Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas Merru96 » 19. juuni 2013, 22:30

Täpselt 2 nädalat tagasi nautisin ma oma esimest suvevaheaja päeva. Kas tõesti on aeg juba nii kiiresti läinud? Järgmine nädal on ju juuni viimane nädal ja kui juunikuu läbi, siis kooliminek tundub kuidagi väga lähedal olevat :D
Milly
Kasutaja avatar
Merru96
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 449
Teemad: 2
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas Merily » 20. juuni 2013, 00:04

Loomahull kirjutas:Merily, suvi pole veel õieti alanudki, õiget suve pole olnudki veel. :wink:


Minu jaoks oli õige suvi selle mõne päevaga juba ära, kui siin 30 kraadi ringis oli. Rohkem pole vaja, minu päikesevajadus on rahuldatud :D. Ma olen üldse väga mitte-päikese inimene, igal võimalikul juhul istun kodus, kui väljas üle 25 kraadi on. Aga kui vihma sajab, siis õige riietuse ja täieliku varustusega ma võikski välja jääda!
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas Merru96 » 20. juuni 2013, 22:06

Täna sai shoppamas käidud. Seekord läks õnneks ja sain peaaegu kõik, mida plaanisin osta :)
Kuumade ilmadega eelistan ma ka kuskil varjus istuda, aga see aasta on hoopis vastupidi. Iga päev, kui päike paistab ja on soe, tahaks randa minna või ükskõik kuhu, peaasi, et saaks õue :D
Milly
Kasutaja avatar
Merru96
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 449
Teemad: 2
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas Merily » 21. juuni 2013, 00:37

Kujutate ette, mul on uni peal! Ma ei mäleta, kunas mul viimati nii vara uni peale tuli. Kasutan selle juhuse kohe ära ja panen arvuti kiiresti kinni enne, kui ma midagi põnevat leian ja uni kaob.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas Merru96 » 21. juuni 2013, 22:18

Täna sai jälle rannas käidud, jalgupidi vees ka, nii sügavale kui andis. Vesi tundus kuidagi eriti soe, kuigi punane lipp oli. Lõpuks hakkas tume pilv ranna poole sõudma ja kuulda oli isegi müristamist, kuigi vihm meile ei jõudnud :)
Milly
Kasutaja avatar
Merru96
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 449
Teemad: 2
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas Merily » 22. juuni 2013, 00:44

Ai, kuidas ma vihkan neid tolasid, kes peavad ilgelt lahedaks hommikul kell 9 muru niitmist. See, et neil und ei ole, ei tähenda, et ka teised unetud oleks. Ok, elad maakohas ja naaber asub kilomeetri kaugusel - palun väga, niida või kell 5 hommikul, aga kui sa elad ikka linnas, kus naaber on 10 meetri kaugusel, siis oleks viisakas ka teistega arvestada.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas Merru96 » 22. juuni 2013, 22:48

Nõustun sinuga 100%. Eriti kui elan veel kortermajas ja majahoidja hommikul muru niidab minu akna all, no tõesti... :bang:
Aga homseks pole mul mingeid plaane, ei tahaks väga jaanipäeval kodus istuda, aga kõik on kuskil kaugemale ära sõitnud. Peab ikkagi midagi välja mõtlema.
Milly
Kasutaja avatar
Merru96
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 449
Teemad: 2
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas Merily » 22. juuni 2013, 23:08

Olen ma ainus, kes vihkab seda igasuvist joomatuuri jaaniõhtul ja postitusi facebookis reedest alates sisuga "head jaani", "head eeljaani" jms? Andke mulle andeks, et juba teine negatiivne postitus, aga no tõesti... Viimasel ajal on mul üldse inimestest kõriauguni. Kohe tõsiselt. Kõik on nii üle visanud. Eriti närvi ajavad need noored, kes Viljandi vahel siin kambakesi istuvad ja arvavad, et on ilgelt lahedad, kui avalikult end täis kaabivad. Täna näiteks kõndisin kell 11.30 (hommikul!) mööda neljast no maksimum 17-aastastest, kes kordamööda otse pudelist valget viina lurpisid. ?????????
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas DessaMerisiga » 23. juuni 2013, 17:18

Täpselt samal meelel sinuga! Olgu selle fb ma veel elan üle, aga need tänavatel noored... Minge kuskile metsa, randa, kellegi koju. Mida iganes, miks nad peavad tänavatel olema?

Minu jaanid mööduvad seeaasta suht rahulikult. Teen kodus midagi, väiksed joogid vms. Aga ei viitsi kuskile lällama minna. Magasin täna kella 2ni päeval. Ja ma ei käinud öösel mittekuskil?!
Okei, veider. Jaanidel sajavad sisse kaugelt, kaugelt sugulased Tallinnast. Tulid sugupuud jms uurima. Mis asja? Mul polnud neist õrnaaimugi. Hetkel nad läksid isaga surnuaeda, aga no mul pole siiamaani aimugi kes nad siuksed olid?! :D Et jah, mis asja? :D

tegin siis edite: vanavanavanaema laps ja lapselaps. omg!
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas Merru96 » 23. juuni 2013, 22:05

Samuti nõus Merilyga. Iga kord kui ma olen rannas käinud, on seal ka minu kooli seitsmendikud, kes siis pika muru sees suitsetavad ja joovad. Ühe korra üks juba jõi end nii pildituks, et kiirabi kutsuti kohale ja ta peaaegu jalgu ära lohistades minema viidi.
Minu jaanid mööduvad ka koduselt jäätise, kalja ja teleka seltsis, lihtsalt selline väsimus tuli peale, et ei viitsinud kuhugi välja pralletama minna.
Milly
Kasutaja avatar
Merru96
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 449
Teemad: 2
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas Merily » 24. juuni 2013, 01:44

Tänaseks on mul jututeemad otsa saanud, ilmselt on asi väsimuses. Keerangi kohe magama ära, enne veel väike YouTube'i tiir ja hambapesu ka veel ootab. Et mitte niisama muliseda, siis tänane postitus jääbki nii lühikeseks.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas Merru96 » 24. juuni 2013, 19:57

Täna olen pool päeva ema seelikuga mässanud, õmblusmasin lihtsalt ei taha täna minuga koostööd teha, koguaeg haruta ja õmble uuesti :D Ja täna on kallal igasuvine allergia millegi vastu, silmad kipitavad ja nina tilgub, kuigi praeguseks on õnneks üle läinud.
Milly
Kasutaja avatar
Merru96
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 449
Teemad: 2
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas Merily » 25. juuni 2013, 00:55

Nüüd olen ma ametlikult närvis neljapäevase ARK sõidueksami pärast. Ma olen 95% kindel, et see pole mul viimane kord sinna eksamile minna, aga ikkagi mingi lootus on, et ehk naeratab mulle õnn ja tulen lubadega tagasi. Milline rõõm see oleks... Arvestades, et sõidutunnis teen ma endiselt suhteliselt palju väikeseid vigasid ja parkimine ei taha alati väga hästi välja tulla, siis on kahjuks see lootus ka juba närbuma hakanud. Õigupoolest ongi parkimine mul rohkem selline õnneasi, et kui tuleb välja, siis väga hästi ja kui mitte, siis ikka täiega metsa. Kui ma siin teiste inimestega sõidan, reisija koha peal, siis näen küll kõik vead ära, mis nad teevad ja kirun inimesi, kes parkida ei mõista, aga ise ma tihtipeale teen neid samu vigu. Ja kusjuures ma tean, et ma neid teen. Saan kohe aru, et vot nüüd läks untsu, aga teen ikkagi. Ok, kukun seekord läbi, saan uuesti teha, aga järgmisel korral on närv ju veel suurem, sest siis on eriti halb tunne, kui teisel korral läbi kukun. Ja ega raha päris puu otsas ka ei kasva.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas DessaMerisiga » 25. juuni 2013, 12:12

Aga kas sa oma pere/is/ema autoga ei ole harjutanud? Ma just hakkasin mõtlema, et oletame, sõidan(harjutan) kuskil, koos isa/emaga.Parkimist, või ümber nurga tagurpidi sõitmist vms. Nii, ja politsei tuleb pärima, küsib luba jms. Huvitav kas nad teeksid ka trahvi või saaksid aru?
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 25. juuni 2013, 13:33

Autokooli õpilane tohib sõita küll, õppida. Mina sõitsin ka kogaueg nii. Aga siis peab olema autokooli sõidutundidest või no sellest paberist, mis on, koopia, autol peavad õppemärgid peal olema ja sel, kellega sa sõidad, peab olema ka miskine dokument, et ta tohib õpeteda. Seal oli vist tingimus, et vähemalt 5 aastat staaži ja ei tohi olla politsei poolt karistatud. Ja muidugi tuli hästi palju raha maksta selle paberi eest. Ma sõitsin emaga kogu aeg autokooli ajal, nii linnas kui maanteel, sest sõidutundidest oleks ilmselgelt vähe olnud, ehkki jah, minu autokool oli rohkem psühhoterror kui õppimine. Oma autoga ja ema kõrval ma tundsin end täitsa hästi roolis, kui autokoolis, kus sõiduõpetaja muudkui suht sõimas, kui loll ma ikka olen. Siis tegin alati palju vigu ja olin ebakindel roolis.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas DessaMerisiga » 25. juuni 2013, 18:50

Ma just mõtlesin, et sa oledki ema/isaga, ja poll tuleb. ja siis hakkab pärima, et kas tohib õpetada jms jms. Kas ss ka pigistavad silma kinni, teevad hoiatuse, või kohe laksti mingi summa.
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas Marilin » 25. juuni 2013, 19:03

DessaMerisiga, vanemaga sõitmise jaoks pead sa ise õppima mootorsõidukijuhi koolituskursusel ning vanemal peab olemas olema juhendaja tunnistus. Ilma selleta vaevalt, et silm kinni pigistatakse.
Mootorsõidukijuhi juhendaja tunnistuse väljastamise eest tasutakse riigilõiv, mis on hetkel 15,97€.
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 25. juuni 2013, 19:19

Tartus passivad nad väga kiivalt selliseid harjutajaid. Vanasti Raadil käidi tihti harjutamas, seal on ka vana lennuväli ning oli plats kus sai parkimis jms. katsetada (suletud platsil, mis muust liiklusest eemal võib ka niisama harjutada). Seal tee ääres, mis platsile ja lennuväljale viib, istus politsei pidevalt ja lootis tabada selliseid ise harjutajaid. Mäletan, et olin just samal päeval eksami ära teinud ja Celionil ootas eksam ees, seega läksime platsile harjutama. Pidin shoki saama, kui äkki politsei vilkuritega taga. Küllap arvasid, et naisterahvas roolis, meesterahvas kõrval - õpetab naisele sõitmist. Kui ma siis oma koolitunnistuse ulatasin (lube polnud ju veel käes), siis vaadati korra seda üllatunult ning isegi lahti ei tehtud, küsiti ainult, et kuna siis load saite. Mina väga ehmunud näoga vastu: "Eile!" Politseinik: "Palju õnne, sõitke edasi!" Kui aga oleks ilma lubadeta olnud, siis ai-ai oleks trahvi kirja saanud ka nagu niuhti. :D
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas postituvi » 25. juuni 2013, 19:35

Kissu- loen Su juttu kui anekdooti :-) "Eile!" :)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas Merru96 » 25. juuni 2013, 22:24

Uuh, ma ei julge enam mõeldagi autokoolis käima hakkamise peale :D

Täna sai ära proovitud Subway'i võileivad, millest paljud nii suures vaimustuses on. Minu jaoks polnud midagi erilist, kana oli hoolimata soojendamisest poolkülm. Minnes sadas sellist äikesevihma, et tee peal lendas vesi bussi rataste alt kahte lehte :D
Milly
Kasutaja avatar
Merru96
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 449
Teemad: 2
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas Merily » 26. juuni 2013, 00:31

Autokool on väga-väga lahe, mulle kohutavalt meeldis käia, aga lihtsalt see eksamite tegemine on närvesööv. Mul kusjuures on veel eriti tugevad närvid, aga sellistel juhtudel võtab aeg-ajalt käe värisema küll. Muidu poleks midagi, aga ma lihtsal tahan juba lube kätte saada. Koolieksamite (st nn päris kooli, mitte autokooli) pärast pole ma siiani kordagi närvitsenud, aga ARKi mõlemal eksamil ja kooli sõidul küll.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas Merru96 » 26. juuni 2013, 21:16

Vaikselt hakkab see suur kuumus ära väsitama. Öösel on veel eriti raske magama jääda, sest nohuga on nina pikali olles kinni ja kord on liiga palav, siis jälle külm :D
Hea uudis on see, et 2 tüdrukut New York'ist jõudsid täna siia, nii et homme saab neile külla minna :)
Milly
Kasutaja avatar
Merru96
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 449
Teemad: 2
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas Merily » 26. juuni 2013, 23:48

Kätte ongi jõudnud see hirmus päev, kui ma lähen ARKi sõitma. Ma olen väga närvis ja lihtsalt loodan, et mingi kõrgem/madalam/keskmine jõud on minuga :D. Täna olen üldse päris palju närvitsenud - loodetavasti on limiit täis ja homme olen rahulik. Tegelikult olen ma 100% kindel, et niipea, kui ma istun rooli, lepin ma olukorraga, rahustan end maha ja sõidan täpselt nii, nagu oskan. Sellest ei pruugi eksami sooritamiseks piisada (olen ma imelik või lihtsalt liiga närvis, et aru saada, kas selline sõna on eesti keeles olemas? :D), aga üritan anda endast parima. Pealegi on võimalus alati uuesti teha, sest nagu vanasõnagi ütleb: mis sitasti, see uuesti. Ja kui läheb sitasti... Mis siis ikka, järelikult pidi nii minema.
Võite vabalt ignoreerida mind, see oli lihtsalt üks väike rahustus- ja motivatsioonikiri mulle endale :lol:
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas Merru96 » 27. juuni 2013, 22:13

Nüüdseks ilmselt eksam läbi, kuidas sul läks? :)

Mul on kogunenud ''soovilisti'' nii palju filme ja raamatuid, mida vaadata/lugeda tahaks, aga kuskilt otsast ei suuda alustada. S.Meyer'i ''Kehast'' on loetud paar esimest lehekülge ja kuigi selle kirjeldus tundus paeluv, ei suuda ma edasi lugeda. Samuti filmidega on see tunne, et ''ah, homme vaatan''.
Milly
Kasutaja avatar
Merru96
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 449
Teemad: 2
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas Merily » 28. juuni 2013, 00:10

Arvake ära, kellel on load!!! :D Omast arust tegin nii palju väikeseid vigu ja kolm korda suretasin välja ka. KOLM! Ma pole nende kolme kuu jooksul kokkugi vist nii palju välja suretanud, kui täna. Auto oli lihtsalt võõras ja no ei tunneta. Ohkisin ise ka seal vahepeal, oleks vandunudki, aga nii palju ma ennast talitseda suudan, et väljaspool kodu vannun oma mõtetes. Ja oiiiii kui hea oli kuulda eksami lõpus "eksam on sooritatud". Ma kohe esimese asjana küsisin, et oota tegelt ka vä :D. Tõesti ei uskunud, sest olin täiesti kindel, et pean uuesti minema. Õnneks oli eksamineerija ka hästi tore ja sõbralik, nii et totaalselt vedas.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas Merru96 » 28. juuni 2013, 01:15

Täielik õnneseen ikka! :D
Peaks ikka ka sügisel selle asja ette võtma, muidu jäängi edasi lükkama.
Milly
Kasutaja avatar
Merru96
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 449
Teemad: 2
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas Marilin » 28. juuni 2013, 02:06

Merily kirjutas: Ma kohe esimese asjana küsisin, et oota tegelt ka vä :D.

Hehee, ma mäletan, ma küsisin samamoodi esimese asjana :D Eksamineerija hakkas naerma sellepeale. Jube hea tunne ikka nüüd eks, kui tehtud! Palju õnne! :-)
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 28. juuni 2013, 10:32

Palju-palju õnne! :D
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 28. juuni 2013, 13:27

Palju õnne, Merily! :clap:
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas Merily » 28. juuni 2013, 14:19

Marilin kirjutas:
Merily kirjutas: Ma kohe esimese asjana küsisin, et oota tegelt ka vä :D.

Hehee, ma mäletan, ma küsisin samamoodi esimese asjana :D Eksamineerija hakkas naerma sellepeale. Jube hea tunne ikka nüüd eks, kui tehtud! Palju õnne! :-)


Jube hea jah, nüüd on kõik tehtud ja võib täielikult suvevaheajale keskenduda. Õnneks on veel seoses autoga üks asi veel oodata - juhilubade kättesaamine. 10 päeva pärast lähen. Suures sabinas jäigi küsimata, et kas nädalavahetus läheb ka sinna sisse.
Aitäh teile kõigile, nii soe tunne tuli sisse, kui siia vaatasin! :)
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist