Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 04. oktoober 2013, 10:05

Tõesti väga armas luuletus! :biglove:
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas 3rika » 04. oktoober 2013, 10:23

Mul tekkis täna taas oma saksalambakoera igatsus, keda pole meiega enam 3 aastat. Iga kord kui ma teda igatsen, loen ma seda luuletust ja enesetunne paraneb.. Kui keegi igatseb oma koera, siis see luuletus on teile!

I'm Still Here

Friend, please don't mourn for me
I'm still here, though you don't see.
I'm right by your side each night and day
and within your heart I long to stay.

My body is gone but I'm always near.
I'm everything you feel, see or hear.
My spirit is free, but I'll never depart
as long as you keep me alive in your heart.

I'll never wander out of your sight-
I'm the brightest star on a summer night.
I'll never be beyond your reach-
I'm the warm moist sand when you're at the beach.

I'm the colorful leaves when fall comes around
and the pure white snow that blankets the ground.
I'm the beautiful flowers of which you're so fond,
The clear cool water in a quiet pond.

I'm the first bright blossom you'll see in the spring,
The first warm raindrop that April will bring.
I'm the first ray of light when the sun starts to shine,
and you'll see that the face in the moon is mine.

When you start thinking there's no one to love you,
you can talk to me through the Lord above you.
I'll whisper my answer through the leaves on the trees,
and you'll feel my presence in the soft summer breeze.

I'm the hot salty tears that flow when you weep
and the beautiful dreams that come while you sleep.
I'm the smile you see on a baby's face.
Just look for me, friend, I'm everyplace!

Autor: Tundmatu
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Kessu » 04. oktoober 2013, 11:28

Hey.
Mina hetkel maadlen referaadiga. Kõlab üsna tobedalt. Kuna referaat pole iseenesest midagi keerulist. Materjal on mul leitud mida ümber refereerima hakata. Ma kirjutan teemal uimastisõltuvus. Infot selle kohta on palju. Alustamine tundub kõige keerulisem. Ma ise arvan et küll ma selle lõpuks tehtud saan, tähtajani on veel natuke aega.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Stacy8Me » 04. oktoober 2013, 13:56

Terekest!
Pärast uut rotti on senini tutvused Stacyga väga hästi möödunud :) Soovin Tiksika Blacky-le palju palju õnne!
Praegu tita ja Stacy tudivad siin minu kõrval koos! :O :)
Väga armas on neid vaadata.
.Rats of Prey.
Kasutaja avatar
Stacy8Me
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 79
Teemad: 2
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Häbelik
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas viirpapagoi2 » 04. oktoober 2013, 14:56

Teen siis ka postituse ära ;) Istun praegu arvutis ja ootan juba järgmist reedet,sest siis saan Miko kooli kaasa võtta ! Nimelt toimub meil lemmikloomapäev ja ma olen ainuke,kes võib oma lemmiku kaasa võtta ;) Eks siis näeb,mis saama hakkab..
Igal kodul ei pea olema lemmikloom,kuid igal lemmikloomal peab olema kodu !!!
Kasutaja avatar
viirpapagoi2
Tuhkrud :)
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 320
Teemad: 19
Pildid: 0
Asukoht: Rakke vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas DessaMerisiga » 04. oktoober 2013, 16:40

katu96 kirjutas:Täna õpside päev ja lühendatud tunnid, peale selle veel lähen täna pärnu ja ehk saan seal kliente, kes tahaks geelküüsi omale. :)

mina tahan küll geele endale uuesti (: . Aga ei leai endale seda "õiget" tehnikut. :P
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas maris2 » 04. oktoober 2013, 17:04

No nii meenus et aeg postitada. Täna oli töine päev. Nüüd aga vedelen juba kodus diivanil. Puhkuseni veel kaks nädalat.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas musimmops15 » 04. oktoober 2013, 17:16

Ohh , nii palju oleks rääkida , aga ei teagi kusotsast alustada :D Mhh täna pole jututuju , aga postitama peab , sest ,muidu olen mina viimane ja hapupiimane :D Aa homme on mul mingi sünnipäeva afterparty mega mõttetu , ma ei peaks üldse sünnipäeva kui saaks nii aga jah plääro-lääro tuut- tuut side lõpp :)
musimmops15
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 37
Teemad: 2
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Mercar » 04. oktoober 2013, 19:01

Mul oli täna pikk tööpäev. Ametlikult lõppeb meil reedel töö 15,45 aga nagu tavaliselt ega kui asjadega valmis pole, siis koju ei saa. Lahkusin paar minutit enne kella kuut. Aga no sain kõik vajalikud asjad saadetud ja loodan, et teine osapool ka rahul.
Nüüd homme vaba päev ja saan logeleda ja siis pühapäeval juba taas tööpäev.

Homme peaks tegelikult asjalik olema, koristama ja pesu pesema ja poes käima. Aga hetkel küll sellist tunnetki pole et viitsiks. Haigena tööl käimine võtab ikka nii läbi. Aga vast kui hommikul ennast välja magada on juba uued mõtted ja olen innukust täis :)
Hmm peaks igaks juhuks pühapäevaste bussigraafikutega tutvuma. Läheb googeldama... :run:
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas samton » 04. oktoober 2013, 20:35

Kümme ruumi puid ja üksainus mina on ilmselgelt ebaõiglane kooslus. Õnneks paistab ilmategija minuga mestis olevat ja hoiab vist vihma eemal. Igatahes pole küsimust, millega ma homme tegelen.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 04. oktoober 2013, 21:56

Tänase päeva olulisim sündmus minu jaoks oli ilmselt tigudele turbamulla ostmine. Ütlesin müüjale, et teod söövad seda ja tahaks ilma väetiseta. Müüja kohe vaidlema, et kus ma seda legendi kuulsin, et teod turvast söövad, ei nad söö midagi. Rääkisime siis, et meil on suured hiidteod, nemad söövad. ( Ei tea, kas tavaline aiatigu siis tõesti ei söö). Pakendile on kirjutatud, et ei sisalda väetisi, seega võib seda kasutada. Mainisin, et peab praeahjus läbi kuumutama. Müüja arvas, et siis läheb turvas põlema. Et ma olen ju kindlasti kuulnud turbarabade põlengutest. Nüüd ma ei teagi, kas julgen kuumutada...Igatahes vahva dialoog oli meil müüjaga.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas musimmops15 » 04. oktoober 2013, 23:16

Mis täna tehtud see homme hooleta , aga tegelikult kuna ma naguniii arvutis passin ja tänast päeva on juba üksikud minutid olnud siis ma mõtlesin ,et ohhh-ohh teen oma tänase postituse ka kohe ära , sest kui aus olla tuleb siga tegus päev , ilmselt oleks mul siis vesi ahjus olnud .... aga samas ei tea ka . Uskumatu tegelikult , siin pisis on nii toredad inimesed koos , kuidagi soe ja hea õhkkond , ilmselt seepärast ,et siin on loomaarmastajad koos , aitäh-aitäh inimesele kes arvas ,et võiks selle lehe luua , mööda külge see tõesti maha ei jookse , tuleviku plaan oleks siit Albertile mõni semu leida , keda vahepeal niisama hea sõbralikult sakutada oleks ja kelle varbaid saab närida :D On mustamäe piirkonnas üldse tuhkrupidajaid kes viitsiks oma tõhukluti-muti välja toast vedada , kui kellelgi on huvi siis minu postkast on avatud , seda ka et mu kutt on vaksineeritud ja igati viisakas poiss :) Heh andeksi , natuke reklaami oli ka :D Mis siis veel , umm tööl tuleb raske nädal , nii minul kui põnnidel , eks uued muutused ole alati rasked :/ Ja seda ka ,et kuskohast ma seda nutri geeli vabal ajal ostma peaks , kõik loomapoed kuskohast küsinud olen kehitavad õlgu , üks looma poe müüja polnud sellest midagi kuulnudki , see oli hämmastav reaktsioon minujaoks , okei ma olen kunagi ka ise klienditeenindajana töödanud poes ja ma tean kui närvi võivad minusugused ajada , aga ikkagi , mis mõttes ei vii inimene ennast kurssi asjadega mis poeletil olema peaks , äkki müüks mulle vitamiinide asemel rotimürki , huhh , see tegi kurjaks , olen veidi pahur :D mis teha , see olen ju mina , ja veel seda ka ,et aitöh nendele silmapaaridele kes viitsivad seda juttu lugeda :P Ja NB !! Tuhkruomanikud kes jalutada viitsiks siis palun-palun-palun kutsuge meid ka õue :D
musimmops15
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 37
Teemad: 2
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 05. oktoober 2013, 02:31

samton kirjutas:Kümme ruumi puid ja üksainus mina on ilmselgelt ebaõiglane kooslus. Õnneks paistab ilmategija minuga mestis olevat ja hoiab vist vihma eemal. Igatahes pole küsimust, millega ma homme tegelen.

Tahad mind appi palgata? Kodus on puude loopimine/ladumine harilikult minu töö (ja ma isegi eelistan seda põrandate pesemisele vms). :-D
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas viirpapagoi2 » 05. oktoober 2013, 08:47

Hommik,Täna paistab ilus päev tulevat see ei tähenda muud kui,et ma pean minema puid laduma :( Ei tea,kui palju ma täna jõuan teha ..
Aga eks ma siis lähen nüüd !!! :D
Igal kodul ei pea olema lemmikloom,kuid igal lemmikloomal peab olema kodu !!!
Kasutaja avatar
viirpapagoi2
Tuhkrud :)
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 320
Teemad: 19
Pildid: 0
Asukoht: Rakke vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Saara » 05. oktoober 2013, 09:00

Nädalavahetuseti kaua magamine kaotab oma võlu, kui argipäevitigi vaid korra enne üheksat tõusma peab. Siin ma nüüd olen, puid laduma õnneks ei pea, kuigi põhikooliaegu sai sellega vanematelt oma taskuraha välja teenitud :D .
Tegemist on see-eest tänaseks küll. Õhtul on sõbranna sünnipäev, stiilipidu, aga mul ei ole veel riietust. Teema on 1920ndad ja mõned ideed on juba küll, võtsin endale eeskujuks "Midnight in Paris" tegelaste kleidid, aga kust neid leida? Tuleb üks suurem otsimisretk korraldada ning kaltsukaid kammida. Ja kingitus! Seda mul ka veel pole. Tahaks sellegi kuidagi peo teemaga sobitada... Oeh. Õnneks on õhtuni veel kõvasti aega! Pealegi, tegelikult mulle meeldivad stiilipeod, saab mõtteid vahepeal ka millegi muu kui koolitöö kallal ragistada ja loovusel lennata lasta :) !
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas katu96 » 05. oktoober 2013, 10:28

Käisin just täna esimest korda väljas ja ütleks et päris külm, kuna tuul.
Varsti lähme mina(toyotaga), poissõber(bagiga) ja tema sõber(bemmi või mõne teise autoga) rallitama. Ütleks et mulle hullult meeldib rallitada alates eelmises talvest. Mul vend tegi koju põllupeale jääraja ja isa ostis "endale" töökoja bemmi, seega kasutasin juhust ja pätsasin tal bemmi ära ja hakkasin absull iga õhtu põllul driftimas käima. Muidugi juhtus ühel korral nii, kus panin väga hullult hange, õnneks saime autoga välja tõmmata, aga sõbrannal juhtus nii hullult, et pidime lausa traktori välja ajama. Aga noh, igaljuhul kruusa peal ma sõita ei oska ja driftida ka ei saa, kuna kruusatee kitsam ja esisillaveoline ka mul :D Loodame et kraavi ei pane. Ja järgmist talge ootan ka hullul, et saaks jälle bemmiga rajale minna ja kui hästi läheb, siis võistlustele ka.
Elu on täpselt selline nagu sa selle ise kujundad
ja
kalad on ikka kõige paremad kaaslased kogu eluks.
Kasutaja avatar
katu96
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 60
Teemad: 16
Pildid: 5
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Kessu » 05. oktoober 2013, 10:34

Tõesti on ilus ilm. Tuleb üks jalutuskäik ette võtta enne kui peaks jälle pilve minema. Eile oli nii hommik oli ilus ja siis päeval tulid pilved. Ning õhtul kui enam ei viitsi välja minna läheb ilm ilusaks.
Täna tuleb deegupreilidele toitu ostma minna. Viimasel ajal on nad eriti näljased. Siis kui toidukauss on tühi pistavad kisama. Samuti tule ette võtta töö nimega puuri puhastamine.

Päikselist päeva kõigile :)
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas 3rika » 05. oktoober 2013, 12:42

Täna on väga kahtlane sügisene ilm. Tuuline ja päikeseline. Plaanis minna ka täna Diegoga jalutama. Ma olen nii põnevil.. puur hakkab ilmet võtma. Vaja on osta veel võrku, hinged ja uste kinnitusvahendid. Ülejäänud asjad on kõik olemas. Hetkel me paneme "põrandaid" :D Ahjaa, ostsin ka lõpuks meie lemmikutele Furminaatori. Ma väga loodan, et sellega kahaneb Patricku karvaajamine. See on ikka jõhker... Kõik kohad on ta karvu täis.. aga kui tavalise küüliku harjaga teda kammida, siis ei tule sinna mitte karvagi, kuid kui käega katkuda, siis tulevad suured suured hunnikud!
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Lili » 05. oktoober 2013, 12:53

Mina, nagu ikka, tööl. Täidan kiirelt selle kohustuse tänaseks ära, sest päris kiire on ja õhtul ma ei jõua üldse enam.
Eile käis mul külas üks töökaaslane, kellele meeldivad ka väga rotid ja tal endal on korduvalt rotte olnud, aga hetkel ei ole ja ma võlusin ta oma poistega ära, sest juba ta ütles, et rotiisu tuleb peale jälle! :razz:
Homme olen ma aga eemal ja mind asendab Riina1958, tänud ette juba! :happy:
Lili & Opaal
Kasutaja avatar
Lili
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 564
Teemad: 26
Pildid: 1
Asukoht: Sõmeru vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 05. oktoober 2013, 15:02

Hommik oli tore, aga tuli natuke liiga vara :razz: . Juba 5.30 piiksus äratus. 8.30 tulid külalised ja tahtsin enne seda kõik hommikused toimetused valmis jõuda. Peaaegu jõudsin ka. 10 - ks läksime kirikusse, peale jutlusetundi toimus diakonisside koosolek. Nüüd on hea kodus olla ja õunu närida. Jänesel oli üllatus varuks - hüppas esimest korda voodisse!
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Tiksikas » 05. oktoober 2013, 15:56

Tohohhh - Ma ostsin täna kuivatatud kopse koertele ja Prätu kellele ei meeldi igasugused koertenärimis maiused on nende järel hull :shock: ,ta sai kohe topelt närida! :sneaky:
Tänane päev kulges nii,ärkasin ülesse ja kohe pidin riidesse panema et poodi minna.Hakkasin riidesse panema kui juba olid mul kõik asjad kadunud nagu alati vanaema juures,istusime autosse ja hakkasime sõitma Hortessesse.Horteses oli mul vaja villakutele süüa (ahh ja valge villaku nimeks sai meil Käpik) ning rottidele midagi head,astusin ma siis poest välja villakute söögiga,koerte,rottide maiustega nign Prätule uus mänguasi vanaema juurde mida ta saab närida suurest rõõmust kui keegi tuleb.Järgmiseks läksime rimisse seal käisime terve poe läbi -mis oli nii tüütu ja kõigest ostsime 2 asja,aga kõike on ju vaja uudistada. :grr:
Hommikul oli õues imelik kolin ja kõik mõistatasid mis see oli -keegi ei jõudnud asjani,kui koju tulime avastasime et meie vana õunapuu on pooleks läinud,otses mõttes pooleks lihtsalt üks pool on kukkunud otsast aga see aasta oli ka sellel õunapuul läbiaastate kõige suurem saak.
Kasutaja avatar
Tiksikas
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 598
Teemad: 18
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Tuju: Omadega läbi
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas maris2 » 05. oktoober 2013, 17:08

Postituse aeg. Täna oli raske tööpäev. Homme veel ja siis saab puhata. Jalad ka valutavad.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas kikake » 05. oktoober 2013, 17:25

Heiiheiii jälle !! Eile oli õpetajate päev ja ma andsin 2.klassile kahte eesti keelt ja kaheksandale vene keelt ning 4-5 klassile eesti keelt. Oehhh,päris raske see õpetamine. Peale teist tundi hakkas mul pea ka veel valutama - see oli neljapäeval tehtust läkaköha vaktsiin-süstist. Ega need teise klassi lapsed olid päris jubedad kaa.. Teised olid suhteliselt normaalsed :) Peale neljandat tundi läksin koju ja tõmbasin mõnusalt kerra.. Kui mu vend tuli koju lasin tal kraadiklaasi tuua ja selgus, et mul väike palavik, võtsin paratsetamooli ja magasin viieni :) Õhtul veel mängisin hamsudega :))
kikake
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 31
Teemad: 13
Pildid: 13
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas kikake » 05. oktoober 2013, 17:32

Tere jälle !! Väga imelik ma postitasin üleeile siia ja just nüüd kirjutasin ka ühe teksti.. Aga ühtki neist siin ei ole :( Või siis mina neid ei näe :? Igatahes õhtul teen pikema postituse :) Praegu ei jõua enam kirjutada :/
kikake
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 31
Teemad: 13
Pildid: 13
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas kikake » 05. oktoober 2013, 17:36

Oehh leidsin nüüd oma postitused üles .. Ei saanud algul arugi kuhu kadusid aga siis hakkasin uurima :) Kuidas saab postitust kustutada?
kikake
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 31
Teemad: 13
Pildid: 13
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 05. oktoober 2013, 17:36

Tänase päeva märksõna on poeskäik. Nimelt käisin ma poes. Mis selles imelikku, küsite teie. Ma käisin jala poes. Ja siis? Jah, aga pood on 17 km kaugusel... Ma krt arvasin, et 12, et selle 24 km käin ma ära, aga kokku tuli 34... Ütleme nii, et hea, et mul homme trenni ei ole. Jalad valutavad ja puusad löövad tuld välja. Mees oli päev otsa metsas jahis ja ma teadsin ammu, et ma tahan jala poodi minna (muide see on lähim pood meie Hiiumaa kodule), aga mulle ikka räägitud, et see on 12 km... Nojah siis. Pidin õunu korjama ja puha, homme hakkame õunamahla tegema ja sellest veini, elukaaslane on mul suhteliselt veinimeister ja siis tahab tänavuse laari käima panna, aga midagi ei jõudnud. Ta sai mind 100m enne kodu kätte, jõudis metsast varem kui arvasime. Nüüd taastun ja siis varsti sauna. Loodan, et homme olen jalul, sest lisaks mahlateole tuleb siis õunad ka ära korjata, mida mina oma idiootse tüki tõttu ei jõudnud. Nii et kes tahab teada, mis tunne mul on, siis käige 34 km ühe jutiga maha. Ahjaa, 10.50 startisin kodust ja 16.35 olin tagasi. Ütleme nii, et see on tükk, mida ma enam ei korda. Ma olen hull. :mellow:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 05. oktoober 2013, 18:24

Meid on siis kokku kolm täna siin foorumis, kellel jalad valutavad. :-D
Loomahull, ma tean, mida sa tundsid peale 17 km jalgsi käimist, sest seda olen mina ka kogenud. Aga ma ei kujuta absoluutselt ette, mida tunneb inimene, kes on 2x niipalju kõndinud.
Tegelikult ei tea ma, kui mitu kilomeetrit ma ise 8 tunni jooksul maha kõnnin. Siin ongi nii, et töö ajal tehakse tööd :o ja mingisugust istumist ei ole.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Mercar » 05. oktoober 2013, 18:34

Mina läksin täna peale ärkamist otsustavalt osturallile. Seal pidi Brita filterkannu filtrid imeodavalt müügil olema. Muidugi olid iotsas selleks ajaks kui sinna jõudsin. No siis käisin veel hulga poode läbe et käekotti leida (ei leidnud, või noh ainsalt mis meeldis ei raatsinud osta) ja siis sai veel Rimis toidujärel ka käidud. Kerge palavikuga selline rahmeldamine võttis ikka kapitaalselt naha märjaks ja nüüd loodan, et ainult külma peale ei saanud.
Hmm nüüd peaks kell piisavalt palju olema, et saab homseks check-in'i ära teha. Estonian air ka ahneks läinud, kui enne lendu ise ära ei tee siis kohe 10 € trahv. Ma olen selliseid trikke alati odavlennufirmade märgiks pidanud. Aga et Eesti õhk ka nii teeb :grr:
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 05. oktoober 2013, 18:44

Minul oli täna tööpäev, küll õnneks vaid 12-18, niiet sain vähemalt välja magada end. Magasin üsna kaua, eile olin nii väsinud, et jäin poole filmi vaatamise ajal magama, ehk siis mingi kell kaheksa õhtul juba magasin. See eest läks hommikul kell 5 uni ära ka aga see selleks. :P Tööl sain omale topsitä ie vett pükste peale - üks laps arvas, et oleks hea mõte veetopsiga liumäelt alla lasta. Õnneks meil nii soe, et kuivasid kiirelt ära. Pärast jälgisin lapsi liumäe peal ja siis sain ühelt käega vastu nägu päris kõva litaka. Ohtlik asi see liumägi ikka, me igapäev kirume seda. Esiteks võivad lapsed seal kukkuda ja nüüd sain siis ise ka liumäe pärast peksa.
Muidu meile toodi täna uus diivan ära, mis me tellisime pea kuu aega tagasi. Ainult et.. toodi vist poolik diivan, sest nt diivanipatju pole kaasas. Neid suuri, mis nagu seljatoeks käivad, hetkel ainult kõva äär.. samuti pole kaasas kruvisid ega midagi millega käetugi külge panna. Saatsime kirja poodi, et mis värk on. Muidu aga on diivan mõnus suur. Saab lõpuks ometi mugavalt filmi vaadata, vana diivaniga ei saanud üldse, kahekesi ei mahtunud pikutama aga filmi vaataks ikka nii, et lebotaks diivanil. Nüüd mahume kahekesi ära. Hakkamegi kohe filmi vaatama Jesus Christ Superstar'i . :)
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Stacy8Me » 05. oktoober 2013, 20:23

Nonii.
Täna sai siis ilusti kursustel ära käidud jne. Kursus oli Enesemuutmisest. Väga huvitav ja aitas rohkem elus edasi vaadata.
Käisin isaga mööda linna jalutamas. Eiriti ei tagi mida hetkel kirjutada...
Stacy ja Emmy saavad päris hästi öäbi, aga vahejuhtumeid on ka. Loodetavasti läheb neil kõik hästi.

:)
.Rats of Prey.
Kasutaja avatar
Stacy8Me
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 79
Teemad: 2
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Häbelik
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Ahrefs [Bot] ja 21 külalist