Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Loomahull » 06. oktoober 2014, 08:13

Me gusta tocar guitarra, me gusta cantar el sol,
mariachi me acompana, cuando canto mi canción...


Eilne nöosaade oli ikka niiiiiiii lahe! :thu: Mulle muidugi meeldis Banderas kõige rohkem. Kes mind vähegi tunnevad, need ei imesta ilmselt. :razz: Mart oli peaaegu sama ilus kui päris Banderas. :lol: Kitarr ja Hispaania ja latiino ja kirg ja ilus mees ja... Oeh. Ma nii jumaldan seda lugu, no ikka väga kohe. Hispaania keel ja kõik, peaaegu flamencokitarr ja puha. Muidugi ma fännan täiega "Desperadot" ka. Kui tuli välja, et ta Banderast teeb, siis ma nii lootsin, et ta laulab "Canción del Mariachit" ja no oligi. See meloodia ja kitarr ja kõik, ma võiks seda lõputult kuulata. Väga hästi tegi järgi ka, aga nagu Vaarik ütles, et kui sa püüad liiga palju Banderas olla, siis sa enam nii väga Banderas ei ole, ehk siis paiguti pakkus natuke liiga palju üle, ei olnud nii loomulik ja spontaanne enam, aga no ikkagi oli nii super. Väga-väga-väga lahe!!! :clapping:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas BLackRat » 06. oktoober 2014, 08:34

Istun matemaatika klassi kõrval ja sain just teada, et tasandigeomeetria peale tuleb tunnikontroll... Oeh... ju tuleb loota parimat, kuid ega seal midagi suurepärast ei tule. Jumal tänatud, et täna riigieksami tundi pole :) saab varem koju. Täna toimub loodetavasti ka uude korterisse kolimine, palju-palju kaste vaja jälle liigutada.
Minna & Diesel
Until one has loved an animal, a part of one's soul remains unawakened ― Anatole France
Kasutaja avatar
BLackRat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas 3rika » 06. oktoober 2014, 10:01

Eile saime esimest korda tünni kütte panna. Oi juudas, kui kiiresti see ahi kuumaks läks ja kui hästi see ka tõmbas! Ma olen õnnelik, sest see ahi on ka ise nikerdatud ja meil on hea meel ,et see töötab nii nagu peab :) Ma olen ka juba nii elevil tulevaste tuhkru näituste pärast. Kuubik on hetkel regatud 29.november toimuvale Capitalile ja muidugi ka Eesti talvekale...
Täna tegin jälle trenni hommikul. Muutused on juba tunda- olen tugevam ja jõuan paremini ja jõulisemalt harjutusi teha :) Minu suurimaks probleemiks on kätekõverdused. Kui ma alguses jaksasin selle ajaga, mis videos tehakse, ainult 5 teha, siis täna oli see arv juba 12 :happy: .
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Mari8 » 06. oktoober 2014, 11:45

Mulle meeldis näosaates kõige rohkem Lauri Savisaar. See oli ainus, mis tõesti naerma ajas ja no kui Batrakova veel lavale tuli... :D :D Eriti naljakas oli see, kui ta loo lõpus Tanjat kohukesega ära ostma läks. Kohe tuli meelde, kuidas Savisaar kunagi kaltsuvaipu inimestele jagas, et hääli saaks.
Kasutaja avatar
Mari8
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 276
Teemad: 6
Pildid: 1
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Loomahull » 06. oktoober 2014, 11:57

Tõsi, Savisaar oli ka väga super. Nagu kohtunikud ütlesid, et see laul ja esitus on nii kohutavad, et seda saabki ainult naljakalt teha. See oli tõsiselt koomiline. :rofl: Kõik see käeliikumine ja totakas kaks sõrme püsti ja lindilõikamine ja hääl ja kõik, no Savisaar mis Savisaar. Aga Banderase vastu ma ei saa. :-D
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas 3rika » 06. oktoober 2014, 12:19

Mulle meeldis ka hirmsasti Banderase paroodia. See oli ürpis sarnane originaalile. Mulle meeldis muidu ka Luisa esituses "Zombie".
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Lind1100 » 06. oktoober 2014, 14:07

Tuleb mul neid kiire-kiire postitusi siin ridamisi. Olen täna ühe kirjaliku töö valmis kirjutanud ja kaks testi (üks on veel ootel) ära teinud, nüüd on olemine nii uimane, et tahaks pikema jututa magama minna, ja kes teab, mil ma taas üles ärkan. Ennegi on juhtunud, et väike uinak kummalisel kombel üheksatunniseks venib. Aga samas, kui kuhugi minna vaja on, pole äratuskella vaja (äratuskellad on hoopis lootusetu juhtum, neist pole miskit abi), ärkan ise oma loomulikust intelligentsist üles. Kahtlased lood. Hiljem tahaks paar e-kirja kirjutada, nii sidepidamise mõttes...
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Riina1958 » 06. oktoober 2014, 15:08

Lähen ka trenni täna, see on üks osa taastusravist. Hästi ei viitsikski, aga ära tulles on hea tunne, sest olen oma laiskusest siis jälle üle saanud. Harjutused on peamiselt kätele, seljale ja õlavöötmele. Samu harjutusi teen hommikuti kell 5.20 bussipeatuses :badger: enne tööle minemist. Siis ei ole seal kedagi nägemas. Mul on küll ka koju abivahendid muretsetud, aga aeg kaob kuhugi ära.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Kuldhai » 06. oktoober 2014, 16:22

Hommikul viisime Karoliini kooli, läksin spetsiaalselt kaasa, et seda tigu näha, kes seal elab. Ta oli sama suur, kui minu pojad. Koduks on tal ilus akvaarium ja kõik tundus olevat korras. Lasime teole sooja vett peale ja varsti tuli ta kojast välja. Karo klassijuhataja oli kodus munakoori kuivatanud ja jahvatanud. Tegin "pudru" ja panin teo sinna juurde, roomas kohe kõhuli sisse. Toiduks sai ta kurki. Loodan, et see tigu jääb elama ja kasvab suureks!
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas maris2 » 06. oktoober 2014, 16:57

Olin täna nii tubli et jooksin 4km ja kokku läbisin 10,7 km. Pole paha täna ootab veel ees terve Rakvere Liigub.
Mul ema kasvatab ka viinamarju nagu Samton. Eelmine aasta tegi ta mahla, see aasta pani ta marjad sügavkülma kobaraga. Maitsevad nagu alles nopitud, nii head.

Pildike ka

Pilt
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 06. oktoober 2014, 19:09

Aitäh, Maris - mõtlesin ise ka, et võiks neid külma panna, aga tuttavad, kellelt uurisin, polnud keegi seda teinud ja nii ma ei julgenudki. Tuleval aastal siis tean, et tasub panna küll.

Töökaaslase tütar saatis talle täna vahva seenepildi.
Pilt

Asjatundjate abiga sai see sinivärvikuks tuvastatud. Üks tuttav pakkus küll tsüaanvärvikut (vuihh, milline ehmatav nimetus), aga suurem asjatundja teadis, et tol koleda nimega seenel olevat rohkem kollast. Nii et siis sinivärvik. Selline võiks ilu pärast endalgi kusagil aianurgas kasvada.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 06. oktoober 2014, 20:51

Maris2, nii ilus näed välja seal pildi peal! Kleit meeldib mulle veel eriti, kollane mu lemmikvärv ka. :razz:

Tööl oli täna üsna väsitav päev. Laste lõunaune ajal söime siis kooki ja kõik said endale õpetajate päeva puhul lillekese, täpsemalt siis kuukinga. Minu kogemusi lilledega arvestades, siis kaua ta mul ei ela aga vähemalt üritan teda elus hoida. Panin paremasse potti ta ära igatahes. Eks näis kuidas läheb sellega. Ja muidugi, mina, kes ma kardan ämblikke, sain omale lille koos elanikuga. Alles siis kui koju hakkasin tulema, siis avastasin, et mul ühe lehe peal elutseb üks tiba-tillukene ämblik. Kuna lilled toodi väidetavalt eile Hollandist, siis naersin, et Hollandi ämblik. Kodus oli ta muidugi juba jalga lasknud, ei tea kas kolis mulle kuskile korterisse või peidab, end ikka kuskil lille küljes. :sneaky:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas maris2 » 06. oktoober 2014, 21:15

Minu arust on armastus ka kollane. Soe ja pehme :biglove: :ups:
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Tiksikas » 06. oktoober 2014, 21:19

Nii kiire on õppimise ja muude toimetamistega et, õhtul toob lausa pisara silma. :hanky: Seepärast panen jällegi ühe pildi
Pilt
See on tehtud Väimelas, see suvi näitusel kus ma,oma koera Skyriga juunior händleri ringis ja jooksen kohtuniku antud "T" tähte
Mul pole aega isegi teiste postitusi lugeda, aga mängust ei taha välja ka kukkuda :sad:
Kasutaja avatar
Tiksikas
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 598
Teemad: 18
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Tuju: Omadega läbi
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas maris2 » 07. oktoober 2014, 13:02

Ma olen see aasta nii tuli liikuja olnud km läbitud tänaseks 571,1 . Täna aga 12,5. Nüüd ootab ees 3 tööpäeva.
Nägin täna oma vanatädi lobisesime tunnikese. Ta rääkis nii suure õhinaga oma reisidest et tekkis ka tahtmine kuhugi ära sõita.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Loomahull » 07. oktoober 2014, 13:27

Mina sain täna varem koolist lahti, 2 loengut jäid ära, jeeii. :thu: Nüüd söön ja siis peaks nõud ära pesema (see eeldab sooja vee olemasolu, millega on meil viimasel ajal kehvasti) ja siis peaks koristama kui jõuan. Katsuks magamistoa vähemalt korda teha, koguaeg on nii kiire, et karta on, et tervet korterit korraga ei jõua, see on ikka poole päeva ettevõtmine. Teeks siis vähemalt jupikaupagi. Muidu läheb elamine nii hulluks kätte, et endal ka vastik.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Kuldhai » 07. oktoober 2014, 14:22

Imeline päev... :dance:. Sain oma kõrvad lõpuks korda ja kuulen nüüd iga krõpsu. Avastan, mis hääli kõik olemas on: kell tiksub, lehed sahisevad, vesi vuliseb...Maailm on jälle täis helisid. Tulin polikliinikust välja ja tänavamüra oli selline, et tekkis tahtmine Karoliini kombel kõrvad kätega katta ja sisse tagasi joosta. Harjumatu ja lahe! Aastate jooksul olen kuulnud paremini ja halvemini, aga nii hästi kui praegu - ei mäletagi, millal. Tänu Jumalale. Ei pea enam kartma vaikse häälega inimesi.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Lind1100 » 07. oktoober 2014, 15:41

*Vaatab murelikult teha olevate asjade nimekirja.* Üks jube, aga mõneti kasulik asi. Ühelt poolt tuletab meelde, kui jube palju tööd veel teha tuleb, teiselt poolt on olemas ülevaade olukorrast ning mõnevõrra pakub sealt asjade mahatõmbamine ka rahuldust. Tahaks täna veel vähemalt kaks sissekannet kõrvaldada...
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas BLackRat » 07. oktoober 2014, 16:39

Homme on lõpualbumi pildistamine. Selle puhul värvisin oma juuksed üle, kuid mitte nii blondiiniks nagu varem, rohkem kartul, nagu mu enda loomulik värv on.... oeh, kuidas ma oma loomulikku tooni igatsen, oli selline huvitav suvel, kui pealmised juuksed pleekisid heledamaks ja alt jäid vähe tumedamad. Sõbranna sai ükskord kokku lugedes 6 erinevat blondi tooni :D Pidin ma neid juukseid värvima :sad:

Üks vahva asi veel. Nimelt saime kolitud. Uus korter on niivõrd suurem ja avaram, 3-toaline siiski. Mu poisi sõber ja ta tüdruk on ka seal korteris kuna minu noormees ja ta sõber lähevad koos jaanuaris Vahipataljoni. Aga sellel sõbra tüdrukul on minihamster (ei tea kas see on õige termin, aga selline ta välja näeb) ja too vurab vahepeal oma selle jooksupalliga (?) mööda korterit ringi. Mina olin sellest vaatepildist eriti kõveras, see tuletas meelde seda sepitsevat hamstrit Välgu multikas :devil: Igatahes tulin mõttele (natuke must huumor), et Minnal oleks elulõbus seda hamsut seal pallikeses veeretada, kasu oleks mõlemile - hamsu saab tivolituuri ja Minnal on toit pallis :D Muidugi minu lolli fantaasia piiresse see jääbki. Aga see väike lumepallist hamster oli küll naljakaim asi, mida ma näinud olen!
Minna & Diesel
Until one has loved an animal, a part of one's soul remains unawakened ― Anatole France
Kasutaja avatar
BLackRat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas 3rika » 07. oktoober 2014, 16:40

Meie saime oma kümblustünni käima! Hetkel kütangi, et saaks õhtul sulistama minna... Pealt on vesi juba soe. Ilm aga teeb mind murelikuks. Päike küll paistab aga jube tugev ja külm tuul on. Hmm... kui õhtul tünnist välja ronida, kas siis on haigeks jäämine garanteeritud? :hmmh:
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Riina1958 » 07. oktoober 2014, 18:26

Teen ka postituse ära, kuigi ühtegi head mõtet millest kirjutada, ei ole. Aga kardan, et muidu unustan.
3rika, usun, et haigeksjäämist ei ole Sul küll vaja karta. Oleneb muidugi palju sellest, kui karastatud Sa oled ja kui kauaks Sa kavatsed pärast märjana veel õue jääda :-D
Aga normaalse immuunsuse juures ei tohiks see probleem olla.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Mari8 » 07. oktoober 2014, 19:22

