Lumetorm

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Lumetorm

PostitusPostitas kellyrott (Teema autor) » 11. detsember 2010, 11:32

Kuidas teil siis lumetorm möödus?jäite lumevangi ka?

Mina kooli minna ei saanud :-D sest bussis ei tulnud,sahad ei käinud terve päeva.täna hommikul oli alles käinud,niiet kodust välja ei saanud.Õnneks vool ära ei läinud :happy: Kui telekast kuulsin et mitusada inimest on autodega lumevangis,siis olin suht õnnelik et ma kooli ei läinud(äkki oleksin ise ka kuhugi lumme kinni jäänud) :-D .Ei tea miks selle tormin nimeks Monika pandi?! See tundub kuidagi nii rahulik nimi :-D
Kasutaja avatar
kellyrott
Naerata,sest homme on veel hullem...
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 833
Teemad: 15
Pildid: 2
Asukoht: Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Lumetorm

PostitusPostitas Sissu » 11. detsember 2010, 11:41

Nimesaamisest võib siit lugeda :-) http://www.epl.ee/artikkel/588888
"On võimatu olla masenduses, kui sul on õhupall!" (Karupoeg Puhh).
Kasutaja avatar
Sissu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 503
Teemad: 3
Pildid: 5
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Lumetorm

PostitusPostitas kiizumuzi » 11. detsember 2010, 12:17

Meil möödus torm muidu suht normaalselt, ennem kui tormama hakkas korralikult, siis olime juba kodus. Aga kuna tuul suurema osa ajast oli ikka meie akente poole, elame veel üheksandal, vanad aknad ka, siis aknaklaasid liikusid silmaga nähtavalt, ning hirm oli, et tulevad eest veel. Hommikul ei läind lapsed ei lasteaeda ega kooli. Lihtsalt ise ei tahtnud minna sinna sumpama, ning koolilaps ei oleks vist jõudnud, kui vaatasin aknast, et täiskasvanud liiguvad vaevaliselt, mis siis veel mu piitspeenikene kerge tütar veel, kes peaks minema oma 15mintsa umbes jala kooli. Aga õnneks ei pidand ise ega mees ka kuskile minema.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Lumetorm

PostitusPostitas Mercar » 11. detsember 2010, 12:40

Mina tiirutasin päris pikalt neljapäeva õhtul Tallinna kohal. Tallinnas pidime maanduma 23.30. 3-4 maandumisproovi oli. OI kuidas raputas ja inimesed olid näost valged. Lõpuks suunati meid Helsinki, kus oli ka tusik aga mitte veel torm. Estonian Air maandas seal meid nii pehmelt ja kenasti et nii kena maandumist pole ma vist varem ka soojal ajal kohanud!
Helsinkis veetsime igaviku lennukis kuna finnair streigib siis lenukile vastu ei tuldud ja treppi ei pandud. Lõpuks saime ikka lennukist välja. kõik istumisest kanged...
Siis ootasime hotellivoutšerite järjekorras (kuna torm oli suur siis Eesti ja Riia lennud tulid Helsinki ja seal Finnairi streigi tõttu töötas vaid 1 inimene :bang: kes hotellides majutust otsis), mina ca kella 5ni hommikul nt. seisin järjekorras.
Kella kuueks hommikul sain hotelli. Siis kella 9ast üles, sööma ja koduteed otsima. Õnneks Estavel (kelle kaudu algselt piletid organiseerisin) hankis kiirelt laevabroneeringu ja õhtul olin juba Tallinnas. Paegu veel vist osa rahvast Helsinkis. Sest sinna sattus neid palju (sh meie lennu 144 reisijat) ja sealt Tallinna tulnud täna vist vaid 2 lendu, need olid aga juba enne täis müüdud, sest Finnairi streigi tõttu oli Eesti-Soome lende vähe...

Igatahes 2 närvilist päeva suutis see "Monika" mulle küll korraldada... :wacko:
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Lumetorm

PostitusPostitas ferret111 » 14. detsember 2010, 20:59

Ma olen küll hiljaks jäänud aga,meil oli ikka päris halb olukord,sest mina igatahes ka kooli ei läinud.Minu ema on inglise keele õpetaja ja tema ka isegi ei läinud.Meil oli vist umbes 23 kraadi,kui see esimene hull torm oli. :D
Pärl,Yogurt,Sprite,Jaffa,Tsester,Mizzy ja Hipi ♥
They make me happy ...
Kasutaja avatar
ferret111
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 726
Teemad: 12
Pildid: 0
Asukoht: tartu
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Ahrefs [Bot] ja 3 külalist