Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Tiksikas » 02. oktoober 2013, 20:25

Terekest kõigile! :yawn:

Hakkan magama minema,aga ega ennem magama ei saa kui siia postitus tehtud ;)
Tänasest päevast siis,mul on koolis stiilinädal tänane stiil oli "rock & punk" ning muidugi ma võtsin osa!!
Parim stiilipäev üldse meie klass oli ainuke kus kõige rohkem osavõtjaid,kõik läks nii plaanipäraselt mul olid seljas pluus muidugi "Iron Maiden'i" oma ning jalas tavalised sinised püksid mis olid küljepealt haaknõeli täis :P
Juuksed olid hulllllult puffis ja ma panen pigem pildi...

Pilt
Mina kükitan,orantside juustega nata lillat ka sees.
Vabandan et pilt liiga suur tuli.
Kasutaja avatar
Tiksikas
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 598
Teemad: 18
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Tuju: Omadega läbi
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 02. oktoober 2013, 20:57

Minu pikk päev sai ka läbi lõpuks. Täna olin ma lausa nii eeskujulik tudeng, et olin koolis tund aega. 8.15 hakkas loeng ja 9.15 juba lahkusin, et 9.55ks tööle jõuda. Oleks mõni muu loeng olnud, siis ma poleks vaevunudki minema tunniks ajaks aga uurimisseminarist ei taha väga puududa, ikkagi lõputöö kirjutamine käsil.
Läksin siis tööle ja sain šoki. Ma töötan Kaubamajas Lotte mängutoas ja Kaubamajas algas täna Osturalli, mis tähendab paaalju inimesi. Mul oli mängutoa ukse taga juba järjekord, kui ma 9.50 jõudsin sinna. Taheti juba kohe koos minuga sisse tulla aga ma ütlesin, et vabandust aga ma avan mängutoa alles kell 10 ikka. Mul vaja oma asjad ära panna, särk ära vahetada, ennast lõunale kirja panna jms, ei saa lambist 10 min varem avada mängutuba. Lõpuks kell 10 lasin nad siis sisse, 5 last tulid korraga. Tavalisel päeval tuleb esimene laps tavaliselt mingi kell 11 või nii. Et hommik ehmatas ära, et mis siis ülejäänud päev veel on. Õnneks ei olnudki väga hullu. Ühtegi vaba momenti polnud, mil ühtegi last pole (tavaliselt ikka satub neid pause vahele) aga samas ei olnud hullupööra kiire ka. Nüüd aga vedelen diivanil ja puhkan veidi. Õnneks homseks pole vaja midagi õppida ega teha.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Saara » 02. oktoober 2013, 21:01

Tere õhtust :) ! Eile-täna kihutasin mööda linna sellise kiirusega ringi, et jõudsin pisist vaid korra läbi hüpata... Pea-peaaegu oleks juba unustanud, et end mängima lubasin. Igatahes istun nüüd elutoa põrandal, närin šokolaadi ja vaatan internetis kuulutusi äraantavate rottide kohta. Olen mitmendat kuud uute loomakeste "jahil", aga rottidega paistab üsna kasin lugu olevat, mis tegelikult on muidugi hea: tähendab, inimesed ikka hoolitsevad oma sõbrakeste eest ja ei anna neid kergekäeliselt ära.
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas DessaMerisiga » 02. oktoober 2013, 21:43

Nii, ma nüüd täpselt ei tea, kas nende 3 päeva jooksul tuleks ka postitada või mitte, aga kindluse mõttes siiski.
Tulin täna hommikul 9:30 bussiga maalt ära! Jõudsin ilusti söögivahetunniks kohale :D . Täna oli pildistamine, ja oii, kui pettunud ma olen, ma tahtis lausa ühelt küsida, kas te olete fotograaf või mitte. Mõlemad nagu tuimad tükid , et hh, vihale ajab. Mis kõige feilim, nad tegid pilte Käest! Naq mis asja? o.O
Igatahes, raudselt ma nende piltidega rahule ei jää so... :D
Ja mis talvest te siin räägite? Täna polnud üldse külm, võrreldes eelmiste päevadega. Mul oli veel ju üli jupp kleit ja ainult soojema poolne jope + sügis saapad. Ei mütsi, ei kindaid , isegi telefon oli koguaeg näppus ja üldsegi külm polnud :lol:
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Stacy8Me » 02. oktoober 2013, 23:29