Metsas on poistega väga kerge ja mõnus, August jookseb ees ja Suurmõmmik järgi. Ta ei jää Augustist sammugi maha ja hoiab külje alla, hea turvaline ja ohutu koos Augustiga olla. Nii et pole ohtu, et üks ära kaob ja teises suunas läheb. Suurmõmmik sai endale urgu kaevata ja nüüd poisid magavad, nii väsinud on mõlemad.
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Mari8
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 276
Teemad: 6
Pildid: 1
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 07. oktoober 2014, 20:11

Samtonit ei tohi ikka aiapoodi lasta, isegi nii hilja sügisel on see ohtlik. Läksin sügiseväetist ostma (ostsingi), aga miskipärast jäid näppu ka mitu lillesibulat, mida veel tohib maha panna, ja mõned seemnepakid ja...
Homme loodan siinkandis olevat Kissut "kuritarvitada" ja temaga Bauhofis käia, et sealt rooside ja muude õrnukeste jaoks talveturvast tuua. Loodetavasti suudan sealt tõepoolest ainult turbaga ära tulla. Ega ma seda muidugi ise ka usu tegelikult...

Mari, kaks esimest pilti on eriti lahedad!
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 07. oktoober 2014, 20:53

Kuhu see aeg küll kaob? Täna sain töölt kuue paiku ära, käisime Andresega veel poes ja lõpuks koju jõudsin enne kaheksat alles! Panin homseks tegevuskava kokku ja juba ongi kell peaaegu kümme. Nädala lõpuni olen nüüd hommikuses vahetuses, ehk 7:30-13:30. Saan vähemalt varem koju ja jõuan miskit kodus ka tehtud. Koristada tuleks ja üks kiri ootab juba pikemat aega kirjutamist..
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Tiksikas » 07. oktoober 2014, 22:16

Täna olen terve päev õppinud,söönud ,õppinud ja söönud väga raske on aga mis meil teha ikkagi 9. Klass ja eksamid tulemas. Tänaseks oli venes,ajaloos,eesti keeles,geograafias,matemaatikas,keemias,ühiskonnas õppida, ja veel paar asja mis kohe pähe ei tule. Nüüd lähen õpin edasi vene keelt!
Kasutaja avatar
Tiksikas
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 598
Teemad: 18
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Tuju: Omadega läbi
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas BLackRat » 08. oktoober 2014, 09:46

Täna pikka juttu pole, teen ühe postituse ära, muidu läheb õhtuks meelest. Täna siis lõpualbumi pildistamine, nagunii ma pildiga rahule ei jää, aga proovida ju ikka võib. Õhtul on plaanis Minnaga maal põllule jalutama minna. Paar päeva pole aega olnud kuskil temaga käia, aga eile lubasin talle, et läheme põllule. Loodan paar pilti ka klõpsida.
Minna & Diesel
Until one has loved an animal, a part of one's soul remains unawakened ― Anatole France
Kasutaja avatar
BLackRat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Lind1100 » 08. oktoober 2014, 12:11

Sama lugu - teen ruttu postituse ära, muidu õhtul unise peaga unustan. Kaks ja pool pooleteisetunnist praktikumi veel. Kahes neist läheb kiireks, käesolevas toimub üleüldine niisama istumine...
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas 3rika » 08. oktoober 2014, 14:10

Riina, sul oli õigus! Ei jäänudki haigeks :razz: aga oiii kui mõnus oli! Ahi köes meil 4 tundi ja selle ajaga sai vesi hea ja soe. Tünni saime õhtul kell 10 mindud. See oli nii ilus ja romantiline! Soe vesi, karge sügisõhtu ja täiskuu koos tähtedest saatjatega. Kohe nii hea oli, et me istusime 2 tundi :D Pärast oli ainult jube kiire rätikuga üle õue tuppa joosta, sest paganama külm oli :rofl: Vot, lihtsuses peitub elu nauding. :flower:
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Loomahull » 08. oktoober 2014, 14:32

Mul pole midagi kirjutada. Homsest hakkab sünnitusagi praks, ei ole neljapäevad enam nii vabad kui enne. :sad: Kell on haledalt vähe, Tiit võiks koju tulla juba. Kuidagi vastik on täna üksi olla.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Kuldhai » 08. oktoober 2014, 15:52

Jõudsime täna kokkuleppele, et kaks meie teopoega kolivad peale koolivaheaega Toimetulekukooli. Nende kahe asemele, kes seal ära surid. Nüüd asub akvaarium soojemas kohas ja kõik peaks korras olema. Suvevaheajaks lubasin teod oma hoole alla võtta. Sirvisin toidupoes viimast Lemmiku numbrit ja seal oli Merily kirjutatud lugu tigudest. Lugesin kähku läbi :razz: .
Ma ootan juba homset päeva - Mariin tuleb koju!
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline