Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 13. detsember 2017, 20:06

Esimese maailma probleemid: kõht on tühi ning toit on liiga tuline, et seda kohe süüa (variant b: toit on algkomponentide kujul).

Leppisin kokku, et suvel läheb UK-sse (sedakorda turistina - varem seal tööasjus käinud).
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 13. detsember 2017, 20:36

Hommikul oli Pätsikul põnev kohtumine kassiga. Nägime seda punast karvakera juba eemalt kaugelt ja Päts kohe tirima, saaks juba kätte! Jõudsime peaaegu kassini, kui koer taipas, et seekord teda ei kardetagi. Huvi kadus paugupealt, jäi ebalevalt seisma ja kõutsile otsa piiluma. Tal olid eelmises kodus kass-sõbrad täitsa olemas. Küllap lepiks kenasti ka meie kassidega,kui Pontsu nii õrnake poleks.
Hetkel vaatan Eesti parimat pagarit ja loodan, et Stanislav välja ei lange.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 13. detsember 2017, 22:02

Ma otsustasin ikkagi akvaariumi aluskapi ära osta, sest ma ei suutnud leida sobivas mõõdus mõistliku hinnaga kummutit. Enamus sahtlitega ja mitte uksega ning liiga suured minu jaoks. Homme lähen Kalakese poodi ja ostan ära. Ma küll ei kujuta ette, kuidas me selle akvaariumi ära tõstame, vee võtame kindlalt välja ja tõstame kalad mujale selleks ajaks, kuid kogu liiva ma küll välja ei viitsi võtta sealt. :-D
Täna oli mu koeral 11-aasta sünnipäev. Tähistasime natuke ja tegin koertele süldist, fileesingist ja natukese maksapasteedist tordikesed. Nad olid väga rahul selle sünnipäeva õgimisega. :rofl:
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 13. detsember 2017, 22:38

Laekusin just ühelt jõulueelselt kontserdilt. Marek Sadam ja Tõnu Laikre oma tuntud headuses. Mõnus lõpetus mu talvisele minipuhkusele.

Cresty, mina olen tööjuures 112-liitrist akvat teisaldanud nii, et suurem osa veest välja, nii 10 cm jäi. Pinnas ja kalad ka kastis. Uues kohas, st teises toas uuesti vesi sisse. Me muidugi tassisime kasti koos aluskapiga... ei tõstnud kasti eraldi.
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 13. detsember 2017, 22:44

Täna oli jälle 4 last vaid. Kaks neist tulid 11 paiku alles. Hommikusöögil oli hea - 3 õpetajat ja 1 laps. :D Homme nüüd vaba päev mul, reedel tööl. Reedel peaks ka veidi rohkem lapsi olema, hakkame piparkooke küpsetama.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 14. detsember 2017, 15:08

Järvamaal olid toidupanga toidukogumispäevad. Lugesin nüüd, et annetajaid oli väga vähe...Annetati kõigest 226 kilo toitu. Võrdluseks 2015 aastal oli 1524 kilo ja eelmisel aastal 924 kilo. Võib olla mõjus see, et seekord ei olnud ühtegi vabatahtlikku kaasa aitamas. Või kes teab, mis põhjused need olid, et aegade väikseim tulemus saadi.
Kahjuks mina ei näinud kogujaid, ei sattunud poodi sel ajal, oleksin kindlasti midagi sinna korvi pannud.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 14. detsember 2017, 16:18

See tundub tegelikult hea mõte, pigem tõsta aluskapiga koos.. Nii et ma püüan siis liigutada praeguse laua ja uue aluskapi teineteisele võimalikult lähedale, akva ära tõsta ja siis koos kapiga paika liigutada. See akvaariumi liigutamine tundub nagunii üks ohtlik ettevõtmine, et mida vähem see õhus on, seda parem. :-D Poest öeldi ka mulle täna, et ma ei pea kalakesi üldse välja hakkama võtma ja neile lisastressi valmistama, nii et jätan võimalikult vähe aga piisavalt vett akvaariumisse ja püüame siis nii ära tõsta selle. Õnneks mul vaid 84 liitrine, ma ei tea, kuidas ma mingit 300 liitrist tõstaksin. :-D
Poest tagasi tulles oli mul üks "meeldiv" olukord ka.. nimelt, ma kutsusin takso omale järele taxify äpi kaudu, takso jõudis kohale, mina oma suure käru täie asjadega ukerdasin kuidagi õue samal ajal telefon käes ja kuidagi ma kogemata selle takso tellimuse tühistasin. Õnneks aga takso just jõudis ette ja nägi ka mind. Tegi akna kõik lahti ja küsis veel üle, et kas mina tellisin ja et miks ma tühistasin. Vastasin, et mina jah ja kogemata tühistasin. Läksin siis käruga selle auto taha ja taksojuht sõitis minema... ?!?! Ma olin õhukeselt riides ka veel ja ootasin seal paar minutit lolli näoga, et kas tuleb tagasi ka või. Ma pole elusees nii nõmeda taksojuhi otsa sattunud. :-D Kahtlustan, et kuna ma tühistasin ja ta nägi mu asjade hunnikut, siis otsustas uue kliendi võtta, kuna ei viitsinud jamada mu asjade tõstmisega autosse. Aga no, ebanormaalne niimoodi nina eest minema sõita, eriti kui ta veel üle ka küsis ja sai kindlalt aru, et mina tellisin.
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 14. detsember 2017, 16:45

Ma olen tänasest päevast niiiiii väsinud. Teen postituse ära ja maandun teleka ette diivanile... telekat vaatama... õigem oleks öelda- tukkuma...

Kuldhai, toidupanga kogumiskampaania oli üle Eesti, tulemusi ei saa kunagi ette ennustada. Palju oleneb ka kaubast... suur vahe on, kas tegu on nt 100 kg purgisuppidega, kus pakend kaalub pea samapalju kui sisu, või nt 100 kg makarone. Eks oma osa ole küll vabatahtlikel ka - kui neid ei ole, siis inimesed tihtipeale unustavad annetamise ära. Ja neid vabatahtlikke pole, muide, üldse lihtne leida, tee kui head reklaami tahes. Spikerdasin toidupanga kodulehelt, Paides ei olnud vist ühtegi vabatahtlikku abis, Türi Konsumis näitas vähemalt kirjade järgi, et kaks inimest oleks pidanud ikka olema. Kevadel, maikuus on järgmine võimalus annetada... või vabatahtlikuna appi minna...
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 14. detsember 2017, 17:14

Eriti nõme taksojuht, Cresty. Mulle see taxyfy app üldse kuidagi ei istu, koguaeg mingi jama. Ükskord tellisime takso maja ette. Äpp väidab, et takso kohal aga no autot pole. Mees helistas, juht ütles, et tee ääres seisab, ei hakanud maja ette keerama. Pidime siis turvahälli ja lapsega jooksma ja ta seisis veel teisel pool teed.

Meil on vaja uut voodit vaatama hakata Artonile. Siiani magas ta veel võrevoodis. Puhtalt meie mugavus, et paned voodisse ja ta ei saa sealt jalga lasta. Täna siis tegi siukse ehmatuse, et lihtsalt upitas end üle ääre ja lendas pea ees põrandale :shock: See käis nii kähku, et ei jõudnud reageeridagi. Nüüd suur muhk otsaees aga õnneks midagi muud hullu pole.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 14. detsember 2017, 18:39

Unine päev on olnud.

Toidukogumisega - eks ta vist kipub niimoodi olema, et keskmine inimene väga ei tea/mäleta, et selline asi toimub (ja millal). Kui juhuslikult sellel päeval poodi satub ja näeb et kogutakse, siis annetab...
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 14. detsember 2017, 19:27

Väga veider päev oli. Plaani järgi nagu pool päeva tühi, aga tegelikult sain alles mingi pool 5 asjad joone peale. Osa tuli niisama vahele ja siis toodi proove analüüsida, vaja nendega tegeleda jne. Lõpuks läks aeg nii kähku, mõnus tegelikult.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 15. detsember 2017, 14:30

Teen postituse tööl ära, õhtul kodus pole nagunii aega. Küpsetasime lastega täna piparkooke. Kuuse saime ka täna rühma. Täitsa jõulumeeleolu tuleb kohe. Hommikul oli nii ilus paks lumi ka maas, hetkel sajab vihma, niiet sellest lumest pole varsti midagi järel enam kahjuks.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 15. detsember 2017, 15:42

Oh, vastik-vastik, kui lihtsalt niimoodi nina eest ära sõidetakse. Mul oli ka selline juhus, kui maal elasin. Ootasin bussi, et koju sõita ja bussijuht tegi ümber minu ilusa kaare ja kihutas minema. Järgmise bussini paar tundi...
Palju õnne Pätsule ja poegadele - pesakond sai 2 kuuseks! :cake: .Hetkel põõnavad ja koguvad jõudu uuteks vägitegudeks.
Täna on taas see tore päev, kui tütar koju tuleb. Detsembri lõpus tuleb veel kaks korda, nii et näeb teda vahelduseks õige tihedalt.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 15. detsember 2017, 16:59

Tänavune aastalõpp tundub kuidagi eriti töine olevat... tööpäevad on tavalisest palju pikemad, isegi nädalavahetusi trehvab sekka... Tahaks kuuetunniseid tööpäevi... mingi firma siin juba katsetab neid.

Aga rohkem ei lobise... vaja Tartusse teatrisse jõuda...
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 15. detsember 2017, 17:47

Mina olen homme tööl, võtsin oma saadaolevad 4h homse eest kõik täna ära ja tulin lõunast koju- sain lõpuks juuksuris ära käia. Viimati käisin 2 kuud tagasi värvimas, see väljakasv oli ikka päris jube. :wacko: Küll ei olnud aega ja siis kui aega oli 1 laupäev, siis ei olnud raha jne. Ma ju üldiselt ainult laupäeviti saan käia, nädalasees kuueni tööl. Nüüd vähemalt korras.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 15. detsember 2017, 18:26

Bussi ninaeest ära sõitmine on siin Tallinnas küll küllaltki tavapärane asi, mõni lausa ootab, et kuniks jõuad ukse ette, et siis otse nina ees see kinni panna. Õde ükskord koputas esiuksele, et lahti tehtaks uuesti, bussijuht vaatas lihtsalt otsa talle ja sõitis seepeale minema. :-D Taksopoolne ära sõitmine on minu jaoks küll esimene, nende palk ja maine ju sõltub konkreetselt klientidest..

Mul on notsikute puuriga üks äge idee. Ma arvan, et homme saan sellest rääkida. :happy:
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 15. detsember 2017, 20:35

Busse on mul eest ära sõitnud küll - samas, ka vastupidist juhtunud, Tartus on päris mitu sõbralikku bussijuhti; on ka tehniliselt väljaspool peatust uksi lahti tehtud. Taksodega on varem esinenud päris palju lihtsalt taksode äraeksimisi, eriti minu vanematekodust sõites (linnast alustades saab juhatada, kuid vastupidi peavad nad kõigepealt ise kohale jõudma) - üks taksojuht, kes sinna oli kohale kutsutud, hiljem konkreetselt kommenteeris, et tahaks GPSi aknast välja visata, kuna too oli ta valele poole raudteed juhatanud (autoga 20km ring vanematekodust sinna). Taxify rakendusest - kas on võimalik, et kui tellimine katkestada, siis ei saa taksojuht hiljem tehnilistel põhjustel sõitu kinnitada vms? Väga veider tegelane sattus sulle igal juhul, Cresty...

Mõnda aega tagasi sattusin Tallinna-Tartu bussi, kus oli õppiv bussijuht, kes sõitis, vanem bussijuht kõrval ja küsis igasuguseid küsimusi. Päris huvitav oli seda vestlust kuulata. "Aga mis siis saab, kui narkomaan tuleb ja tahab inimeste pakke ära võtta?"

Sulatasin täna oma külmkappi üles ... see oli juba üsna jääd täis. Ja tegin tööd, niipalju kui tõrked seda lubasid.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 16. detsember 2017, 17:38

Kell pool 6 õhtul ja mina alles esimene. :-D Lõunani oli tööl, siis tegin süüa, sõin ja koristasin. Õnneks abikaasa oli juba osa ära koristanud ja pesi nõud. Peale tööd õhtul koristada tundus ikka eriti julm, nagu oleks terve päeva koristanud, tegelikult ei olnud nii kaua. Tuleb ikka vaba päeva ennelõunal see tegevus ette võtta. Aga jube must oli ka kõik. :ups:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 16. detsember 2017, 20:26

Ja mina alles teine postitaja. Meil kõik hilised postitajad. :D
Panin lapse magama just ja lähen kohe seltskonda. Mees tähistab oma sünnipäeva täna, mõned sõbrad pkülas. :)
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 16. detsember 2017, 21:58

Hilised postitajad oleme jah. Väga midagi kirjutada pole - tegin endale vahelduseks puhkepäeva. Vaatan filme ja tegelen muu taolisega. Uurin, mis sõbrad jõulude-uusaasta paiku teevad.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 16. detsember 2017, 22:05

Mina neljanda postitajana ka päris hilja peale jäänud. Peres kõik peale minu juba magavad. Ootan, kuni pesumasin lõpetab, et pesu kuivama panna. Türil avati hiljuti uus söögikoht, Vaksali kohvik bussijaamas. Käisime Mariiniga seda vaatamas ja sõime seal õhtust. Mulle meeldis, välja arvatud see, et köögiviljad olid täitsa magedad ja laual polnud soolatopsi. Ei viitsinud küsima ka minna.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 16. detsember 2017, 22:48

Mul on täna niiiiiiiiii tegus päev olnud, et sellepärast jõudsin alles nii hilja postitama. Meil oli korteris praegu nii palju ümberkorraldamisi, sai tõstetud paljud asjad ümber ja üks raskemaid asju oli akvaariumi paigutamine laualt teise tuppa akvaariumikapi peale. Kõike seda tegime selleks, et minu tuba peaaegu tühjaks saaks, kuhu me siis panime uue hiiglasliku puuri, mida me pool päev meisterdasime...
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 16. detsember 2017, 23:16

Vot mina olen täna laisk olnud. Jõudsin teatrist tagasi öösel... seega magasin hommikul kaua; minu jaoks kaua. Ja olen kuidagi päeva mööda saatnud, nii et ei saanud arugi. Nagu tegin küll kogu aeg midagi, aga tulemust ei ole. Ja siis jõudis ühel hetkel kohale, et see aastalõpp on teistmoodi... pole nagu jõule jõudnud ootama hakatagi ja juba on nädala pärast nad käes... Ja kahe nädala pärast on uus aasta ja oravaratas muudkui keerleb ja keerleb...
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 17. detsember 2017, 01:10

Nonii, ma jõudsin lõpuks valmis toimetustega ja saan lõpuks ometi magama minna. Ma olen ikka jõhkralt väsinud.

Igatahes siin on suure projekti tulemus, mida pool tänast päeva tegime ja mille pärast korteris ümberkorraldusi tuli teha :-D :
Pilt

Võibolla pildilt tundub lihtne töö, aga mõõta, lõigata, painutada, teipida jne, polnud midagi väike töö. Rääkimata mööbli tassimisest mujale.

Ja siin on notsud enda uut kodu avastamas:
Pilt

Mõõdud on umbes 2,4 meetrit x 1,4 meetrit. Mõnele võibolla tuleb see puur tuttav ette, sest seda tüüpi puure teeb üks firma Inglismaal, aga neil pole need nii suured nagu mina tegin.
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 17. detsember 2017, 02:13

Ooh, Cresty, see on ju notsikutele igavesti vägev elamine!

(Kes see siis laupäeval normaalsel ajal magama läheb? :-P)
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 17. detsember 2017, 09:56

Oh, see on ju notsude unistuste kodu! Olete nii suure töö ära teinud.
Mina saatsin just Mariini bussi peale ja nüüd puhkasin veidi, enne kui Karoliini söötma lähen.
Loomahull, mul on sulle küsimus...Millal võib peale poegimist koera steriliseerida? Kas see on mingi kindel aeg või oleneb, kaua imetab? Tal praegu tissid ripuvad ja lotendavad, pesakond käib alles imemas, natuke laseb veel ligi...
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 17. detsember 2017, 15:51

Postitan kähku ära, kohe hakkan Tallinna poole sõitma, trenni.
Kindlat aega otseselt ei ole, aga pojad võiks olla võõrutatud. Eks pojad imeks juba läheduse pärast rohkem kui emal piima on. Kui arvestada, et alates 2-kuuselt enamasti hakatakse kutsikaid uutesse kodudesse andma, aga enamasti suurem piim on emmel juba enne otsas, st 2-kuuselt saavad pojad juba täitsa ilma piimata hakkama, aga imeks harjumusest-lähedusest ikkagi. Oleneb koerast ka, mõni ei lase enam külje alla, kui piima pole, mõni laseb. Emasele-poegadele lihtsam, kui kutsikad külje alt läinud ja imetitel turse nats tagasi tõmmanud. Arvestades, et emane pärast oppi vestiga, siis on lihtsam, kui kutsikaid enam juures pole. Ja kuna opijärgselt saab loom ravimeid koju kaasa, siis võivad need osaliselt piima imenduda, ehkki kõikide ravimite kasutamist lakteerivatel loomadel ei ole uuritud. Ehk et siis alates 2-3 kuud peale poegimist kõige ennem. Samas kui otseselt kiiret ei ole, siis võib vabalt ka hiljem lõigata, on organism korralikult taastunud ja poegimisjärgne verevarustus piimanäärmetest/emakast tagasi tõmmanud. Kindlasti ka arstiga konsulteerida, kelle juurde lõikama plaanitakse minna, mõni ei taha vahetult poegimisjärgselt lõigata.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 17. detsember 2017, 20:57

Oma tund aega on mul postituse kirjutamiseks kirjutamise kastike avatud olnud ja mitteüht mõistlikku mõtet pole selle aja jooksul tulnud. Ehk mõni teine homme...
Panin kuusele täna tuled ka külge... siiani oli ainult ehitud... ühesuuruste kuldsete kuulidega...
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 17. detsember 2017, 21:08

Täna on nii uimane päev olnud. Arton pole paar päeva mõistnud eriti kaua magada, pool 6 on äratus. Eile tekkis palavik ka, muidu oli tuju hea ja polnud nagu miskit viga. Täna siis lõpuks avastasin põhjuse. Viimased hambad tulemas, pole ime, et magada ei saa. Tänaseks tõi mees vähemalt igemegeeli, magama jäi üsna rahulikult. Vaatab, mis öö toob. Eelnevad 16 hammast üsna rahulikult tulnud aga eks need viimased pididki kõige rohkem haiget tegema. Pole ka kerge see laste elu. :nono:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 18. detsember 2017, 00:03

Aitäh, Lind1100 ja Kuldhai! :biglove: Ma panin sinna küll palju oma südant sisse ja loodan, et merisead naudivad seda. Praegu nad alles harjuvad nii suure alaga ja avatud ruumiga. Pole veel nii julged.
Ega mul alguses polnud sellist plaani ehitada ise suur puur, aga kui ma neid 4kesi nägin seal 160x60 puuris ja kuidas nad tegelikult joosta ja popcornida tahavad, siis too puur jäi ikkagi väikeseks selle jaoks ja ma tundsin ennast pahasti. Nad ju põhimõtteliselt veedavad terve oma elu puuris.. Nii ma siis guugeldasin ja nägin, et sellist puuri annab ise meisterdada ja materjalid tellisin- aluse Eestist ja võred Inglismaalt. Ja kusjuures see puur läks mul maksma ainult natukene rohkem kui too poepuur, ometi on see 4 korda suurem. Isetegemise rõõmud. :-)
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 5 külalist

cron