Loterii

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Loterii

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 03. november 2010, 15:19

Kas pisilaste hulgas on ka aktiivseid lotomängijaid või endisi lotomängijaid? Millist loteriid te eelkõige mängite/mängisite? Kui tihti? Kas võitsite ka midagi sellega?

Mina ise olen üks neist väga ebaõnneliku käega inimestest, kes lotoga kunagi ei võida. Võin osta kümnete viisi pileteid ilma kordagi võitmata. Sellegi poolest vahel, kui Bimgos on suurem võidusumma ma ostan siiski pileti. Tegelikult on ju vaja, et õnn naerataks vaid korra. Ise nimetan seda - õnnele võimaluse andmiseks. :P
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Loterii

PostitusPostitas Loomahull » 03. november 2010, 15:21

Neid "suuri" loteriisid (Bingo ja Viking) pole mänginud, aga Summ meeldib mulle. Vahel olen ikka midagi võitnud ka, 10kr on üsna tavaline. :-D
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loterii

PostitusPostitas postituvi » 03. november 2010, 15:46

Ma samuti kui miskit ostan, siis kas Bingot kui summa on juba suurem( st. üle miljoni) või kraabitavatest Summi. Summiga olen võitund kõige rohkem 50 kr. Tavaliselt on summaks kas 10 või 15 kr. Muigugi pooltel kordadel ei midagi :P
Bingos olen võitnud elus üldse 2x. Ja seda nurkade mängus. Üks kord oli aastal 2002 või 2003 siis oli summa 92 või 94 kr. ja viimane võit oli 2007 sügisel kui sain nurkadega midagi nats üle 200kr.
Tänagi sai pilet ostetud. Alati pole meeles osta, vahel ei viitsi, ja vahel pole lihtsalt raha( õigemini ei saa viimast loto peale kulutada). Aga unistus oma kodust on ja jääb...
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Loterii

PostitusPostitas Keilyke » 03. november 2010, 15:50

Viimasel ajal pole mänginud eriti aga mõned kuud tagasi mängisime iga kolmapäev bingot ja nii ikka mitu kuud jutti. Päris hea summa raiskasime nende piletite peale, paar korda võitsime ka nurkade mänguga mõnikümmend krooni. Kõige rohkem vist mingi 200 krooni. Nüüd pole enam mänginud. Vahest neid kraabitavaid, näiteks Summi ja ega sealgi suuremaid summasid võitnud pole - 10 krooni on täitsa tavaline.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loterii

PostitusPostitas postituvi » 03. november 2010, 17:12

IRW. Leidsin just Eesti Loto kodukalt et neil käimas miski lisaloosimine mittevõitnud kraabitavatele piletitele. Koukisin siis karbist välja oma vanad mitte võitnud piletid. Ma nimelt olen kolmandast klassist saati kogunud loteriipileteid. Nii et mul vanimad alles olevad piletid on kuskil aastast 1992 või 1993 :) Ja leidsin kehtiva pileti- Reisiloto2, millel on võit 50 kr :D Mõtlesin just et saadan selle lohutusloosi... kuni 15. nov 2010 on aega võit välja võtta :) tõsine irw...
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Loterii

PostitusPostitas nommi » 03. november 2010, 19:56

Ma varem mängisin pidevalt Viiking lotot, aga nüüd on juba pikemat aega jama, et netist ei saa mitmeks nädalaks osta ja siis ma kogu-aeg unustan, enne ostsin ikka vähemalt viieks nädalaks korraga. Kõige suurem võit, mis saanud olen on veidi üle 800.- Oi ma olin tige, et üht numbrit veel ei võinud pihta minna :-D Bingot mängin ainult siis, kui suurem jack on ja jällegi kui tuleb meelde pilet osta. Poest eriti ei osta, mul läheb meelest kontrollida ja nii jääbki mul peavõit saamata :A: Kraabitavaid olen ka harva ostnud, nendega üle 10.- pole saanud.
Pisiloomadeta...
Kasutaja avatar
nommi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 416
Teemad: 10
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loterii

PostitusPostitas Mercar » 04. november 2010, 09:33

Ma pole vist ndale eluseeski lotopiletit ostnud. Seega pole ka miskit võitnud.
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loterii

PostitusPostitas ganna » 04. november 2010, 14:15

Vene ajal sai Sprinti ikka möödaminnes ostetud. Seda myydi nii naljakalt, kuskil kesklinna tänavanurgal seisva auto aknast. Suurim võit oli kaxkend viis rubla.

Tänapäeval . . . igasugu vanalinnapäevadel, laatadel & muudel sedalaadi yritustel on täitsa lõbus 'iga loos võidab' tyypi allegriidel osaleda. Kamme & shvamme kogu perele!
ganna
Õigekiri longab
 
Postitused: 149
Teemad: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loterii

PostitusPostitas kiizumuzi » 10. november 2010, 21:35

Kunagi sai ikka Viking lotot ja Bingot mängitud. Kuid ega kahjuks ei ole mul eriti õnne nendega. Kõige suurem võit oli siis, kui Bingos sain nii nurgad kui ka diagonaali ja võitsin kokku pea 3tuhat krooni. Aga see ka ainukene suurem võit, ennem heal juhul võitnud ja seda muidugi üliharva alla 50kr ikka.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Ahrefs [Bot] ja 2 külalist