Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 01. oktoober 2013, 09:14

Vabandan, et jäin veidi hiljaks selle teema tegemisega, aga kuulutan postitamismängu avatuks!
Tuletan meelde, et mängijatel on 3 päeva aega oma esimene postitus teha ja sellest postitusest alates tuleb iga päev postitada.

Reeglid:

  • Kasutaja peab ennast mängu registreerima hiljemalt 30.09.2013 kella 23.00ks. Registreerumiseks tuleb postitada siia teemasse, et soovid mängust osa võtta. Kasutajad, kes ei registreeru, ei osale mängus! Hiljem ei saa enam mänguga liituda! Keegi teine ei saa sinu eest registreeruda.
  • 01.10.2013 öösel teen ma teema postituste jaoks ja registreerunud kasutajad peavad hiljemalt 3 päeva jooksul sinna oma esimese postituse tegema.
  • Esimesest postitusest alates peab kasutaja postitama iga päeva jooksul sinna vähemalt ühe postituse. Päeva all peame me silmas konkreetset kuupäeva kella 00.00 - 23.59.
  • Kui kasutaja teab ette, et ta on eemal mõned päevad, siis võib ta leida omale asendaja, kes tema eest nendel päevadel postitab. Sellest tuleb anda eelnevalt märku siin teemas (kindlasti mainida ära, kes on see postitaja, kes asendab teda ning kaua ta teda asendab). Asendaja peab iga päev märkima postituses ära, et keda ta asendab. Juhul kui asendaja ise osaleb ka mängus, peab ta tegema 2 postitust - ühe enda eest ja teise asendatava eest.Trikk on selles, et kui kasutaja logib sellel eemal oleku ajal foorumisse, siis ta langeb mängust välja. Loomulikult võib varem foorumisse tagasi tulla, kuid sellisel juhul pead ka hakkama ise postitama uuesti ja teatama, et oled varem tagasi jõudnud.
  • Postitus ise võib olla ükskõik mis teemal - minimaalselt peab postitus olema 50 tähemärki pikk (ehk siis tuleb mõni lõbus postitus vähemalt). Minu poolest postitage anekdoote, kuidas teil sel päeval läinud on, toredaid uudiseid, YouTube'i videosid, oma tehtud fotosid või mida iganes (viisakuse piirides muidugi).
  • Igasugused muudatused reeglites märgin nii siia kui postitamise teemasse rasvaselt ja punaselt.
  • Võitja on see, kes on tubli ja ei lange välja. :)
  • Võitja saab omale loomulikult pisikese meene ka selle püsivuse eest.

Seega nimed kirja, et tuleks lõbus ja huvitav mäng jällegi kord!

Mängus osalejad:

  1. Loomahull
  2. Keilyke
  3. Kuldhai
  4. Riina1958
  5. maris2
  6. Mercar - mängust väljas
  7. Saara - mängust väljas
  8. samton - mängust väljas
  9. Tiksikas - mängust väljas
  10. 3rika - mängust väljas
  11. musimmops15 - mängust väljas
  12. Lili - mängust väljas
  13. Stacy8Me - mängust väljas
  14. Kessu - mängust väljas
  15. katu96 - mängust väljas
  16. Dessamerisiga - mängust väljas
  17. Cresty - mängust väljas
  18. kikake - mängust väljas
  19. Lind1100 - mängust väljas
  20. Haldjake - mängust väljas
  21. viirpapagoi2 - mängust väljas
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 01. oktoober 2013, 09:22

Alustasin siis kohe postitamist.
Tegelikult ma istun hetkel loengus " Erivajadusega laps lasteaias", väga eeskujulik tudeng eksole. :-D Aga meil õppejõud ütleb ka, et kõike võite loengu ajal teha, sööge suppi, kuduge sokki või istuge internetis aga kui tema räägib siis meie rääkida ei tohi, üle karjuda tema ei jõua. Sellist käsklust ei pea kaks korda ütlema. :rofl: Õnneks täna on lühike päev ka, vähemalt mul. Teine loeng (koostöö lapsevanematega) jääb ära ja siis kella neljast algab kasvatuse ajaloo eksam aga ma ei pea seda tegema. Seega kella 12ks saab koju juba. :8
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas 3rika » 01. oktoober 2013, 10:04

Teen ka oma esimese postituse. Keilyke, me oleme ühtemoodi eeskujulikud tudengid. Ka mina istun hetkel loengus nimega "television studies" :rofl:. Pean siin veel 1 tunni vastu pidama. Ennist just räägiti ka seda, et meie klass viiakse kooli kulul Soome, et minna vaatama Soome telekanalite tööd. Kui tore, eks? Piletid makstakse kinni ja suur söömaeg ka veel! :razz:.
Mõnikord on koolis kohe täitsa tore kui selliseid uudiseid tuuakse. Lisaks sellele pakuti veel ühe seminari üles võtmist( filmimist), kuid see paber, kuhu end kirja pidi panema selleks, oli üsna tühi. Hähh, ega ma isegi ei viitsi seda minna tegema. See pidi kestma terve päeva.. ja mingit tasu selle eest ei saa. Isegi mitte süüa ei saa :(
Täna on mul väga tihe päev. Peale loengut tuiskan kohe Abakhani revideerima.. siis pean jooksma Elisa esindusse ning sealt koju ning otse rongile, et maale sõita. Miks mu nädal nii lühike on? Mul ongi reaalselt neljapäevad ja reeded vabad. Homme oleks küll üks loeng, kuid kuna ma pean neljapäeva hommikul arsti juurde minema, siis ma niikuinii peaksin homse lõunase rongiga maale minema ning rong jõuab maale siis, kui loeng peaks alles algama. Seega, vahet ei ole kas lähen täna lõunasega või homme, sinna loengusse ma niikuinii ei saa minna :razz:. Ma ei jõua ära oodata- saaks ma vaid juba Pätsut kallistada :biglove:.
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 01. oktoober 2013, 11:11

Meil on siin väga eeskujulikud tudengid. :rofl: Mõni aeg tagasi lõppes viroloogia praktikum, mis on tegelikult väga loengu sarnane. Seal ma siis lobisesin fb-s oma elukaaslasega, lugesin lehti ja vaatasin fb grupis torte ja... Ahjaa, konspekteerisin ka. :-D Rääkisime vaktsiinidest ja lõpuks ja parvo- ja ebolaviirusest. Et millised on sümptomid ja mis neid tekitavad jne. Nüüd kohe hakkab seemenduse praktikum, siin tavaliselt arvutiga olla ei saa, teeme praktilisemat tööd, vaatame mikroskoobiga sperme ja muud säärast. :razz: Täna küll midagi erilist laual ei ole, nii et näis, mis saab.
Kool on kella 16-ni, päeva lõpetab patoloogilise anatoomia praktikum, mis venib nagu tatt ja kus me joonistame mikroskoobi alt preparaate üles ja täiendame olemasolevat teksti. Siis jooksen poodi, teen söögi valmis (täna on spagetid kastme ja aedviljadega) ja siis kella 19-ks trenni.

Minu poolt siis postitamismäng avatud. :punk:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty » 01. oktoober 2013, 12:51

Samal ajal kui tublid tudengid koolis tarkusi omandasid võitsin ma 4 piletit Lotte jõuluetendusele. :happy:
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 01. oktoober 2013, 13:14

Kahjuks või õnneks mina tudeng ei ole ja tööl ka ei käi, aga ometi on päev askeldusi täis ja tegemata tööde nimekiri pikk. Saan ühe töö tehtud, tuleb kohe 2 - 3 uut juurde, nagu lohe pead. Praegu on põhieesmärk koristada kompostihunnikusse kõik külmunud lilled ja porgandid keldrisse viia. Mõned takeetesed on vapralt vastu pidanud ja õitsevad veel, samuti ühed väikese astri moodi lillad ja valged lilled. Kahju, et suvi on läbi...see aasta oli eriline suvi... :muzz:
Soovin kõigile osalejatele vastupidamist ja loodan, et tuleb pikk ja huvitav postitamismäng! Minu arvutid asuvad ruumides, mida harva kütan ja kujutan juba ette, kuidas ma hammaste plaginal postitusi kirjutan :razz: .
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas musimmops15 » 01. oktoober 2013, 13:21

Teen ka siis oma esimese postituse :)
Kuna mul on täna sünnipäev siis minu päev algas nii : Minu elukaaslane ja Tõhu Albert tulid mulle hommikul õnne soovima , Albertil oli lips kaela seotud , on vast härra :D Siis kimasin tööle , tulid esimesed lapsed ja nende vanemad , sain õnne kuhjaga ja rohkemgi veel, lilli ja kingitusi on nüüd hunnikus :) Hetkel olen juba kodus ja istun arvutis , terrorist Albert vajab hullupööra tähelepanu ja teeb oma " lolluste häält " Mu vaesed varbad saavad vatti nii mis kole , ta vist tajub ,et mul on villane sokk jalas ja närib üha tugevamini , vahepeal saab karistada ka , aga siis karistab ta mind ,et mina teda karistada julgesin :D Sellise päti ma endale võtsingi , aga samas , ei kujuta mitte ettegi ,et teda minul üldse ei oleks , päevad oleks kohe niiii hallid siis :D Kui mul kedagi kuulamas pole siis tema ikka on , üksasi ainult see kui palju see naaskel rotu kuulata suudab :D Tal ju vaja päeva pättused teha :D
musimmops15
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 37
Teemad: 2
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas 3rika » 01. oktoober 2013, 13:37

Palju õnne, musimmops15! :)
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Stacy8Me » 01. oktoober 2013, 14:35

Nii teen ka siis esimese postituse.

Eile toodi meile lõppuks ometi uus rotitita!!
Teine on päris arg, aga harjutame teda siin vaikselt. Täna eriti midagi lahedat ei toimunudki.
Ainuke asi oli see, et tutvustasime rotusi omavahel. Õppisin ka üht teist kuidas tutvustada.
Aga olgu siis:

HURRAY UUELE NUMMILE! :wohoo:
.Rats of Prey.
Kasutaja avatar
Stacy8Me
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 79
Teemad: 2
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Häbelik
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Kessu » 01. oktoober 2013, 16:00

Tere ka minu poolt. Nüüd teen käe valgeks esimest korda selles mängus. Eelmistel kordadel olen üsna usinalt lugenud teiste postitusi nüüd mõtlesin, et võik ise ka kaasa lüüa. Kaua ma loen neid.
Täna peaks alustama sissejuhtus eiralal referaati. Minagi olen nüüdsest tudeng küll mitte ei käi koolis koguaeg vaid aeg ajalt. Õpin kaugõppes sotsiaaltööd esimiest aastat Tallinna Ülikoolis.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas maris2 » 01. oktoober 2013, 16:19

Hei, hei minu esimene postitus. Täna väga ilus sügisene ilm. Eile ma oma pätte ei näinudgi, nad magasid terve päeva maha. Talv hakkab tulema.Mul linnukesed nõuavad akna taga süüa juba.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas DessaMerisiga » 01. oktoober 2013, 16:36

Uhjahh, pole üldse harjunud mõttega, et peaks igapäev postitama, aga 2 eelnevat aastat olen ilusti lõpuni pidanud. Olen kõva konkurent teistele. Hetkel sõidan bussiga maale, homme ommik sõidan Pärnu tagasi, eks vaatab kas viitsin poole seitsmesele bussile minna, aga kooli lähen ikka, pildistamine on :P . Aga edu ja jaksu teistele :)
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Tiksikas » 01. oktoober 2013, 17:40

Teen esimese postituse ka täna ära,kuna ise suuuuuuuurel unel siis pikka postitust ei tee. :sleepy:

Kas te arvaksite ära mis taim see oleks,mõtlesin umbes 20 minta ja ikka mina ei arvanad ära! :sneaky:

Mõista,mõista mis taim see on?

Aias istub uhke emand - madal kohevil ja lai.

Suvelt kingituseks tema rohelised pärlid sai.

Neid nüüd valvab emand aias, kleiti peitnud okkad ta,

et võiks igat pärlimaiast valusasti torgata

Vastus:Karusmari
Kasutaja avatar
Tiksikas
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 598
Teemad: 18
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Tuju: Omadega läbi
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas kikake » 01. oktoober 2013, 17:50

Ohh.... Tere kõigile ka minu poolt! Loen siin ja vaatan,et kõik siin täiskasvanud ja tudengid.. Kas tõesti siin pole põhikoolis õpilasi ?.. Palju õnne musimmops15-le!!! Täna hommikul vaatasid minu kolm nunnut hamsut mulle vastu... Nad pole just igapäev kõik koos üleval :) ..... Igatahes hommikul ärkasin ja söötsin Felixit... Läksin kooli. Elasin üle kõik 3 kontrolltööd ja koolist tulles vaatas mulle kodus vastu armsate silmadega Frederik. Võtsin puurist ta välja ja tegelesin temaga...Ta muutub igapäevaga toredamaks :) Käisin õues ja siin ma nüüd olen... Uudistan ja kirjutan :) Toredat õhtut kõigile !!
kikake
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 31
Teemad: 13
Pildid: 13
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas katu96 » 01. oktoober 2013, 17:58

Tere tere. Õnne musimmops15! Nojah, mida ikka kirjutada, hakkasin jälle küüntega tegelema ja sõbrannad juba ootavad järjekorras. Ja saksa kelle õpetaja hakkas mind jälle sallima, pani mulle 4-, olen uhke selle üle :D Aga lähen siis loodusgeograafiat õppima, vaja veeringluse pilt joonistada. :)
Elu on täpselt selline nagu sa selle ise kujundad
ja
kalad on ikka kõige paremad kaaslased kogu eluks.
Kasutaja avatar
katu96
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 60
Teemad: 16
Pildid: 5
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Mercar » 01. oktoober 2013, 18:22

Minu elu esimene postitus postitusmängus. :)

Täna oli kole väsitav päev tööjuures. Mitte, et tavapärasest pingelisem oleks olnud, aga mul on kole köha ja päev otsa on pea valutanud. Ja korraliku peavaluga köhida, oi kui valus see on, selline tunne, et pea kohe plahvatab. Lähengi teen endale kuuma teed ja panen villased sokid jalga, vast on abiks.
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Lili » 01. oktoober 2013, 19:34

Teen siis ka oma elu esimese postitamismängu postituse! :-)
Mina olen aga alles tööl, sest töötan vahetustega ja koju saan 22:30-st. Tänane tööpäev on olnud kiire, sest kuu algus toob endaga alati sellist kiiremat tempot kaasa. Paari päeva pärast juba taas natuke rahulikum.
Hommikul jõudsin enne tööd veel korra oma rotipere välja jooksma lasta, need aga keerasid ennast kohe hunnikusse magama, eks olid öistest toimetustest väsinud! :yawn:
Lili & Opaal
Kasutaja avatar
Lili
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 564
Teemad: 26
Pildid: 1
Asukoht: Sõmeru vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 01. oktoober 2013, 21:12

Kõigepealt õnnesoovid musimmops15! :flo:
Kolm kuud kestnud saksa keele kursus on nüüd läbi ning tuleb uuel kohal tööle asuda. Täna oligi siis esimene kord, kus kliinikut lähemalt tutvustati; veidi ajaloost, peamised seisukohad patsiendihoolduses. Homsest alates päris valve.

Keeleõppimine meeldis väga, kuigi suvi läbi oli palavust 30 ja + kraadi ning päeva pikkus oli 8 - 17. Õpikud olid spetsiaalselt mõeldud integreerumiseks ning sisaldasid sõnavara, grammatikat ja dialooge näiteks pangas, arsti juures, lapse kooli panekul, poes, e-mailide kirjutamisega toimetulemiseks. Väga palju rühmatööd, isegi Heine luuletuse "Lorelei" õppisime pähe. No seda meeldejätmist harjutati rohkem selleks, et tööl olles ainult märksõnu kasutades paremini arsti korraldused meelde jääks. Mõned nooremad, kes alguses väga hästi ei osanudki, rääkisid lõpuks väga hästi saksa keelt. Põhimõtteliselt saaksid nemad B2 taseme ja sertifikaadi, kui eksamile läheks
(mina mitte, mul oleks vaja veel töö käigus juurde õppida). :-)
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas katu96 » 02. oktoober 2013, 07:17

Kõnnib pisike-pisike hiir, veab pisikest-pisikest vankrit, kus sees on pisike-pisike kott, koti sees on pisike-pisike viljatera. Hiir kõnnib ja laulab laulu:
"Lähen oma koju, sitaks vilja pätsasin!"
Elu on täpselt selline nagu sa selle ise kujundad
ja
kalad on ikka kõige paremad kaaslased kogu eluks.
Kasutaja avatar
katu96
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 60
Teemad: 16
Pildid: 5
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas maris2 » 02. oktoober 2013, 08:29

Meenus et peab postitama. Täna pidi ilus ilm olema aga ma päikest ikka ei näe. No mis siis ikka. Plaanisin teha tunnise jalutuse, ja nautida päikest, aga tuleb seda teha seda ilma päikseta.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Lili » 02. oktoober 2013, 08:39

Mul nüüd kaks vaba päeva, lapsed viisin siiski hommikul lasteaeda, sest kodune majapidamine vaja kõik üle käia. Pikkade tööpäevade ajal kipub see majandus üle pea kasvama, sest lihtsalt ei ole aega ega jõudu midagi teha.
Peale tänase postituse tegemist hakkangi siis tegutsema, esimesena lasen rotid jooksma, sest hetkel on kõik ärkvel ja ei pea kedagi pesast välja ajama.
Ka on plaanis neile täna midagi uut ja huvitatat puuri lisada, sest kuidagi lage on ikka neil see olemine seal.
Peale rottide armastan ma muide väga ka hobuseid ja ratsutamist, sellega olen tegelenud aastast 1999. Vahepeal omasin ka ise hobust, aga hetkel käin tegelemas ühe noore poniga lähedalasuvas tallis.
Lili & Opaal
Kasutaja avatar
Lili
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 564
Teemad: 26
Pildid: 1
Asukoht: Sõmeru vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Kessu » 02. oktoober 2013, 10:04

Minulgi on täna vaba päev. Siiani olen ma üsna laisk olnud vaatasin tervisiooni järgi ..nüüd peaks jalad kõhualt välja ajama ning toimetama hakkama.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas katu96 » 02. oktoober 2013, 10:07

maris2 kirjutas:Meenus et peab postitama. Täna pidi ilus ilm olema aga ma päikest ikka ei näe. No mis siis ikka. Plaanisin teha tunnise jalutuse, ja nautida päikest, aga tuleb seda teha seda ilma päikseta.


Viljandis pole ühtegi pilve ja väga ilus ilm on(ainult et külm on)
Elu on täpselt selline nagu sa selle ise kujundad
ja
kalad on ikka kõige paremad kaaslased kogu eluks.
Kasutaja avatar
katu96
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 60
Teemad: 16
Pildid: 5
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas 3rika » 02. oktoober 2013, 10:27

Sain ka lõpuks oma kere üles aetud :D Ja mite vabatahtlikult. Nimelt otsustas Patrick, et aitab küll magamisest ning hüppas mulle voodi, kus ta siis äkiliselt kaevama hakkas. Ilm on meil siin Lääne-Virumaal...sompus ja päikeseline samal ajal. Õue ma pole täna jõudnudki ;)
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 02. oktoober 2013, 10:59

Hei kõik tublid tudengid! Ja muide, siin on ikka kooliõpilasi ka. :-D Ehjah, harjumatu on meeles pidada, et iga päev peab postitama.
Hetkel olen endokrinoloogia loengus, räägime neerupealistest ja nende patoloogiatest ja sajast miljonist hormoonist, mida need toodavad. Edasi tuleb seemenduse loeng järgmised poolteist tundi ja päeva lõpetab väikeloomade kliinilise söötmise loeng. Muide- üks loeng on planeeritud närilistest ja seda tuleb andma S.M. Selirand, keda vist enamus vähemalt Tallinna pisilasi teavad, eriti rotiomanikud. Kui tunniplaanis nägin, et õppejõud on S. Selirand, siis mõtlesin kohe, et kas tõesti tema ja googldades leidsin, et eesnimi ka klapib. Esimesel loengul tavaõppejõud ütles, kui ainest ja üldse sissjuhatusest rääkisime, et üks loeng on külalisõppejõuga ja see on närilistest ja seda tuleb lugema Tallinnast Billy kliinikust dr. Selirand, suure pagasiga kogenud loomaarst. :-) Väga huvitav aine on see üldse. Üldse on kolmapäev huvitav päev, kõik ained on huvitavad, kui esimene loeng välja arvata, mis on põllumajandusökonoomika ja on täielik jama ja õudukas majandusest ja ettevõtlusest.
Peale kooli koju, kõht täis ja trenni ja siis õppima, neljapäeval on selle aasta esimene töö, farmakoloogias.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 02. oktoober 2013, 12:23

Oh, kiirus on peal, teen ruttu postituse ära, et mitte kohe välja kukkuda. Torman nüüd kooli, et lapsele süst ära teha ja talle puhtaid riideid viia. Siis bussijaama vanemale tütrele vastu, pole teda kuu aega näinud. Saab rõõmus kohtumine olema ja loodetavasti on ta siis kuni pühapäevani kodus! Uhh kui külm oli väljas, käed jäätusid ära, kui jänkule rohelist korjasin.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Stacy8Me » 02. oktoober 2013, 12:30

Hei hei!
Tänane hommik oli ikka päris külm. Ma ei tea kuidas teistega aga minul oli igatahes villased käpikud, sall ja üldse kõik talve kraam. Jaa ... kisub vaikselt talvele, kas pole?
Soovin tangant järgi palju palju õnne musimmops15-le! Loodetavasti oli sul tore sünnipäev :thu:
Hetkel olen tont teab kus. On palju võimalusi kus olla. Loomakesi pole täna näinudki. :)
Ilusat päevajätku kõigile!
.Rats of Prey.
Kasutaja avatar
Stacy8Me
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 79
Teemad: 2
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Häbelik
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Mercar » 02. oktoober 2013, 12:53

Mina täna jälle töine. Loen mingisuguse keskkonnamõju hindamise algatamata jätmise põhjendust ja püüan siit iva leida. Ametlike kirjade koostamine on üsna keeruline kui vastused saad kelleltki kolmandalt ja siis pead kindel olema, et enda koostatud kirjas sisu õigesti ka algset kajastab. Ise teksti koostades ja oma teemal vastates on lihtsam, aga kahjuks sageli tuleb vastuseid teha teiste sisendi alusel ja siis on alati kerge kahtlus hinges...

Loomahull, see on küll tore et teil sellised külalislektorid on. Loodan, et on tore loeng.
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas musimmops15 » 02. oktoober 2013, 18:55

Aitäh kõigile õnnitlejatele :)
Ma ei saa aru , kesse küll selle külmkapi ukse lahti jättis ? Niiiiii külm on , kuidagi ei suuda olla , kui vaid saaks tõmbaks kerra ja kobiks talveunne :D Amuideks tegi Albert eile palju nalja ja ajas külalised toast välja :D Kõik kardavad teda millegipärast :D Muhhah :D
musimmops15
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 37
Teemad: 2
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 02. oktoober 2013, 20:17

Doktor Selirand on küll väga sümpaatne ja abivalmis, ta on ka minu rotusid läbi FB aidanud. Kindlasti on väga huvitav tema loengus olla. Aga mõtlesin kohe, et ainult üks loeng, võiks ju rohkemgi, eks? Sest näriliste teema on sulle, Loomahull ju huvitav.
Ma ei tea, kas nüüd ka veel, aga mõned aastad tagasi rääkis Kuressaare loomaarst dr Margus Birkenfeldt, et annab ka loenguid Tartus sigade haigustest. Mulle ütles ta otse, et ma ei tuleks rotiga tema juurde, sest ta ei ole näriliste koha pealt nii pädev. See oli üllatav, olen kohanud rohkem arste, kes teevad näo, et teavad kõike ja siis kasseerivad raha.
Billy kliinikus töötab veel dr Kristjan Holm, ka Saaremaalt pärit arst. Tema emaga töötasin aastaid koos Orissaare Kiirabis, tean tema loomadearmastust juba lapsest peale. :-)
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 5 külalist