Seikluspargid Eestis

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Seikluspargid Eestis

PostitusPostitas Merily (Teema autor) » 05. september 2010, 22:54

Mõtlesin teema teha Eesti seiklusparkidest. Ja siin ta nüüd on. Ehk siis kuidas kommenteerite? Üks peaks olema Valgerannas ja teine Otepääl, kas neid ka veel on, seda ei oska ma öelda. Kas olete käinud? Kuidas tundus? Kas kõrgusekartjad ka oma jala sinnapoole tõstnud on?
Läheme klassiga järgmine nädal Valgeranda ning kõrgus ajab mulle kohati judinad peale. Olen ühe korra Otepää käigu käest lasknud, seekord otsustasin järgi proovida. Ilmselt värisen seal terve aja, aga et mul natukenegi julgem minna oleks, küsin teie käest, kas tõesti on see nii hirmus.
Ja kuidas fotokaga lood on? Kas rajale saan selle kaasa võtta, ilma et ma tagasi ainult fotoaparaadijuppidega tulen? (Tegu on tõelise fotoaparaadiga, mitte väikese digikaga)
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Seikluspargid Eestis

PostitusPostitas katuuuu » 06. september 2010, 06:56

Ma magasin Valgerannal käigu maha, aga paar aastat tagasi olen Nõmme seikluspargis käinud. Hirmus ei olnud, just lahe. Kuigi jah- mida hirmsam teistele, seda lahedam mulle. :-D
Üldiselt väga ei soovitaks kaamerat kaasa võtta rajale, aga mul klassivend Valgerannas võttis ja tagasi tuli ta ka terve kaameraga, kuigi väga mugav tal ilmselt ei olnud. Digikaga oleks palju kergem sellistes kohtades. :happy:
Kasutaja avatar
katuuuu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 458
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Seikluspargid Eestis

PostitusPostitas Riina1958 » 06. september 2010, 07:59

Valgerannas käisime möödunud aastal. Seal on 5 erineva raskusastmega rada. Enne rajale minekut instrueeritakse sind põhjalikult. Alustatakse alati esimesest, seal käivad ka väikesed lapsed. Järk-järgult läheb raskemaks, iga raja lõpus võid otsustada, kas järgmisele lähed. Viimased kaks olid ikka kõrged küll. Mina muidugi vaatasin alt, kuidas mu poeg Tarzanit mängis ja pärast kahetsesin, et ma ei läinud. Temale meeldis.
Fotoka suhtes ei oska öelda, aga instruktor kindlasti soovitab, kui küsid.
Nii et mõnusat seiklemist!
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Seikluspargid Eestis

PostitusPostitas kellyrott » 06. september 2010, 13:41

Ma pole käind kuskil aga olen kuulnud et väga lahe on.Muidu kuskil oli lonud et fotokat ei tohi sinna kaasa võtta ja mina isiklikult ka ei võtaks ,sest kuidas sa sellega ronid seal
Kasutaja avatar
kellyrott
Naerata,sest homme on veel hullem...
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 833
Teemad: 15
Pildid: 2
Asukoht: Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Seikluspargid Eestis

PostitusPostitas Merily (Teema autor) » 06. september 2010, 15:24

Ei usu mina, et nüüd kohe lausa ei tohi võtta fotokat. Ilmselt on asi siiski oma mugavuses ja riskis, et tagasi ei pruugi terve fotokas tulla.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Seikluspargid Eestis

PostitusPostitas Kissu » 06. september 2010, 15:48

Täpsemat infot reeglite jms. kohta leiab seiklusparkide kodulehtedelt.

Otepää seikluspark: http://www.seikluspark.ee/
Valgeranna seikluspark: http://www.valgerannaseikluspark.ee/
Nõmme seikluspark: http://www.nommeseikluspark.ee/

Üldiselt paistab, et fotokad keelatud ei ole reeglites. Samas, kui tahad rajal ronida, siis ei tasu näiteks peegelkaamerat küll kaasa vedada. Mõni tilluke taskusse mahtuv fotokas aga tõenäoliselt peaks selle vastu. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Seikluspargid Eestis

PostitusPostitas Meloofia11 » 06. september 2010, 18:02

Mina olen ikka väga palju käinud sellistes seiklusparkides. :D Eriti palju olen käinud nõnmmel, ühe korra otepääl, lätis olen seiklusrajal käinud ja nüüd viimane kord oli kuskil haapsalu lähedal.
Mina kõrgust ei karda- pealegi seiklusparkides on ju tegelikult üli turvaline, koguaeg oled kinnitatud. Isegi esimesel rajal, mis asub ühe meetri kõrgusel maapinnast pead sa kinni olema. :D
Muffin, Pandora, Timmi, Mupsu, Cordelia, Rosanna
[Lilly, Pipi, Cookie, Minnu, Mixike]
Kasutaja avatar
Meloofia11
Hobused ja pisilemmikud =)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2461
Teemad: 49
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna juures
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Seikluspargid Eestis

PostitusPostitas Juhe » 06. september 2010, 18:35

Nõmmel on lahe, aga kui Otepääle sattuda, siis tundub Nõmme seikluspark minu meelest veidi lahja. :D
Otepääl on just see lahe orgu laskumine, mis on nii super. Ei ole üldse hirmus ja vaade on fantastiline. :P
Minul muidugi õnnestus oma kaalutu olekuga enne finišit nöörile kõlkuma jääda. Maapinnale kohe kuidagi ei ulatunud. Veits mark oli .. xD
Tipsi! :)
27. aprill 2010.
Kasutaja avatar
Juhe
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 528
Teemad: 13
Pildid: 11
Asukoht: Harjumaa/Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Seikluspargid Eestis

PostitusPostitas TuhkruPoiss » 06. september 2010, 22:15

Mina olen käinud otepää omas. Ja sinna küll ei soovita võtta peeglikat kaasa. Üks koht oli selline kus hoiad nöörist ja siis mingi hull vahemaa ja langed siis võrku. Et seal on küll risk, et katki läheb. Ja mõndades oleks lihtsalt ebamugav ka.

Üldiselt võib vaadata rada läbi(kaardilt võikusagilt) ja siis otsustada. Mina aga olin väga tänulik, et ei võtnud kaamerat kaasa otepääle. :D
Tim & Chrys.
Kasutaja avatar
TuhkruPoiss
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1484
Teemad: 19
Pildid: 11
Asukoht: Rakvere, Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Seikluspargid Eestis

PostitusPostitas Merily (Teema autor) » 06. september 2010, 22:39

Otsustasin nüüd lõpuks jah, et kaamera jääb koju. Või kui mitte koju, siis bussi või kuskile sinna infopunkti vms saab ka kindlasti jätta... Oskate öelda, kas riiete vahetamise võimalus ka on?
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Seikluspargid Eestis

PostitusPostitas Meloofia11 » 09. september 2010, 18:00

Seal on muidu ujumiskohad ka, eks siis peaks ka riietusruum olema. Aga ma väga ei tea kas ronimis inimesi sinna riideid vahetama lastakse. Eks wc ajab ka asja ära kui mujal ei saa. :D
Muffin, Pandora, Timmi, Mupsu, Cordelia, Rosanna
[Lilly, Pipi, Cookie, Minnu, Mixike]
Kasutaja avatar
Meloofia11
Hobused ja pisilemmikud =)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2461
Teemad: 49
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna juures
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 10 külalist