Sammulugeja

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Sammulugeja

PostitusPostitas Loomahull (Teema autor) » 22. mai 2010, 14:20

Paljud teist igapäevasel sammulugejat kasutavad? Palju te kõnnite? Tuleb 10 000 kokku? Mina riputasin täna esimest korda endale külge ja käisin pika maa maha, peaaegu teise Pärnu otsa välja. Hetkeseisuga on käidud 13 281 sammu ja tema arvestuste järgi on see 10.62 km. Peab ütlema, et igapäevaselt kõnnin küll vähe, teglikult enam-vähem kooli ja tagasi, täna siis matkasin kõvasti. Ja ohoh, ainult pea 10 000 sammu nagu päevanorm. :shock: Kojujõudes oli vist 11 000 millegagi, muu tuli hiljem juurde. Siis ma peaks iga päev ühest Pärnu otsast teise leekima. :roll:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pedomeeter

PostitusPostitas bblondie » 23. mai 2010, 06:49

Ei kasuta, ma pole üldse kõndija/jooksja inimene.. heal juhul meeldib mulle ilusates kohtades jalutada nagu rand ja pargid ja selleks ma ju ometi sammulugejat külge ei pane. Oma lihaseid treenin tantsimas. :-D
All of the animals except for man know that the principle business of life is to enjoy it.
Kasutaja avatar
bblondie
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 579
Teemad: 8
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Tuju: Häbelik
Prindi postitus

Re: Pedomeeter

PostitusPostitas nirgike » 23. mai 2010, 10:33

Ma arvan, et igapäevaselt ei kasuta keegi, mõnel ehk on sporti tehes pulsikella kasutades seal see funktsionaalsus ka sees.

Mina osalen hetkel Käi Jala kampaanias ja selle raames kannan sammulugejat kogu aeg kaasas. 10 000 saavutamiseks peab tõesti päris palju vantsima, mina nii palju aega lihtsalt käimisele kulutada ei viitsi ja seega mul päevane tulemus on siiani olnud umbes 7000 - 7500 (ja seegi saavutatud sellega, et hakkasin jala töölt koju käima, u 45 min tempokat kõndi).

P.S. Mina sõna "pedomeeter" ei kasuta, see kõlab nagu "Testi, kui gei sa oled" :P
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist