Parim filmimuusika?

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Parim filmimuusika?

PostitusPostitas nobipungu (Teema autor) » 06. juuni 2011, 20:21

Millises filmis on teie arust parimad muusikad? Ise oskan välja tuua "Tähetolmu" , "Harry Potteri" osad ja "Sõrmuste isanda" osad. Nende filmide muusikat kuulan alati mõnuga.

EDIT:"Kariibi mere piraadid" ka, aitäh meelde tuletamastl.
Viimati muutis nobipungu 07. juuni 2011, 10:00, kokku muudetud 1 kord.
Loomad
Kasutaja avatar
nobipungu
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 298
Teemad: 12
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parim filmimuusika?

PostitusPostitas DBS » 06. juuni 2011, 21:18

Transformers ja Hangover filmides on head laulud minu arust.
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Parim filmimuusika?

PostitusPostitas Merily » 07. juuni 2011, 00:21

Vaieldamatult lemmik on "Pirates of the Caribbean" osade muusika. Hans Zimmer on üldse minu silmis väga kõva tegija. Tema muusika teeb iga filmi paremaks. Võimas, külmavärinaid tekitav. Võin iga kell kuulata olenemata tujust või olukorrast.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parim filmimuusika?

PostitusPostitas cougar » 07. juuni 2011, 09:02

Hea muusika oli Sõrmuste isandas. Harry Potteris meeldis kahe esimese filmi muusika, mis oli väga sarnane Tim Burtoni filmide omadega, aga ma pole kindel, kas neil on sama helilooja. Tim Burtoni filmidest Corpse Bride, Beetlejuice, ja veel mõned. Lahe musa oli animasarjas Space Goofs, kus avalaulu laulis Iggy Pop. Lahe muusika oli veel sarjas Mission Impossible (neid pikki filme Tom Cruise'iga ma pole näinud). No ja muidugi James Bondi filmid. Kunagi juhtusin kuulma, kui vist Nancy Sinatra neid laule, ja veel keegi on neid laulnud, just vanemaid. Roosa Pantri tunnusmuusika on ka lahe. Angelique'i filmides oli väga hea muusika.
Muidugi on hea muusika Olav Ehala filmides, nagu Nukitsamees, Caroliine jt. Ja vene filmid, nii lastekad kui teised - kohe meenuvad Šurik ja Briljantkäsi, Buratino, d'Artagnan ja kolm musketäri, Punamütsike, Elektrooniku seiklused, Nu pogodi (Oota sa).
Tunnusmeloodia sarjades Everwood, Dr. Quinn, Stargate Atlantis, Babylon 5, Midsomeri mõrvad, Houston Knights, omaaegne Miami Vice, Hitchcocki sari, Poirot' sari...
Jummel, elus nii palju filme nähtud, filmifriik nagu ma olen, aga vaat, kõiki ei mäleta. Kindlasti oli neid veel terve hulk, kus on hea muusika.
Üldse meeldib mulle vaadata filmide lõputiitreid, kus on ära toodud filmis olnud laulud ja esitajad, sageli on nii, et laulu ma isegi tean, aga konkreetses filmis esitaja on ka täiesti tundmatu (aga hea) või keegi, kellest seda nagu ei teadnudki, et ta ka seda laulu esitab). Ja muidugi lastakse tihti filmide lõpus veel eriti lahedat musa. Näiteks Stargate Universe'i puhul, mis mulle eriti ei meeldinudki, oli mitmes osas lõpumuusika äärmiselt ilus. Ja lahe muusika oli Whoopi Goldbergi Nunnade-filmides, nii keskel kui lõpus.
Sageli ei saa muusikat eraldada tantsust - konkreetne näide filmist Ingel nimega Michael, kus John Travolta tantsis saluunis koos naistega. Travolta ja Zack Efroniga Juukselakk - sama asi varasemas versioonis koos Ricky Lake'i ja Debbie Harryga polnud üldse nii hea.
Sama lugu filmis Dirty Dancing Patrick Swayze'iga - tants ja muusika on lahutamatud.
Oh ja nii võiks veelgi jätkata :)
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parim filmimuusika?

PostitusPostitas DBS » 07. juuni 2011, 09:43

Step up filmides on ka hea muusika minu arust. :-)
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Parim filmimuusika?

PostitusPostitas kuku22 » 07. juuni 2011, 11:12

Nagu Merily, olen suur Hans Zimmeri ja "Kariibi mere piraatide" muusika fänn. Mulle meeldivad kõik Zimmeri loodud teosed. Tihti on nii, et vaatan mõnd filmi ja mõtlen, et hea muusika ja siis filmi lõpus näen tiitritest, et heliloojaks jälle Zimmer :-)
Üks on laisk ja teine on loll, aga mõlemad südames nii kinni!
Life is hard...and then you nap!
Kasutaja avatar
kuku22
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 577
Teemad: 4
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna lähedal
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parim filmimuusika?

PostitusPostitas Keilyke » 07. juuni 2011, 13:14

Mina olen suur muusikalide fänn.
Lemmikud on Evita, Chicago, Helisev muusika, Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat, Repo! The Genetic Opera, The Rocky Horror Picture Show, Grease jne..Neid filme võin ma just lugude pärast vaadata veel ja veel. Paljude muusikalide lood on mul ka arvutis ja telefonis olemas ja kuulan neid päris tihti.:P

Veel meeldivad lood sellistest filmidest nagu Happy feets, Rapuntsel, Desperado.. Kõik ei tulegi kohe meelde.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline