Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas maris2 » 03. oktoober 2014, 19:03

Oi mis uudiseid ma siit Lili loen. Tuleb välja et meil MM ei liigugu uudused kulutulena. Minu uudis oli ka peale puhkust päris paljudele suureks üllatuseks.
Ma polegi tegelikult teile pisilased kirjutanud et, augustis läksin mina ka mehele. Selleks oligi mul vaja kingi ja kleiti. Loomahull küsis veel et milleks mul seda kõike vaja on, ja selleks siis oligi. Meie suurt pidu ei teinud, tegelikult oli nii et sellest teadis minu sõbranna ja tema mees, ja Lilile mainisin ka. Seega oli meie abielu minu lähedastele suur üllatus. Vanaema ütles et oligi juba aeg, ja vanavanaema , olgu muld talle kerge , andis oma õnnistuse meile juba palju aastaid tagasi. Ja kõige toredam oli see et ema õmbles mulle ju kleidi, ja ta ei teadnud kuhu ma sellega minna tahan. Peale registreerimist ja pildistamist läksin koogiga ema juurde, andsin uksekella , ema avas. Küsis" miks sa selline oled", mul oli korralik meik ja soeng, Ja üldse nägin ikka ilus välja. Mina vastasin et "ema ma läksin täna mehele". Tegelikult olid need hetked kui lähedastele teatasin nii naljakad ja positiivsed. Tädi küsis ikka mitu korda et päriselt ka või.
Ise olen kahes suuremas pulmas käinud, suured pulmad on lahedad, kui ise oled külaline ;) Ma pole kunagi unistanud suurest valgest kleidist, aga ma ilmselt olengi selline natuke teistsugune. Ma ei kujuta enda seljas sellist suurt kleiti, olen nii pisike. Teisi inimesi aga meeldib küll vaadata ilusates kleitides.
Loomahull kleit su seljas on väga ilus.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Kuldhai » 03. oktoober 2014, 20:03

Oh mis põnevad uudised - palju õnne, maris2! :flowers:
Meil oli septembri lõpus pulma- aastapäev, juba 18 aastat abielus oldud :-D . Mul ei olnud klassikalist valget kleiti, vaid hoopis roheline! LH - kleit sobib väga hästi!
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Lind1100 » 03. oktoober 2014, 20:38

Phuuh... Veel rohkem väsinud, kui eile, aga siin ma olen. Sai isapolsel vanaemal külas käidud - toreda üllatusena nii endale kui talle (täpsemini poleks asjad ajaliselt sobida saanudki). Hetkel taas vanematekodus. Üle pika aja saan suurt ekraani kasutada - sülearvutil ja märkmikul on need ju na pisikesed, 1920x1080px 23'' ekraaniga kuvar on hoopis teine rida. Kavatsen võimalust kasutada ja nädalavahetusel veidi digitaalset kunsti toota nüüd kus ma tervet täissuuruses pilti korraga vaadata saan...

LH, kleit istub tõesti ilusasti, nagu täpselt sinu jaoks tehtud. Väga klassikaliselt pruudilik - just selline, millele peale vaadates tead, et see on tõeline pulmakleit. :D
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 03. oktoober 2014, 21:09

No millega samton selliste ilusate ilmadega ikka oma vaba aega sisustab - aiatöödega loomulikult. Labidas ja hark (mitte kõrvahark) on mu parimad sõbrad, reha tükib ka vähehaaval sõbraks juba... Muruniiduk on tibake solvunud, et tema nii vähe tähelepanu saab viimasel ajal, aga patsustasin teda täna lohutavalt ja lubasin homme vahepealse üksinduse heastada. Loodetavasti on see tänavu viimane niitmine, aga mine tea...

Õunauputus hakkab õnneks leevenema; töökaaslased on minu aia õunu kurguni täis topitud ja õunamoosi tegin ka mitut eri varianti. Kes selle moosi ära sööb, pole aimugi, sest ei mina ega laps ole märkimist väärt moosisööjad.

Kõige mõnusam aeg lõppes paar nädalat tagasi, kui redelil turnides püüdsin ämbrisse viimased oma aia imemagusad ja maitsvad viinamarjad. Turnimisest pilti pole, viinamarjadest - enne igasuguseid turnimisi - õnneks on.

Pilt
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 03. oktoober 2014, 21:11

Sa oleks pidanud mulle ütlema, et pilt vaja teha sinu upitavast tagumikust. Vahepeal oli küll tahtmine hõigata sulle, et kuule hoia ahjuroobist kinni! :D
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Mari8 » 04. oktoober 2014, 11:53

Oi, mina olen täna esimene. :)
Ma ei saa ikka üle ega ümber sellest, kui eriline tuhkur on August. Ma ei ole kedagi temasugust kunagi varem kohanud. Iga kord, kui tuhkrud koos väljas mängivad, siis Suurmõmmik möllab ja kargab ringi, aga August seisab vaikselt minu jalgade juures ja palub ainult sülle. Kui ta sülle võtan, hoian teda nagu väikest last kätel ja ta vaatab mulle ainiti oma suurte silmadega otsa. Tundub, et ainult süles olles ongi ta tõeliselt õnnelik ja rahul. Ükskõik mis tegevus tal parasjagu pooleli on, alati kui ta sülle võtan, ta automaatselt rahuneb, haigutab ja hakkab mulle otsa vaatama, kuni magama jääb.
Eks ta ikka mängib ka, aga tema mängud on rahulikud uurimised ja plaanide väljamõtlemised, mitte selline hullunud möllamine nagu tuhkrutel muidu kombeks.

Pilt
Kasutaja avatar
Mari8
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 276
Teemad: 6
Pildid: 1
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Loomahull » 04. oktoober 2014, 12:09

Nii. Meie Hiiumaal jälle, Tiit on terve päeva metsas, esimene ühisjaht, kunagi õhtul tuleb. Vähemalt siiani olen ennast üsna normaalselt tundnud, mis jahti puudutab. Loodan, et ma jään ka siia nn vaiksesse status quo olekusse.
Ladusime Tiidu emaga puid natuke, ma ronisin riida peale ja aitasin kõrge riida ära lõpetada, ta ise ei ulata ja ronijat temast ka ei ole. Lugenud olen palju, nüüd tulin üles arvutisse, pean õppima hakkama. Eile enne sisehaiguste osakeksamit anti mingisugune nn kodune töö, 10 väidet paberil, mida peab kommenteerima (mida iganes see tähendab, ma ei tea täpselt), igatahes otsida materjalidest siis inffi selle kohta vms, ja 4 väitele peab 4 vastusevariandiga küsimused mõtlema. Oeh. Ei viitsi jannata sellega. :wacko: Ja no ei saa kuidagi mainimata jätta, et täna on 4. oktoober, täpselt 9 kuud pulmadeni. :A: 4. kuupäevad on toredad, see aasta saab kuid maha arvutada, iga kuuga tuleb pulmapäev lähemale, järgmine aasta saab iga kuu pisikest pulma-kuupäeva tähistada. :rofl:
Aga Marise lause: "Ma läksin täna mehele" oli ikka üle prahi lõbus. :rofl: Ma sain hommikul hea suutäie naerda. Selline abiellumine on ka jah päris mõnus, et lähedastele üllatus ja ise vaikselt ära registreerida, aga ma tahan ikka natuke pidu ka saada. :-D Ega meilgi mingit suurt pulma ei tule, aga no natuke ikka rohkemat kui tavaline sünnipäevaistumine. Mängu ja tantsu ja tralli ja natuke pulmatraditsioone. Ma plaanin loodetavasti ikka ühe korra elus abielluda, siis tahaks sellest päevast viimast võtta. :8 Ootan uut aastat väga, praegune 9 kuud on selline müstiline hoomamatu aeg veel. Samas vahel on tunne, et ei jõua ikka kõigega õigeks ajaks valmis. Küll jõuan, mõttetult stressi tekitama ei hakka ja no lõppeks on ikkagi aega maa ja ilm.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas 3rika » 04. oktoober 2014, 13:19

Minul oli täna väga tegus päev. Aitasin emal viia puulaast plaadid ühte hoidlasse viia.. Ja häbi tunnistada, et nii mina kui ka ema ei oska käruga tagurada :rofl: . Külamehed pidid hädast välja aitama. Niisiis võtsin ma otsuse vastu, et ma õpin käruga manööverdamise ära. Lasen elukaaslasel meie auto taha panna aiakäru, millest on suht ükskõik, kui kuskile vastu läheb. See oli lihtsalt nii häbiväärne, kui öeldi, et ajage käru siit sisse ja siis me vaatasime neile suurte silmadega otsa ning ütlesime:" Me kumbki ei oska käruga tagurdada". :ups: Trenniga olen ma ikka järje peal ja loodan, et mingi aeg hakkan ka tulemusi nägema :A:
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Kuldhai » 04. oktoober 2014, 13:53

Täna oli kirikus põnev ja hoopis teistmoodi päev. Tavapärase jutluse asemel tähistasime Meie Aja päeva. Meie Aeg on ajakiri, mida kogudus välja annab. Iga kuu ilmub uus number. Alguses küsiti, et kas te teate, mille poolest on Türi kogudus Eestis tuntud. :hmmh: . Aga muidugi selle poolest, et ajakirjal on olnud siiani kolm peatoimetajat ja kõik nad on Türi koguduses. Saime ülevaate ajaloost ja tegijatest, algusest kuni tänaseni. Mind ja Kalevit lõbustas üks must ämblik, kes just meie nina all laest laskus, vaatas, rippus ja ronis tagasi lambi peale, nii mitu korda.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas BLackRat » 04. oktoober 2014, 14:10

Täna on olnud kiire-kiire. Koristasin ja tõstsin maakodus koridori mööblit ümber. Kogu maja tegelikult käin üle, mis on imelik. Ma pole just kõige korralikum inimene, aga täna on tõsised tuurid peal.
Homme kolime linnakorterist teise üürikasse, siis ka veel vaja askeldada. Minna ka mürgeldab ja keerab sassi kõike :/
Minna & Diesel
Until one has loved an animal, a part of one's soul remains unawakened ― Anatole France
Kasutaja avatar
BLackRat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas maris2 » 04. oktoober 2014, 16:41

Tööpäev oli kiire. Lennart käis ka korra emaga Rakveres, tõi duššinurga ära. Varsti saame uue ja ilusa. Lisaks tellisin sushit, nii hea. Kõht nüüd täis,vedelen diivanil.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Riina1958 » 04. oktoober 2014, 18:44

Palju õnne, maris2! :flo: Olid sellel pildil eelmises postitusmängus väga kaunis.
Loomahull, see kleit oli Sinu seljas küll väga ilus. Ju Sul natuke kahju ka oli, et veel vara ära osta, või? Aga ma ei kujuta ette punaseid kingi, olen selle koha pealt küll täiesti vanamoodne (ära pane pahaks). Kingad ise on superilusad.
Meil oli täna tõeline suveilm, päike säras taevas, ilma päikeseprillideta oli lausa valus.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Tiksikas » 04. oktoober 2014, 19:18

Täna pidin ärkama kell 6. et merele jõuda. Kuna isa ei viitsinud paadimootorit tassima hakkata, sõudsime tervelt 15. minutit sihtkohta. Võtsime võrgud välja saime 24 lesta, mõned lestad panid ninema ka... Koju jõudes oli kell 7, ja midagi läbi. Läksin kohe magama tagasi sest merel töö väsitas ära. Koer Tommy oli ka kaasas merel, sain Tommyst merel ilusa pildi.
Täna oleks minu esimene rott, Blacky saanud 4.aastaseks. Palju õnne kallis Blacky!!!
Kasutaja avatar
Tiksikas
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 598
Teemad: 18
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Tuju: Omadega läbi
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 04. oktoober 2014, 19:53

Meil käisid täna külalised, Andrese vend oma elukaaslasega.Tegime kõik koos süüa, söime muidugi ja siis mängisime igast lauamänge. Nüüd tahtsin rühma blogisse pilte lisada. Reedel enne töölt tulemist laadisin oma arust kõik vahepeal tehtud fotod rühma fotokast oma arvutisse aga polnud aega üle kontrollida Nüüd siis vaatangi, et pooled pildid puudu. :bang:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas maris2 » 04. oktoober 2014, 19:54

Riina ma seal kuidagi kurva näoga otsin ehk homseks ilusa ja lõbusama pildi.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Haldjake » 04. oktoober 2014, 19:56

Täna oli mul tõeline lebotamise päev. Midagi ei jõudnud ära teha. Midagi erilist rääkida ei olegi. Homme kavatsen aknaid pesta kui ilus ilm on. :-)
Arukas kuts Potsu, väike Willi, suur memmekas Houdini ning kassid.
Kasutaja avatar
Haldjake
I know that life won't breake me...
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 384
Teemad: 8
Pildid: 7
Asukoht: Lõuna-Eesti
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 04. oktoober 2014, 21:38

Vastikult vara läheb pimedaks; peaks vist endale ikka kaevurilambi soetama. Viimase otsa peenramaad kaevasingi rohkem tunde järgi.
Üritan esimest korda elus arooniaid kuivatada. Kuna nii rotid kui unilased neid värskelt isuga söövad, siis ehk kõlbavad neile kuivatatult ka. Pihlakaid on väike ports juba kuivatatud, kui mõni päev jõuan metsa minna, siis võiks veel natuke tuua.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Lind1100 » 04. oktoober 2014, 21:59

Õhtu juba käes. Päev on üllatavalt kiiresti läinud.

Samton, kas pihlakad on ka loomade jaoks või korjad endale? Meil on aias üks puu, mis iga aasta ääreni marju täis on, kuid peale pole sellega midagi hakata osanud, on niisama ilu pärast. Enamasti tulevad mingil hetkel küll siidisabad ja pistavad marjad nahka...
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Lili » 05. oktoober 2014, 07:52

Ja mina langesin juba välja, eilne päev oli oodatust pikem ja väsitavam, mitte ei tulnud meelde siia kiigata :(
Lili & Opaal
Kasutaja avatar
Lili
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 564
Teemad: 26
Pildid: 1
Asukoht: Sõmeru vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas BLackRat » 05. oktoober 2014, 09:41

Kahju lugeda, Lili, siis on meid juba 1 võrra vähem :sad:


Rääkides veel eilsest, siis eile juhtus üks harukordne asi, nimelt Minna jäi täiesti nähtavasse kohta magama. Ju ta oli nii väsinud Ludiga ringi jooksmisest. Sain ta isegi sülle magama võtta :hdance:(teised aktiivseste tõhkude omanikud, teavad kui õnnis tunne see on)!!
Täna on vaja veel kolimisega tegeleda... Miks on alati nii, et kuhugi minnes on asju nii vähe, aga tulles pole enam aimugi, kuhu kõik ära mahutada :shock:
Pilt
Minna & Diesel
Until one has loved an animal, a part of one's soul remains unawakened ― Anatole France
Kasutaja avatar
BLackRat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Riina1958 » 05. oktoober 2014, 10:29

Nägin täna öösel unes, et olin turismireisiga Eestis, kuigi välja nägi see oma mägede ja mingite lossidega nagu Saksamaa. Olin enda arust Türil ja mõtlesin, et ei lähe teistega koos linna peale. Kuna ma juba Türil olen, siis lähen hoopis kassi vaatama. :-D
No mul ei ole ju Türil tuttavat kassi, ju ma ikka oma ainukest elusolevat rotti Violettat mõtlesin. Unenäod on ju tihti hoopis teisiti ja päris jaburad.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas 3rika » 05. oktoober 2014, 11:34

Täna on ilus sügisene ilm meil siin Emumäe jalamil. Ainult tuul on külm. Täna on meil lootust tünnisaun tööle saada. Lõpuks likvideerisime kõik lekked ja vesi on terve ööpäev sees püsinud. Nüüd tuleks tünn ära puhastada ja uus puhas vesi sisse tuua (vee toome me mujalt, sest meie enda vesi on väga rauane). Siis ehk saab õhtul ka ahju kütte panna ja lõpuks tünni sisse sulpsata. Me oleme seda nii kaua juba nokitsenud, et mingi hetk hakkas selle tegemise isu täitsa otsa saama...
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Mari8 » 05. oktoober 2014, 13:53

Registreerisin täna Suurmõmmiku tuhkrute talvenäitusele veebruaris. Ta ootab juba väga, August on kõriauguni tüdinud temast, tahab AINULT süles olla ja käib päev läbi ainult järgi, kohe kui seisma jään, üritab mööda jalgu üles ronida, et sülle saada. Siis August saabki rahulikult kodus magada ja Suurmõmmik saab end teiste omasuguste seas ära väsitada (kuigi tundub, et see loom ei väsi kunagi :D )
Kasutaja avatar
Mari8
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 276
Teemad: 6
Pildid: 1
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas maris2 » 05. oktoober 2014, 14:36

Mina tegin sel ajal kui Edison väike oli nii, kui Bindi magama läks panin ukse kinni ja mängisin Edisoniga teistes tubades. Muidu Edison lihtsalt ajas Bindi üles. Vahel oli Bindi heameelega ka puuris. Kui välja tähtis siis andis märku aga seal oli rahulik Edison ligi ei pääsenud.
Lubasin ilusama pildi lisada aga tööl olles seda teha ei saa äkki homme.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Loomahull » 05. oktoober 2014, 18:31

Lõpuks Tartus tagasi. Kohe hakkab näosaade, nii ootame juba. Suur ja kauaoodatud hetk. :razz: Mõnus õhtu tuleb. Ei oskagi midagi muud kirjutada, hakkab ka. :-)
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Kuldhai » 05. oktoober 2014, 18:33

Palju aiatöid mahtus tänasesse päeva. Lisaks maa kaevamisele lõikasime pojengid maha ja võtsime takeetesed ja saialilled üles. Neil viimastel oli küll veel päris palju õisi, aga üldiselt nägid juba üsnagi rääbakad välja. Korjasin ilusamad õied ära, tegin neist teed. Ilm oli nii ilus, et isegi kütma ei pidanud täna, köögis on veel praegugi üle 20 sooja.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Lind1100 » 05. oktoober 2014, 19:04

Nädalavahetus möödus kiirelt. Postitan kohe praegu kiiresti ära, muidu hiljem ehk enam ei jõua. Veel viimased kakskümmend minutit, ja siis Tartusse tagasi...
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 05. oktoober 2014, 19:42

Nädalavahetus möödus tõesti kiiresti. Täna käisime poodides raha kulutamas. Nimelt käisin omale prille ostmas. Juba viimased paar aastat olen tundnud, et nägemine on halvenenud aga mitte nii oluliselt, et igapäeva elu segaks. Kuni nüüd astusin autokooli lõpuks. Prillide ostmine on niiii raske! Ma käisin kahes prillipoes ja proovisin umbes 100 paari prille ja no mulle ei sobi prillid. Lõpuks leidsin ühed mis olid kõige normaalsemad. Vähemalt esialgu plaanin neid nagunii vaid autosõidul kasutada.
Ja noh kui juba poes olime siis ostsin uued püksid ja kleidi kah ning mõned uued raamatud. Ja käisime söömas Babybackis. Nüüd vaatame näosaadet nagu päris paljud vist. :lol:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Tiksikas » 05. oktoober 2014, 19:52

Pilt
Peak River Roses and Dreams Jackpot e. koduselt "Tommy" Saaremaa mere tipus sõrves paadiga ilusat merelist vaadet nautimas.
Kasutaja avatar
Tiksikas
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 598
Teemad: 18
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Tuju: Omadega läbi
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 05. oktoober 2014, 20:38

Sai niidetud, kaevatud, puid veetud, õunu korjatud... Nüüd on lõhe ahjus ja porganditega mesti löönud lillkapsas podiseb pliidil; haaras natuke basiilikut ka kaasa, enne kui potti sulpsas. Sihuke mõnus õhtusöök siis, mille üle kindlasti ka mõnedki mu loomaaiast rõõmu tunnevad.

Lind, nii arooniaid kui pihlakaid kuivatan ikka igasuguste karvikute jaoks.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Ahrefs [Bot] ja 2 külalist