Ahsoo.
On 3. siis.
Kirjutan oma tänase postituse ära. kell on küll päris palju, aga niisama ;)
Siin on paar naljakat rotivideot.
Seda teavad vist kõik. :D
http://www.youtube.com/watch?v=nAUOs2nb3JA
Siis on veel see.
http://www.youtube.com/watch?v=3JETooZaFRA
Aam. Ahsoo :D
http://www.youtube.com/watch?v=3JETooZaFRA
.Rats of Prey.
Kasutaja avatar
Stacy8Me
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 79
Teemad: 2
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Häbelik
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas DessaMerisiga » 03. oktoober 2013, 00:15

Omk, mis video fb ringi liigub. See on lihtsalt jube - mingid neiud külmavereliselt peksavad/astuvad peale/lükkavad jalga kutsikat. Kuni kuts siis viimaks alla annab. Kui koer ei reageeri enam on neidudel naeratus näol. Isegi praegu seda kirjutades tulevad pisarad silmadess. Isegi Nil tuli üless vaatame, et kes see siuke siin häälitseb, kuigi kõlarid olid suht vaikse peal.
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Tiksikas » 03. oktoober 2013, 05:13

Ommikt,
just ärkasin ja hakkan tegutsema et kooli jõuaks.Täna on kõige rohkem tunde,8+1 kuna pean füüsikas järgi minema tegema.Kella 5 läheb kindlalt koolis ära + see et veel koju jõuan kell 6,APPPIII ja õhtuks olen kindlasti surmväsinud :( Aga nüüd ma sööma!
Dessa,Hea et ma pole seda videot veel näinud,kuidas inimesed küll nii saavad :mellow: :shock:
Kasutaja avatar
Tiksikas
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 598
Teemad: 18
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Tuju: Omadega läbi
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas maris2 » 03. oktoober 2013, 06:49

Ma ka varane postitaja. Vedelen veel voodis. Nägin paha und. Eile õhtul võtsin ennast kokku ja ikka jalutasin veidi ka. Pime oli juba. Päikest oli ei oli eile nii vähe.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas katu96 » 03. oktoober 2013, 07:14

Nägin täna väga imelikku unenägu(olen seda ennem ka näinud). Läksime sõpradega(mingi 5 oli meid) ujuma ja sinna tulid ühed inimesed(mehed vist enamasti), kes hakkasid meid... hmm, ma isegi ei tea, piinama, aga mai mäleta kuidas. Järsku olime mu kodus küünis... Ja siis oli seal veel järsku mu onu, kes kaitses mind. Lõpuks võeti tema ette ja siis üritasin mina teda kaitsta. Hakkas juba pimedaks minema, kui üks mootorattur tuli ja sõitis küünist läbi. Kasutasin juhust ja hakkasin ära jooksma. Mul oli krossisaapad jalas, niiet mul oli PÄRIS raske joosta. See mees, kes mind püüdma tuli, oli hästi suur ja ta ei jõudnud mulle järgi joosta. Ühes kohas oli 90kraadine koht, kus üritasin murust kinni hoida ja üles ronida. Sain minema joostud.. Järgmine päev läksin sinna küüni juurde ja nägin oma isa seal. Küsisin talt, et kas need mehed on ikka siin, ta vastas jah ja hakkas midagi mulle veel rääkima, aga sellest ei mäleta midagi. Siis üritasin oma isa päästa. Leidsin mingi auto et seal ära sõita, see ei läinud käima ja need mehed hakkasid mind jälle püüdma. Vahepealset asja ma ei mäleta, aga siis järsku olime me isaga koos hobusesaani peal(oli talv) ja need mehed olid autoga meil taga. Koos sõitsime kusagile ja nendel meestel läks auto katki ja helistasid, küsisid kus oleme(me mängisime nende meestega kaasa, et siis järsku kuidagi põgeneda), ütlesime kus olime ja nad tulid sinna. Siis järsku olime jälle kodu lähedal autos ja sõitsime nende meeste eest ära(suvi oli jälle), sõitsime läbi naabri hoovi põllu peale ja seal nad meid ei näinud. Edasi juhtus midagi veel, aga seda ei mäleta.

Kena päeva kõigile!
Elu on täpselt selline nagu sa selle ise kujundad
ja
kalad on ikka kõige paremad kaaslased kogu eluks.
Kasutaja avatar
katu96
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 60
Teemad: 16
Pildid: 5
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Saara » 03. oktoober 2013, 07:45

Ilusat hommikut! Huvitav, milline ilm täna tuleb? Sellistel vahe-aastaaegadel ei oska kohe kuidagi riideid valida. Eile keskpäeval oli päris jahe, aga pärastlõunaks küttis päike tänavad soojaks, mõnus! Sai kampsikuväel ringi jalutada ja ei pidanud kinnaste-salliga mässama.
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 03. oktoober 2013, 08:10

Alustan oma tänast postitust murega, et homseks (ja võib-olla ka ülehomseks) oleks vaja asendajat. Mul on pulgaga internet ja homsest tuleks seda laadida. Aga pean tööle minema ja ei ole üldse kindel, et enne seda leian koha, kust seda juurde osta. Võõras linn ikkagi. Täna on küll vaba päev, aga ilmselt on kõik müügikohad suletud - põhjuseks riiklik püha. 3. oktoobril 1990 toimus Saksamaa taasühinemine.
Siit siis palve: kas keegi tunneb, et tahaks mind homme (ja võib-olla ka ülehomme) asendada? Olen ette tänulik.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Lili » 03. oktoober 2013, 08:15

Teen ka enda tänase postituse varakult ära, sest päevake tuleb kiire, kuigi töölt on vaba päev.
Minu eilsed plaanid kõik korralikult koristada ja kodus toimetada, läksid luhta, sest sõbranna helistas ja veenis mind temaga trenni minema. Koju tagasi sain alles peale ühte ja siis midagi ikka jõudsin teha ka ja rottide puuri ära puhastada/pesta ja uue sisustuse panna. Tänased plaanid viivad rohkem õue, sest suurepärane ilm on...kuigi peab mainima, et külm, sest ma armastan sooja, mida peab nüüd pikalt-pikalt ootama!

:ot1: Riina1958, võin Sind asendada homme ja ülehomme ka, kui vaja. Mul endal võib tekkida pühapäevaga raskusi.
Lili & Opaal
Kasutaja avatar
Lili
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 564
Teemad: 26
Pildid: 1
Asukoht: Sõmeru vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 03. oktoober 2013, 08:26

Aitäh, Lili! Kui mul kõik korras, asendan sind vajadusel pühapäeval.
Sa pead vist registreerimise teemasse ka teada andma, et mind asendad.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Kessu » 03. oktoober 2013, 10:07

Täna on päikseline päev ja Kuressaares 11 kraadi sooja.Tuleb ilmtingimata välja minna. Ei saa kasutamata jätta. Homme võib jälle pilves ja unine ilm olla.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Mercar » 03. oktoober 2013, 14:37

Täna lõuna ajal poes käies oli väljas nii ilus. Päike säras ja taevas ilus selge. Kui kohutav koha ei kimbutaks siis oleks päris mõnus olnud lihtsalt jalutada. Muidugi tegelikult lõuna ajal selleks aega eriti ei ole. Eriti kuna käin kaubamajas süüa ostmas ja seal meeletu hullus ja rahva massid...
Tööjuures ka kiired hetked, pühapäeval vaja korraks Brüsselisse minna ja selleks hulk materjale vaja läbi lugeda, lisaks oma tavapärastele kohustustele.
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas kikake » 03. oktoober 2013, 15:38

Heihei jälle ! Oehh.. homme meil koolis õpetajate päev. Ootan juba huviga kuidas meie klassil õpetamisega läheb :) Homme räägin pikemalt ..hihii :))
kikake
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 31
Teemad: 13
Pildid: 13
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas musimmops15 » 03. oktoober 2013, 16:10

Minul oli / on täna totaalne Neljapäev , hommiku tööle kimades astusin vale bussi peale :D helll yeaaaa , elukaaslane puksiiris mu siis ruttu tööle, ise nibin-nabin tööle jõudes :D Pääääris mark on , aga no missa teed , loll on loll :D Tööl sain teada ,et ühele pesamunale sündis hommikul õde ,aaaaw ja siis sõbrale sündis poeg täna hommikul :D Eesti iive tõuseb :D Olin lastega õues ja siis tuli meelde ,et krt siia vaja ka postitada , esimese asjana kodus teen seda , ja siin ma olen ja seda ma teen :D
musimmops15
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 37
Teemad: 2
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas 3rika » 03. oktoober 2013, 16:28

Täna on ka minul väga tegus päev olnud. Hommikul käisin siis arsti juures, sealt otse edasi Rakverre röntgenisse ja sealt tagasi perearsti juurde, et viia ära röntgenist saadud leht. Küll on tore omada autojuhilube :razz:. Elu kohe hulga lihtsam- ja kulukam ka. Käisime täna ka koeraga jalutamas. Kuna mul on paar lisakilo juurde tekkinud ja olen laisk inimene, siis otsustasin iga päev maal olles Diego põllule rallima viia. Kõnnime umbes 40 minutit "power walk" stiilis ( no okei, põllu peal teeb tema jooksu ka :rofl: )
Õhtul ehk jätkame elukaaslasega puuri ehitust. Jah, ma tean.. mingi hull ehitamise hooaeg on pisisse jõudnud :razz:. Pooled materjalid olid meil tegelikult juba juulis kuus olemas... ning nüüd lõpuks saime ülejäänud materjalid kätte. Puudu on vaid võrk, mille me ostame siis, kui saame kõik ülejäänud valmis. Ilm on ka nii mõnus, ilus sügisene. Kutsub uuesti õue :D
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 03. oktoober 2013, 16:37

Tänane koolipäev edukalt üle elatud. Esimene loeng oli vene keel, kus õppejõud otsustas jälle mingeid hindeid panema hakata ja hakkas meid kõiki küsitlema. 3 erinevat ülesannet oli, mingid pildid tahvlil mis pidi õigesse järjekorda panema ja jutustama nende järgi ja siis laual olid ka mingid pildid ja neist pidi vist valima 5 ja igaühe kohta ütlema mingi lause vms. Ühesõnaga kõik need asjad tegid nad eilses loengus läbi aga mind ei olnud. Siis ma lootsin, et mind ei küsita, kuna esialgu ma ei saanud midagi aru. Kusjuures pärast kui oli ära vastanud üks inimene siis pidid ülejäänud küsima talt küsimusi, 3 küsimust kokku. Igatahes lõpuks ikka sain ma ka vastata, aga just kui minu kord oli siis õppejõud võttis uue ülesande, et sai valida ühe pildi ja öelda selle kohta 5 lauset. Suht lihtne pilt oli ka, õpetaja ja siis lapsed istusid ringis. Kui lõpetasin siis õpetaja kiitis, et olin kiirelt öelnud need 5 lauset, ei hakanud puterdama ja kuigi vigu oli küll käänamisel siis hinde paneb ikka A ja ma pääsen ka küsimustest. Et seekord vedas. Aga ega ta sellega ei piirdunud, edasi toimus midagi sõnadetöö laadset. Ütles meile 7 sõna vene keeles ja me pidime paberile siis kirjutama eesti keeles, seejärel pidime kirjutama hommikusöök-lõunasöök-õhtuoode-õhtusöök vene keeles ja siis kirjutas tahvlile 4 nimisõna ja me pidime kõigile lisama sõna :sinine õigete lõppudega. Et noh selliseid töid võiks veel teha,s ee oli ikka päris lihtne.:D

Igatahes teine loeng oli "Erivajadusega lapse kõnearendus" ja see loeng oli täielik wow-effekt. See õppejõud rääkis nii huvitavalt, tõi erinevaid elulisi näiteid ja lihtsalt ülipõnev loeng oli. Terve see 5 tundi mis me seal olime, kõik kuulasid suu ammuli põhimõtteliselt.Vahepeal õppejõud ütles, et nüüd igaüks räägib oma emotsioonidest ja tunnetest selle aine osas ja absoluutselt kõigil oli midagi öelda. (Tavaliselt selliste küsimuste juures on ikka teatud inimesed, kes ütlevad, et ah ma ei oska midagi öelda vms). Ja üks tüdruk tõi ka välja selle, et selle loengu ajal ei pea ta muud meelelahutust otsima, vaid loeng ise on pönev. :lol:
A ja mina nüüd 3 nädalat ei pea kooli oma jalga tõstma, 2 nädalat praktikat ja siis vahenädal! Saab puhata lõpuks. :-)
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 03. oktoober 2013, 16:39

Täna on väljas soe ilm, mis tähendab seda, et meil on toas ka enam-vähem inimlik temperatuur. Meil nimelt siiani ei köeta, stabiilne on mingi 16-17 kraadi. :grr: Mõtlesin, et lähen maksan täna üüri ära ja peksan vähe omanikku, et kas ta kavatseb jõuludeks kütma hakata või mis ja kus mu septmbrikuu GEO on saanud, sest mina teda näinud ei ole. Nüüd peaks nagu oktoobri oma varsti tulema hakkama, aga vist ei jõua, kell nii palju.
Täna oli päev, kui mu elukaaslane sai teada, et saab uuele tööle, mis on märksa tasuvam kui praegune. Kuna seoses ootamatute elumuutustega on meil kaelas elukaaslase isa autoliising, mis tähendab ikka korralikku lisaväljaminekut kuus, siis õnn naeratas meile ja mees sai tasuvama töö. Nüüd peaks koos liisingu ja kõige maksetega hakkama saama.
Seoses sellega läksin peale kooli poodi ja priiskasin natuke meil õhtuks head ja paremat süüa-juua. :razz: Natuke peab ju tähistama, eks. :A:
Homme on mul vaba päev koolist, homse seminari tegime täna ära, aga tuleb üks hullumeelne ja mõrvarlik päev, kuid sellest juba homme täpsemalt. :-)
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 03. oktoober 2013, 22:02

Täna sai trenni tehtud, kuigi plaanis seda just polnud. Pidime tütrega Paidesse sõitma, aga buss läks otse nina alt ära :grr: . Järgmine buss läks alles tunni aja pärast. Otsustasime mõned peatusevahed edasi jalutada, ilm oli lausa suurepärane, kohati päikese käes suviselt soe. Lõpuks olime käimisest nii väsinud, et vajusime kuskil peatuses istuma ja buss tuli ka varsti. Paides sai ka üksjagu ringi tiirutada, nii et nüüd olen kohutavalt unine ja lähen kohe magama. Arvasin vahepeal, et vist unustan postitada, aga õnneks seda siiski ei juhtunud.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas samton » 03. oktoober 2013, 22:26

Üsna viimase hetkeni ei suutnud otsustada, kas ma ikka tegelikult ka selles mängus osalema hakkan. Teen esimese postituse siiski ära, eks näe, mis edasi saab.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 04. oktoober 2013, 05:03

Kell on 6, aga juba on mul megakiire. Kallan kohvi sisse, kihutan maale ja võtan seal oma 400+ gladiooli üles. Siis pean olema ~poole 2 Tartus tagasi, elukaaslane võtab mu 13.50 auto peale, siis lähme Taskusse, seal on tal töö poolt ette nähtud tervisekontroll kuskil ja siis Rohuküla poole ja edasi Hiiumaale, elukaaslase koju. Muud võimalust ei olnud, kui et ma täna maale lähen, sest kõik nädalavahetused on kinni- järgmine on mul kontsert ja Keilyke oma elukaasasega tulevad siia ja ülejärgmine tahaks lihtsalt kodus olla ja puhata. Kõik nädalavahetused oleme kas Suure-Jaani või Hiiumaa vahet sõitnud, kõrini on. Nii et muud üle ei jäänud. Pean lootma, et jõuan selle ajaga lilled üles ja siis Tartusse tagasi tuld. Jube sõitmine on, aga mis teha.
Teile aga ilusat reedet ja algavat nädalavahetust. :-)
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 04. oktoober 2013, 05:36

Teen ka oma postituse varakult ära. Mina olen juba kella viiest üleval, magama sain kell 2 umbes niiet kena 3 tundi und. Miks nii vara? Eile mu tuttav Viljandist helistas mulle õhtul viie paiku, et kuule ma sõidan Tallinna ja mul on öömaja vaja. Kuna nii väikse etteteatamisega ei saand ma omi plaane ka muuta ja seega ütlesin, et ma jõuan koju alles õhtul hiljem et kui niikaua on sul midagi teha siis palun väga. Ma ise käisin eile esmakursuslaste tutvumisõhtul. (Ma ise kolmandal kursusel aga ma nende tuutor). Hästi tore õhtu oli, palju nalja sai ja kooliga seonduvat räägitud. Viimase bussiga tulin linna tagasi, korjasin tuttava üles Mustamäelt ja tulime koju ära. Kohe magama muidugi ei saanud ja hommikul oli kell 5 äratus, sest tuttav pidi minema hommikul laevaga Soome.
Aga kuna ma juba üleval olen siis lähen üllatan kursaõde lasteaias. :D Meil vaja teha koolis üks ülesanne, vaadata lasteaias ühe lapse kohanemist. Lähen kursaõe rühma seda vaatama ja leppisime kokku, et lähen umbes kaheksaks. Tahaks näha, mis nägu ta teeb, kui ma veidi peale seitset helistan, et kuule ma nüüd kohal, lase mind sisse.:D

Muidu mul sama teema nagu Loomahullul, et nädalavahetused kinni koguaeg. See nädalavahetusel tööl, järgmisel nagu LH juba mainis, lähme talle külla ja siis sellest järgmisel olen ma laupäeval tööl. 1 vaba pühapäev ometi. :lol: Ma juba ootan vahenädalat, kus mul on lausa 4 vaba päeva nädalas.. seejärel 4 päeva jutti tööl ka aga siiski. 4 päeva vaba pole augustikuust saadik olnud :lol:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Lili » 04. oktoober 2013, 05:45

Teen siis oma postituse ära, sest hetkel tööl veel vaba aega natuke, ma kella kuuest saati tööl juba. Nädalavahetus tuleb mul väga kiire, sest täna-homme olen ma tööl, homme enne tööd tahan veel hobuse juures käia ja pühapäeva varahommikul sõidan päälinna Tallinn International Horse Show-le. See mu iga-aastane käik, vahel olen kõik kolm päeva, seekord pidin pühapäevase tööpäeva ära vahetama, et üldse minna saaks. Õnneks on selliseid töökaaslasi, kes vastu tulevad :-)
Lili & Opaal
Kasutaja avatar
Lili
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 564
Teemad: 26
Pildid: 1
Asukoht: Sõmeru vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Lili » 04. oktoober 2013, 05:54

Postitus Riina1958 asendajana:

Kuna ma tean, et Riina1958 elus on hetkel rotivaba periood, aga ta igatseb neid väga, siis see luuletus talle.
Kopeeritud internetist, autor teadmata.

Always poking, always peeking,
Climbing, jumping, sometimes squeaking,
Twitching whiskers, cunning faces,
Hiding in the strangest places!
Nibbling here and napping there,
Always finds the time to spare
A fuzzy "kiss" upon my cheek.
Sometimes I wish that you could speak!
Bright eyes shining full of love,
A furry gift from up above.
Always glad to have me near.
Such a treasure! What a dear!
Folks can have their cats and dogs,
Horses, snakes, and even frogs.
For me you stand out from the rest.
No doubt about it - a RAT'S the best!

Homseni :wink:
Lili & Opaal
Kasutaja avatar
Lili
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 564
Teemad: 26
Pildid: 1
Asukoht: Sõmeru vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Tiksikas » 04. oktoober 2013, 06:19

Hommmikut!
Hommiku jörinat on juba kuulda teisest toast huvitav kas Prätu ärkas :)
Täna on meie Blackyl sünnnipäev,saab 2 aastaseks!
Kasutaja avatar
Tiksikas
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 598
Teemad: 18
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Tuju: Omadega läbi
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas DessaMerisiga » 04. oktoober 2013, 07:13

Ulalalla, täna on siis õpetajate päev ja kõik klassid v.a 12ndikud peavad terve kooli ees mingi kava esitama, ja meie klassil pole pm mitte midagi valmis, õpsile ple mingit üllatust ega midagi. Na päriselt? õnneks ma ise lavale ei lähe vaid olen klassifotograaf :D
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas katu96 » 04. oktoober 2013, 07:18

Täna õpside päev ja lühendatud tunnid, peale selle veel lähen täna pärnu ja ehk saan seal kliente, kes tahaks geelküüsi omale. :)
Elu on täpselt selline nagu sa selle ise kujundad
ja
kalad on ikka kõige paremad kaaslased kogu eluks.
Kasutaja avatar
katu96
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 60
Teemad: 16
Pildid: 5
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Saara » 04. oktoober 2013, 07:39

Lili, Sa oled nii armas, toreda luuletuse leidnud. Mõnus on päeva naeratusega alustada.
Vara üles, hilja voodi, nõnda rikkus majja toodi. Kuigi täna orienteerun ma pigem tarkuse kogumisele. Loen postitamismängust, et väga sobilik tegevus, õpetajate päev ju ometigi. Kõigepealt natuke loengut ülikoolis, siis autokool, siis jälle kooli ja päevale paneb punkti üks tööõhtu. Mina sel nädalavahetusel koduseid külastama ei jõuagi, tähtsad tegemised ja kui nüüd aus olla, siis natuke lõbu ka-- üks sünnipäevapidu-- hoiavad linnas kinni. Õnneks on pühapäeva õhtul Tallinnas Tour d'ÖÖ, see üritus teeb linnatänavadki džungliks :D .
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist