harjutama, aga kuna see on minu elu esimene küünal ja elu esimene küünlale kirjutamine, enne kirjutasin ainult paberile, siis ma arvan, et sain päris hästi hakkama. Ega seda laineri kogust teab mis nii lihtne doseerida polegi, kipub korraga palju tulema ja siis on kiri paks ja kõik rikutud. Vajab harjumist see asi. Aga päris ilus küünlake tuli. Tahaks juba veel proovida, aga pole küünlaid rohkme hetkel. :razz:
Pilt

Pilt

Pilt

Punased südmed tulid välkideena, see ei ole küünlalainer, see on kunagi ammu-ammu Tiimarist ostetud glittervärv, poolpaks juba, ma tegin kaarte kunagi nendega. See on pintsliga tehtud ja seepärast selline natuke teistmoodi. Kui kasutan, siis ostan punase glitterlaineri ka kindlasti, see kipub küünlalt lahti tulema ja ei püsi nii hästi. Muidugi mis ma pulmaküünlale teen, pole mul eriti halli aimugi veel. Alla ilmselt punane pael ümber ja siis nimed-kuupäev sutsu kõrgemale, aga muud ei tea. Siin on kuupäev sellepärast nii all, et ma kirjutasin nimed alla ja siis alles hiljem meenus, et kuupäev peaks ka nagu olema ja siis pressisin veel eriti alla. Aga no see pole hetkel oluline, mulle oli harjutamine tähtis

P.S. Sorry apelsinide pärast. :rofl:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 04. veebruar 2015, 20:15

Kõikvõimalikud keskkonnaorganisatsioonid on nõuks võtnud igaüks oma isiklikke keskkonnategude tiitleid välja anda. Jaanuaris andis keskkonnaühenduste koda mulluse halvima keskkonnateo eest keskkonnakirve tiitli Eesti keemiatööstuse liidule kampaania "Meie õnn on meie maavarad" eest. Sellest aastast hakkas looduskaitse selts igakuiseid tiitleid jagama; jaanuari halvimaks teoks nimetati ehk keskkonnaämbri tiitli sai riigikogu mäetööstusettevõtete toetusrühma ettepanek muuta maapõueseadust kaevandamismahtude arvestamise osas. Siililegi selge, et mõlemad tiitlid on otseselt seotud Ida-Virumaaga.
Mu ülemuse kommentaar teise tiitli teatavakssaamise järel: "Varsti on päris korralik tööriistakomplekt koos - reha koos kärukeerajaga veel puudub."
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 04. veebruar 2015, 22:20

Mina jõudsin alles koju. Pärast tööd sõitsime kõik koos Lauluväljakule, kus klaassaalis toimus kesklinna õpetajatele tänuüritus. Uku Suviste esines ja sai head-paremat süüa ka.Täitsa tore oli. Veel toredam on aga see, et homme ei pea tööle minema. :D See eest on reedel mul pikk päev ja kohe pärast tööd sõidame Saaremaale.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 05. veebruar 2015, 19:31

Lõpuks ometi kinnitati Kurtna maastikukaitseala kaitsekorralduskava. Loomulikult ei tee kava ise mingit imet, aga nüüd on vähemalt järgmise kümne aasta plaanid selged ja võimalik tegutsema hakata. Ja saada selgust, miks sealsete järvede veetasemed nii ähvardava kiirusega langevad. Uuringutele kulub muidugi mitu aastat, aga hea, et nendega nüüd algust saab teha.
Kurtna järved on Ida-Virumaale ikka hirmus olulised. Tegelikult tervele Eestile, aga ega kaugemad inimesed nende pärast südant valuta.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Loomahull » 05. veebruar 2015, 19:40

-9,9 kraadi öösel. No kuhu jäi see -0,1?! :grr: Kõige hullem kraad, mis olla saab. :grr: Aga praegu on juba -9,6, ööse alla -10 vist.
Tegin täna kaks ametimärki valmis pulma jaoks, kokku on neli tehtud nüüd. Üks tuli natuke teistmoodi miskipärast. Vaatab, kui palju ma neid teha jaksan, kas läheb see kasutusse või ei. Väga palju vahet ei ole, st eraldi võttes ei saa midagi aru, aga mind häirib natuke, tahaks, et kõik ühtemoodi oleks ikka.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 05. veebruar 2015, 21:24

Vaba päev läheb ikka liiga kiirelt. Õnneks on homme reede ja nädalavahetus juba paistab. Homme sõidame pärast tööd Saaremaale. Saame alles kell seitse liikuma hakata, niiet kohale jõuame üsna hilja. Peaks nüüd magama minema, et homme jaksaks kell 6 ärgata.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Loomahull » 06. veebruar 2015, 18:43

Uskumatu, aga meil on täna sõrmused olemas! Ostsime ära! Niiiii rahul. Tavalised ajatud klassikalised kollasest kullast abielusõrmused, sellised, kus iga võõras ka pilku peale heites aru saab, millega tegu. Graveeritud ka. Niiiiiiii ilusad ja nii rahul! :-) Kodus ka, kohe olid õiged suurused poes olemas. Nii tahaks näppida ja vaadata. Uskumatult kaunid on nad sõrmes. :-) Üks tähtis sammuke jälle abielule lähemal.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 06. veebruar 2015, 20:18

Ma istun praegu autos ja sõidan Saaremaa poole. Teen postituse ära, muidu hiljem äkki unustan. Üsna ebamugav on trükkida küll; sest mulle on süles üks väga rahutu koer. Sätib end nii ja sätib end naa, siis peksab mind oma sabaga, siis vaja vaadata ikka, mis kõrval tehakse ja siis pai nuruda jne.:D

Täna tööl oli väga teemas arstimäng. Õhtul pidin ma diivanilt siruli olema, lapsed toppisid mulle kraadiklaase; kuulasid kopse, vaatasid kõrvu, tegid süste jms. Kui korra püsti tõusin, siis kamandati pikali tagasi, et haiged ei tohi voodist püsti tõsta. Üks poiss tõi mulle rohtu purgiga. Küsisin, et kas rohi on kibe ka. Vastus oli, et ei ole, ma panin sinna makarone sisse. Alguses ma ei saanud aru, kus ta selle peale tuli, et rohu sisse makarone panna vms. Pärast vaatasin, et ta reaalselt oligi makaronid pannud sinna rohupurgi sisse. :D Mitte päris makarone muidugi aga meil sellised pehmest materjalist toiduained; vorstikesed jms. Need makaronid oli purki surunud.:D
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 06. veebruar 2015, 21:30

Lumega on meie kandis suhteline lugu.
Jõhvi pargis oli seda nii piisavalt, et Jõhvi gümnaasium sai täna oma maratoni maha pidada

Pilt

Nädalavahetusel toimuva Alutaguse maratoni jaoks on lund aga kohati kasinalt, mistap seda juba mitu päeva raja kehvematele lõikudele juurde veetakse ja siis labidatega laiali aetakse.

Pilt
2x Matti Kämärä
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Loomahull » 07. veebruar 2015, 16:52

Pole midagi tarka teinud, 12-st saadik Tiina õe juures tolkneme. Igav. :o Loodan, et varsti koju. Homme tahaks nikerdada, tänane päev on igatepidi aia taga. :wacko:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 07. veebruar 2015, 20:45

Käisin täna järjekordset tuhamägede tantsupidu kaemas. Kui selline ettevõtmine sõna otseses mõttes koju kätte tuuakse, oleks patt võimalust mitte kasutada. Rahvatantsijad on ikka imelised inimesed - tulla keset talve Võru- ja Valgamaalt, Hiiu- ja Läänemaalt Eestimaa teise serva, et sealsetel tehismägedel (no tegelikult on need aherainemäed, aga "tuhamägede tantsupidu" kõlab lihtsalt paremini) ja mägede vahel paar tundi tantsida.
Ägedad olid nii tantsud kui traditsiooniline tuleetendus peo lõpetuseks. Ja südamlik lõpp, kui taevalaternad koos tantsijate heade soovidega maakondade kaupa lendu läkitati.
Kel FB konto, võib vaadata tänase peo alguse loitsurongkäigu videot.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 07. veebruar 2015, 23:34

Oih, oleks peaaegu unustanud. Käisime Andrese väikevenna kabaree etendust vaatamas. SÜGis iga aasta 11 klass teeb kabaree. Täna oli vilistlaste etendus. Nüüd istume ja joome veini. :D
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 08. veebruar 2015, 17:36

Lasen kohe mõnuga oma FB sõprade seljas liugu. Aga vähemalt viitan ausalt algallikale.
Tormise Ida-Virumaa ilu:
Valaste juga
ja kaldapealne joa juures (pilte on seal rohkem, vaadake teisi ka).

Ise rookisin üle tüki aja lund ja kiitsin taas traktoristi, kes värava tagant hoolivalt sahka pöörates mööda sõitis.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Loomahull » 08. veebruar 2015, 18:41

Meil oli ka öösel kuskil 3cm lund tulnud, rookisin autot. Abiks seegi, rohi vähemalt välja ei paista.
Üsna tühi päev, natuke harjutasin kirjutamist õhtul. Varsti pean duši alla minema. Homme jälle kooli ja pikk päev, oeh. :wacko:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 08. veebruar 2015, 22:25

Meie ka Saaremaalt tagasi. Sain täna kätte ka oma Itaalia reisi piletid. Lendame läbi Frankfurti, sinna minnes saame umbes 4 tundi teist lendu oodata aga tagasitulles lausa 8 tundi. Lennud ise on kuskil 2-3 tundi aga kuna kahe lennu vahel peab nii kaua ootama, siis läheb ikka pmst terve päev läheb reisimiseks.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Loomahull » 09. veebruar 2015, 12:22

Imelikud ilmad see talv. Õiget talve pole olnudki, lund napib, külma samamoodi, enamasti on nulli ringis pidevalt, sekka paar miinust. Ja siis üks hetk on klobaki rohkem kui -10, järgmine päev jälle plussis. Üle 10-kraadised hüpped 24h jooksul pole mingi ime, juba 3. kord see talv vist või rohkemgi. Mul vajus suu ammuli, kui hommikul kraadiklaasilt -11,0 avastasin, miinimum oli olnud -14,4. Tavaliselt on need ilmateate anomaaliad, kui selliseid haiglasi suuri hüppeid näitab, aga tänavu sulatõsi. Õhtul oli selle talve kohta päris külm, -5, tavaliselt on hommikuti suht sama, aga täna siis sedapidi. Homseks lubab juba +2, nii et jälle sulale. Kas uputus või kiilasjää- sel "talvel" on kaks varianti ainult. Selline hüplev ilm on vastik, üks hetk on libe, teine hetk sula, riidesse ei oska kah panna. Vähemalt sain täna talvekasukaga välja minna, see talv olen seda ühe käe sõrmedel ülesloetav arv kordi kanda saanud, vanasti talvede aegus ikka mitmed kuud jutti, novembrist märtsini, mantel ootas ikka kevadet nii nagu pidi. Nüüd teist aastat järjest sügisest kevadeni mantliga, kasukat mõned üksikud korrad kanda saanud. :hanky:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist