Euro- meie uus raha

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Euro- meie uus raha

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 28. detsember 2010, 22:54

Kuidas siis rahval tunded on? Meeldib, et tuleb Eestisse käibele euro? Kas olete midagi ette ka ostnud, et saada see veel kroonide eest?
Mina kavatsen neljapäeval(reedel juba liiga palju aastalõpu shoppajaid) nt. osta külmiku toitu täis, et esimesel euro nädalal ei peaks poodi minema... kui siis ainult piima ja leiva järgi. Ja ka loomade toidu ostsin lausa 2 kuu jagu ette.
Mulle endale väga ei meeldi euro- oma rahaga ikka juba nii harjunud ning see ümberkalkuleerimine... ja eks see tulevane( ja juba käesolev) hinnatõus hirmutab ka ikka...
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Euro- meie uus raha

PostitusPostitas Sipsuka » 29. detsember 2010, 01:55

Mina olin juba algusest peale euro vastu.. Kuidagi väga kauge ning võõras raha on.. Eesti kroonidega ikka nii harjunud ja kõigile välismaalastele hea näidata, kui ilus raha meil on. See ümber arvestamine ja sendi maania mis nüüdsest hakkab olema on lihtsalt jube.. Broneerisin endale kõik bussi ja rongipiletid juba ära, et saaksin veel EEKides maksta.
Kahju, et jääme enda rahast ilma aga noh.. Tuleb leppida.
Tuhkrud Jok-Jok ja Sviby;
Hiir Muska;
Mälestustes Terror, Duracell, Mömmi ja Hassu
Kasutaja avatar
Sipsuka
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1020
Teemad: 10
Pildid: 3
Asukoht: Hiiumaa/Jõgeva
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Euro- meie uus raha

PostitusPostitas Meloofia11 » 29. detsember 2010, 10:44

Mulle ka kohe üldse se euro ei meeldi. Olen ka Eesti kroonidega nii harjunud, et ei kujuta ette mis hirmus müntidega arveldamine hakkab. :S Endise 10kr asemel peab maksma 0,64 Euro senti? Nii tore ikka...
Muffin, Pandora, Timmi, Mupsu, Cordelia, Rosanna
[Lilly, Pipi, Cookie, Minnu, Mixike]
Kasutaja avatar
Meloofia11
Hobused ja pisilemmikud =)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2461
Teemad: 49
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna juures
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Euro- meie uus raha

PostitusPostitas Kuldhai » 29. detsember 2010, 11:02

Mulle ka üldsegi ei meeldi eurole üleminek. Kahju, et meie oma ( ja ilus!) raha ära kaob. Aga jah, tuleb leppida. Täna tegimegi veel kroonide eest suurema ostu. Ostsime ehituspoest pahtlit, värve, pintsleid jne. et saaks lapse toas remondiga alustada.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Euro- meie uus raha

PostitusPostitas Mercar » 29. detsember 2010, 11:17

Mina olen kahevahel.
Selles suhtes et oma raha on muidugi armas ja harjumuspärane. Samas töötõttu saab vahepeal lähetuses käidud ja kui uuele rahale üle läheme ja uute hindadega juba ära harjun, siis on paljudes EL riikides lihtsam. Ei pea iga leti ees mõttes arvutama ja rahakotits otsima münte ilma neid ära tundmata (st igal vääringut vaadates).
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Euro- meie uus raha

PostitusPostitas Kissu » 29. detsember 2010, 11:46

Mina isiklikult arvan, et üldjuhul teevad inimesed sääsest elevanti. Raha on raha, olenemata mis tema nimeks on või milline ta välja näeb. Tegelikult on see ju üks üpris vastik asi, mida on alati liiga vähe. Asi on lihtsalt selles, et inimestele ei meeldi muutused - ükskõik millised muutused. Poole aasta pärast rahuneb rahvas maha ja harjutakse uue rahaga ära, siis võime uuesti rääkida sellest, kas euro meeldib või ei.

Hindade tõusu paanika hakkab aga juba halenaljakaks kätte minema. Meile vanemad juba 3 aastat seletavad, kuidas peaks kilode viisi suhkrut ette ostma, sest kohe-kohe-kohe läheb kallimaks. Tegelikult on need hinnatõusu paanitsejad enamasti ise süüdi selles, kuna kokkuostmine tähendab nõudluse tõusu ja pakkumise vähenemist, mis omakorda tähendab hinna tõusu. Täpselt nõnda lihtne see ongi. Ma kahtlustan pigem, et Jaanuaris saab olema omajagu soodukaid, et europaanitsejaid maha rahustada. :P
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Euro- meie uus raha

PostitusPostitas GunnyBunny » 29. detsember 2010, 12:13

Mina ka pole rahul. Kahju ikka, et Eesti kroon nurka visatakse, nüüd hakka ikka poeletis mõtlema, et palju see ikka kroonides maksab ja kas on kallis või ei. Rahakott läheb ka oluliselt raskemaks, kuna kõiki neid münte on vaja kaasas tassida. Muidugi on EL-i maades nüüd kergem arveldada, aga oma raha on nii tavaline ja kõigile tuntud. Kurb. :(
Kasutaja avatar
GunnyBunny
Greevixor
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1767
Teemad: 16
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Euro- meie uus raha

PostitusPostitas samton » 29. detsember 2010, 12:22

GunnyBunny, kasuta poes eurokalkulaatorit. :D

Kahes vääringus peavad hinnad olema avaldatud 1. juulist 2010 kuni 30. juuni 2011.

LINK
Kauplused näitavad hindu nii kroonides kui ka eurodes pool aastat enne ja pool aastat pärast €-päeva (1. juuli 2010 – 30.juuni 2011).

LINK
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Euro- meie uus raha

PostitusPostitas Keilyke » 29. detsember 2010, 12:31

Mulle ka ei meeldi ja justnimelt sellepärast, et mulle muutused üldse ei meeldi. :sneaky: Ja muidugi see, et alles saime oma raha ja nüüd siis võetakse jälle uus. Eesti oma raha on minu meelest palju ilusam, kui euro. Muidugi kõik need mündid.. Õnneks ma kasutan nagunii enamjaolt aint kaarti, niiet see mind väga ei häiri. Sularahaga oleks küll jama. Ja see jutt, et peab nüüd poes arvutama, et kui palju üks või teine maksab.. Mul küll seda plaanis pole. Kui mingi asi maksab 10 eurot ja mul on 20 eurot siis ostan ära, mitte ei hakka arvutama palju see nüüd eesti rahas maksta võiks vms.
Mul on ka isiklik põhjus, miks mulle euro ei meeldi. Selle tulek rikkus meie plaanid ära. :rofl: Kuna mu elukaaslane töötab pangas ja seoses euro tulekuga on kiirekiirekiire, siis külmutati neil kõik puhkused ära. Sinna läks meie plaan jõuludel, puhkuse ajal, kaks nädalat saaremaal olla. Samuti on aastavahetusel suhteliselt nutune seis. Elukaaslane on 31 detsember kella üheksani tööl, kell 10 jõuab koju ja 1. jaanuar õhtul kell 5 läheb jälle tööle ööseks. :bang:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Euro- meie uus raha

PostitusPostitas kiizumuzi » 29. detsember 2010, 13:12

Minule ka euro tulek ei meeldi. Esiteks on oma raha ikka alati parem ju. Ning muidugi ka see, et eurodega on nii palju sente, siis pean muretsema endale uue rahakoti, kuna hetkel ei mahu eriti sente üldse rahakotti. Ja muidugi ka see, et poodides on kirjas, et esimesel nädalal euro tulekuga esineb häireid maksetes kaardiga. Lisaks nägin ka pangaautomaadil kirja, et esimesel nädalal võib olla häireid raha saamisel. Õnneks saab mees nüüd reedel palka, ning sulas. Kuigi eesti kroonides.Aga samas mis teha, eks tuleb ära harjuda. Seda arvestamist ma ei kardagi, kuna ega juba on ammu poodides ka hinnad eurodes.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Euro- meie uus raha

PostitusPostitas TuhkruPoiss » 29. detsember 2010, 19:37

Minagi eriti selle poolt pole, et euro tuleb. Esiteks juba selle pärast, et väiksemad summad on kõik sentides. Ei anna just vanemad kooli kaasa 20 €. Ning kui kroonides kaob kogemata ala 1 EEK ära, siis pole nii kahju. Aga kui juba 1 € ära kaob, siis juba on kahju küll.
Oeh.. Aga mis siin hädaldada, eks me harjume ära.

OT!
Aga mina jätsin endale küll krooni eksemplarid. Noh igast sendist 1 ja krooni jätsin ka. Ning ükskord sain poest 5 .- mündi kujul ja selle jätsin loomulikult alles. Endal kunagi ikka hea vaadata neid ja meelde tuletada krooni aegu. :D
Tim & Chrys.
Kasutaja avatar
TuhkruPoiss
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1484
Teemad: 19
Pildid: 11
Asukoht: Rakvere, Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Euro- meie uus raha

PostitusPostitas Keilyke » 29. detsember 2010, 20:15

Mina jätsin samuti endale mälestuseks kõik sendid, 5 sendiseid isegi paar tükki ja 5.- münt on ka olemas.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Euro- meie uus raha

PostitusPostitas Mercar » 29. detsember 2010, 21:13

Ma olen poes kõik viimsed 5 sendised ära andnud :( Tartu kodus peaks mul 5 kroonised olemas olema, hetkel ei saa kontrollida, Tallinnas mulmet 5seid pole. Seega nood on loodetavasti olemas. Aga hõbedast 1 kroonist küll ei ole. Ehk saab Eesti pangast osta kui need nn mälestuskomplektid tulevad...
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Euro- meie uus raha

PostitusPostitas Keilyke » 29. detsember 2010, 21:20

Kusjuures ma avastasin notsut tühjendades, et isegi hõbedane 1 kroonine on olemas mul.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Euro- meie uus raha

PostitusPostitas Meloofia11 » 29. detsember 2010, 21:27

Mul on kõik sendid (ka 5. sendine), 2 hõbedast münti, seda juubeli münti, 3 viie kroonist münti. Hoian ka kõik paberrahad alles peale 500kr.
Muffin, Pandora, Timmi, Mupsu, Cordelia, Rosanna
[Lilly, Pipi, Cookie, Minnu, Mixike]
Kasutaja avatar
Meloofia11
Hobused ja pisilemmikud =)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2461
Teemad: 49
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna juures
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Euro- meie uus raha

PostitusPostitas Marilin » 29. detsember 2010, 21:31

Ma õudusega kardan seda euro tulekut. Kuna ma olen klienditeenindaja ehk see tähendab ka seda, et pean olema palju kassas ning rahaga ringi käima. Ma nii kardan, et annan valesti tagasi või mis iganes. :-D Peaks vist enne kodus harjutama hakkama.. :-D
Aga üldiselt juba mingi kuuaega olen tähelepannud seda, et inimesed aina rohkem ja rohkem maksavad kaardiga. Ja loodan, et nad jäävadki seda tegema :-D
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Euro- meie uus raha

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 29. detsember 2010, 21:50

Mul ka mälestuseks jäetud osa- paberrahast 1-25 kr(kõiki vähemalt 2 eksemplari) ning sentidest ja müntidest on nii 5 sendiseid( kohe päris mitu) kui ka 2 erinevat metall 5 kroonist. Aint hõbedast 1 kroonist pole :( Sente on mul aga see eest nii palju, et pea igast sendist on olemas kõik aastajärgud kui neid liikvele lasti( mul oli ju 138 krooni eest 10 ja 20 sendiseid.... sai kõvasti aastaid sorteerida. :)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Euro- meie uus raha

PostitusPostitas Sipsuka » 29. detsember 2010, 23:20

Minul on kodus olemas kõik Eesti kroonid- 5 senti kuni 500 paberraha. Raamisime perega ära isegi. ^^
Tuhkrud Jok-Jok ja Sviby;
Hiir Muska;
Mälestustes Terror, Duracell, Mömmi ja Hassu
Kasutaja avatar
Sipsuka
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1020
Teemad: 10
Pildid: 3
Asukoht: Hiiumaa/Jõgeva
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Euro- meie uus raha

PostitusPostitas Lind1100 » 30. detsember 2010, 00:13

Ei meeldi... Oma raha ikka on ikka tunduvalt ilusam ja kaasaskantavam- kõik paberrahad kenasti ühes mõõdus ja sente peaaegu ei lähegi vaja.
Eesti raha kavatsen ma ka ise kõikides variantides ja vääringutes endale mälestuseks alles hoida.

Tõenäoliselt tuleb nüüd poes ainult kaardile üle minna, sest kuidas sa kassaleti ees tasku- või rahakotipõhjast neid sente ikka leiad. Rääkimata sellest, et ka õigete pagerrahade leidmine on raskendatud nüüd kus väiksemad ühikud suur(emamõõdulis)te keskele ära kaovad.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Euro- meie uus raha

PostitusPostitas Juhe » 30. detsember 2010, 09:04

Ma jätan ka mõned sendid alles. Võtaks sularaha välja ka, aga mul on hetkel raha suht otsas. xD
Kunagi oli emal 5.- münt, aga see varastati bussi sisenedes käekotiga koos. 5-sendiseid ka vist enam alles ei ole. :(
Aga see-eest on neid 2008 juubelimünte. :P

Euro tulek iseenesest üldse ei meeldi. Ja eriti vastukarva on, et rahva otsustada ei olnud taas midagi ..
Tipsi! :)
27. aprill 2010.
Kasutaja avatar
Juhe
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 528
Teemad: 13
Pildid: 11
Asukoht: Harjumaa/Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Euro- meie uus raha

PostitusPostitas tuhkrudonarmsad » 30. detsember 2010, 13:44

Mina kogun ka neid 2008 aasta 1krooniseid. Ja eurot ma ei taha mitte üldse. Eesti kroon on nii ilus :)
Alfons, Reeta ja Leidi on maailma kõige nunnumad!
Kasutaja avatar
tuhkrudonarmsad
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 342
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Pärnu-jaagupi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Euro- meie uus raha

PostitusPostitas TuhkruPoiss » 30. detsember 2010, 14:13

5 sendiseid oli minulgi vähemalt 5 ja juubelimünte oioi kui palju. :D Küll aga ei ole ma näinud ega omanud hõbedat 1-kroonist. :(
Tim & Chrys.
Kasutaja avatar
TuhkruPoiss
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1484
Teemad: 19
Pildid: 11
Asukoht: Rakvere, Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Euro- meie uus raha

PostitusPostitas sindrinahk » 30. detsember 2010, 16:11

Raha on raha ning seega ei oma see minu silmis mitte mingisugust sentimentaalset väärtust.
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Euro- meie uus raha

PostitusPostitas kellyrott » 30. detsember 2010, 19:27

Minule ka mõnes mõttes euro tulek ei meeldi.Siis on kuidagi liiga palju neid eurosente ja tundub et euroga harjumiseks kulub küll palju aega... :umm: Kuid samas on ka äge et meile euro tuleb.
Kasutaja avatar
kellyrott
Naerata,sest homme on veel hullem...
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 833
Teemad: 15
Pildid: 2
Asukoht: Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Euro- meie uus raha

PostitusPostitas Degus » 31. detsember 2010, 20:44

sindrinahk kirjutas:Raha on raha ning seega ei oma see minu silmis mitte mingisugust sentimentaalset väärtust.
Kasutaja avatar
Degus
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1139
Teemad: 17
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Euro- meie uus raha

PostitusPostitas ganna » 01. jaanuar 2011, 23:00

Raha on raha & aasta pärast arveldame kõik vabalt euros ega tuleta krooni meeldegi mujal kui muuseumis.

1. jaanuari esimestel tundidel kinkis isa mulle natuke rohkem, kui pihkudesse mahub, 5-sendiseid. Armas, exole. Yle lugeda pole veel jõudnud. Nõukogude 50-kopkaseid on mul kokku 215.50 rubla eest. Siit saab nyyd kolme rea topeltrõhtudega vöö, tulen & kolisen nigu setu mutt!
ganna
Õigekiri longab
 
Postitused: 149
Teemad: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Euro- meie uus raha

PostitusPostitas Anete12 » 02. jaanuar 2011, 13:52

No raha on raha, kuid mulle siiski euro tulek ei meeldi! Mitte, et Eesti raha oleks ilusam vms, kuid eurot tundub nii väike raha..no kasvõi 20 eurot mis on Eesti rahas juba tegelikult natuke üle kolmesaja krooni. Lisaks, igatahes mina pean igakord mõtlema mis see oleks Eesti rahas hind, muidu see raha oleks mul varsti otsas lihtsalt. Ja neid münte eurodes on ka liiga palju! :-D Aga mis teha, rahval tuleb sellega leppida ning varsti me imestame ka, et see polegi kõige hullem. :wink:
Ise olen kõrvale pannud 5 sendise- 10-20- ja 50 sendise. Siis veel juubelikroonised, tavakroonised, viie mündise. Papberrahadest 5 kr, 10 kr ja 2kr.
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Euro- meie uus raha

PostitusPostitas Neta » 02. jaanuar 2011, 17:57

No nüüd peab kuhugi poodi minnes tonnide viisi münte vedama. :-) Euro vastu ma muidugi väga olen :grr: . See ei suurenda ju meie rikkust, ega? Muidugi hea asi on see, et Euroopas kuhugi euroga riiki minnes ei pea raha vahetama.

Ma jätsin alles kõik rahad, ka viiesajase. 5-sendist kahjuks ei leidnud.
Neli lemmiktähte: S U V I
Neta
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 56
Teemad: 1
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Euro- meie uus raha

PostitusPostitas Celion » 02. jaanuar 2011, 18:24

Neta kirjutas:Euro vastu ma muidugi väga olen :grr: . See ei suurenda ju meie rikkust, ega?

Aga see ei tee meid ka kuidagi vaesemaks - Eesti kroon on juba üle 10 aasta olnud otseselt euro kursiga seotud. ;)
Cole'i aksioom: Intellekti summa planeedil on konstantne, rahvastik aga kasvab.
Kasutaja avatar
Celion
Karvane kahejalgne
Kasutajatugi
Kasutajatugi
 
Postitused: 492
Teemad: 79
Pildid: 321
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 42
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Euro- meie uus raha

PostitusPostitas rimpsukas » 02. jaanuar 2011, 18:55

Ma olen euro tulekule väga rõõmus ,kuid Eesti kroonist on väga kahju! Kui viimased sekundid olid ehk siis 3,2,1 ja 2011 oli kohal siis tuli mul pisar silma ,et Eesti kroon on nüüdseks läbi aga nüüd algaski euro! Jeeee!
:)
Kasutaja avatar
rimpsukas
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 374
Teemad: 16
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Ahrefs [Bot] ja 13 külalist